PDA

View Full Version : Изневяра



kiki111
03-27-2009, 20:15
Изневери ми :cry: ... Много съм объркана и незнам какво да правя...Незнам дали някога ще мога да забравя това което ми причини... :-k Простих му,но не съм сигурна дали ще се промени и дали няма да ми погоди пак същия номер :cry: Ще се побъркам....

selens
03-27-2009, 20:16
Разкажи малко повече :(

kiki111
03-27-2009, 20:19
Какво да разкажа незнам...много ми е тъжно и направо незнам имам чувство,че ще полудея... :cry: бил е с друга,а аз му вярвах...сега незнам дали мога някога пак да му имам доверие...

kiki111
03-27-2009, 20:19
по лошото е,че незнам дали изобщо иска да е с мен или пак ще направи същото не искам да страдам

FancyGirl
03-27-2009, 20:20
Това е нещо ужасно... но в смисъл какво направи целувка,секс ... или няма значение...? Ако можеш да му простиш.. и не мислиш постоянно за това когато си с него .... но аз лично немога и не бих простила нещо подобно. Зависи сега като си с него как се чустваш ... попитаи го какво го е накарало да ти причини... и помисли малко ако искаш го помоли да ти даде време да обмислиш нещата.. :neutral:

selens
03-27-2009, 20:21
Винаги си имай едно на ум за него щом има първи път много е вероятно да има и втори :!:

TupacShakur
03-27-2009, 20:33
ако наистина го обичаш и държиш на него
дай му втори шанс
всеки прави грешки ...
успех и тва е мноо гадно да изневериш... нз според мене явно неговите чувства не са чак толкова силни щом се е усмелил да постъпи така...
аз не бих си помислил никога да направя нещо подобно нз
успех

kiki111
03-27-2009, 20:33
Изневярата беше секс и незнам дали е било само веднъж...аз разбрах само за един път,но...едва ли ще ми каже,ако е имало и други пъти...
Мъчно ми е,защото чувствам,че той има силни чуства към мен (или просто ме кара така да си мисля ) и незнам,незнам направо какво да мисля.Много съм объркана и на никой не пожелавам такова нещо...

kiki111
03-27-2009, 20:35
Незнам какво го е накарало да направи тази ''глупост"-отдала му се е възможност-!
Нищо не му е липсвало,но незнам....

selens
03-27-2009, 20:36
За да ти изневери може да му е липсвало нещо :( Според мен трябва да поговорите сериозно насаме без други хора да ви се бъркат във разговора

kiki111
03-27-2009, 20:39
Точно в това е проблема,че абсолютно нищо не му е липсвало...!Говорихме и той каза същото...нищо не ми липсва...

selens
03-27-2009, 20:40
Питай го каква е причината да го направи

mrazqkindergarten
03-27-2009, 20:42
Аз изневяра никога не бих простила...независимо от причината... :? щом ти изневерява едва ли те обича... :(

kiki111
03-27-2009, 20:43
отдала му се е възможност!

FancyGirl
03-27-2009, 20:45
Е и ако наистина държи на теб.. защо трябва да го прави какво не му стига...? И по думите ти разбирам че не си го разбрала от него .. или греша ... но и мисля, че го защитаваш така че ти решаваш... той е твой приятел дано всичко се оправи... :wink:

mrazqkindergarten
03-27-2009, 20:48
отдала му се е възможност!

хм да..но ако имаше сериозни чувства дали нямаше да мисли за теб докато го прави или изобщо да не си и помисля да го прави...аз съм много ревнива :oops: и бих полудяла на твое място...иначе успех :)
А и според мен ако се чувстваше виновен,той щеше да ти каже истината :wink: Няма логика да му даваш всичко и да го търси при друга... :? :(

kiki111
03-27-2009, 20:49
Може да е така-да го защитавам-въпреки,че не искам,защото страшно много ме нарани!Никога няма да забравя това което видях...НИКОГА!Едва ли някога ще забравя случилото се дори и да бъда с някой друг...А колкото до това от къде разбрах...съвсем случайно разбрах и не от него,нито пък от някой друг...сама разбрах(но не искам да казвам как) :cry: :( :cry: Онази вечер имах чувство,че ще умра

mrazqkindergarten
03-27-2009, 20:51
Ти обичаш ли го?От колко време сте заедно?

