PDA

View Full Version : Диета за вегетарянци



bellito
03-28-2009, 17:32
Знам че има много такива теми но мн ми трябва да отслабна и затова на право...висока съм 155-157 нз с точност и съм 45кг (луда съм ама ко да са праи)и уча в паралелка с балет.някои момичета в моя клас са по-слаби от мен а някои не,но не приличам мн на балерина а на едно момиче от горния клас му намалиха оценката заради фигурата а тя е мн добра.не ми се ще и на мен да ми я намалят затова моля кажете ми как да отслабна като се има на предвид че съм вегетариана т.е. не ям месо...


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

colymoly
03-28-2009, 17:41
ядеш ли здравословно или си хапваш каквото си искаш :-o

bellito
03-28-2009, 18:00
еми попринцип ям здравословно,ама като бях за 3 седмици в New York коледната ваканция и ядох предимно пица и кексчета отслабнах с поне 3-4кг и после като се върнах в БГ си станах пак 45кг

colymoly
03-28-2009, 18:28
ами ти се храниш здравословно по-принцип, теглото ти е идеално според мен :grin: но щом се притесняваш, ще трябва да наложиш малко глад

Mihailova
03-28-2009, 18:33
С глад килограми не се свалят. Или по-точно , ако въобще се свалят няколко килограма , то йо-йо ефекта мигновенно ги връща удвоени.
Аз не съм вегитарианка , но вмомента спазвам една диета / по-скоро е хранителен режим / , в който има възможност да не се яде месо - не е задължително. На 5 ден съм и съм свалила 3 килограма - 4 см от дупето и 3 от талията. Хубавото при него е , че аз гладна не съм останала , а слабея , при условие , че нямам добър метаболизъм. Ако си заинтересувана , ще ти я пратя.

colymoly
03-28-2009, 18:46
^айде да я постнеш тук ако обичаш, че и моя метаболизъм го няма никаъв 8-)

Darkkiss
03-28-2009, 18:57
то не стига че не ядеш 95% от храната
па и диета прави

:razz: :razz: :razz:

hardball
03-28-2009, 19:50
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

bellito
03-28-2009, 19:52
аз пробвах да съм веган ама нещо не ми се получи бях само 1 месец :-D

hardball
03-28-2009, 19:58
Еми аз съм вече 8 месеца и всичко върви по мед и масло (ириния, нито едното ям, хахаха).

Darkkiss
03-28-2009, 20:19
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...

hardball
03-28-2009, 20:44
Не съм мръднала от преди-да-стана-веган като килограми. Не е като да съм свалила/качила и като цяло изказването ти е леко неинформирано...
Очаквам по- нормални съвети...

m3talmania
03-28-2009, 20:48
С глад килограми не се свалят. Или по-точно , ако въобще се свалят няколко килограма , то йо-йо ефекта мигновенно ги връща удвоени.
Аз не съм вегитарианка , но вмомента спазвам една диета / по-скоро е хранителен режим / , в който има възможност да не се яде месо - не е задължително. На 5 ден съм и съм свалила 3 килограма - 4 см от дупето и 3 от талията. Хубавото при него е , че аз гладна не съм останала , а слабея , при условие , че нямам добър метаболизъм. Ако си заинтересувана , ще ти я пратя.
Може ли да я постнеш, моля. :P

bellito
03-28-2009, 20:59
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...
Всеки си има право на ибор.Тя е решила да бъде веган еми браво нали все пак живота си е неин...А пък и сега незнам дали знаеш вобще за глобалното затопляне пък и да не знаеш потърси в интернет и ще разбереш че попринцип сега хората е добре да стават вегетарианци и вегани за да се спаси земята...

hardball
03-28-2009, 21:12
Абе що се говори все едно живота си е мой и едва ли не му слагам край... истината е , че пращя от здраве и дори кожата на лицето ми се изчисти, нямам никакви проблеми със здравето или нещо, а не говорим за 1 седмица, а 8 месеца, в които го "спазвам" това. Да си веган не значи, че си болен или умиращ ор съмтин...
Та пак казвам, ще се радвам на някакви съвети :)

Darkkiss
03-28-2009, 21:27
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...
Всеки си има право на ибор.Тя е решила да бъде веган еми браво нали все пак живота си е неин...А пък и сега незнам дали знаеш вобще за глобалното затопляне пък и да не знаеш потърси в интернет и ще разбереш че попринцип сега хората е добре да стават вегетарианци и вегани за да се спаси земята...
току що се исмях на мнението ти...

colymoly
03-29-2009, 07:13
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...
Всеки си има право на ибор.Тя е решила да бъде веган еми браво нали все пак живота си е неин...А пък и сега незнам дали знаеш вобще за глобалното затопляне пък и да не знаеш потърси в интернет и ще разбереш че попринцип сега хората е добре да стават вегетарианци и вегани за да се спаси земята...
току що се исмях на мнението ти...
така са решили, това е техен избор, аз не съм вегетарянец, но бих могла да бъда, защото нашите ме карат да ям месо още от малка :(

Darkkiss
03-29-2009, 14:28
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...
Всеки си има право на ибор.Тя е решила да бъде веган еми браво нали все пак живота си е неин...А пък и сега незнам дали знаеш вобще за глобалното затопляне пък и да не знаеш потърси в интернет и ще разбереш че попринцип сега хората е добре да стават вегетарианци и вегани за да се спаси земята...
току що се исмях на мнението ти...
така са решили, това е техен избор, аз не съм вегетарянец, но бих могла да бъда, защото нашите ме карат да ям месо още от малка :(

явно защото ваще искат да си здрава и голяма !? а не инвалид !?

colymoly
03-29-2009, 14:55
:D ами възможно, но вегетарянците също не са с лошо здраве

hardball
03-29-2009, 16:20
Айде обясни ми точно кои вегетарянци/вегани познаваш, които да можеш да наречеш инвалиди. Айде, да те видим, дето плямпаш без да знаеш, какво ново можеш да ми кажеш, при все, че уча в медицински клас засилено биология, анатомия и специализирани предмети, свързани с това и + това от 8 месеца не съм яла животински продукти.
За 15 път го казвам, знам, но ме дразниш. Компетентен по всеки въпрос, не се и съмнявам. Като нямаш какво да кажеш по темата се разкарай, а не задръствай с глупостите си, никой не му пука за твоята баластра.

Darkkiss
03-29-2009, 16:36
Айде обясни ми точно кои вегетарянци/вегани познаваш, които да можеш да наречеш инвалиди. Айде, да те видим, дето плямпаш без да знаеш, какво ново можеш да ми кажеш, при все, че уча в медицински клас засилено биология, анатомия и специализирани предмети, свързани с това и + това от 8 месеца не съм яла животински продукти.
За 15 път го казвам, знам, но ме дразниш. Компетентен по всеки въпрос, не се и съмнявам. Като нямаш какво да кажеш по темата се разкарай, а не задръствай с глупостите си, никой не му пука за твоята баластра.

абе хора
все повече хора виждам озлобени
и те се озлобяват все повече
я си вземете 1 душ
и си пуснете телевизията...

bellito
03-29-2009, 17:20
Аз съм веган т.е. не ям нищо от животински произход, затова и аз ще следя темата, защото имам да разкарам няколко кила. Ще се радвам ако пуснете адекватни съвети :)
Мерси предварително :Р

започни да се храниш
и всичко ще си дойде на мястото...
Всеки си има право на ибор.Тя е решила да бъде веган еми браво нали все пак живота си е неин...А пък и сега незнам дали знаеш вобще за глобалното затопляне пък и да не знаеш потърси в интернет и ще разбереш че попринцип сега хората е добре да стават вегетарианци и вегани за да се спаси земята...
току що се исмях на мнението ти...
така са решили, това е техен избор, аз не съм вегетарянец, но бих могла да бъда, защото нашите ме карат да ям месо още от малка :(

явно защото ваще искат да си здрава и голяма !? а не инвалид !?
аз съм на 13 и никога не съм и близвала месо а боледувам 1път в годината :-P