PDA

View Full Version : ...Обикновени лесни прически ... начини на носене на коса ..



lolipop1
03-28-2009, 17:10
Има хиляди теми за прически .. но аз търся нещо което може да си го направя и в домашни условия ... не ми трябват някакви емо снимки с нашарени цигански коси ... гледала съм сякакви прически ... ама нещо не ми пасва нито една на формата на лицето .. просто е малко по особена ... което е кофти ... сега вие няма как да знаете кво ми е лицето точно ... пък не ми се слага снимка .. ше земе някои да ма познай .. пък кфи неща съм писала :D просто ако може да пуснете снимки с ежедневни някакви прически .. по простички .. че съм схваната в ръцете ...може даже снимките да са ваши и да обесните ква е философията .. :)

Snuffles
03-28-2009, 17:13
Ами, разбирам те и мен не ме бива много в правенето на прически :D Аз лично не знам какво да те посъветвам, аз повечето време си хвашам бритона с фибичка нагоре, или настрани с 2 фибички, с една шнола се хващам назад и за да не ми пада бритона в очите пак си слагам фибичка отстрани. Това са най-най-обикновени прически за всеки ден. :shock:

Civilizationruller
03-28-2009, 17:20
ставам рано сутрин отивам надаскало приятелите ми викат " ехе прическа много е яка е " и аз ги гледам заспалo и учудено о.? :D като се прибрах гледам верно се едно прическа имам и си казах, че възглавницата прави най-хубавите прически

me4eto
03-28-2009, 17:21
аз понякога си оплитам косата ма само половината отгоре и долната 4аст на косата я изправям с преса
така се получава обем отгоре и надолу се рибира


( )
/ \ < ---- нещо такова е

rusova
03-28-2009, 18:26
hva6ta6 si kosata s vsi4ki fibi i lasti4ki koito ima6 pk se ne6to interesno 6te stane .. az tui praq kato burzam osobeno za u4ili6te

gabi_94
03-28-2009, 20:48
аз обикновено си вдигам бретона назад и хващам страничните кичури назад с една или две фибички и ми стои добре. Понякога само отмятам косата си настрани, това е само когато съ се изправяла с нещо - поне с кръгла четка, щото косата ми е къдрава и не стоят добре къдриците.

Sladyranna
03-29-2009, 01:44
Като не харсвам как ми е застанала косата и искам да я вържа правя следното:
Бритона го вдигам нагоре с ефекта 'пуф', и тъй като косата ми е на степени хващам най-горните степени и ги издърпвам назад(оформям ги, права ги с обем, и закачам с някоя красива и бляскава шнолка,фибичка)
Долната коса просто я връзвам на висока опашка.(точно под фибичката)
Обясняването беше дълго, но иначе много бързо и лесно се прави.

galu6a
03-29-2009, 05:26
просто топиравам става мн лесно за около 5-10 мин :) :)

kitty9410
03-29-2009, 11:48
еми аз като нямам много време просто нали изкъпала съм си косата и слагам пяна докато е още мокра,взимам си сешоара слагам дифузера,и започвам да я масажирам (мачкам) става доста добре и стои естествено красиво. :) И е доста бързо за около 10-15 мин зависи колко ти е дълга косата . ;)

Sissy90
03-29-2009, 12:34
Аз моята като я измия, я сплитам на 10-14 плитки, спя така и сутринта ги разплитам, напръсквам с лак и 3-4 дни си стои на вълнички, не я реша, само я подреждам малко сутрин като стана.

brokeninside13
03-30-2009, 12:08
Като не харсвам как ми е застанала косата и искам да я вържа правя следното:
Бритона го вдигам нагоре с ефекта 'пуф', и тъй като косата ми е на степени хващам най-горните степени и ги издърпвам назад(оформям ги, права ги с обем, и закачам с някоя красива и бляскава шнолка,фибичка)
Долната коса просто я връзвам на висока опашка.(точно под фибичката)
Обясняването беше дълго, но иначе много бързо и лесно се прави.


