PDA

View Full Version : Плуване



t1n4e7o
03-28-2009, 14:51
В момента съм 68 кг, 170 съм висока. Отслабнах 7 кг малко по малко с фитнес, ограничения и т.н, но нямам възможност да ходя постоянно и редовно на фитнес. Сега времето се топли и ако ходя в седмицата по 2 пъти на плуване и през останалите дни да бягам на стадиона, когато е хубаво и слънчево и без да се ограничавам много строго в храната, според вас ще има ли някакъв напредък защото искам да сваля поне още 7 кг, поне до края на май максимално трябва да сваля колкото мога, може и не точно 7.. Миналата седмица за 5 дни свалих 3 с дюкан, но го спрях, защото не се чувствах добре и сега ме е страх да не ги върна... :( Дайте съвет

adkis
03-28-2009, 15:01
В момента съм 68 кг, 170 съм висока. Отслабнах 7 кг малко по малко с фитнес, ограничения и т.н, но нямам възможност да ходя постоянно и редовно на фитнес. Сега времето се топли и ако ходя в седмицата по 2 пъти на плуване и през останалите дни да бягам на стадиона, когато е хубаво и слънчево и без да се ограничавам много строго в храната, според вас ще има ли някакъв напредък защото искам да сваля поне още 7 кг, поне до края на май максимално трябва да сваля колкото мога, може и не точно 7.. Миналата седмица за 5 дни свалих 3 с дюкан, но го спрях, защото не се чувствах добре и сега ме е страх да не ги върна... :( Дайте съвет

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=382907.0
за 2 месеца свалих 12 кг.. след това я спрях за 6 месеца качих около 3 4 килограма и сега пак я почнах общо съм свалила 17 килограма Много е ефикасна повярваи!!!

А аз да те питам..понеже паднах под 60 кг и сега е малко трудно свалянето с тази диета смисъл трябва всичко по стриктно да се спазва и ако преди съм сваляла за 5 дни 2 килограма сега за толкова свалям може би няма и един но това е нормално та..искам да те питам ако можеш да ми кажеш тия 5 дни които беше на диетата на Дюкан както точно прави , ако ми обесниш ще ми е по лесно защото малко е неразбираема за мене:) Благодаря :)

t1n4e7o
03-28-2009, 15:20
Да ти кажа пътвите 2 дни нищо не съм правила. Носа си от нас не извадих, защото бях на село и беше много студено и само лежах и ядох позволените неща.. Свалих 1 кг.. :-D И след това нали се прибрах в града и 3 дни на даскало, насам- натам, не съм правила никакви упражнения, само ежедневните обикновени неща, на кафе, до училище и така.. А яденето - четох от интернет рецепти и си правих и ядях когато ми се прияде и пих само вода минимум по 2 литра на ден и тва беше.. :)

А това разделно хранене го пробвах преди 2 месеца, незнам дали съм свалила защото го правих само седмица :-D Майка ми ме накара да я спра, защото според нея не съм се хранила както трябва и съм ядяла много малко количество и вече кво ли не съм пробвала и свалих 7 кг... И искам още толкова :) Поне 60 да ги направя.. От 75 кг тва ще си е постижение, макар чр не ми отива да съм много слаба, защото съм и по височка и едричка...

pinki
03-28-2009, 16:02
Да ти кажа пътвите 2 дни нищо не съм правила. Носа си от нас не извадих, защото бях на село и беше много студено и само лежах и ядох позволените неща.. Свалих 1 кг.. :-D И след това нали се прибрах в града и 3 дни на даскало, насам- натам, не съм правила никакви упражнения, само ежедневните обикновени неща, на кафе, до училище и така.. А яденето - четох от интернет рецепти и си правих и ядях когато ми се прияде и пих само вода минимум по 2 литра на ден и тва беше.. :)

А това разделно хранене го пробвах преди 2 месеца, незнам дали съм свалила защото го правих само седмица :-D Майка ми ме накара да я спра, защото според нея не съм се хранила както трябва и съм ядяла много малко количество и вече кво ли не съм пробвала и свалих 7 кг... И искам още толкова :) Поне 60 да ги направя.. От 75 кг тва ще си е постижение, макар чр не ми отива да съм много слаба, защото съм и по височка и едричка...

пфф и ти си като мене :( аз съм 172 и 68кг ... и съм супер едра :( И също се опитвам да ги закова на 60 килограмите ама е мн трудно... а с диетата на Дюкан бях станала от 70 -> 63 кг ама я спрях по средата и си върнах половината .. :( та по темата : мн движение и ограничение .. и мн вода

t1n4e7o
03-28-2009, 18:58
Ами аз да ти кажа.. бавно но славно се приближавам към килограмите.. Смятам утре да се претегля за да видя да не би да съм качила след като спрях дюкан, но дано да не съм.. Днес се изкуших с една курабиика и един шоколадов бонбон, но какво да се прави, без сладко не мога :-D :D чакам само да се събере групата за плуване и отивам. А сега смятам ако се задържи такова хубаво време да ходя да навъртам по 2-3 километра на стадиона :)