PDA

View Full Version : Изневяра ли е ?



miss_ludataa
03-28-2009, 18:16
Пф...преди малко се прибрах от дикотека!Там танцувах с двама непознати/тфа няя значение/ въпроса е там ,че аз казах на гаджето ми,че сме денсили и той зпаочна да се зъби и се ядоса...Явно мисли,че е един вид изневяра..А,вашето мнение какво е ? :)

flower123
03-28-2009, 18:30
за мен да танцуваш с някои не е изневяра..

Bellatrix
03-28-2009, 18:38
Изневяра чак не. Но си е дразнещо и е малко глупаво от твоя страна да му казваш ей така. Не, че е лошо да му казваш истината за всичко, но тези неща дразнят мъжете. :?

I_Know
03-28-2009, 18:39
Ами по принцип това не е изневяра! Ако ти бяха познати така наречените денс партньори щях да кажа че си се забавлявала с приятели .. ама сега ще кажа че това са "курвенски номера"


П.С...ако не искаш да бъдеш с това момче не го замаявай..ако пък искаш да си с него бъдете ЗАЕДНО! Ти и Той не Ти Той и още 500 човека....

П.С2. Съобразявай се малко..момчето с право се зъби...

sh3_1s_7h3_0n3
03-28-2009, 18:46
Aко погледнеш някого, също е изневяра! :o

Jumbie483
03-28-2009, 18:49
Не, това не е изневяра..
Но си помисли.. на теб щеше ли да ти е приятно ако той просто ей така ти изтърси, че е танцувал с още няколко момичета в дискотеката ?! :-o

crazymm
03-28-2009, 18:49
Много ясно, че не е изневяра. И кфо като си танцувала с непознати? Нали не се е случило нищо повече... Имам едни фр, които ходят, а се целуват и с други, и не го приемат за изневяра, ти за един танц.. :shock:

Kostadin_682
03-28-2009, 18:52
за мен да танцуваш с някои не е изневяра..
+1

nicolepcd
03-28-2009, 19:00
Не е изневяра :lol:

Darkkiss
03-28-2009, 19:04
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ....

това е много особен въпрос
всеки го приема по различен начин...

summer_mo0n
03-28-2009, 19:05
Изневяра чак не. Но си е дразнещо и е малко глупаво от твоя страна да му казваш ей така. Не, че е лошо да му казваш истината за всичко, но тези неща дразнят мъжете. :?

+1

ThisIsMe
03-28-2009, 19:05
Iznevqra ne ,no 6tom znae6 4e mu e nepriqtno 6to go pravi6?

ruriiina
03-28-2009, 19:10
Не, това не е изневяра..
Но си помисли.. на теб щеше ли да ти е приятно ако той просто ей така ти изтърси, че е танцувал с още няколко момичета в дискотеката ?! :-o

+1 :)

miss_ludataa
03-28-2009, 19:13
1- Той сам ме подтиква да праа тея неща!
2-Ми не няма да ми е приятно,но аз не му казвам ходи се е*и с другите!<а той го казва >
3-Той не е такъф купонджия,но аз съм..може би това е проблема,че той никога няя ме покани примерно на танц!!А,аз просто се забавлявам!! 8)

gLoRiToO
03-28-2009, 19:34
оф това си е някакво болестно състояние на ревност,добре че не е почнал да ти забранява...Все пак едно танцуване не е нищо особено..Според мен приятеля ти прекалява :?

stuci_i_miri
03-28-2009, 19:36
на тебе якичко ли ще ти е гаджето ти да ти каже, че е танцувал с няколко мацки на дискотеката? :)

BigFakeSmile
03-28-2009, 19:36
не е изневяра и ти, и той го знете
той се прави на важен..
ти не си му креснала по-сериозно да видим дали пак ще го прай..
не е трябвало да му казваш...принципа ''ние си казваме всичко :) '' понякога е адски тъп :x

vesito13
03-29-2009, 07:19
Това не е изневяра , но ако приятелят ми ми каже , че е танцувал с някакви си в някоя дискотека :o Бих се почувствала адски тъпо ... Един вид те са се сваляли , а той е с мен :? За мен постъпката ти въобще не е правилна . Той не купонясвал , той това , той онова ... ми ти си си го избрала , знаела си какъв е , но въпреки това си с него , щом си с него защо са ти други !? И за да танцуваш с някакви две напълно непознати момчета , за мен точно си се сваляла с тях :? Момчето има за какво да се дразни :-x

Bellatrix
03-29-2009, 08:46
^ Именно. \:D/

GaBiIi__
03-29-2009, 09:20
qvno gajeto ti e prekaleno ogranichen :)

LittlePrincess
03-29-2009, 09:30
Не е изневяра.

NaNa_SladuRana
03-29-2009, 09:44
ква изневяра,кви 5 лева

bloodylips
03-29-2009, 10:07
мисля че е най-добре да се поставиш на негово място да разбереш как той се е чуствал и така ти сама ще разбереш какво е

3oPuTy
03-29-2009, 10:24
Естествено,че не е изневяра ...
Все едно да отидеш с приятели/съученици на кафе и да кажеш,че си му изневерила по този начин :?

cinderella_gugutka
03-29-2009, 10:25
не е изневяра но реакцията му е напълно нормална 8)

Enough
03-29-2009, 10:27
deca - idiot4eta :)

GaBiIi__
03-29-2009, 12:43
не е изневяра но реакцията му е напълно нормална 8)
koe mu e normalnoto na reakciqta tq shtom e s nego nqma pravo da obshtuva s hora li ?!

vesSynkaa
03-29-2009, 12:46
Кфи са тея глупости бе ?
Изневяра било :? Я кажи на приятелят ти
да се стегне малко ... :?

GaBiIi__
03-29-2009, 12:46
Ами по принцип това не е изневяра! Ако ти бяха познати така наречените денс партньори щях да кажа че си се забавлявала с приятели .. ама сега ще кажа че това са "курвенски номера"


П.С...ако не искаш да бъдеш с това момче не го замаявай..ако пък искаш да си с него бъдете ЗАЕДНО! Ти и Той не Ти Той и още 500 човека....

П.С2. Съобразявай се малко..момчето с право се зъби...
malee hora kakvo vi stava naistina li ste tolkova zatvoreni i ogranicheni ??? tancuvala e s dve momcheta ne e spala s tqh za da sa "kurvenski nomera" iii tva che e s nego neznachi che trqbva da se izolira ot celiq svqt pff

vlubeno_momi4e***
03-30-2009, 16:39
Не е изневяра! Но не е било нужно да му го казваш... понякога такива неща е по- добре да се спестят,за да не се стига до подобни ситуации.

sper
03-30-2009, 17:14
qvno gajeto ti e prekaleno ogranichen :)

мммда така е :D

kypo
03-30-2009, 17:29
да ви кажем нящо умно са: дори само да помислиш да изневериш, вече си изневерил!
следователно ако не си мислила да изневериш - не си, помислила ли си да изневериш и дори да не си спала с друг, вече си изневерила... малко объркано ама разбрахте кво имам в предвид

valdesbg
03-31-2009, 04:50
Пф...преди малко се прибрах от дикотека!Там танцувах с двама непознати/тфа няя значение/ въпроса е там ,че аз казах на гаджето ми,че сме денсили и той зпаочна да се зъби и се ядоса...Явно мисли,че е един вид изневяра..А,вашето мнение какво е ? :)

n-тото мнение по темата което ще ти каже че не е изневяра, но си за бой.

едно че танцуваш с някакви орунгели, второ че не си помислила за гаджето ти тогава, трето че си му го сервирала от нищото. Момчето има право да се ядосва.

dimitar_ak
03-31-2009, 05:24
Каква изневяра са няколко танца? В Петък бях във Велинград с 2 страхотни момичета. Та те побъркаха мъжката аудитория в местната дискотека. Един куп мъже ме питаха всъщност с коя от двете съм и какви са ми отношенията с тях. Въпроса не беше какво правят в дискотеката, а с кого ще си тръгнат после. В тоя момент вместо да ревнуваш ти идва да се надуеш от кеф :-D

Tera
03-31-2009, 13:56
За мен,танцът с друг не е изневяра...Но зависи как приятелят ти разбира тази дума...За него може и да е

Gary
03-31-2009, 14:10
Не е изневяра, но повярвай ми приятелят ти вече те вижда в леглото и с двамата. Аз също бих побеснял на негово място, макар че, като се погледна от страни, ми се струва тъпо.
Но това е природата човешка:
"Малко отклонение - голяма грешка!"

