PDA

View Full Version : Ядосан и притеснен + щипка ревност



FlashMX
03-28-2009, 16:48
/Извинете че всичко съм го написал толкова хаотично и не свързано + правописните грешки но просто вътре в мен има едно турнадо.../.Не знам как да опиша в момента случая ... Просто току що деня някак си ми се срути и в момента съм адски агресивен и че дори ми се реве а не ми се е доревавало от близо 2 години .. Ще го разкажа накратко. Влюбен съм в едно момиче вече 2 години ест. това е моя живот и не е споделена... Това е първия път в който съм се влюбвал до преди това съм си ходил с много момичета само за "физическа" връзка така да го наречем.. Не съм и споделял чуствата почти 2 години но накрая по точно си признах (не съм се обеснявал нито предлагал понеже знам че е твърде късно приятелството е вече по силно) Та обичам си я .. + мн добри приятели сме си често излизаме тя ме разбира перфекто аз нея говорим си смеем се забавляваме се .. Всичко ще направя за нея.. Дори ако трябва да си рискувам живота.. Споделял съм и неща които на никой друг не съм .. След като я срещнах просто 2 години всеки ден като си легна си мисля само за нея .. От както я срещнах не мога да си останова нормална връзка не че няма момичета напротив..... Просто не става понеже към никое друго момиче нямам и НИКОГА не съм имал тези чуства както към нея.. Та да се върнем към това което стана днес. Както някой знаят днес е откриването на сезона на моторджиите събрахме се близо 2000 мотора и тръгнахме от Александър Невски до Панчарево кадето се забавлявахме супер много... Приятели , Мотори , бира , Хубави жени... След това отидохме в една кръчма пак се веселяхме .. Та най - накрая се връщам от нас .. Адреналина ми още не е спаднал и просто искам да излезна някаде навън и говоря с една приятелка и общо взето от нея разбрах че въпросното момиче е на среща с човек от СОФИЯНЦИ. КОМ ... Причерня ми... По принцип сме си говорили с нея и тя има проблем с любовните чуства.. Просто многооо многоо трудно може да се влюби в някой а не е пък от този тип момичета дето ходи и търси само забивки.. В момента съм потресан и изплашен понеже тя .. има с кои да излиза така .. Доста свестни типове я харесват понеже си е сладка.. Предполагам че има хора които биха направили същото за нея както аз .. Но некъв вероятно селянин от тъпия смотан сайт.. И както знаете срещите са тип KISS OF FIRST DATE...А тя по принцип си се пази.. Отдавна съм си казал че няма да е моя но не това е проблема.. ТОлкова свястни Момчета й са и правили доста мили жестове и какво ли не още и изведнъж някъв там от некав селски сайт ..Толкова лесно и незаслужено.. Надявах се ако не съм аз да е някой който познавам който е свестен и който наистина да се грижи за нея.. Само на това се надявах защото искам да е щаслива защото ИСТИНСКИ я обичам просто го знам.. На бас се хващам че оня пишман е некав дето се мисли за Love guru и сигурно доста бързо ще и омръзне(АКО стане нещо м/у тях) и както тя трудно се отдава на любовта съвсем ще се сасипе момичето.. Още повече знам че ако стане нещо той ще движи в наща "компания" и трябва да го търпя а аз когато наистина се дразня от нещо ставам много избухлив .. Просто като си представя некъв селянин там да я докосва и целува пред мен само знам че ще търся причина да му се нахвърля и да го пребия ..Просто толкова ми е скапано и горчиво .. В момента знам че са заедно някаде.. -/-. Дано не се подаде .. Тя попринцип не е такъв човек.. Г/д ако е сама с непознат е малко по затворена и може ония да я помислил за неква сдухана и да седят и мълчат и ония просто да си тръгне най накрая..
Просто искам да намеря сърварите на софиянци.ком и да ги взривя.... Толков ми е притеснено ... Не мога да опиша.. Извинете че съм написал всичко толкова разделено и хаотично. ..

Bellatrix
03-28-2009, 17:06
Ако наистина е затворено, срамежливо момиче, не му мисли толкова. А и то си е нейния живот. Може да има много свястни момчета около нея, но тя просто да не ги харесва.

