PDA

View Full Version : Моята дрога.. ;(



divanetyyy
03-28-2009, 15:26
Не знам какво да ти кажа..Не знам какво чуствам..Знам само,че за мен ти си като дрога..Като пристрастяване..И не мога да се откажа..Разума ми казва,че трябва..а сърцето..е на друго мнение..Знам,че с теб страдам..Знам,че има и друга..ако не са и повече..И въпреки това те искам..Не искам да те поделям с други,но нямам друг избор..А не искам да е така..Но не мога да направя нищо..Ако има друга,предпочитам да не знам за нея,но да бъда с теб..Знам,луда сам..Трябва да те изоставя на мига..за мое добро е..но не мога,,просто не мога..Защото не мога да си представя живота без теб..Не мога да си представя как ще изглеждам всяка сутрин,когато се събудя и се сетя,че днес няма да те видя..Няма да те прегърна,да те целуна..Нито някой друг ден..Каквото и да става,изражението на лицето ми ще е едно и също..заради теб..Не искам това да се случва..и постоянно отлагам мига на истината..Дори не мога да си го представя..Но чуствам,че и това време наближава..а след това..След това дори не знам дали ще мога да оживея..Защото сега страдам..и то много..Но знам,че ще е още по-зле,ако сложа край на всичко.. :-# :-#

vankovvv
03-28-2009, 15:53
Много е яко 8-)

NaughtyOne
03-28-2009, 16:08
На мене не ми харесва... >.>

divanetyyy
03-28-2009, 16:14
На мене не ми харесва... >.>
Не ви питам дали е яко или не..Просто се поддадох на момента и излях чуствата си.. :( ;(

cherubic
03-28-2009, 16:20
Ох...като го чета...
Напомня ми за...
Просто...твърде сложно е дори за думите, които си написала. Красиво е.

AFT
03-28-2009, 16:28
Ако не искаш коментари, да не го беше пускала във форум. На мен също не ми харесва. Пък и защо не коментира положителния коментар, а само отрицателния? Тцтц, ясна като роса. ^^

nifty
03-28-2009, 16:28
Много е яко 8-)
+1

divanetyyy
03-28-2009, 16:38
Мерси на тези,които го харесаха.. :)

mArMaLaDkA
03-28-2009, 16:41
^Благодари и на тези,които не ти лижат гъза,а ти казват и грешките,за да може следващият път да пишеш по-добре.Като толкова не искаш отрицателни мнения,а "само си изливаш чувствата" си ги пиши тия лиготии на един лист,и си реви над тях у вас!

sadsad
03-28-2009, 16:43
Какво стана с момчето? Наистина ли ти е изневерил ?

divanetyyy
03-28-2009, 16:54
Приятелите му се оказаха прави..Видях снимка как двамата се целуват..След мн молби,извинения и т.н. реших да му простя,защото мисля,че всеки има право на 2ри шанс..Тези дни забелязах,че той и най-добрия му фр отново са започнали да се виждат с тази овца..И имам мн лошо предчуствие..Дори не предчуствие..всичко ми показва най-лошото.. :(

ruriiina
03-28-2009, 16:55
;-( ... чувствам се почти по същия начин :(

sadsad
03-28-2009, 16:57
Приятелите му се оказаха прави..Видях снимка как двамата се целуват..След мн молби,извинения и т.н. реших да му простя,защото мисля,че всеки има право на 2ри шанс..Тези дни забелязах,че той и най-добрия му фр отново са започнали да се виждат с тази овца..И имам мн лошо предчуствие..Дори не предчуствие..всичко ми показва най-лошото.. :(
Ти пък го помоли да не се движи с нея :booooomb:

divanetyyy
03-28-2009, 16:59
Сега го чакам да влезе в skype,за да поговорим..Че и с моя уникален късмет днес се разболях и не мога да излизам.. :@

sadsad
03-28-2009, 17:10
Ми изчакай да оздравееш и говори с него на живо...

NaughtyOne
03-28-2009, 17:48
Приятелите му се оказаха прави..Видях снимка как двамата се целуват..След мн молби,извинения и т.н. реших да му простя,защото мисля,че всеки има право на 2ри шанс..Тези дни забелязах,че той и най-добрия му фр отново са започнали да се виждат с тази овца..И имам мн лошо предчуствие..Дори не предчуствие..всичко ми показва най-лошото.. :(

Ох боже опази с кви хора се захващате,че дори им прощавате... :?

cinderella_gugutka
03-28-2009, 20:29
love sucks :cry: