PDA

View Full Version : Как да бъдем лидери и всички да ни обичат и даходят зад гъза



lolipop1
03-28-2009, 10:50
Мисля че темата ще е интересна за доста хора от форума .. достатъчно се начетох на хора които нямат никакви фр и т.н. ... нека пичките да кажат какво правят за да бъдат лидери в компанията .. :)

DjBaloon
03-28-2009, 11:16
защо трябва да си лидер ?
защо ако има лидер трябва да му ходиш по гъза? 8-)

elsy
03-28-2009, 11:33
На колко години си?

oasis
03-28-2009, 11:40
Е няма нужда да сме! :)

eple
03-28-2009, 12:14
да си лидер не е особено хубаво.
плюс тва ,за да ти ходи някой по гъза постоянно ,трябва да е голям малоумник ;)

Darkkiss
03-28-2009, 13:05
това че ми ходите по гъза
не значи че можете да ме замените...

lolipop1
03-28-2009, 14:05
схемата е проста ... в една моя компания има една лидерка .. която ме нерви адски мноо .. проблема е че има мн хора зад гърба си и ако някой нещо и каже .... на леш го прай ... на мен ми омръзна да и играя игричките и просто искам да я отстраня от компанията пък и не само мен ме дразни ... тя просто се държи хипер кофти с др хора ... искам да и смачкам фасона и тя да ходи след мен а не аз след нея .. някой ме беше питал за годините .. на 13 .. лапешка му раота както се вика :) та искам съвет от вас как да бъда лидер .. решила съм го вече неможете да ме разобедите ако има такива .. просто искам помош немога да се обърна към никой др за момента

CaribbeanGirl
03-28-2009, 14:42
Ами значи трябва да си мила с другите, да ги изслушваш, да споделяш с тях ии така те ще оценят твоите качества! О, и никога не говори зад гърба на някой друг, защото рано или късно ще се разбере ии кофти за тебе! За да си лидер в някоя компания трябва винаги да можеш да ги разсмееш, да се шегуваш с тези, които носят на шега и със себе си! Ако някой се пошегува с тебе не се сърди и се смей! Трябва винаги да си усмихната, да се радваш на живота иии да държиш на своите принципи! Дано да съм ти помогнала! Айде успех ии дано да избуташ оная! =D>

lolipop1
03-28-2009, 16:52
Ами значи трябва да си мила с другите, да ги изслушваш, да споделяш с тях ии така те ще оценят твоите качества! О, и никога не говори зад гърба на някой друг, защото рано или късно ще се разбере ии кофти за тебе! За да си лидер в някоя компания трябва винаги да можеш да ги разсмееш, да се шегуваш с тези, които носят на шега и със себе си! Ако някой се пошегува с тебе не се сърди и се смей! Трябва винаги да си усмихната, да се радваш на живота иии да държиш на своите принципи! Дано да съм ти помогнала! Айде успех ии дано да избуташ оная! =D>

благодаря ти :) ще се старая да бъда такава ... :) други мнения?

DjBaloon
03-28-2009, 18:51
трябва да си абсолютно безхарактерно същество,за да ходиш подир някой...

Darkkiss
03-28-2009, 18:54
май забравих да си кажа мнението за темата

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nefchi_bs
03-28-2009, 19:53
Научи нещо за нея,които никои друг не знае и й кажи да се разкара или ще го знае целия град,примерно :-D Има много начини да си гаден с някои и да го изгониш,но струва ли си?Не.Няма нужда да си блускаш главата заради някои които не дава 5 пари за теб..

stuci_i_miri
03-28-2009, 20:43
фащаш лидера, пръскаш му главата от бой и сетне стааш ти лидер - ако си в престъпна групировка. :grin: :o
при други обстоятелства намираш подхоящ начин - изнудване, рекет, побой - такива неща. секи случай, лидера трябва да стане зависим от тебе, за да си му необходим и да те лансира напреде. нали си имате глави на раменете? помислете малко :-D

protest
03-28-2009, 20:45

eple
03-28-2009, 21:15
хаха,да.
ама е на 13,и аз на толкова съм се занимавала с такива истории..

ама то не е само искане.
много хора й се дразнят,ама никой не й го казва,нали... :D

PIF
03-29-2009, 04:15
:shock: next time => по-малоумна тема

:lol:

Dizziness
03-29-2009, 11:02
За да си лидер в училище^^ има няколко варианта:
1. Бъди лицемер.
2. Мрази аутсайдерите.
3. Казвай на идиотчетата от класа, че имат страхотен стайлинг.
4. Ако случайно си по-умна от тях, помагай им на контролни за 3.
5. Заяждай се с учителите.
6. Мрази училището и задължително го наричай МЪЧИЛИЩЕЕЕ!
7. Пуши на голямото междучасие с батковците и им давай да те пипат!
8. Използвай лафа "аЗ СъМ кУчКаААаА"
9. Когато те изпитват на дъската, пиши с малки и големи букви.
10. Купувай сокчета от 0.10 ст на протежетата си!

:) 100% успех!

Jumbie483
03-29-2009, 11:08
Попринцип лидерите са идиоти без собствен стил, водещи се по това, което другите мислят за яко и стриктно се стараят да го следват, като си мислят, че стават по-готини..
Успех с лидерството

CaribbeanGirl
03-29-2009, 12:40
^ не мисля, че е точно така

И зависи за каква компания говорим! Плюс това да си лидер не значи да си лицемерен (това, че 80% са такива не означава, че всички са такива, все пак има и 20% изключение)! Ако си забавен, ако си мил и приятелски настроен към другите пак може да си лидер стига на другите да им е приятно да контактуват с тебе!

Converse333
03-29-2009, 13:45
Ми в моя клас и в моята компания сме адски много лидери.И сме лидери,защото си казваме мнението и не се оставяме никога да ни командват и т.н. ... Но мисля,че едно от важните неща в това да си лидер е,че не трябва да казваш на другите какво да правят.А както при нас сме няколко лидера,важно е да няма надпревара. :)

Jumbie483
03-29-2009, 14:38
CaribbeanGirl
в случая на авторката ще е точно така

Darkkiss
03-29-2009, 14:53
по-подходящо заглавие би било:
темата на outsiders

XceSS
03-29-2009, 23:05
Зависи от самата компания.

fall_out_girl
03-30-2009, 13:58
Как да бъда Лидер...Звучи ми все едно говорим за политика и партийни лидери :smt040

Magichkaa_
03-30-2009, 15:49
Групости.Не можеш да напишеш тема в форум.Да ти напишат как трябва да станеш "лидер"И да си "ЛИДЕР"Това си е до човека.Пример,ако си роден с с една вежда,дори и да я оскубеш тя пак ще си ръсте и пак трябва да я скубеш..абе незнам дали ми схванахте логиката,ама айде :D
Според мен човек или се ражда такъв,или не.Неможе да се промени.Всичко е до това как ще възприемеш средата и тя теб..незнам.


П.П. В моя клас 1-4 имаше една дето се опъваше-Четери години я търпях.После в пети,когато бях в друго училище ,едно момиченце също се правеше на оправна.Обиждаше ме много често,както и аз й отвръщах-не съм от тея дето си мълчат.Беше ми дотегнало от нея и един ден просто я набих.До там се стигна с "лидерството й"

lolipop1
03-31-2009, 11:10
Групости.Не можеш да напишеш тема в форум.Да ти напишат как трябва да станеш "лидер"И да си "ЛИДЕР"Това си е до човека.Пример,ако си роден с с една вежда,дори и да я оскубеш тя пак ще си ръсте и пак трябва да я скубеш..абе незнам дали ми схванахте логиката,ама айде :D
Според мен човек или се ражда такъв,или не.Неможе да се промени.Всичко е до това как ще възприемеш средата и тя теб..незнам.


П.П. В моя клас 1-4 имаше една дето се опъваше-Четери години я търпях.После в пети,когато бях в друго училище ,едно момиченце също се правеше на оправна.Обиждаше ме много често,както и аз й отвръщах-не съм от тея дето си мълчат.Беше ми дотегнало от нея и един ден просто я набих.До там се стигна с "лидерството й"

да от една страна си е до човека .. но от друга... имах една позната която преди беше горе долу една от забилите и за 1-2 седмици стана корено различен човек .. немога да си го обесня .. първо промени външния си вид ... започна да се гримирва ... стана отворка ....запозна се с нови хора и сега е гъзарката на даскало ... такаче не е задължително да си балък и да си останеш такъв според мен .. нз .. други мнения?

crazymm
03-31-2009, 11:37
Искаш да премахнеш сегашния "лидер", защото се държи гадно с хората и да заемеш мястото й, така ли? И кфо..
Ще си на нейното място за определен период от време, след тфа някой ще сметне, че твоето отношение го дразни и ще те "свали от престола".
Моят въпрос е: каква е тая компания с лидери и т.н. Аз за такова нещо не бях чула от 5 клас..
Като не те кефи момичето, по което вървят всички, не се занимвай с нея. :)

BlackaTBW
04-01-2009, 11:18
Хора, пораснете. Еди-коя-си била лидер, това да не ти е политическа партия? Авторке, като не ти отърва си намираш други приятели и без това не изглежда да държиш особено много на тези в момента.

EJI4eTy
04-01-2009, 13:30
за пореден път се убеждавам че тоя сайт е пълен с слабоумни и изстрадали недорасли за възраста си хора .... как да съм лидер и да ми ходят по гъза ... БАХАХА ... такова нещо няма , ще ти ходят по гъза само ако целят да те спънат ... само мама и тати ще ти ходят по гъза и то не вечно така че СВИКВАЙ :-P :-P :-P идЕоти

LittlePrincess
04-01-2009, 14:16
Ами значи трябва да си мила с другите, да ги изслушваш, да споделяш с тях ии така те ще оценят твоите качества! О, и никога не говори зад гърба на някой друг, защото рано или късно ще се разбере ии кофти за тебе! За да си лидер в някоя компания трябва винаги да можеш да ги разсмееш, да се шегуваш с тези, които носят на шега и със себе си! Ако някой се пошегува с тебе не се сърди и се смей! Трябва винаги да си усмихната, да се радваш на живота иии да държиш на своите принципи! Дано да съм ти помогнала! Айде успех ии дано да избуташ оная! =D>

благодаря ти :) ще се старая да бъда такава ... :) други мнения?



Аха ще се опитваш да си усмихната, забавна и мила ли ? То не става да се правиш на нещо, което не си. Или си забавна и весела нон стоп, или не ; )) И ти е време да порастнеш.

А и да те питам : Какво ще стане след като почнат да ходят след твоето дупе ? Ще станеш най - голямата мацка ли ? Или просто ще отидеш на мястото на сегашната '' лидерка '', ще си със самочувствие до небето, щото някакви хлапета се влачат след теб, и всичко ще се върти в кръг, тъй като ще има ново момиченце, недоволно от тебе.

DinViesel
04-01-2009, 17:34
ако са ти истински приятели няма да има лидер ..

BladeDancer
04-01-2009, 17:35
НЕ ти трябва !
НЕ се цепи от колектива или колектива ще ти го нацепи ! ( 1rst rule ever! )

Magichkaa_
04-01-2009, 17:48
Групости.Не можеш да напишеш тема в форум.Да ти напишат как трябва да станеш "лидер"И да си "ЛИДЕР"Това си е до човека.Пример,ако си роден с с една вежда,дори и да я оскубеш тя пак ще си ръсте и пак трябва да я скубеш..абе незнам дали ми схванахте логиката,ама айде :D
Според мен човек или се ражда такъв,или не.Неможе да се промени.Всичко е до това как ще възприемеш средата и тя теб..незнам.


П.П. В моя клас 1-4 имаше една дето се опъваше-Четери години я търпях.После в пети,когато бях в друго училище ,едно момиченце също се правеше на оправна.Обиждаше ме много често,както и аз й отвръщах-не съм от тея дето си мълчат.Беше ми дотегнало от нея и един ден просто я набих.До там се стигна с "лидерството й"

да от една страна си е до човека .. но от друга... имах една позната която преди беше горе долу една от забилите и за 1-2 седмици стана корено различен човек .. немога да си го обесня .. първо промени външния си вид ... започна да се гримирва ... стана отворка ....запозна се с нови хора и сега е гъзарката на даскало ... такаче не е задължително да си балък и да си останеш такъв според мен .. нз .. други мнения?


Едно си е лидер,друго си е "гЪзарче".Всеки може да си промени външния вид,да се гримира и да стане отворко,но не и лидер :)

plmn
04-01-2009, 18:02
лидерските качества или ги имаш или не. с некви шарени парцали и 5 тона грим нищо няма да постигнеш.

YourFavouriteDrug
04-01-2009, 21:03
Първо да ти кажа, че да си лидер и всички да те обичат са две взаимноизключващи се неща :D
Моя съвет? Не си късай нервите и се разкарай от тва жалко подобие на компанийка ^^

Concepter
04-01-2009, 22:28
Не е важно да си лидер,важно е да имаш приятели които да те ценят и на които можеш да разчиташ тъй като и те могат да разчитат на теб. Просто бъди себе си,ако някой не те приема-негов проблем.(разбира се не трябва да си самовлюбен егоист,въпреки че и това понякога е хубаво)Ако показваш интелектуално и в редки случаи физическо превъзходство над другите,но без да прекаляваш(да се пречиш с това) те ще те уважават или ще ти завиждат,но поне ще те забелязват.
За да си лидер трябва да обединиш много хубави качества,за това не се товари с тази задача,а просто живей живта си такъв какъвто е та дори и да не си винаги на върха!

xcomplicatedx
04-02-2009, 16:16
.........

plmn
04-02-2009, 16:31
^ reality

bobo_kaulitz
04-03-2009, 18:09
що трябва да си лидер? не тва е най-важното

SummerLoff
04-03-2009, 18:15
Защо трябва да я премахваш по накакъв начин ? .. Рано или късно всички ще разберат каква е и никой няма да я иска 8)

iveetyy
04-03-2009, 18:39
^ reality

А така ! Крайно време е да се осъзнаеш.Кфо е тва лидер в приятелска компания.What the fuck ?!?! Вие добре ли сте ? В нашата компания пък няма лидер.Кат праим нещо секи си казва мнението.Всички си се изслушваме взаимно.Никой не се цепи да е ,,По от другите,,.Тъпо е.Малоумно.Детинско.Филмир но.Егоистично.и т.н.Няма ли да ви е по-добре кат секи си изразява мнението и е лидер на себе си.Секи да си е такъф какъвто е.Така сички ще са щастливи...

stuci_i_miri
04-03-2009, 18:45
тряа да ти идва отвътре, да имаш Харизма - не всеки го има :razz: апак щом разпитваш у форума едва ли ти идва отвътре и едва ли го имаш тва качество :grin:

happyfacex
04-05-2009, 16:27
Такамм..
Ако искаш да бъдеш лидер трябва да мачкаш,а като мачкаш всички ти говорят зад гърба но поне не смеят да ти се отварят трябва задължително да се научиш да казваш НЕ изразявай лично мнение и не го променяй заради някой си За да ти ходят по гъза първо се научи ти да не ходиш по гъза на някои Прави се на ВАЖНА и се чувствай такава а когато се почувстваш такава и другите ще почнат да ти ходят по тъза ^`

ПС: Зарежи тея глупости с милите идиотщини, ако я караш така всички ще ти се качът на главата...

Тфа тряа да ти помогне xd

cucetyy
04-06-2009, 11:01
схемата е проста ... в една моя компания има една лидерка .. която ме нерви адски мноо .. проблема е че има мн хора зад гърба си и ако някой нещо и каже .... на леш го прай ... на мен ми омръзна да и играя игричките и просто искам да я отстраня от компанията пък и не само мен ме дразни ... тя просто се държи хипер кофти с др хора ... искам да и смачкам фасона и тя да ходи след мен а не аз след нея .. някой ме беше питал за годините .. на 13 .. лапешка му раота както се вика :) та искам съвет от вас как да бъда лидер .. решила съм го вече неможете да ме разобедите ако има такива .. просто искам помош немога да се обърна към никой др за момента Ти какво разбираш под лидер? Под заглавието на темата разирам, че ти искаш да заемеш мястото й, и като го заемеш всички да ти тичкат зад гъза и да правят каквото ти искаш. Мило момиче, това не е лидерство а просто тъпо командорене. Като толкоз искаш да командваш давай, но и теб ще те свалят на земята по същия начин, по който ти ще свалиш "лидерката" (ако успееш). И какво като има много хора зад гърба си, това говори по-зле за нея. Като не ти харесва иди при нея и й кажи какво толкоз не ти харесва. После си намери нова група и повече не се занимавай с онази "лидерката". Хо това някой да ти тича зад гъза е крайно тъпо и явно представата ти за лидер е крайно тъпа и изкривена. Просто бъди себе си и не се занимавай с интриги и да се мъчиш да я свалиш, защото всичко зависи от групата. Ако останалите също не я харесват, просто и ритнете шута и толкоз, и какво от това, че ще викне някой да и защитава достойнството. Явно само с хора може. И недей си тормози малката главичка с такива глупости а си изживей детството нормално.
Ако съм те засегнала с нещо в поста ми извинявай. Нищо лично, това е мнението ми. Успех :) :-)

nan4onanka
04-06-2009, 13:34
Хората не стават лидери,те са си РОДЕНИ лидери!Ти явно не си от тях,а момичето е,така че няма място за сърдене.

splendour
04-06-2009, 18:15
liderite na kompaniqta vinagi nqko gi mrazi.po qko e da si dy6ata na kompaniqta ili neznam kak se kazva .. na kompaniqqta libimkata.taka 6te b1de6 pak kato lider no ne kato se d1rji6 kato p4ela carica a kato edna ot drygite za da te obi4at vs4ki.tva e po vajno a tq pak da si vodi koit i se vr1zva

lolipop1
04-07-2009, 16:28
liderite na kompaniqta vinagi nqko gi mrazi.po qko e da si dy6ata na kompaniqta ili neznam kak se kazva .. na kompaniqqta libimkata.taka 6te b1de6 pak kato lider no ne kato se d1rji6 kato p4ela carica a kato edna ot drygite za da te obi4at vs4ki.tva e po vajno a tq pak da si vodi koit i se vr1zva

мда права си :) моля коментари които да ми помогнат а не да ме разубеждават и да ми казват че е тъпо тва за лидерството ...искам просто малко помощ.. happyfacex благодаря ти за коментара ще ми е от полза :)

lolipop1
04-08-2009, 11:02
др. мнения може ли

cookie_power
04-08-2009, 11:36
добре.
виждам че става въпрос за лидер тип "училищен"
не мисля че ако не си от малък лидера в класа е възможно да се получи по- нататък. примерно като отидеш в гимназия и си бил/а лидер в стария ти клас там ще има още такива като теб. човекът с най- оригиналните и комерсиални идеи, най- порасналия (което е най-важно) ще стане "водача" на класа. фактът, че задаваш този въпрос без сама да си стигнала до отговора показва, че не си достатъчно израснала. пък и така или иначе става въпрос за някакви псевдо-лидери с няколко поддръжника. щом искаш да застанеш на мястото на лидерката на класа/компанията ти намери начин по който да покажеш на всички че си по добра от нея (ако е така..), не се страхувай от нейното държание към теб (това е нормално, защото има шанс всички да се обърнат срещу теб) казвай каквото мислиш. примерно ако е така (най-обикновен пример) не ти харесва блузата с която е, кажи й го, но не по начин, който да я злепостави, а който да покаже на другите, че няма вкус да се облича. тва е най- тривиален пример. направи така, че да изглежда по-зле от теб в нещото, което най- много й се отдава. щом е лидер би трябвало да говори много в час или там като се съберете. ако се подиграва на учители или съученици/приятели й кажи направо да млъкне защото пречи. защитавай по- слабите. ако ли пък говори някакви мъдри неща, не се съгласявай с нея, а винаги търси аргументи, с които да я "затапиш". затва ще ти е нужно известна тренировка, която по мой опит се получава много добре с родителите :D добра тактика е да подхождаш със сарказъм към действията и изобщо към нея самата, но по- прикрит за да може тя да изглежда тъпа в очите на по-умните като не съзнава, че й се подиграваш. най- важното е да не се страхуваш от нея и да си уверена в думите си. не псувай, просто й покажи, че с ум се постигат повече неща, отколкото с това, че да кажем е по-хубава от теб.

sweetkiss74
04-08-2009, 11:39
Абе то защо трябва да си лидер?А и защо трябва да му ходиш зад г*зЪ?
В моето даскало има две сестри близначки.Те постоянно ми се мазнят и искат да са около мен.Веднъж ги питах ЩО? А едната ми каза ,защото си атрактивна и дружиш с много хубави момчета и готини момичета. :razz:
Тъпачки :oops:

Wrathchild
04-08-2009, 13:41
За да си истински лидер трябва да си добър оратор :) Хората обичат с ушите.

BrainlessROCKBABY
04-08-2009, 14:46
авторката, зверски зле си :)

lolipop1
04-08-2009, 19:42
добре.
виждам че става въпрос за лидер тип "училищен"
не мисля че ако не си от малък лидера в класа е възможно да се получи по- нататък. примерно като отидеш в гимназия и си бил/а лидер в стария ти клас там ще има още такива като теб. човекът с най- оригиналните и комерсиални идеи, най- порасналия (което е най-важно) ще стане "водача" на класа. фактът, че задаваш този въпрос без сама да си стигнала до отговора показва, че не си достатъчно израснала. пък и така или иначе става въпрос за някакви псевдо-лидери с няколко поддръжника. щом искаш да застанеш на мястото на лидерката на класа/компанията ти намери начин по който да покажеш на всички че си по добра от нея (ако е така..), не се страхувай от нейното държание към теб (това е нормално, защото има шанс всички да се обърнат срещу теб) казвай каквото мислиш. примерно ако е така (най-обикновен пример) не ти харесва блузата с която е, кажи й го, но не по начин, който да я злепостави, а който да покаже на другите, че няма вкус да се облича. тва е най- тривиален пример. направи така, че да изглежда по-зле от теб в нещото, което най- много й се отдава. щом е лидер би трябвало да говори много в час или там като се съберете. ако се подиграва на учители или съученици/приятели й кажи направо да млъкне защото пречи. защитавай по- слабите. ако ли пък говори някакви мъдри неща, не се съгласявай с нея, а винаги търси аргументи, с които да я "затапиш". затва ще ти е нужно известна тренировка, която по мой опит се получава много добре с родителите :D добра тактика е да подхождаш със сарказъм към действията и изобщо към нея самата, но по- прикрит за да може тя да изглежда тъпа в очите на по-умните като не съзнава, че й се подиграваш. най- важното е да не се страхуваш от нея и да си уверена в думите си. не псувай, просто й покажи, че с ум се постигат повече неща, отколкото с това, че да кажем е по-хубава от теб.

благодаря ти за коментара .. каза доста неща които ще са ми от полза :-) ако има други мнения като нейното ... евала ви прая хора :-)

Darkkiss
04-09-2009, 00:49
добре.
виждам че става въпрос за лидер тип "училищен"
не мисля че ако не си от малък лидера в класа е възможно да се получи по- нататък. примерно като отидеш в гимназия и си бил/а лидер в стария ти клас там ще има още такива като теб. човекът с най- оригиналните и комерсиални идеи, най- порасналия (което е най-важно) ще стане "водача" на класа. фактът, че задаваш този въпрос без сама да си стигнала до отговора показва, че не си достатъчно израснала. пък и така или иначе става въпрос за някакви псевдо-лидери с няколко поддръжника. щом искаш да застанеш на мястото на лидерката на класа/компанията ти намери начин по който да покажеш на всички че си по добра от нея (ако е така..), не се страхувай от нейното държание към теб (това е нормално, защото има шанс всички да се обърнат срещу теб) казвай каквото мислиш. примерно ако е така (най-обикновен пример) не ти харесва блузата с която е, кажи й го, но не по начин, който да я злепостави, а който да покаже на другите, че няма вкус да се облича. тва е най- тривиален пример. направи така, че да изглежда по-зле от теб в нещото, което най- много й се отдава. щом е лидер би трябвало да говори много в час или там като се съберете. ако се подиграва на учители или съученици/приятели й кажи направо да млъкне защото пречи. защитавай по- слабите. ако ли пък говори някакви мъдри неща, не се съгласявай с нея, а винаги търси аргументи, с които да я "затапиш". затва ще ти е нужно известна тренировка, която по мой опит се получава много добре с родителите :D добра тактика е да подхождаш със сарказъм към действията и изобщо към нея самата, но по- прикрит за да може тя да изглежда тъпа в очите на по-умните като не съзнава, че й се подиграваш. най- важното е да не се страхуваш от нея и да си уверена в думите си. не псувай, просто й покажи, че с ум се постигат повече неща, отколкото с това, че да кажем е по-хубава от теб.

благодаря ти за коментара .. каза доста неща които ще са ми от полза :-) ако има други мнения като нейното ... евала ви прая хора :-)

тебе още ли те ебават бе
:lol:

lolipop1
04-09-2009, 09:19
добре.
виждам че става въпрос за лидер тип "училищен"
не мисля че ако не си от малък лидера в класа е възможно да се получи по- нататък. примерно като отидеш в гимназия и си бил/а лидер в стария ти клас там ще има още такива като теб. човекът с най- оригиналните и комерсиални идеи, най- порасналия (което е най-важно) ще стане "водача" на класа. фактът, че задаваш този въпрос без сама да си стигнала до отговора показва, че не си достатъчно израснала. пък и така или иначе става въпрос за някакви псевдо-лидери с няколко поддръжника. щом искаш да застанеш на мястото на лидерката на класа/компанията ти намери начин по който да покажеш на всички че си по добра от нея (ако е така..), не се страхувай от нейното държание към теб (това е нормално, защото има шанс всички да се обърнат срещу теб) казвай каквото мислиш. примерно ако е така (най-обикновен пример) не ти харесва блузата с която е, кажи й го, но не по начин, който да я злепостави, а който да покаже на другите, че няма вкус да се облича. тва е най- тривиален пример. направи така, че да изглежда по-зле от теб в нещото, което най- много й се отдава. щом е лидер би трябвало да говори много в час или там като се съберете. ако се подиграва на учители или съученици/приятели й кажи направо да млъкне защото пречи. защитавай по- слабите. ако ли пък говори някакви мъдри неща, не се съгласявай с нея, а винаги търси аргументи, с които да я "затапиш". затва ще ти е нужно известна тренировка, която по мой опит се получава много добре с родителите :D добра тактика е да подхождаш със сарказъм към действията и изобщо към нея самата, но по- прикрит за да може тя да изглежда тъпа в очите на по-умните като не съзнава, че й се подиграваш. най- важното е да не се страхуваш от нея и да си уверена в думите си. не псувай, просто й покажи, че с ум се постигат повече неща, отколкото с това, че да кажем е по-хубава от теб.

благодаря ти за коментара .. каза доста неща които ще са ми от полза :-) ако има други мнения като нейното ... евала ви прая хора :-)

тебе още ли те ебават бе
:lol:

може би 1 милион пъти казах че ако няма да казвате нещо по темата си замълчете ... мо0ля само хора които ще ми помогнат по този въпрос да пишат!!!!!!!! :-x

sweetkiss74
04-09-2009, 09:23
Ти си няква луда...жадна за власт... :o

miss_ludataa
04-09-2009, 09:35
ти 10 имаш ли ?..най-добиря начин за каишка,млатиш ги,когато не те слушат..хем ти ходят зад гъза !хем ги биеш !хем командваш хав а найс дей! :)

lolipop1
04-09-2009, 18:10
ти 10 имаш ли ?..най-добиря начин за каишка,млатиш ги,когато не те слушат..хем ти ходят зад гъза !хем ги биеш !хем командваш хав а найс дей! :)

миличка помолих сериозно да се подходи към темата .. като ще се лигавиш и не ти харесва темата ... излизаш ... аман вече ... не ми пука ква ше ма изкарате .. едва ли не 10 годишна или жадна за власт .. дори да е така ... аз помолих нещо и благодаря на някои хора!

StRaSsenJunGe
04-09-2009, 20:55
Какви лидери бе хора :shock: :? Важното е компанията да си я има да се кефите и да си говорите идиотщини.... 8-) 8-)

MiliVanilly
04-10-2009, 21:30
Ами тва с лидерите е малко странна работа - от една страна - ако са лидери за дълго време им е добре. Аз обаче съм виждала такива, които са били лидери и после стават утрепки и никой не си ги спомня, че са били лидери...

Тва с ходенето по гъза е същата работа - виждала съм хора да се обръщат на 180 градуса - в зависимост как им изнася.. тъй, че не съм много сигурна, че е хубаво да си лидер...

clever
04-10-2009, 21:59
Ами тва с лидерите е малко странна работа - от една страна - ако са лидери за дълго време им е добре. Аз обаче съм виждала такива, които са били лидери и после стават утрепки и никой не си ги спомня, че са били лидери...

Тва с ходенето по гъза е същата работа - виждала съм хора да се обръщат на 180 градуса - в зависимост как им изнася.. тъй, че не съм много сигурна, че е хубаво да си лидер...
познато...
8)

kolityyy
04-10-2009, 23:48
Просто бъди себе си... :) ;-) :) Няма смисъл да се правиш на човек, който не си заради някой друг, който дори не си заслужава...!

Mihailova
04-11-2009, 07:16
Трябва да владееш до тънкости великата манипулация ;)

lolipop1
04-11-2009, 20:02
Трябва да владееш до тънкости великата манипулация ;)

по-точно? как? някой може ли да каже

Darkkiss
04-11-2009, 21:14
Трябва да владееш до тънкости великата манипулация ;)

по-точно? как? някой може ли да каже

спри да питаш тъпи въпроси и си живей живота
щом те нарежда значи има причина която не можеш да видиш
ма нали ти си перфектна и искаш да си но.1.....

lolipop1
04-11-2009, 22:03
Трябва да владееш до тънкости великата манипулация ;)

по-точно? как? някой може ли да каже

спри да питаш тъпи въпроси и си живей живота
щом те нарежда значи има причина която не можеш да видиш
ма нали ти си перфектна и искаш да си но.1.....

и така да е .. помолих да не получавам заядливи коментари .. не ми пука кво мислите за мен ии как изглежда тази тема .. знам че е тъпо .. но само в форум в който никой не ме познава се усмелих да я сложа .. и не искам критики .. дори да не съм права уморих се да чета такива коментари .. просто искам малко помощ

Mihailova
04-11-2009, 22:10
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

lolipop1
04-12-2009, 12:01
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

аха ок благодаря за коментара все пак :)

kasidy
04-12-2009, 20:39
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

Това е истината :D То или ти се отдава да си лидер или не ти се. ( това поне в по-сериозен план )

А иначе за твоята ситуация: целта ти изглежда е да прецакаш лидерката , пък евентуално и ти да станеш. Изглежда не я долюбваш много тъй че играй грубо - унижи я, раздели и подчинените на групички, прецакай я за нещо - такива подли работи. А да - и за да се подсигуриш да не бъдеш ти прецаканата, не се доверявай на всяко второ момиче, което твърди че сте бест фр-та и ще си останете такива винаги. Абе изиграй си нещата с класа, пък дори и да не ти успее плана, току виж си откриеш своето собствено емплоа и спреш да ходиш по задника на някой друг.

( не изключвам това, че може да има и истински приятели , но просто в компаниите на 13 всичко е .... забравих думата ... абе да кажем илюзия )

martinelka_kuklata
04-13-2009, 05:38
Ами бъди себе си - според мен трябва да можеш да ги изслушваш, да споделяш, да не ги зарязваш или да се събираш само с някои от тях и успех, но като станеш лидер не ставай като тази дето сега я мразиш, защото да не те мразят и тебе. В повечето случаи някой като успее да влияе над другите се възползва и става надменен, но както вече казах бъди себе си. :) :) Късмет! :-)

nadety250
04-14-2009, 16:56
:shock: Да си лидер не значи да имаш много приятели и да се защитаваш с тях .. да бъдеш арогантен и т.н. Трябва да уважаваш другите, за да те уважават, да им помагаш в трудни моменти .. да ги накараш да се разсмеят, когато не им е до смях лл И най-важното да не се смяташ за лидер и велик .. А за тази твоя приятелка.. мисли се за велика, а всъщност е смешна .. :) :-)

Slave4You
04-14-2009, 17:56
Ем първо да кажа, че не съм съгласна с мненията от сорта: трябва да се държиш добре със всички, да ги изслушваш и т.н. Смисъл това са мн хубави качества, които могат да ти спечелят мн фр, но надали ще станеш лидер само от това. Пък и не всеки става за лидер... примерно аз май не ставам :D Не мога да си кажа "Утре ще стана лидер по това, това и това правило" (както ти явно искаш) Трябва да можеш да караш хората да те харесват и често това да си лидер е свързано не само с добри черти на характера- мн лидери за да станат такива все е трябвало да се държат кофти с някого, да кажат нещо кофти за хората около тях и т.н. Иначе както казвам, има разлика м/у това да си лидер и да имаш фр -> ако мислиш, че не ставаш за голяма лидерка, по-добре гледай да си намериш добри фр, с които да си изкарваш яко;)

Alabalanqkoisi
04-14-2009, 18:24
Трябва да владееш до тънкости великата манипулация ;)

по-точно? как? някой може ли да каже

спри да питаш тъпи въпроси и си живей живота
щом те нарежда значи има причина която не можеш да видиш
ма нали ти си перфектна и искаш да си но.1.....

и така да е .. помолих да не получавам заядливи коментари .. не ми пука кво мислите за мен ии как изглежда тази тема .. знам че е тъпо .. но само в форум в който никой не ме познава се усмелих да я сложа .. и не искам критики .. дори да не съм права уморих се да чета такива коментари .. просто искам малко помощ
В всяко едно положение трябва да гледаш да е удогно на човека с който говориш :) абе както каза Mihailova си е голяма тънкост :) а и не забравяй че ЛИДЕР е твърде обща дума, много зависи от хората в компанията... абе сложничко си е :D успех и ти препоръчвам да не се занимаваш с глупости :)

afterforever
04-14-2009, 18:29
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

Аз съм склонен да споря, но поради липса на адекватно обективно доказателство в подкрепа на първата или втората теза, няма особен смисъл и да се спори.

emily_1234
04-15-2009, 19:38
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

Аз съм склонен да споря, но поради липса на адекватно обективно доказателство в подкрепа на първата или втората теза, няма особен смисъл и да се спори.


Хах, браво - много думи - нищо не каза :lol: :lol:

zimin
04-15-2009, 19:49
според мен не се става лидер! лидер се раждаш.
Не може всички да сме лидери!
За да си лидер трябва да бъдеш такъв какъвто иска да бъде всеки "член" на групичката,тоест да искат всички да бъдат като теб,даже не е нужно да си умен или да спазваш някакви морални мании...позагледайте се и се замислете :-o

kasidy
04-15-2009, 19:53
Е няма какво да се замисляме :D То е ясно ... с мили думи и приятелство няма да станеш лидер ... просто трябва да си изясниш какво искаш - да имаш приятели или да бъдеш лидер. Не казвам, че с едното , трябва да се отказваш от другото, но няма как и двете да са на ниво. Истината е малко груба- трябва да си кучка, за да можем да бъдеш "водач". Малко пиперлив език ( но и премерени думи ) тактичност и още хиляда качества от този род иии е напълно възможно да бъдеш "диктатор" 8)

clever
04-16-2009, 15:09
да имаме самочувствие и да докажем;че сме много повече от тях :wink:

clever
04-16-2009, 15:12
аа забравих да поясня... под тях имам предвид хората;които се правят на важни;а всъщтност не могат да ни направят хубаво впечатление;тъй като не са интересни с нищо
В бившия ми клас имах една такава съученичка и много ме дразнеше :-x

Mihailova
04-16-2009, 16:53
lolipop1 Не мога да те науча да манипулираш хората , манипулацията или ти се отдава или не. Както ораторството е.

Аз съм склонен да споря, но поради липса на адекватно обективно доказателство в подкрепа на първата или втората теза, няма особен смисъл и да се спори.

Твоето си е умение , симулираш , че говориш и изказваш някаква теза, но фактически нищо не казваш - върши добра работа в случай на лъжа ;)

lenito_sf
04-19-2009, 08:11
щом има и други хора , които не я понасят.. дигнете се и й кажете пък после .. който ще да става лидер .. да става . Но не мисля че трябва да си лидер за да имаш приятели. Пък и да си в центъра на вниманието не е много хубаво.. и за това се замисли :)

kasidy
04-19-2009, 08:25
Хаха проблема в този случай е точно в това, че момичето, което я нерви е лидер. Никой няма да си отвори устата пред онази! А и да стане после ще се изпокарат едни с други за мястото на тая. :D

DevlLady666
04-19-2009, 11:35
Знаеш ли, че ако си имаш истински фр няма да има лидери..примерно аз си имам 6 бест фр и никой от нас е елигер..подкреяме се, споделяме си, никоя не прай мръсно на др....Не е нужно вс тин филми да са прекопирани и в истинския живот..

smileforyou12
04-19-2009, 12:21
Знаеш ли, че ако си имаш истински фр няма да има лидери..примерно аз си имам 6 бест фр и никой от нас е елигер..подкреяме се, споделяме си, никоя не прай мръсно на др....Не е нужно вс тин филми да са прекопирани и в истинския живот..
+1 съгласна съм

lolipop1
04-19-2009, 12:25
Знаеш ли, че ако си имаш истински фр няма да има лидери..примерно аз си имам 6 бест фр и никой от нас е елигер..подкреяме се, споделяме си, никоя не прай мръсно на др....Не е нужно вс тин филми да са прекопирани и в истинския живот..
+1 съгласна съм

мда обаче в моя живот няма истински приятелии ... всеки гледа да прецака другия .. такива като филми на мноо добри фр които са заедно ии не се предават .. при мене няма .. за това щом не мога да имам приятели избирам да съм лидер ..

Cold
04-19-2009, 12:31
Аз не се стремя към лидерство и не съм такъв.Имам истински приятели, които ме уважават и аз тях. Доволен съм и от това което имам сега :)

Jumbie483
04-19-2009, 14:32
:shock: тая тема още съществува :shock:
поне едно ми е ясно.. от авторката няма да стане лидер..

pink94
04-19-2009, 15:33
да си лидер не е особено хубаво.
плюс тва ,за да ти ходи някой по гъза постоянно ,трябва да е голям малоумник ;)
еми когато има достатъчно прости "мадами" да ми ходят зад гъза и да ми огайдат на акъла нямам нищо против

lolipop1
04-19-2009, 15:42
да си лидер не е особено хубаво.
плюс тва ,за да ти ходи някой по гъза постоянно ,трябва да е голям малоумник ;)
еми когато има достатъчно прости "мадами" да ми ходят зад гъза и да ми огайдат на акъла нямам нищо против

съгласна съм с пинк .. а ти как си успяла да накараш простите мадамии да ходят след теб?

sladur4etyYy
04-19-2009, 20:16
хаха, повечето имате адски грешна представа за лидер и лидерство.
и за да си лидер, определено НЕ трябва да се подмазваш на хората, както някъде по- горе пишеше. трябва смелост! смелост да казваш на всеки това, което мислиш. смелост да поемаш отговорност, когато си виновна за нещо. смелост да изразяваш мнението си на висок глас пред всички и да си го защитаваш. но за да изразиш мнение, първо трябва да имаш такова. затова не всеки става за лидер. просто не всеки има мнение. хах. естествено, не трябва да гледат на тебе като на някакъв темерут, който никога не пуска базици и винаги се чуди с кого да се заяжда. към цялата смелост, добави и чувство за хумор. а ако някой има проблем, би трябвало да го изслушаш и пак да не се страхуваш да кажеш какво мислиш по въпроса. абе, много неща има. както казах, не всеки е годен за тая работа.

MadeOfWater
04-20-2009, 07:37
За да си лидер в училище^^ има няколко варианта:
1. Бъди лицемер.
2. Мрази аутсайдерите.
3. Казвай на идиотчетата от класа, че имат страхотен стайлинг.
4. Ако случайно си по-умна от тях, помагай им на контролни за 3.
5. Заяждай се с учителите.
6. Мрази училището и задължително го наричай МЪЧИЛИЩЕЕЕ!
7. Пуши на голямото междучасие с батковците и им давай да те пипат!
8. Използвай лафа "аЗ СъМ кУчКаААаА"
9. Когато те изпитват на дъската, пиши с малки и големи букви.
10. Купувай сокчета от 0.10 ст на протежетата си!

:) 100% успех!

8-) ще ме убиеш бе..кфи са тея глупости :razz:

5. Заяждай се с учителите.
6. Мрази училището и задължително го наричай МЪЧИЛИЩЕЕЕ!
7. Пуши на голямото междучасие с батковците и им давай да те пипат!
8. Използвай лафа "аЗ СъМ кУчКаААаА"
10. Купувай сокчета от 0.10 ст на протежетата си!
:x това е самата истина :(

colymoly
04-20-2009, 08:07
за да си лидер, трябва да си курва и да те харесват момчетата а момичетата да завиждат

sladoledchety33
04-20-2009, 10:37
за да си лидер, трябва да си к***а и да те харесват момчетата а момичетата да завиждат

верно че в днешно време е така.. :-o
незнам colymoly в какъв смисъл го казва - положително или отрицателно, но твърдо съм против такива "к**ветки" :D

colymoly
04-20-2009, 11:04
в отрицателния смисъл и друго мисля, че не е възможно да си лидер и да те обичат

soul1199
04-20-2009, 17:09
авторката, зверски зле си :) :D :D :D :D

smileforyou12
04-20-2009, 17:48
тцтц много teen филми си гледала май

sladoledchety33
04-21-2009, 13:18
тцтц много teen филми си гледала май :? :-o :?

colymoly
04-21-2009, 17:35
за жалост това не се случва само във филмите и в реалността е така :(

Darkkiss
04-22-2009, 00:28
чай постна 100-тното мнение в тая безмислена тема 8)

Vanio22
04-22-2009, 10:26
за да си лидер, трябва да си к***а и да те харесват момчетата а момичетата да завиждат

Е не. Да си лидер не е да си курва, и да ти завиждат. Аз съм момче, и така или иначе съм се изявил като лидер в класа ми. Всички така предценяват, допитват се за мен и т.н. Целта не е да си отворен, голям бияч, ако си момиче курва, да се наричаш кучка и т.н. Просто трябва да правиш неща които ти идват отвътре. Напълно разбирам, тези които искат да са лидери. Лидер не се става с желание, а с респект. В моя престой в класа, съм видял много лидери на компанията и т.н, но изглежда, сега аз съм се утвърдил като такъв. Не съм се правил на отворен пред никой.. Аз си държа на мойте интереси, но на първо място гледам класа, компанията, бандата или както искате го наричайте. Да, много пъти съм отнасял всичко, но това е да си лидер, след като са те насолили пред директора, кварталния или който и да е, да се върнеш и да продължиш с компанията. Това от мен. Със здраве :)

lolipop1
04-22-2009, 16:52
чай постна 100-тното мнение в тая безмислена тема 8) това че за теб е безмислена не означава че е ... ти си този който пише безмислени коментари!

lolipop1
04-24-2009, 08:38
др мнениея?

Mihailova
04-24-2009, 12:20
Да, от теб лидер няма да стане.

afterforever
04-24-2009, 12:27
е че ако от всеки ставаше лидер... тая планета наникъде нямаше да иде...

lolipop1
04-24-2009, 16:25
Да, от теб лидер няма да стане.

откаде знаеш не ме познаваш .. тък в този форум се държа малумно защото никой не ме познава .. може би от тук си си направила преценката че няма да стана по начина на мислене междо другото вече започнах да ставам :)

Mihailova
04-24-2009, 16:33
lolipop1 Лидер на какво си започнала да ставаш? На група от пет 13 годишни момиченца, с интелект на мишка? Не съдя по мненията ти,а по това, че питаш "Как да стана лидер?". Ако беше по-умна, щеше сама да си отговориш на въпроса. Въобще вмомента не ми се обяснява, но ти лично мен никога не би могла да ме управляваш, съответно не ставаш за лидер.

BrainlessROCKBABY
04-24-2009, 17:15
Ми, ок, всякакви хора с комплексии..Вместо да пълниш форума с глупави теми, по-добре се вгледай в себе си и разбери ЗАЩО НЯМАШ ПРИЯТЕЛИ. Аз пък не обичам дамиходятзадгъза, < ако разбираш тъънкия хумор..А-а-а, забравих. Лидерите трябва да са умни и грамотни, а като гледам, бая правописни грешкии.. Да се правиш на малоумница по форумите не е много удачно, ако не си такава, не те познавам все пак.

lolipop1
04-24-2009, 18:23
Ми, ок, всякакви хора с комплексии..Вместо да пълниш форума с глупави теми, по-добре се вгледай в себе си и разбери ЗАЩО НЯМАШ ПРИЯТЕЛИ. Аз пък не обичам дамиходятзадгъза, < ако разбираш тъънкия хумор..А-а-а, забравих. Лидерите трябва да са умни и грамотни, а като гледам, бая правописни грешкии.. Да се правиш на малоумница по форумите не е много удачно, ако не си такава, не те познавам все пак.

милаа приятели от извесно време насам имам много не съм споменавала никаде че нямам! не съм перфектна знам .. знам недостатъците сии ... не се притеснявай за мен ... не се правя на малумна просто исках помощ мисълта ми беше че не съм такава каквато изглеждам в вфорума ... темата смятам за приключена оправих си проблемите ии всичко моля модератор да я заключи шото сички ше почнат да ме нападат .. ебаси хората ....

bebka1
04-25-2009, 09:45
Аз, пък мисля, че е до самочувствие :o
Аз имах много проблеми със самочувствието и много си ги таях нещата до някакъв момент след което избухвах и правех всички луди, ама не е вървежно щото пак си остана аутсайдер :(

Сега откато нашите ме заведоха на тоя уъркшоп съм много по-добре. И те се бяха побъркали около мен и моите проблеми. :oops:

Darkkiss
04-26-2009, 00:31
чай постна 100-тното мнение в тая безмислена тема 8) това че за теб е безмислена не означава че е ... ти си този който пише безмислени коментари!

аз съм тоя дето тероризира такива като тебе 8)
и те после плачат по форуми :lol:

NaughtyOne
04-26-2009, 09:14
Хм...по моите наблюдения "готините" правят следните неща...
Пушат,ама много,защото ако не пушиш си задръстеняк.Напиват се по купони,а и по пейки...Друсат се /какво е без наркотици а.../ Правят секс доста...абе все са хора,типичните български тийнове и нека не забравим готини!

BrainlessROCKBABY
04-26-2009, 15:10
Ми, ок, всякакви хора с комплексии..Вместо да пълниш форума с глупави теми, по-добре се вгледай в себе си и разбери ЗАЩО НЯМАШ ПРИЯТЕЛИ. Аз пък не обичам дамиходятзадгъза, < ако разбираш тъънкия хумор..А-а-а, забравих. Лидерите трябва да са умни и грамотни, а като гледам, бая правописни грешкии.. Да се правиш на малоумница по форумите не е много удачно, ако не си такава, не те познавам все пак.

милаа приятели от извесно време насам имам много не съм споменавала никаде че нямам!
Хм..представям си. :lol: Бтв, не искам да се заяждам, но извесТно се пише с Т, а кЪде - с Ъ. Пред "че" се пише запетая, както и пред обръщенията, сори, ама адски се дразня от прости хора.

s3xy
04-26-2009, 16:10
знаеш ли .. да си лидер е ужасно, толкова ти завиждат половината че никога нямаш истински приятели или някой на който да можеш спокойно да споделиш каквото и да е .. повечето се държат като пълни курви, пушат с "батковците" синя калерия зад ъгъла и т.н. само се мазнят на сички момчета, оставят ги да ги пипат и сякакви такива неща, зависливите курветини се пукат от завист и решават че като си станат "BFF" са и те готини и така става цялата трагедия .. 8-) да не говорим че трява да нямаш никакъв характер и да си спр лицемерна, двулична и сичко останало, да не изслушваш никой .. бе колкото по отдръпната си от тях толкова повече искат да са като теб :D не ти трява .. ама успех се пак!

.. DeViL mAy CrY ..
04-26-2009, 19:22
И какво като станеш лидер.Бъди себе си и не позволявай на някои си да те мачка имай си самочуствие и не си потъпквай достойнството заради няква си(кой го казва )В класа сме разделени на сдухана групичка и много отворените като много отворените правят буквално на нищо сдуханите.Аз не съм от нито едните.Убиждали са ме и аз съм обиждала.Намери си златната среда,на мен ми е толкова жалко и долно да си лидер и да се правиш на най-великия. :o не не не мисля че това трябва да ти е целта.За какво да не те уважават за това което си,щом не си успяла да станеш лидер няма точна формула как да станеш.Бъди себе си и дори да те мразят ти змаеш че това си си ти.

golfabitch
04-27-2009, 20:00
За да бъдеш уважаван и почитан човек,прави добри постъпки достойни за уважение.

bebka1
04-28-2009, 07:08
Ама и вие как го преекспонирахте тва.
Момичето има нужда от потвърждение на себе си просто, толкова ли е лошо, а вие и се нахвърлихте яко.
Ама като гледам как ви жегна май много комплексирани има тука :razz:

xcomplicatedx
09-10-2009, 08:01
.........

Tempest
09-10-2009, 08:13
ми явно някой я е отворил преди тя самата... :lol:

xcomplicatedx
09-10-2009, 08:33
.........

xcomplicatedx
09-10-2009, 08:39
.........

somanycookies
09-10-2009, 11:24
Прекалила си с филмите :/.

Unendlich
09-10-2009, 20:58
Личат ти малките години, само на твоята възраст те вълнуват такива наистина ГЛУПАВИ теми. "Как да бъдем лидер". Лидер не става само с това да се отваряш и да се имаш за голямата работа, защото на някой ще му гръмнат бушоните и ще изядеш боя. 8) Аз го правя лесно - държа се нормално с всички, откликвам като искат помощ, не се правя на голямата работа, познавам си цялото даскало и си имам самочувствието, това вече прави ли ме лидер ?! Най-известният човек съм от моя клас, е и ?! Ами просто на някои хора им е отредено да бъдат.. не всички имат този късмет. И в днешно време колкото и да се кутира визията - акълът ще ти изпъкне в напечени положения. ;) :-)

xcomplicatedx
09-10-2009, 21:16
.........

impassive7
09-10-2009, 21:59
схемата е проста ... в една моя компания има една лидерка .. която ме нерви адски мноо .. проблема е че има мн хора зад гърба си и ако някой нещо и каже .... на леш го прай ... на мен ми омръзна да и играя игричките и просто искам да я отстраня от компанията пък и не само мен ме дразни ... тя просто се държи хипер кофти с др хора ... искам да и смачкам фасона и тя да ходи след мен а не аз след нея .. някой ме беше питал за годините .. на 13 .. лапешка му раота както се вика :) та искам съвет от вас как да бъда лидер .. решила съм го вече неможете да ме разобедите ако има такива .. просто искам помош немога да се обърна към никой др за момента

е определено трябва да се намери някой да те разОбеди... Ама докато има такива мишки да се водят по акъла на другите, ще има и лидери! :?

NamelessRomantic
09-10-2009, 22:48
http://i290.photobucket.com/albums/ll274/n3normalen/you-have-failed-please-die_thumbnai.png

fogdog
09-11-2009, 05:16
бъди себе си ако си наистина готина и се харесваш на другите ще станеш лидер ако пък има по-готин от теб просто им си падмазвай и както се казва "Разделяй и владей" :-D 8-)

fogdog
09-11-2009, 05:21
Накарай някой да мине на твоята страна после ще дойдат и други но 1во трява да си 100% сиг че има хора които я мразят ако е така и те дойдат в групичката ти ти ще си лидера 8-) :lol: :grin:

elito0o0o0
09-11-2009, 06:30
Ебаси тъпата тема :lol: :lol:
Аз съм също на 14 и нещЪ ,каквито и да било същества зад гъза ми.
Аз пак съм си забавна.Имам си защита(брат ми).Имам си подкрепа(родителите ми). Обичана съм (от семейството ми). Така че не ми трябват някъкви непотребни отпадъчета.
Като толкова искаш да бъдеш лидерка я попитай очтиво "ще се махнеш ли от лидерския си пост,че искам и аз малко" :lol: :lol: Ако наистина го направиш,начи си пълна малоумница :shock: :lol: :lol:
И мога да ти кажа,че можеш да имаш защита и без ти да си лидера. Мен винаги някой като почне да ми се заяжда и има кой да ме защити.Не е нужно да си лидер,а приятел.Така всичките ти приятели ще те защитят.Никога не бъди лицемерка,интригантка и т.н. Така никой няма да те хареса! ;);) :P

MoonFruit
09-11-2009, 06:46
Като спрете да поствате такива теми... 8)

ThedramaQueen
09-11-2009, 08:02
ебаси хората :shock: не знам колко комплексиран трябва да си за да искаш да имаш такива приятели.... можеш ли изобщо до наречеш приятел някой, който ти ходи по гъза от завист ? стига с тия теми и статий как да си лидер. ако искаш да доминираш над другите и ти да си шефа няма как да имаш приятели :?

NeverTheSame
09-11-2009, 18:16
Манячката...
дето е авторка на темата..
въпросче?
Годинки?
Мозъчен капацитет?
Липсващ?

MsStorm
09-11-2009, 21:56
Искаш да си лидер , 'щото няк'ва си мацка е лидер - това е равносилно на подражаване , което е ултра глупаво :-D
По - добре бъди себе си и хората да оценят теб , ако си "стока" те ще ти подражават , но поне ще е на нещо хубаво :-) Ти казваш , че тя те дразни и един вид искаш да си като нея , МОЗЪК !!! :oops:

zayo95
09-12-2009, 12:24
Поздрави за супер тъпата и безсмилена тема.

По въпроса за лидерите:

1. Никой нестава лидер нарочно. Неможеш да се събудиш и да си кажеш: " амии днеска съм решил да стана лидер " .

2. Има два вида лидери

а) Лидери който си мислят, че те са върха и са някакво супер красиво човешко същество. Правят се на важни и ходят по дискотеки, пушат и т.н.
б) Лидери който са готови да защитят зубари, зайци и темподобни. Те не харесват всички да им са във краката, просто са забавни и са истински приятели.

ЗАПОМНИ: На 13 години нети трябва да ставаш лидер. Просто бъди готин човек и приятел, за да може като нагазиш в лайната ( с извинение ) да знаеш, че ще има човек, който да те извади.

ВЪВ ТВОЯ СЛУЧАЙ: Почти съм сигурен, че те обиждат за различни неща, и въпросният лидер е най- обкновенна мишка. Не се притеснявай просто си намери истиски приятели който да ти помагат и да те харесват такава каквато си. И след като ги намериш, "дръж" се за тях. Незабраяй че те са били до теб, когато са ти трябвали. (извинете ме за правописните греЖки)

BrainPants
09-12-2009, 12:48
Хахаххаххххх..... мисля че момичето има в предвид "как да не ме бият и псуват в даскало" ми то няя точна формула... или си спечелваш уважение или си пълен боклук.
В по-(не знам как да се искажа) училища няма такива глупости :) "Коя съм аз кой си ти" :D - тва по принцип е привидно за фешънски и чалгарските истории :D "знаеш ли коя съм а ?!?!? знаеш ли мн проблеми мога да ти създам нали знаеш аааааааааа ?!?!?" :D:D нищо не разбрахте ама аз се разбрах :D
Темата е тъпа :) както и по-горната :)

boJestveN
09-12-2009, 13:35
както казва един френд "АЗ СЪМ РОДЕН ЗА ЛИДЕР!" :grin:

Seducti0n
09-12-2009, 13:40
8) аз съм шефа, бе
айде всички на колене... ахаха


Много са ми били смешни такива стремежи да бъдеш лидер или по-скоро да се изживяваш като такъв, защото, ако човек уважава достатъчно себе си, никога няма да се остави някой да го разиграва.

А тук в България, тийнчетата гледат яко американски филмови продукции, където мотива с лидерството в даскало е доста ярко изразен и после се опитват да копират поведението... жалко е, повечето си остават уона бита...

thelideto
09-12-2009, 15:29
трябва да си абсолютно безхарактерно същество,за да ходиш подир някой...

TheNewReligion
09-12-2009, 16:20
8) аз съм шефа, бе
айде всички на колене... ахаха


Много са ми били смешни такива стремежи да бъдеш лидер или по-скоро да се изживяваш като такъв, защото, ако човек уважава достатъчно себе си, никога няма да се остави някой да го разиграва.

А тук в България, тийнчетата гледат яко американски филмови продукции, където мотива с лидерството в даскало е доста ярко изразен и после се опитват да копират поведението... жалко е, повечето си остават уона бита...
Абсолютно. Американците като цяло пропагандират някакви идиотски стандарти чрез малоумните си филми. :?

EritYy
09-12-2009, 16:21
като се правиш на простак

Lyricon
09-14-2009, 20:35
убий я с камъни :grin:

soni4kuu
09-15-2009, 11:23
да си лидер не е особено хубаво.
плюс тва ,за да ти ходи някой по гъза постоянно ,трябва да е голям малоумник ;)
:-D

mi6ity
09-15-2009, 14:21
божееее ти наистина си многоооооо злее :shock:

therichbitch
09-15-2009, 18:02
ми има разлика межу лидер и няква кифла, която командва другите, които трябва да са още по-зле от нея ,за да й ходят по гъза (както ти се изрази)
аз например познавах една, която само командваше и винаги тя решаваше на какво да играем, къде да отидем, кой да жми, кой да е консул и ей такива работи (бяхме малки де) но те всички я слушаха, а аз понеже съм си независим човек и ест не се съгласявах с нея, та тя ме намрази и настрои другите срещу мен и не си играеха вече с мен :lol:
да, беше ми тъпо, но още тогава осъзнавах,че по- добре така отколкото да загубя един вид достойнство и да чакам някаква мн по-тъпа от мен селянка да ме командва и така
:lol: :lol:

Tempest
09-15-2009, 23:11
както казва един френд "АЗ СЪМ РОДЕН ЗА ЛИДЕР!" :grin:

кажи му, че е роден за "Атака!" :D

в нашия клас няма лидер... толкова са тъпи, горките, че даже на вързано куче хляб не могат да дадат... пак имаме управници на класа, което значи, че ще е пълно безправие :)

petinkataaa
09-18-2009, 17:42
huaah мии не знам опитай се да бъдеш повече от нея ама не знам как :D

lllXayclll
10-20-2009, 17:24
Имам отговор за тебе: НЕМОЖЕШ да я изместиш сори.. ТИ трябва да си основала компанията и ти трябва да си нейния дух и тяло. Щом питаш как да станеш лидерка на дадена компания, значи все ти отнасяш бъзиците и ти си аутсайдерката(или най-новата). Или просто си завистлива кучка жадна за внимание. Момиченце имаш още много да учиш за живота, който ще те мачка здраво докато озрееш и помъдрееш достатъчно, за да си контролираш сама съдбата.

П.С. Не се сърди, но никой не ти е длъжен да ти разкрива някоя тайна на живота. Сама трябва да осъзнаеш всичко, иначе няма да го оцениш :*

happyfacex
11-22-2009, 18:34
Хм...по моите наблюдения "готините" правят следните неща...
Пушат,ама много,защото ако не пушиш си задръстеняк.Напиват се по купони,а и по пейки...Друсат се /какво е без наркотици а.../ Правят секс доста...абе все са хора,типичните български тийнове и нека не забравим готини!

:D :D Това не са "готините" а хора с комплекси опитващи се да се покажат колко са пораснали и това им повдига самочувствието защото виждаш ли мама и тати пушат и това значи според тях-брей аз вече съм голям.. :D :D за мен такива хора не струват пукната пара и аз страня от тях плюс това познавам много хора които не се друсат и пак са готини като включа и себе си ;] е нямам намерение да им вливам мозък в и без това достатъчно кухите глави не моето лице рано ще се сбръчка и ще си развали хубавия бял цвят и зъбите ми няма да пожълтеят и да заприлбичам на бабичка още на двадесет но въпрос на избор...

danibebi
11-22-2009, 18:46
фащаш лидера, пръскаш му главата от бой и сетне стааш ти лидер - ако си в престъпна групировка. :grin: :o
при други обстоятелства намираш подхоящ начин - изнудване, рекет, побой - такива неща. секи случай, лидера трябва да стане зависим от тебе, за да си му необходим и да те лансира напреде. нали си имате глави на раменете? помислете малко :-D

И защо трябва да се стига до бой? :?

danibebi
11-22-2009, 18:51
убий я с камъни :grin:

:lol: :lol: :lol:

PurpleDream
11-22-2009, 19:32
А тук в България, тийнчетата гледат яко американски филмови продукции, където мотива с лидерството в даскало е доста ярко изразен и после се опитват да копират поведението... жалко е, повечето си остават уона бита...Точно!
Евала :)

Авторке, на колко години си?

хората просто правят пари, не са виновни, че тука някви пикли решили да живеят като по филмите

SoStarstruck
11-22-2009, 21:09
Имах една книга "Как да бъдем господар на другите..." нещо от тоя сорт...Ще я изровя :wink:

happyfacex
11-27-2009, 10:36
И аре спрете да и обяснявате а по-добре и помогнете. И ако сте приятелска групичкя най-добре просто се забавлявайте заедно...
БТВ какво стана? Темата е старичка.. :?

sasheto0o
11-27-2009, 11:11
Едно момче от моя клас се смята за гоолемия лидер и всички момчета му ходат по гъза ... ама абсолютно всичкии ... малоумниции :D
аа иначе не е хубаво да си лидер .. според мен .. по-добре една групичка и да се забавляватее :)

boniboon
11-27-2009, 13:00
Не бих желала нито да съм ''лидер'' , нито ''да ми ходят зад гъза'' :? :shock:

someonerandom
11-27-2009, 16:08
Всичко с лидерството е супер тъпо,усетете се,не сте в холивудска продукция за някое американско гето,нито за руска мафиотска организация.Ако сте приятели-няма лидери и глупости,ако не сте-защо се занимаваш с тях?

CryToDie
01-09-2010, 09:01
По-добре да не си лидер, а да си уважаван...
Винаги се усмихвай, дори и на лошите неща :) Не лъжи :) Помагай на приятелите си :)

Marylin
01-10-2010, 16:06
Значи да мен всички в класа ме харесват и всички госпожи но това го постигнах не с надуване и заяждане и тем подобни ми просто си се държа добре с всеки уча си имам си своя чар .. обръщам внимание на абсолутно всеки който го заслужава,но това не означава че аз съм задръстена напротив аз също имам многоооо приятели които ме защитават ако стане нещо аз също ходя по кафета а - у ..билярд

Един съвет бъди себе си имай си твоите приятели все ще се намери кой да я стъпче тази която ти не харесваш

Ако искаш да си като нея прави и конкуренция едва ли си нещо по малко бъди мила честна недостъпна не позволявай да те мачкат не се страхувай от нищо в край на сметка щом ти не я харесваш значи има и още хора като теб които не я харесват.

:-) :-) :-) УСПЕХ

justwondering
01-11-2010, 18:00
Лидер не се става. Лидер се раждаш. :) И при мен имаше една лидерка, която аз не харесвах и исках да съм като нея, но не му се отдава тая работа на всеки. В крайна сметка си намерих чудесни приятели и без да си лидер. Но ако толкова искаш, помисли как ще успееш :)

MadeOfWater
01-11-2010, 18:33
Или си или не си.Не можеш да станеш лидер ей така

ecstazy
01-11-2010, 19:04
Пфф нито искам някой да ми ходи след гъза, нито искам аз да ходя след гъза на някого... :-o

CrAzYanDlaZy
01-12-2010, 12:59
Лидер ли?! WTF?! Защо искаш да ставаш лидер? За да се докажеш на другите или за да се докажеш на себе си?! Тези, които те познават ще те оценят сами, като личност, не е нужно да се правиш на нещо, което не си, само и само, за да си центъра на вниманието. По- добре си намери компания от хора, които наистина те уважават, отколкото да бъдеш с другите надути лапета, които ходят след гъза, щото нали си `лидер`. Наистина ли мислиш, че има смисъл от всичко това?! ;)

britzy
01-12-2010, 16:24
Много ми е смешно тва-некви деца и си мислят че има такова нещо като лидер къде?!-в училище хаааааааа :razz:
абеее лапенцаааа всеки си живее животеца в даскалака и нема лидери,нема роби.Примерно мен ся ми е сериозно да уча и блабла и хич не мисля кой лидер,кой не-я се стегнете и ги надраснете тия неща че е тъпоооо :razz:

Luscious_Heart
01-12-2010, 16:52
А тук в България, тийнчетата гледат яко американски филмови продукции, където мотива с лидерството в даскало е доста ярко изразен и после се опитват да копират поведението... жалко е, повечето си остават уона бита...Точно!
Евала :)

Авторке, на колко години си?

хората просто правят пари, не са виновни, че тука някви пикли решили да живеят като по филмите
Голяма част от тия филми на безгрижието и вечния купон обаче не представляват действителността.
В Америка хората работят яко.

На 13 години лидер може да са ви онези с многото важни приятелки и приятелчета "биячи", но с напредване на годините стереотипът за лидер придобива много по-ценни качества. Ако най-големия в групата е твърде надменен, рано или късно остава без приятели. Най-много няколко хиперстрахливи да останат под сянката му, за да придобият някаква важност.

YourSupergirl
01-12-2010, 17:24
Пфф нито искам някой да ми ходи след гъза, нито искам аз да ходя след гъза на някого... :-o
абее ти не искаш..момичето иска.
на кого по дяволите му пука за теб?? ;]

YourSupergirl
01-12-2010, 17:27
иии какво се случи??
темата е стара..

mastersan
01-12-2010, 18:04
абе не е мн гот да си лидер щото сички тебе питате а никои от тия дето те питат не ти вярва :-o

Marylin
01-12-2010, 20:11
абее ти не искаш..момичето иска.
на кого по дяволите му пука за теб?? ;] [/b][/quote]

______________________--
Правилноо0оо :-) :-)

fogdog
01-13-2010, 14:58
vij sea da si lider i tupo dori mnogo ama ako tolkoz iska6 togava se pravi na sme6na na nepukistka ne u4i izkarvai dvoiki pu6i grimirai se i se podmazvai na vsi4ki... taka pove4eto 6e te haresat ama nema da si ti! :?

0ptimYm
01-13-2010, 16:51
:D :D само анимации за дечурлигата :P....лидер ше става цццц

someonerandom
01-13-2010, 17:07
Темата не е от най-новите ама нищо.Таа какво стана.Ти ли си новата лидерка на класа 8-)

Marylin
01-13-2010, 20:25
Вас сега засяга ли ви момичето иска да е лидер иска да е обичана уважавана и тем подобни като не ви изнася тук не пишете :P :P

shmim4ety
02-13-2010, 16:08
едва ли си струва да се правиш на някой от филмите :-o оба4е и в нашто даскало е така! всичко е на "групи4ки" и си има "популярни" моми4ета, не разбирам оба4е защо им викат така. Какво ги прай популярни? Тфа 4е ги познава цялото даскало ли? И аз мога така ама не ми се прави на кифла с 5 тона грим на мене. Още по-странно е 4е даже им викат лидери. Да си лидер е 4ест, а те са курви които изживяват безполезни минути в живота си докато ги опъват готини мом4ета.

tonie__
02-13-2010, 16:51
:D :D само анимации за дечурлигата :P....лидер ше става цццц

Mapy
02-13-2010, 19:19
Апфф .. не бих казала че съм пичка ама т'ва е друг въпрос. В училище като излизам половината от момичетата в моя клас и те излизат .. Ами аз не правя нищо особено питах мойта компания за какво се влачат с мен и те ми казаха ,защото съм си аз .. ии винаги се променям ;дд Просто бъдете себе си и т'ва е .. :]

stealthyGirl
02-13-2010, 19:27
Т'ва не става така. Не можеш да го научиш като урок. Трябва да ти идва отвътре.

BlizeR
02-14-2012, 17:17
Бъде себе си, Ако това не проработи, Спри да се опитваш.

l0verch0y
02-14-2012, 20:41
Мачкаш-Уважават те ;)