PDA

View Full Version : ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ ! ПИСНА МИ !



sladkata90
03-28-2009, 13:24
Не знам от къде да започна.Пиша ви защото само тук мога да излея душата си.Чувствам се ужасно.Да започна със наште..Например мразя баща си . Прост всичко в него ме дразни искам да го няма .С мама се разбираме но него не мога да търпя ,но ест не го показвам , Още от малка до сега включително много се карат и са ми нанесли психическа травма от скандалите и адски ме е страх когато отиват някъде или са сами вкъщи да не се случи нещо .Просто откачам.
След това догодина ще живея в друг град.Мама ще остави всичко в стария защото в новия не познава никой.А и покрай тез скандали виднъж ми вика "местим се в софия" а аз се шашнах.Или пък вчера я питам за преместването и тя ми рече "ако някоя обоснователна причина не се случи ще се преместим"Още ни мога да избия думите от главата си.


Да кажа иза моите приятелки ако въобще са ми такива.До тая година имах само една фр с която си изкарвахме доста забавно но от тая година я зарязях и трагнах с други.В началото ми беше мн готино с тях обаче нещо стана...От няколко месе;а не пропускат и възможност да не ми се подиграят за нещо.А тва подиграване става всеки ден и то най много на мен.В омпанията има една лидерка и квот каже тя туй е.От нея зависи дали ще ходим някъде или не дали ще ядем или не.Аз обаче не смея да се опълча ако каже нещо което не и харесва всички се обръщат срещу мен.Постоянно ми викат ари купи туй кухи онуй иначе ще ти се разсърдим.Тая лидерката пое да не почерпи никой обаче ний ако не попитами дали др искат ни е сърдита.Мислят се за мн готини.Открих че няма на кого да звънна за да си поговоря,няма с кого да отида до някъде,няма с кого да изляза ак поискам.Вече не издържам ! ПЕСНА МИ ОТ МОЯ ТЪП ЖИВОТ ИСКАМ ДА НЕ СЪЩЕСТВУВАМ

plmn
03-28-2009, 13:26
говори с баща си и изяснете проблема
спри да се събираш с хора, които те използват и си намери нови и свестни приятели.

idioticallystupid_
03-28-2009, 16:16
Това приятели ли наричаш?
Тегли им майната, не им обръщай внимание!Да не ти пука тотално дали ще ти се сърдят или не, нали се държат ужасно с теб?Бъди която си, и не позволявай на приятелите ти да те контролират.
Късмет.

AFT
03-28-2009, 16:34
На колко си години?

sladkata90
03-28-2009, 16:53
ам на 13

FlashMX
03-28-2009, 16:57
ам на 13
Трудна възраст ..

nefchi_bs
03-28-2009, 19:58
Охх на 13 и аз какви си ги мислех,а те какви бяха ... :lol: Спокоино,просто тежък период :)

beb4yy
03-28-2009, 20:28
Тъпа си да зарежеш приятелка... Сама си си го напраила и ЛАПЕ НЕ СЕ ВПРЕГАЙ В ТРУДНА ВЪЗРАСТ СИ

fluffka1
03-28-2009, 20:33
Тъпа си да зарежеш приятелка... Сама си си го напраила и ЛАПЕ НЕ СЕ ВПРЕГАЙ В ТРУДНА ВЪЗРАСТ СИ

+................ стани ЕМО! :razz:

b0nb0ns
03-29-2009, 14:53
http://www.freesmileys.org/smileys/big/big-smiley-face.gif (http://www.freesmileys.org) Ситуацията е кофти...

Iv4eTy
03-29-2009, 15:09
Първо когато си на 13 е нормално да ти се струва, че целия свят е против теб. Относно родителите ти поговори с тях, друг начин няма.
А "приятелките ти", ако това са приятели аз съм ти леля... мен ако питаш си смени компанията, просто не си струва да целуваш нечии крака...

YourPoison
04-14-2009, 16:06
Първо когато си на 13 е нормално да ти се струва, че целия свят е против теб. Относно родителите ти поговори с тях, друг начин няма.
А "приятелките ти", ако това са приятели аз съм ти леля... мен ако питаш си смени компанията, просто не си струва да целуваш нечии крака...
така е намери си нови по-добри и свестни приятелки : ) спокойно само не се отчайвай

YourFavouriteDrug
04-15-2009, 15:31
Еми, мисли от добрата страна значи.
Местиш се => ще си намериш нови фр, дето не са пикли.

clever
04-15-2009, 15:32
говори с баща си и изяснете проблема
спри да се събираш с хора, които те използват и си намери нови и свестни приятели.
и цени живота си :)

LittlePrincess
04-15-2009, 15:37
Страшни са ти приятелите 8-) Ти сама си направила грешката да зарежеш човек, на които си могла да разчиташ заради някакви други паднали от небето. :?

diksi
04-16-2009, 17:18
^o) Това с приятелите е решено..мести се и си намира нови, но какво да правиш с баща ти... Какво точно е проблема...или виж не ми казвай твърде лично е за да ти се бъркам...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Boyd
04-16-2009, 17:33
Като станеш на 17-18 ще започнеш да мислиш по по-различен начин и няма да ти прави впечатление какви са ти приятелките, защото ще знаеш, че нямаш такива, на които да разчиташ.

Малка си още, но недей от сега да се отчайваш, защото когато дойде време за това, няма да има накъде повече да се отчайваш!

weezybaby
04-16-2009, 19:01
Нормално е когато си на 13 да ти се струва,че родителите ти и всичко и всички са против теб - напълно нормално.Не мога само да проумея защо мразиш баща ти?В смисъл може да те дразни много,но едва ли го мразиш(нз има всякакви аномалии)
Относно местенето в София - и аз бях така като теб,всичко ми беше криво и така нататък,обаче осъзнавам,че е само и единствено за мое добро,макар че в някои неща се разминаваме,но това е друга тема.
За приятелите ти ще ти кажа само едно единствено нещо - Няма истински приятели,има ВЕЧНИ интереси!

alexandarchy
04-17-2009, 13:53
Здравей от мен,
Относно проблема с баща ти. И аз като малък имах подобни изживявания вкъщи. Мама и татко постоянно "бяха на нож", било то за най - малкото. Не се притеснявай, с годините ще осъзнаеш, че баща ти е един добър човек, макар че сега не го осъзнаваш ! ;)


Хмм...
Относно приятелките ти (тея лидерките), мога да кажа, че не те заслужават. Може и да не те познавам, но не мисля, че си по лоша от тях ! :? Моето мнение е че трябва да им теглиш "по една майна" и да си намериш нови фр. ;)

DevilWish
04-17-2009, 17:14
Ти си много зле бе.Толкова е малка и вече не иска да живее.
Ти си си виновна, задето си заразяла приятелката си.Нормално е да й се извиниш , но да не искаш от нея да ти е още приятелка, защото си много зле.Видяла си някакви отворени и веднага си я оставила.
А за вашите . . майка ти си е виновна, кажи и че не трябва да чака и още да търпи.Трябваше отдавна да сте се махнали.Отивайте колкото се може по-бързо.Според мен тръгвайте още като свърши учебната година ;)

MimOSiNitY
04-19-2009, 19:24
Пфф.. моите родители са в чужбина и не съм ги виждала от бая бреме... а относно "приятелките" ти.. и аз бях в същото положение,зарязах ги,говориха ми зад гърба и след ден-два млъкнаха и сега ей тка ме гледат О_O ...

oasis
04-20-2009, 00:14
Не се вживявай толкова...
тейк ит изи ю ар търтийн!
: ))))

smileforyou12
04-20-2009, 00:37
амии това не са никакви приятелки това са пикли който тарсят изгода от теб спокойно има време ще намериш истински приятели на който ще разчиташ а относно за бащати поговори с него

alex4e7y
04-20-2009, 21:05
Вместо да й давате съвети как да се справи с възрастта си повечето от вас й натякват,че е направила грешка (като е зарязала приятелката си),може и така да е ,но спрете вече да я упреквате.Аз също съм на 13 и бях изправена преде същата дилема..Само дето не мразя баща си.Той понякога(по празници) си пийваше повечко,после запиочваше да говори на майка ми как му била изневерявала и т.н.(не ми се разказва),но откакто се разделиха няма напрежение вкъщи,нито страх или каквото и да било.С майка ми си живеем много по-спокойно от преди!Макар че малко трудно се справяме с разходите,но за това баща ми ни помага въпреки многото скандали..Виждам го всеки ден и понякога прекарвам известнио време с него(води ме натам-насам) и се чувствам много по-добре.Мисля че варианта с раздялата ще ти се отрази добре.А в случай че баща ти не иска да даде развод на майка ти се обадете или в закрила на детето(причината е психически разстройвания) или пуснете молба до полицията да говорят с него и да го стреснат като му кажат че не бива да доближава майка ти(казвам само майка ти,защото е гадно да разделиш баща от собственото му дете и все пак вие 2-мата трябва да се виждате чат-пат) и да седи на 100 метра от нея.Ако превищи ограничението..да му се наложи някакво наказание..Успех и не се притеснявай,защото нещата ще се наредят :)

alex4e7y
04-20-2009, 21:05
Вместо да й давате съвети как да се справи с възрастта си повечето от вас й натякват,че е направила грешка (като е зарязала приятелката си),може и така да е ,но спрете вече да я упреквате.Аз също съм на 13 и бях изправена преде същата дилема..Само дето не мразя баща си.Той понякога(по празници) си пийваше повечко,после запиочваше да говори на майка ми как му била изневерявала и т.н.(не ми се разказва),но откакто се разделиха няма напрежение вкъщи,нито страх или каквото и да било.С майка ми си живеем много по-спокойно от преди!Макар че малко трудно се справяме с разходите,но за това баща ми ни помага въпреки многото скандали..Виждам го всеки ден и понякога прекарвам известнио време с него(води ме натам-насам) и се чувствам много по-добре.Мисля че варианта с раздялата ще ти се отрази добре.А в случай че баща ти не иска да даде развод на майка ти се обадете или в закрила на детето(причината е психически разстройвания) или пуснете молба до полицията да говорят с него и да го стреснат като му кажат че не бива да доближава майка ти(казвам само майка ти,защото е гадно да разделиш баща от собственото му дете и все пак вие 2-мата трябва да се виждате чат-пат) и да седи на 100 метра от нея.Ако превищи ограничението..да му се наложи някакво наказание..Успех и не се притеснявай,защото нещата ще се наредят :)

alex4e7y
04-20-2009, 21:05
Вместо да й давате съвети как да се справи с възрастта си повечето от вас й натякват,че е направила грешка (като е зарязала приятелката си),може и така да е ,но спрете вече да я упреквате.Аз също съм на 13 и бях изправена преде същата дилема..Само дето не мразя баща си.Той понякога(по празници) си пийваше повечко,после запиочваше да говори на майка ми как му била изневерявала и т.н.(не ми се разказва),но откакто се разделиха няма напрежение вкъщи,нито страх или каквото и да било.С майка ми си живеем много по-спокойно от преди!Макар че малко трудно се справяме с разходите,но за това баща ми ни помага въпреки многото скандали..Виждам го всеки ден и понякога прекарвам известнио време с него(води ме натам-насам) и се чувствам много по-добре.Мисля че варианта с раздялата ще ти се отрази добре.А в случай че баща ти не иска да даде развод на майка ти се обадете или в закрила на детето(причината е психически разстройвания) или пуснете молба до полицията да говорят с него и да го стреснат като му кажат че не бива да доближава майка ти(казвам само майка ти,защото е гадно да разделиш баща от собственото му дете и все пак вие 2-мата трябва да се виждате чат-пат) и да седи на 100 метра от нея.Ако превищи ограничението..да му се наложи някакво наказание..Успех и не се притеснявай,защото нещата ще се наредят :)

Pepon
04-20-2009, 22:20
И самоубииството е вариант!