FlashMX
03-28-2009, 17:08
Ако наистина е затворено, срамежливо момиче, не му мисли толкова. А и то си е нейния живот. Може да има много свястни момчета около нея, но тя просто да не ги харесва.
Да знам.. Ама незнам точно как ще се държи де.. Ако се отпусне става много забавна и печена ..

beiho
03-28-2009, 18:33
Приятел личи си, че си доста запален по нея, обаче не знам докъде ще я докараш с тези скрити чувства.Не те ли изяждаше толкова дълго време това отвътре, как устоя, без да й кажеш.Трябвало е да действаш и да рискуваш, поне сега нямаше да се чудиш защо тя е с друг.Нямаше да е с теб може би, но и ти щеше да си получиш отговора, а сега ти се върти в главата само един въпросителен, който ще те тормози още повече, а ти няма да можеш да намериш шанс, ако тя се привърже към някой друг.По-добре с теб нали?С оня даже не се познават.Успокой се и недей да вършиш глупости, по-добре отиди спокойно утре или друг ден и й кажи без много гримаси, че си я обичал отдавна, не я упреквай в никакъв случай, тя не е виновна, че се е запознала с онзи селянин, нали? 8-) Вземи и един подарък и малко цветя, даже ако искаш бъди по-артистичен и весел, и тя ще го приеме по-леко, кажи й, че единствена тя познава душата и сърцето ти, както никой друг и че искаш да бъдеш само с нея, никой не може да жземе мястото й.Само пример, а ти процедирай, както ти е удобно, все пак я познаваш ти, а не аз! :)

FlashMX
03-28-2009, 18:45
Приятел личи си, че си доста запален по нея, обаче не знам докъде ще я докараш с тези скрити чувства.Не те ли изяждаше толкова дълго време това отвътре, как устоя, без да й кажеш.Трябвало е да действаш и да рискуваш, поне сега нямаше да се чудиш защо тя е с друг.Нямаше да е с теб може би, но и ти щеше да си получиш отговора, а сега ти се върти в главата само един въпросителен, който ще те тормози още повече, а ти няма да можеш да намериш шанс, ако тя се привърже към някой друг.По-добре с теб нали?С оня даже не се познават.Успокой се и недей да вършиш глупости, по-добре отиди спокойно утре или друг ден и й кажи без много гримаси, че си я обичал отдавна, не я упреквай в никакъв случай, тя не е виновна, че се е запознала с онзи селянин, нали? 8-) Вземи и един подарък и малко цветя, даже ако искаш бъди по-артистичен и весел, и тя ще го приеме по-леко, кажи й, че единствена тя ознава душата и сърцето ти, както никой друг и че искаш да бъдеш само с нея, никой не мойе да жземе мястото й.Само пример, а ти процедирай, както ти е удобно, все пак я познаваш ти, а не аз! :)
Адски прав си но за съжаление всичко е малко по сложно... =/

stuci_i_miri
03-28-2009, 20:10
пич, отиди и разбери къде са отишли. и 'случайно' отиди там. седни си с някой френд и наблюдавай. ако тя ви забележи може и да ви покани да седнете при тях - това е в случай, че тя не се чуства комфортно само с тоя сельо. Можеш да проявиш и нахалство. ама секи случай - трябва да предотвратиш свалката м/у тях. трябва и да намериш начин да и разкриеш чувствата си. успех! бегай оти там не си губи времето с тъпи форуми!!! скачай на матора!!! ти рокер ли си? или лукова глава!?

myNameIsImmortal
03-28-2009, 20:22
1во искам да попитам какъв мотор караш: скутер/крос/писта/атв, защото и аз лятото ще се мерна на някоя среща :)

Значи относно въпроса.. да.. гадно е така когато тези които правят всичко за да докажат любовта си остават на заден план пред по-простите от тях "гъзари".. минах 1 път през това и беше наистина много гадно..
Но от друга страна сигорен ли си в информацията, която са ти дали?
Защото аз винаги имам 1 нещо наум и то е: Никога не вярвай за нещо, което не си видял със собствените си очи! .. просто опитай да се успокоиш, като утре говориш с нея и я поразпиташ така какво е правила през вечерта, и ако каже нали излизах или нещо от сорта, попитай с кой е била и прочие, а ако каже, че не е имало нищо и не е било с никой вариантите са 2:
1вия е: че ти е наистина добра приятелка и ти казва истината
2рия е: че те лъже с мъсълта да не те нарани и да не се чувстваш гадно..

Изкренно се надявам да е 1вия и просто този, който ти е казъл това нещо да го е направил нарочно с някаква цел..
Желая ти успех и след това кажи какво е станало и наистина ли е било така..

УСПЕХ!!! :)

GameMaster
03-28-2009, 20:31
Boje zashto prosto ne i kajesh vmesto da se muchish eventualno da turpish prostiq selqnin kakto se izkaza??? Ako tova produljava ti vse poveche i poveche shte stradash...Ne e hubavo da kriesh chustvata si.Znam che ne jelaesh da riskuvash priqtelstvoto si s neq no moje bi taka shet e po-dobre...

GameMaster
03-28-2009, 20:31
Boje zashto prosto ne i kajesh vmesto da se muchish eventualno da turpish prostiq selqnin kakto se izkaza??? Ako tova produljava ti vse poveche i poveche shte stradash...Ne e hubavo da kriesh chustvata si.Znam che ne jelaesh da riskuvash priqtelstvoto si s neq no moje bi taka shte e po-dobre...

FlashMX
03-29-2009, 09:19
1во искам да попитам какъв мотор караш: скутер/крос/писта/атв, защото и аз лятото ще се мерна на някоя среща :)

Значи относно въпроса.. да.. гадно е така когато тези които правят всичко за да докажат любовта си остават на заден план пред по-простите от тях "гъзари".. минах 1 път през това и беше наистина много гадно..
Но от друга страна сигорен ли си в информацията, която са ти дали?
Защото аз винаги имам 1 нещо наум и то е: Никога не вярвай за нещо, което не си видял със собствените си очи! .. просто опитай да се успокоиш, като утре говориш с нея и я поразпиташ така какво е правила през вечерта, и ако каже нали излизах или нещо от сорта, попитай с кой е била и прочие, а ако каже, че не е имало нищо и не е било с никой вариантите са 2:
1вия е: че ти е наистина добра приятелка и ти казва истината
2рия е: че те лъже с мъсълта да не те нарани и да не се чувстваш гадно..

Изкренно се надявам да е 1вия и просто този, който ти е казъл това нещо да го е направил нарочно с някаква цел..
Желая ти успех и след това кажи какво е станало и наистина ли е било така..

УСПЕХ!!! :)

Карам мотокрос/ендруро и съм горд притежател на KAWASAKI kx ^__^. Отностно темата. Инфото което ми дадоха изтече от много добра приятелка и на двамата ни такаче не са ме излъгали....

myNameIsImmortal
03-29-2009, 09:37
еми тогава можеш просто да говориш с нея.. друг вариянт не виждам..
Тя сама си е господарка и макар и да правиш всичко за нея можеби чувствата ти не се знае кога ще се споделят..
Аз бях на същия хал преди 2 месеца.. само с разликата че аз тичах по нея 3 месеца и половина на което тя хем ми даваше надежди хем не.. и ми казваше че била за мен и бля бля бля.. след това престанах да се занимавам, хванах си нова и сега тази старата тича след мен ама ще бъде безуспешно вече.. а и вчера ми падна още в очите и чак ми е смешно..

Просто както ти каза можеш само да се надяваш момчето да излезе светно а не някакъв проста.. :(

FlashMX
03-29-2009, 09:49
еми тогава можеш просто да говориш с нея.. друг вариянт не виждам..
Тя сама си е господарка и макар и да правиш всичко за нея можеби чувствата ти не се знае кога ще се споделят..
Аз бях на същия хал преди 2 месеца.. само с разликата че аз тичах по нея 3 месеца и половина на което тя хем ми даваше надежди хем не.. и ми казваше че била за мен и бля бля бля.. след това престанах да се занимавам, хванах си нова и сега тази старата тича след мен ама ще бъде безуспешно вече.. а и вчера ми падна още в очите и чак ми е смешно..

Просто както ти каза можеш само да се надяваш момчето да излезе светно а не някакъв проста.. :(

Познавам я вече близо 3 години. Свестна е : )

myNameIsImmortal
03-29-2009, 10:14
да, аз разбрах от това, което пишеш, но просто щом не те х аресва и въпреки това което правиш те възприема като приятел не знам какво друго можеш да направиш.. защото за това време за което знае че имаш чувства е трябвало да стане нещо ако има чувства, но явно не е станало.. :(

FlashMX
03-29-2009, 11:30
да, аз разбрах от това, което пишеш, но просто щом не те х аресва и въпреки това което правиш те възприема като приятел не знам какво друго можеш да направиш.. защото за това време за което знае че имаш чувства е трябвало да стане нещо ако има чувства, но явно не е станало.. :(

Поне имам Приятелската и любов.. Някой хора и това не могат да имат :} Въпреки че последния месец се държах малко студено към нея защото исках да забравя за нея обаче разбрах че това е егоистично и с нея си поговорихме.. Просто за никой друг човек не съм загрижен толкова много..