PDA

View Full Version : Черен и бял скорпион



tedi_hi91
03-27-2009, 20:37
Здртавейте на всички! :) Пускам темата тук понеже тази част от сайта е най-посещавана. И така. Искам да попитам: Какво знаете за черните и белите скорпиони? Изчетох много и различна информация на моменти дори противоречива. Това което аз знам е, че през ноември са белте скорпиони, които са и по-опасните а през октомври-черните, които пък са по-безобидни. Какво знаете вие? :)

bulgarche
03-27-2009, 20:49
Пълни глупости

dArKsMoOkEy
03-27-2009, 21:28
Абе едно мога да ти кажа наистина скорпионите през ноември са много опасни,коварни,нагли,но могфат да бъдат и добри зависи от твоето отношение към тях!Знам го от личен опит!(Аз съм на 10 номеври) :D :D :D

tedi_hi91
03-27-2009, 22:08
Абе едно мога да ти кажа наистина скорпионите през ноември са много опасни,коварни,нагли,но могфат да бъдат и добри зависи от твоето отношение към тях!Знам го от личен опит!(Аз съм на 10 номеври) :D :D :D
И а така знам. И аз от личен опит. На 15-ти съм :P :D :D :D

KadifWerewolf
03-27-2009, 23:47
За зодията ли става дума?
ОМГ.. :razz:

Joc
03-28-2009, 06:27
супер тъпня

hrisis
03-28-2009, 10:54
Вчера в даскало едни съученици си говореха за това, ама за мен си е глупост... :?

RottenFlesh
03-28-2009, 11:49
Wtf!?

cecuki
01-11-2011, 14:25
А аз до колкото знам е така:
На четните числа са -черни
На нечетните -бели

А ако случайно се поинтересувате не се наричат по този начин ами Сив гущер и орел(за орела не съм сигурна)
И не можете нищо такова да ми кажете като това,че съм черен, защото когато съм ядосана аз не хвърлям вината върху някой друг ами върху самата себе си! Което всъщност прави сивия гущер.Аз се самонаранявам това прави и сивият гущер.И всичко,което казват за него е точно описание на мен.
Но все пак те ни объркват с най-различна информация.Всеки казва различно.
Родена съм на 27 октомври с асцендент овен :)

Представителите на този знак могат много да се отличават един от друг и символично попадат в три категории: Орел, Черен (или Пробождащ) Скорпион и Сив гущер. Скорпионът -орел може да се издига над земните ограничения, да бъде справедлив и мъдър като използва силата си. Пробождащият или черният Скорпион е известен с изпепеляващата си и унищожителна отмъстителна стихия. Скорпионът тип Сив Гущер насочва силата на гнева към себе си, склонен е към саморазрушение, депресивност, фиксиране върху нещастните житейски обстоятелства. Добрата новина е, че Сивият Гущер винаги може да се превърне в Орел, ако призове плутоновата си мощ, сила и воля.

С една дума определи сам какъв си но чесно :)

DaemonBoy
01-11-2011, 14:44
Случайно почти всички световни лидери са били зодия Скорпион...

shadow4e
01-11-2011, 14:46
Хитлер е бил овен и аз съм овен. Ще стана ли Хитлер?

yakuza_
01-11-2011, 15:12
Масов хороскоп ФТВ ! !1111!

anonymous768631
01-11-2011, 15:17
Човек, скорпионите са си кафеникави до жълти на цвят бе!
Какви са тези бели и черни? И как така си сменят цвета през месеците? Как въобще усещат месеците!

cecuki
01-11-2011, 16:59
Оф ... кой ти говори буквално?!?

Greennight
01-11-2011, 18:38
Хитлер е бил овен и аз съм овен. Ще стана ли Хитлер? Е,тва е ние овните сме Н1,на мен лично само някои скорпиони ми допадат.Има много готини и добри приятели,но има и супер злобните отмъстителни гадняри :? А иначе за тва,че били световни лидери май не е така.Не съм голям разбирач на зодиите,но аз лично знам на доста от известните личности рождените дати и няма почти никой на ноември...

yakuza_
01-11-2011, 18:52
Слабо, аз съм роден с Бай Тошо на една дата и съм с неговото име 8) :D

jghgh
01-11-2011, 18:57
Аз със скорпиони отношения не съм имала, но съм наблюдавала сестра ми, която е дружала с такива и общо-взето впечатленията ми са на зли, завистливи и отмъстителни хора... :)
Така че ку'р за тези от тях, които спадат в тази категория и само се опитват да вгорчават чуждите животи. Май се водят черни, не ги знам..

CanisDirus
01-11-2011, 19:37
Серем ви на тая бийбърщина - астрологията.

Отворете си черепите. нека звездите осветят и вашия мозък.



СЕРЕМ СЕРЕМ СЕРЕМ

WinstonSmith
01-11-2011, 19:43
Аз със скорпиони отношения не съм имала, но съм наблюдавала сестра ми, която е дружала с такива и общо-взето впечатленията ми са на зли, завистливи и отмъстителни хора... :)
Така че ку'р за тези от тях, които спадат в тази категория и само се опитват да вгорчават чуждите животи. Май се водят черни, не ги знам..

Не съм очаквал точно от теб да се връзваш на такива неща и да слагаш хората под общ знаменател.

cherinka
01-11-2011, 19:57
Аз със скорпиони отношения не съм имала
ТАКА ЛИ ЩЕ КАЖЕШ? :o

Disrespect
01-12-2011, 00:33
Човек, скорпионите са си кафеникави до жълти на цвят бе!
Какви са тези бели и черни? И как така си сменят цвета през месеците? Как въобще усещат месеците!

ахахахахаха, кАртач.. просто къртиш :Д

черните и бели скорпиони се определят от часа в който си роден/а, можеш да си юни месец и да имаш някакви черти от двата цвята и т.н...

jghgh
01-12-2011, 10:26
Аз със скорпиони отношения не съм имала, но съм наблюдавала сестра ми, която е дружала с такива и общо-взето впечатленията ми са на зли, завистливи и отмъстителни хора... :)
Така че ку'р за тези от тях, които спадат в тази категория и само се опитват да вгорчават чуждите животи. Май се водят черни, не ги знам..

Не съм очаквал точно от теб да се връзваш на такива неща и да слагаш хората под общ знаменател.

Какво да правим, разочароваща съм :-o
Просто от няколко случая си правя съответния извод, иначе хора всякакви.
Чак общ знаменател за всички скорпиони не съм слагала, но тези които знам, са ужасни.

Ако се връзвах на 100% нямаше да имам приятели от уж противоположни зодии 8-)

babity
01-12-2011, 10:31
Абе... аз разбиращ и любящ скорпион до ден днешен не съм срещала, но това, което казахте за световните лидери... Имах една учителка по физика, никога няма да я забравя. Като влезехме при нея буквално се чуваше жуженето на мухите. Викаха и скорпионката... :D

Hopegiver
01-12-2011, 10:31
По темата - нямам представа ;д
Офтопик - само скорпионите ли си имат цветове ? :shock: ;d

whitebunny
01-13-2011, 23:15
от която и гледана точка да го погледнеш скорпиона си е скорпион :?
Не можеш да излезнеш на глава със него колкото и да се стараеш

ShtrudeL
01-13-2011, 23:30
По темата - нямам представа ;д
Офтопик - само скорпионите ли си имат цветове ? :shock: ;d

Мне. Рибите пък се делим на толкоЗ много видове. Сомове,златни,шарани,изпъл яващи/неизпълняващи желания...каквтото се сетиш.

Androctonus Amoreuxi
04-09-2015, 23:15
Брат, аз съм скорпион роден на 6 ноември и за скорпионите мога да ви кажа, че наистина са много силна,опасна и също така добра в много отношения.. А това се дължи на това, че те са зодия която пречиства енергийте на другите около себеси... Стига да са в добро настроение към онези които заслужават... А за онези представители на други зодий с които скорпиона не се разбира си патят когато са около скорпиони... На Скорпиона за това му се мени настроението толкова лесно... И повечето хора които не са му близки никога не могат да ни разберат... Скорпиона ср разбира добре с козирог,телец,рак,риби,везн и,близнаци,дева,овен,лъв.. какво означава това,че се разбираме с земните и водните знаци но от въздушните и от огнените знаци имаме по 1 враг от 3 вида на сяка стихия... Нормално е водата и земята да се разбират защото на земята без вода няма да има живот... за разлика скорпиона от козирога той е по затворен докато козирога е със самочувствие което показва... понякога козирога прекалява с неговите надсмивки и критики към скорпиона като чрез тях успява да засегне скорпиона и да го накара да му е гадно но се търпят един друг в повечето случай ... Най- големия враг на скорпиона е водолея... просто двете зодий имат 2 различни виждания над нещата и в повечето случай не се търпят един друг... водолея изсмуква позитивната енергия на другите около него когато той е в лошо настроение и така отблъсква скорпиона но той не търпи егоизма от персонална страна на водолея и стават често недуразомения.. оф мързи ме сега да пиша повече за тва друг път може да разкажа още други неща които знам..

ymmit
07-12-2016, 12:51
Честно да ви кажа не вярвам много на това за бели и черни. Малко ама наистина малко като се поразрових за астрологията разбрах че нищо не се определяло от основната ти зодия имало планети под които си роден и всяка от тях определя различно нещо в човека едни външен вид друга любовен живот и т.н.т.