PDA

View Full Version : една натрапчива мисъл ме мъчи... давайте съвет!



kypo
03-28-2009, 10:14
има дни в които не мисля и не ми пука за бившата ми приятелка. обаче има и дни в които (по-скоро нощи) в които ме мъчи една мисъл и не ми дава да спя... всеки знае припева на борис дали от култовата песен, който гласи: "кой сега до теб заспива, кой целува устните ти..." та точно това много ме тормози! като си представя че някой друг я целува ми става зле и ме обливат топли вълни...
за да се отърва от това (защото вече повече от 3 месеца минаха) опитах да си намеря друга, излизах с една няколко пъти ама просто не беше същото и не и се обадих повече. и така, сега седя и се питам кой заспива до нея? толкова ми се иска да бъда пак аз този...
вие какво правите като имате такива мисли?

mihichkaaa
03-28-2009, 10:16
..и на мен ми се случва да имам такива нощи,но просто си поплаквам и се опитвам да не мисля за това

myNameIsImmortal
03-28-2009, 10:18
ми и ти заспивай с друг..

Re5peC7
03-28-2009, 10:21
това е нещо което трудно минава..изисква доста време, понеже е една паметна част от живота на човек...ама както всичко отшумява с времето..и аз почти се излекувах вече..макар и да се опитва да поддържа връзка с мен, незнайно защо...и така просто избягвай тея нощи, трудничко е но веднага щом се усетиш сменяй честотата

w0sh
03-28-2009, 10:22
ми и ти заспивай с друг..
Колко професионално изказване...

Еми пич не те знам, ама може да проваш периодично счупване.

Enough
03-28-2009, 10:24
no cure ... time and substitute ... ;/

DevilWish
03-28-2009, 10:31
Хмммм кофти работа.И с моя бивш приятел е така, само че той досажда пише ми по 100 смс-а на ден. :? Ако искаш можеш да и пишеш просто да я питаш как е.Ако почнете да си говорите приятелски, попитай я да излезнете на кафе, ще разбереш сама ли е или не, ако си има приятел, остави я - все пак искаш да е щастлива предполагам.Ако е сама, можеш да пробваш още 1 път да спечелиш сърцето й.Макар че не зная по каква причина сте скъсали и кой кого е оставил . .;) Успех!

3oPuTy
03-28-2009, 11:37
Миии по принцип,когато съм в подобно състояние си скапвам настроението като се ровя в спомените :o (много тъпа постъпка ама к'во да се прави) ... Сядам пред компа,включвам слушалките и си надувам разни баладички,които ми напомнят за него ... Гледам негови/наши снимки/клипчета и т.н. Припомням си разни хубави моменти и така ... :o

GameMaster
03-28-2009, 14:55
Kakto be predlojeno po-gore pishi i ako otklikne priqtelski si govorete i izlezte. Taka postepenno mojete pak da se sblijite i nadqvam se pak da trugnete.Hayde uspeh ;-)

youwereMYeyes
03-28-2009, 17:00
az s1m nap1lno s1glasna s mnenieto na DevilWish... i ako vse pak tq naistina e s drug v momenta ne se s1sipvai... razbira se normalno e p1rviq den da si v skapano nastroenie no posle se vzemi v r1ce i ako se raztroiva6 kogato gleda6 va6i snimki ili slu6a6 va6ata pesen.. togava pravi tova po v1zmojnost nai-rqdko...opitvai da se zabavlqva6 ne kazvam da tr1gne6 da svalq6 drugi momi4eta i da se pravi6 4e ne ti puka,prosto ne precakvai dnite si :)

kypo
03-29-2009, 10:03
как да и пиша... та тя даже едно здрасти не иска да ми каже като ме види случайно... опитвах няколко пъти да направя нещо, тя много добре знае че я обичам и че в моите очи е най-прекрасното момиче, но каза че никога не иска да бъде отново с мен. и не знам защо ме намрази толкова след всичко, нищо не съм направил за да я нараня така че да не иска дори да ме види. изобщо всяка нейна дума докато все още си говорихме като че ли имаше за цел да ме обижда, да ме наранява все повече и повече. и успяваше, по едно време бях просто смачкан, предаден, обиден от отношението и което не съм заслужил изобщо. та аз живеех само за да я виждам усмихната и правих всичко за да я накарам да се чувства единствена, желана, щастлива... и месеци подред тя беше толкова щастлива, очите не лъжат! а сега все едно ме е изтрила с лека ръка.
честно, опитвам се да не показвам какво чувствам в себе си, но понякога просто става ужасно нетърпимо и мога единствено тук анонимно да си споделя... знаете сигурно колко е болезнено да виждаш нещо, което желаеш повече от всичко, но да не можеш да го имаш... в случая просто копнея за една усмивка, а като си помисля че никога повече тази усмивка няма да е заради мен се натъжавам още повече.

казвате да опитам с друга - еми опитах, излизах няколко пъти с друга, но не става. просто не мога, твърде много си обичам предишната. дори не зная защо я обичам все още след като ми причини тези неща, и все още го прави... но както и да е, явно ще бъда истински нещастен вътре в себе си, скрит под маската на един веселяк. жалко наистина, даже ми се иска никога да не бях разбрал какво е да бъдеш толкова обичан, защото тя ме обичаше не по-малко от мен, защото никога нямаше да ми липсва това чувство сега. направо ме убива и чувствам че нямам повече сили, нито сълзи, нито нищо.

babity
03-29-2009, 10:10
90% от любовните драми са породени от самонавиване. И точно това правиш. Как очакваш да я забравиш непрестанно повтаряйки си, че тя е твоя живот и любов и еди-какво-си още. Темата ти ми прилича на дневника ми когато бях на 13. Айде да се освестиш малко. Една любов или едно момиче нищо никога не свършва. Нормално, че от първия път като излезеш с друга няма да стане да я забравиш, ама пък и като ги сравняваш и постоянно мислиш как тази в момента бледнее до предишната няма и как да стане. Мъж си все пак, вземи се в ръце! В началото ще ти е странно с новата, после ще свикнеш и всичко ще е 6+!

cinderella_gugutka
03-29-2009, 10:43
90% от любовните драми са породени от самонавиване. И точно това правиш. Как очакваш да я забравиш непрестанно повтаряйки си, че тя е твоя живот и любов и еди-какво-си още. Темата ти ми прилича на дневника ми когато бях на 13. Айде да се освестиш малко. Една любов или едно момиче нищо никога не свършва. Нормално, че от първия път като излезеш с друга няма да стане да я забравиш, ама пък и като ги сравняваш и постоянно мислиш как тази в момента бледнее до предишната няма и как да стане. Мъж си все пак, вземи се в ръце! В началото ще ти е странно с новата, после ще свикнеш и всичко ще е 6+!
+
аз също бях в твойто положение но с времето се оправих,но за да се оправиш и ти се иска малко воля.

kypo
03-29-2009, 10:54
ами не е самонавиване. просто до сега съм срещал най-различни момичета и така не съм си допадал с никоя, в никоя не ми е харесвало абсолютно всичко, не казвам че е най-перфектното момиче, но я обичам със всичките и косури, може да звучи глупаво но тя е като момичето мечта което винаги съм търсил. ще кажете че има и други, ще намеря някоя, но аз вътрешно знам че тя е моя човек. затова се мъча толкова много, ако беше просто някоя поредна щях да страдам 3 дена максимум - както е било винаги. а сега щом е вече почти четвърти месец значи има защо, все пак не съм някой много влюбчив и не ми е първата любов в живота.... усещам го и не мога нищо да направя :(

cinderella_gugutka
03-29-2009, 11:09
ами не е самонавиване. просто до сега съм срещал най-различни момичета и така не съм си допадал с никоя, в никоя не ми е харесвало абсолютно всичко, не казвам че е най-перфектното момиче, но я обичам със всичките и косури, може да звучи глупаво но тя е като момичето мечта което винаги съм търсил. ще кажете че има и други, ще намеря някоя, но аз вътрешно знам че тя е моя човек. затова се мъча толкова много, ако беше просто някоя поредна щях да страдам 3 дена максимум - както е било винаги. а сега щом е вече почти четвърти месец значи има защо, все пак не съм някой много влюбчив и не ми е първата любов в живота.... усещам го и не мога нищо да направя :(
ако тя е твоя 4овек защо се държи така тогава :-o

IwillBeMissingYou
03-29-2009, 11:14
Това според мен е много глупаво,но эа съжаление редовно го эабеляэвам.Някакви хора имат блиэки отношения и в един момент след като се раэделят просто ги прекратяват тотално.Не го раэбирам това нещо,эа мен не е нормално.Не раэбирам поведението на бившата ти приятелка...бас ловя,че и тя не се е эамислила над него..

mal4ugan4o
03-29-2009, 11:15
Нали знаеш, не знаем , когато губим , какво всъщност печелим ... :)

IwillBeMissingYou
03-29-2009, 11:16
Нали знаеш, не знаем , когато губим , какво всъщност печелим ... :)
Е ти направо раэцепи положението..

kypo
03-29-2009, 11:25
Нали знаеш, не знаем , когато губим , какво всъщност печелим ... :)
еебати якото, тва ме кефи. а как звучи на английски?

t1n4e7o
03-29-2009, 11:28
А щом сте се обичали толкова много каква е била причината да се разделите? И колко време издържахте заедно?

kypo
03-29-2009, 11:34
А щом сте се обичали толкова много каква е била причината да се разделите? И колко време издържахте заедно?
отговор на въпроса защо се разделихме така и не можах да намеря, просто един ден тя каза че нещо се е променило...
доста дълга история е и сега не ми се пише подробно, описал съм я в блог-а си, ако някой държи мога да му дам линк 8-) иначе заедно бяхме около година, въпрек иче точно не може да се каже, защото се опознавахме доста дълго време...

mal4ugan4o
03-29-2009, 11:41
Няма да се притесняваш сичко ще мине , ще намериш по добра това е сигорно . Помисли си добре върху това , че си свободен и можеж да правиш каквото си искаш да излизаш на дискотеки , да се виждаш с различни момичета и тн. Ти сам ще го усетиш когато ти дойде времето за сериозна връска , и без това живота е едно лайно от нищото сме дошли и от нищото си отиваме така ,че успех...

beb4yy
03-29-2009, 11:57
Аз самата немога още да си отговора на този въпрос :?

ImmortalForever
04-04-2009, 17:07
Спри да слушаш Борката, голям е депресар.3 месеца са малко време.Спокс.Нормално е.Ако па толкова ти напира да я разбереш-питай я!

GossipGirl89
04-04-2009, 17:11
Това е напълно нормално. Всеки има такъв период, в който вечерно време му минават подобни мисли през главата... Не случайно доста хора казват, че след раздяла най-тежки са нощите именно заради ей такива мисли :)
Пробвай пак с някой друга, но да знаеш, чи не трябва да очакваш същото като с бившата. То никога няма да е същото... Може да е по-добре или по-зле, но същото - никога! Хората са различни, чевствата също и няма как да е досущ като с бившата ти :) Но това не трябва да то отчайва - просто се забавлявай повече и се опитай да си намериш нова половинка, по-добра от старата :) Споко пич - времето ще ти помогне да изтръгнеш мислите ;)

FiRe_LaDy
04-04-2009, 17:47
..и на мен ми се случва да имам такива нощи,но просто си поплаквам и се опитвам да не мисля за това

+1

BlueDream16
04-04-2009, 19:27
Мисля си,че ако и се обадиш или и пишеш смс,просто за да разбереш как е би се зарадвала.. (поне аз на нейно място бих(все пак година заедно не е никак малко време)).. Явно истински си се влюбил за да не можеш да я забравиш,виждаш че е ужасно трудно..Просто се дръж възможно най-приятелски (колкото и да е трудно) .. И опитвай да не мислиш толкова за нея .. успех ;)