hooliganka89
03-31-2009, 15:03
Не е изневяра,но то от там тръгват изневерите :D

beiho
03-31-2009, 18:35
По-скоро флирт може би, но щом си му казала, значи не криеш нищо и нямаш задни мисли.Пък и само танц, какво толкова, ама не е танго нали?

pepita87
03-31-2009, 19:56
В интерес на истината мен също би ме подразнило,че в мое отсъствие гаджето ми е танцувал с някоя си там...бих го приела,ако в мое присъствие покани приятелка,примерно!Но чак това да е един вид изневяра,не мисля!

mrazqkindergarten
03-31-2009, 20:17
Изневяра е...поне аз го възприемам като такова...ама като се има предвид колко обичам приятеля ми...

gLoRiOuS_aNGeL
04-01-2009, 17:32
Не, това не е изневяра..
Но си помисли.. на теб щеше ли да ти е приятно ако той просто ей така ти изтърси, че е танцувал с още няколко момичета в дискотеката ?! :-o

+1 :)

Mhmm.. :)

gLypChenCee
04-01-2009, 17:45
Да си спала с тях? - не . Тогава,за каква изневяра говорим? :)

ef4etyYy
04-01-2009, 19:37
Да си спала с тях? - не . Тогава,за каква изневяра говорим? :)

Iv4eTy
04-01-2009, 20:38
Ами не е изневяра по принцип, но замисли се колко ще ти е приятно да разбереш, че приятелят ти е танцувал с някакви непознати... защото едно е като си с компания да танцуваш с някой приятел, друго е да танцуваш с някой непознат .... Има си право момчето.

FreeSpirit
04-02-2009, 06:37
Това не е изневяра.
Няма нищо лошо в това да танцуваш с др момичета, въпроса е да не се зарибяваш с тях ;)

А ако фр ти прави проблеми за такива неща от сега, да знаеш че не е за теб. Кажи му че не може да те върже и да ти забрани да се забавляваш, пък и щом не желае да бъде с теб на дискотека, да не се оплаква ;)

justbebsi
04-02-2009, 06:48
Не е изневяра,но то от там тръгват изневерите :D
+1

anSsito
04-02-2009, 09:29
Не е изневяра, но не е приятно да разбереш, че гаджето ти е танцувало с хиляда човека..
Ако той ти беше казал това - как щеше да се почувстваш? 100% и ти щеше да реагираш така..
Съобразявай се малко..

DJEB
04-02-2009, 09:32
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ....

това е много особен въпрос
всеки го приема по различен начин...
веднъж да съм съгласна с тебе :lol:

girls_aloud_
04-20-2009, 15:55
под "изневяра" може да се разбира всякакъв физически конкакт независимо прегръдка,танц,целувка или каквото и да било и аз също бих се разсърдила разбирам гаджето ти 8)

Bellatrix
04-20-2009, 16:48
Не е изневяра,но то от там тръгват изневерите :D
+1
Мда, +1. А и в крайна сметка, да ти е минавало през ума, че на онези двамата представата им в този момент не е била: "О, просто танц." Момиче се навива с тях да танцува ей така, без колебания. За тях ти си била мацка без гадже и са си те сваляли. Никое момче не харесва идеята някакви типове да се свалят на приятелката му.

smileforyou12
04-20-2009, 16:56
не е изневяра но ще си има едно на ум

vellvet
04-20-2009, 21:04
не мисля че е изневяра ... зависи и от танца ако страстно сте търкали тела тогава да , но все пак ревност за един танц...

Traveller
04-20-2009, 22:16
Според мен не е изневяра, но съм убеден, че на момчето му е станало наистина много гадно. От друга страна и се обзалагам, че няма да има против то да танцува с други хора. Това са момчета, странни сме и това е.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-20-2009, 23:35
не мисля че е изневяра но е някакво кофти да разбереш че приятеля ти е танцувал с някой друг не с теб... :-o :)

vihrenco
04-21-2009, 12:53
Ами по принцип това не е изневяра! Ако ти бяха познати така наречените денс партньори щях да кажа че си се забавлявала с приятели .. ама сега ще кажа че това са "курвенски номера"


П.С...ако не искаш да бъдеш с това момче не го замаявай..ако пък искаш да си с него бъдете ЗАЕДНО! Ти и Той не Ти Той и още 500 човека....