kiki111
03-27-2009, 20:52
повече от половин година,да аз много го обичах...,след това което разбрах незнам какво изпитвам дали обич,дали омраза,дали просто привързаност...Имам чуство,че когато съм с него и той ме целува...виждам нея и не мога да се отпусна...просто не мога да бъда тази която бях преди

mrazqkindergarten
03-27-2009, 20:56
Ако смяташ,че не можеш да го преживееш,е по-добре да прекратиш отношенията си с този човек... :?, защото ще се измъчвате и двамата...все пак изчакай да мине време..нали уж времето лекувало... :? ,но ако наистина го обичаш най-вероятно ще ти остане белег за цял живот :( ,но засега според мен няма как да му имаш много доверие и трябва да го държиш изкъсо,ако иска да сте заедно пак :wink:

FancyGirl
03-27-2009, 21:03
Ако винаги ще се чустваш така с него.. прекрати връзката ви за неопределено време да обмислиш нещата и когато това стане ще знаеш какво да правиш... просто сега е прекалено рано. Успех :wink:

kiki111
03-27-2009, 21:56
Благодаря за разбирането.Незнам дали мога да прекратя връзката много са ми силни чуствата и незнам дали мога без него...незнам какво да правя или най-добре да оставя нещата така и при втора грешка да сложа чертата колкото и да ми е трудно...една изневяра простих,втора едва ли ще мога

Darkkiss
03-28-2009, 04:09
режи...

sextazy_baby
03-28-2009, 07:27
Соред мен е по-добре да прекратите отношенията си,знам че ще ужасно трудно и че много ще те боли,но е по-добре за теб.Помисли си че и някой друг път "му се отдаде възможност"...какво правим тогава...Не заслужаваш това

sadsad
03-28-2009, 07:36
А той извини ли ти се ? Ако виждаш, че той наистина съжалява и го доказва, опитайте. Очевидно ще ти е трудно да го преодолееш, но поговори с него. Кажи му, че ти е тежко в момента и това, което си видяла(каквото и да е то) ти е в главата. Кажи му, че трябва да си върне доверието и да ти доказва, че те обича и т.н.Ако той не направи нищо по въпроса :? Не очаквай да ти мине въпреки всичко за 2-3 дена, може да отнеме време, но знай че бихте могли да го преживеете. Успех..

GameMaster
03-28-2009, 07:45
Imai malko gordost zareji go ...Vcherashen piklyo takuv!!!

3oPuTy
03-28-2009, 07:47
Може да е така-да го защитавам-въпреки,че не искам,защото страшно много ме нарани!Никога няма да забравя това което видях...НИКОГА!Едва ли някога ще забравя случилото се дори и да бъда с някой друг...А колкото до това от къде разбрах...съвсем случайно разбрах и не от него,нито пък от някой друг...сама разбрах(но не искам да казвам как) :cry: :( :cry: Онази вечер имах чувство,че ще умра
Не е нужно да обясняваш как си разбрала,защото от този пост се разбира,че си ги видяла ... Само ми е чудно те в съседната стая ли са го правили бе,деба ... :shock:
Според мен не си струва да си с този човек :?
Аз лично бих простила изневяра под формата на целувка/и,но под формата на секс - НИКОГА!!!
И как така му се е отдала възможност ... :?
Ми ако го прави всеки път,когато му се отдаде възможност?! :?

TupacShakur
03-28-2009, 08:44
ами според мене му дай 2 ри шанс....
знам че нещата нема да са розови ... но ако наистина го обичаш и смяташ че и той те обича и ако го виждаш че съжалява и му е зле ... прости му нз ... :?

kiki111
03-28-2009, 08:47
3oPuTy
Не съм ги видяла,нито пък са били в другата стаята(това щеше да е прекалено подло)!

До колкото разбрах от думите му е нямало никакви чуства,но чесно казано вече съм изгубила всякакво доверие в него и... незнам на какво да вярвам и на какво...той си е мислел,че аз няма да разбера и така.
И двамата сме пълнолетни минахме 18-то,т.е. сме на по 19.
Като стана въпрос за извиняване моя човек каза ''след дъжд качулка,нищо не мога да променя,нито пък да залича това което се е случило,нараних те,предадох те...ако те обичам трябва да се разделим,за да не страдаш повече...''!
Много ми е трудно искам да съм с него,макар и да не съм сигурна дали постъпвам правилно.Ако направи втора такава грешка и пак ме предаде независимо дали той ще ми каже или аз пак ще разбера от другаде няма да мога да го погледна повече! Чувствам се много наранена и не ми е никак лесно...незнам дали ще мога пак да си легна с него,защото знам че е бил с друга и като си представя всичко и направо нямам желание и мисля,че голяма част от чувствата са си отишли,заради това което той направи!