какъв е този ефект 'пуф'?

tOniTyy
03-30-2009, 13:55
Като не харсвам как ми е застанала косата и искам да я вържа правя следното:
Бритона го вдигам нагоре с ефекта 'пуф', и тъй като косата ми е на степени хващам най-горните степени и ги издърпвам назад(оформям ги, права ги с обем, и закачам с някоя красива и бляскава шнолка,фибичка)
Долната коса просто я връзвам на висока опашка.(точно под фибичката)
Обясняването беше дълго, но иначе много бързо и лесно се прави.
Аз по същия начин или я топирвам и я пускам. :)

lolipop1
03-30-2009, 15:05
Като не харсвам как ми е застанала косата и искам да я вържа правя следното:
Бритона го вдигам нагоре с ефекта 'пуф', и тъй като косата ми е на степени хващам най-горните степени и ги издърпвам назад(оформям ги, права ги с обем, и закачам с някоя красива и бляскава шнолка,фибичка)
Долната коса просто я връзвам на висока опашка.(точно под фибичката)
Обясняването беше дълго, но иначе много бързо и лесно се прави.
Аз по същия начин или я топирвам и я пускам. :)

незнам но аз неможах да схвана ... какъв е ефекта "пуф" сори .. просто не можах да си представя как точно ще стане ... ако може някой и да сложи снимки няма да е лошо :)

kapinka
03-30-2009, 15:07
"пуф" - мисля, че е ефекта като си топираш бритона и го захванеш назад с фибичка(застава като възглавничка назад мн сладко)

YouCantStopMe
03-30-2009, 15:42
Да..
това 'пуф' е многоо..сладко :-)

ioanataa
03-31-2009, 19:01
az puk po princip si q izpravqm ii si pravq obemchii s presata :P

intotheblue
04-01-2009, 18:50
Ами изправи си я с преса или се топирай леко.

pepschy
08-24-2010, 13:12
хеееее .. :-P и аз всеки ден се чудя с каква прическа да изляза от вкъщии .. и всеки ден отговорът ми е един и същщ .. :shock: Пр0сто си тоопирам бретона назад за да има обема ПУФФФФ .. ! ии след ства останалата коса я изправям с преса или слагам пянаа ,за да има леко начупен вид : ) :)

gabi7u
08-24-2010, 13:35
Да..
това 'пуф' е многоо..сладко :-)

даа :-o
Пуфф .. като че имате цопнато лай*о на главата :?

titit0
11-02-2011, 21:42
Аз нали съм с бретон и не ми подхожда да съм с този ефект "пуф", ако ще и да е "паф" пак няма да стане.. ;)) Или си я правя на рибена кост, ама по-често си мия косата вечер, заспивам на плитки и после си я топирам .. става доста яко :D Па и понякога си правя кок .. Намерих тези два клипа случайно в света на интернета
http://vbox7.com/play:m8fb5c3d
http://vbox7.com/play:ebc6d1c9&al=2&vid=9699222
Доста са лесни и стават супер бързо, а стоят доста ... добре.. ;) :-) Надявам се да съм помогнала поне маалко .. 8-)

annie2
11-03-2011, 12:49
Аз моята като я измия, я сплитам на 10-14 плитки, спя така и сутринта ги разплитам, напръсквам с лак и 3-4 дни си стои на вълнички, не я реша, само я подреждам малко сутрин като стана.


Аз също :)

summerxtime
11-03-2011, 14:13
Кок високо на горе.Ако е малко по-разпуснат стой небрежно и е страхотно за разходка/фитнес/училище :)

BoCupycake
11-03-2011, 14:15
Има толкова много клипове в yotube.

anonymous708973
11-03-2011, 19:29
тУпирам бе, тУУУУУпирам.
не "топирвам" :shock:

Пусната, диадема или лента, цвете, кок (с, без фуркети/цвете), плитки... За кадърни хора - варианти бол. За сакати като мен... 8-)

vampire_girl_
11-03-2011, 21:19
И аз съм супер саката,особено когато стане дума за правене на прически :х
Големи да пораснат съученичките ми,че ми оправят косата преди първия час :D

http://www.youtube.com/user/bebexo
http://www.youtube.com/results?search_query=easy+hairstyles&aq=1s&oq=easy+hair+

Dizzity
11-04-2011, 08:28
аз личноо се изправямм със престаа правя си жафлички в корените и си хващам бретона назад леко в страни .. ама ми е омръзнало бе хораа :( .. вие какви прически си правите наи честоо ? :?: