PDA

View Full Version : За феновете на Formula 1



x3eme
03-28-2009, 17:38
Днес бяха клалификацийте за утрешното състезания в Австралия.До тук добре,амааа с тия нови правила и със тия ръбести булиди дет са направили за новия сезон цялото състезание не прилича на нищо баси.Възможностите на колите почти са изравнени и няма никаква тръпка.В днешните клалификаций,времената на пилотите бяха почти еднавки със малки разлики.Вие какво мислите за новите правила на състезанието?

HeartOfRaven
03-28-2009, 20:24
Човече, научи се кога се пише И и кога Й. Отдавна съм забелязала това, а в този пост допусна даже 2 грешки.

Иначе за състезанието: ами не знам - свиквай...такъв е животът. Макар, че като възможностите на колите са изравнени не е ли по-добре? Така пилотите ще могат да се разграничават повече - кой е по-добър, а не коя кола е по-добра. Не знам де. Вие го гледате.

machoka
03-28-2009, 20:31
WRC завинаги!

Най-професионалните пилоти от ВСИЧКИ дву и четириколесни МПС-та с ДВГ-та ))

Nitroglycerin
03-28-2009, 20:58
Формула 1 е състезание за бавноразвиващи се.... никаква тръпка няма, нито нищо...

Някакви селяни седят в бОлиди за по няколко милиона и истинската битка е това кой ще направи по-малко изпърдяващ двигател. Сега са въвели някакви правила, които да изравнят малко колите и да се види кой пилот колко струва и малоумните фенове почват да мрънкат... няма такава гавра!

То по-добре да гледам състезания по съхнене на боя, същия заряд има...


WRC завинаги! Тва че си българин и не разбираш спорта не го прави безинтересен.Наистина от 2-3 години насам започнаха много бързо да сменят правилата което е доста объркващо за зрителите,а и корупцията в спорта е много виска,тъй като за старите фенове леко като гръм от ясно небе дойде днешната квалификация и първите позиций които бяха заети от пилотите на дебютуиращ тийм.И ако ФИА не пуснат една проверка формулата ще загуби солидно количество зрители.

tedi_hi91
03-28-2009, 21:06
Аз също съм на мнение, че така ще се откроят наистина добрите пилоти.

elsy
03-28-2009, 21:22
Точно тръпката е в това, че са изравнени възможностите и не се знае кой ще победи до последната обиколка. А иначе тия промени относно избора на шампион са супер тъпи...

HeartOfRaven
03-28-2009, 21:30
Ъм, тая тема трябва да е в друг раздел май май. :-o

MakeMeLaugh
03-29-2009, 11:26
WRC завинаги!
Най-професионалните пилоти от ВСИЧКИ дву и четириколесни МПС-та с ДВГ-та ))

Абсолютно.
И аз съм фен на WRC-тата.
Тия пищялки формулите хич не са ми интереснии. Скучно е.

tedi_hi91, мен не ми е тръпка да виждам умения с +/- 2 секунди разлика, на напълно автоматизирани машини и шофьора да върти само геврека.

Друга си е тръпката по черните пътиша и прочие :>

aHeJlua
03-30-2009, 13:15
откакто Шумахер спре да се състезава,спрех да гледам формула 1...

+ 1