П.С2. Съобразявай се малко..момчето с право се зъби...

съгласен съм!

баш "курвенски номера" е тва ...и тея дето го удобряват дано не им се случи на тях да видиме тогава кво ще разправят......много ясно като го праиш ти не е изневяра ,ама ако ти го направят на тебе кво е тогава?!...и едва ли не изневярата е само секс-а ...под "изневяра" може да се разбира всякакъв физически конкакт независимо прегръдка,танц,целувка или каквото и да било........като искате да изневерявате що после се сърдите и ревете ?!......

kotenceto_bonbon
04-21-2009, 13:03
не е извевяра просто му е станало кофти....

puhinka93
04-21-2009, 20:22
Веки има различни разбирния и тълкувания на понятието "Изневяра". За някоя "изневярата" може да е само 1 поглед, та камо ли нещо повече, за това аз мисля че е много относително да се каже какво е според нас, по-важното е той как го приема, но със сигърност не му е било приятно. А въпроса ми е друг, той защо не е бил с тебе в тая дискотека??? :neutral: :smt017

Henn
04-21-2009, 21:48
Ами по принцип това не е изневяра! Ако ти бяха познати така наречените денс партньори щях да кажа че си се забавлявала с приятели .. ама сега ще кажа че това са "курвенски номера"
П.С...ако не искаш да бъдеш с това момче не го замаявай..ако пък искаш да си с него бъдете ЗАЕДНО! Ти и Той не Ти Той и още 500 човека....
П.С2. Съобразявай се малко..момчето с право се зъби...

съгласен съм!
баш "курвенски номера" е тва ...и тея дето го удобряват дано не им се случи на тях да видиме тогава кво ще разправят......много ясно като го праиш ти не е изневяра ,ама ако ти го направят на тебе кво е тогава?!...и едва ли не изневярата е само секс-а ...под "изневяра" може да се разбира всякакъв физически конкакт независимо прегръдка,танц,целувка или каквото и да било........като искате да изневерявате що после се сърдите и ревете ?!......
+1
Ако те го правят няма проблеми ама на тях направят ли им го аидееее :-x :-x :-x :-x съжелявам ама ако обичаш някой няма да си и помислиш да правиш такива работи...

Kingopa
04-23-2009, 08:12
не е изневяра но ще си има едно на ум
Така е

xpower
04-23-2009, 08:21
Изневяра дрън дрън .... Това ако е изневяра аз съм валяк ...

butty
04-23-2009, 09:23
Понятието изневяра е доста субективно и всеки го приема по различен начин. Аз съм с приятеля ми вече 4 години, но той все още не може да преодолее това чувство на ревност. Снощи ходихме на серенада и след това на дискотека и там срещнах един приятел и танцувахме 2-3 пъти. Сутринта казах това на приятеля ми-реакцията.. "мерси, че ми каза.." Доста се ядосах самата аз и си помислих за какво му го каза изобщо, но е по-добре да го научи от мен, а не после да го научи украсено от някой друг.. Така че и за толкова много време заедно , ревността си остава.

Henn
04-23-2009, 09:55
Понятието изневяра е доста субективно и всеки го приема по различен начин. Аз съм с приятеля ми вече 4 години, но той все още не може да преодолее това чувство на ревност. Снощи ходихме на серенада и след това на дискотека и там срещнах един приятел и танцувахме 2-3 пъти. Сутринта казах това на приятеля ми-реакцията.. "мерси, че ми каза.." Доста се ядосах самата аз и си помислих за какво му го каза изобщо, но е по-добре да го научи от мен, а не после да го научи украсено от някой друг.. Така че и за толкова много време заедно , ревността си остава.
ти не го ли ревнуваш ? постави се на негово място и помисли

Bamb0la
04-23-2009, 13:57
Не се води за изневяра,но гаджето ти от къде да знае какво си правила с тези непознати ...Ти може само да си танцувала с тях,но той ще те изревнува и може ад има лоши последици

myNameIsImmortal
04-23-2009, 14:09
Вече е минал 1 месец откакто съфорумката е залада въпроса си..
смисъл?