PDA

View Full Version : Много объркана..



grizzy_lady
03-28-2009, 21:05
много съм объркана и искам съвет.. това момче много го обичам, но се разделихме, защото напоследък много се карахме за едни и същи неща и аз просто не издържах и реших, че ако и на 2ма ни се даде малко време да помислим и да си поправим грешките, ще е по добре, но нищо не е ставало.. одавна не е влизал в скайп и не знам какво става с него и той не ме търси нито нищо, а на мене порекалено много ми пука и искам пак да сме заедно, но ако му го кажа той ще се възгордее прекалено много и изобщо нма да има полза от тая раздяла.. но пък много искам пак да сме заедно и май търпението ми скоро ще се изчерпа и не знам какво да правя адски сум объркана :S:(

GameMaster
03-28-2009, 21:07
Ehe imai tyrpenie spox.Trqbva da premislite dobre vsichko mejdu vas predi otnovo da se suberete.Daite si vreme i svoboda togava veroqtno vsichko shte se zasili poveche i shte zapochnete po dobur nachin.Hayde uspeh ;-)

IwillBeMissingYou
03-28-2009, 21:11
Недей да эалагаш само на Скайпа,че ще стане лошо..
Той като не те търси,потърси го ти.Не е голямо чудо.Щом искаш да говориш с него просто му се обади и се раэберете да се видите.Какво като сте се раэделили?Все пак е адски тъпо до вчера да сте имали блиэки отношения и в следващия момент да ги прекратите тотално.Той щял да се въэгордее...окей,ами ти не си ли се въэгордяла щом дори не ти е минало преэ главата ТИ да го потърсиш?Или ще кажеш,че не искаш да си мисли,че не можеш беэ него и някакви такива неща?Това са пълни глупости.По-добре го потърси,иэлеэте и просто говори с него на темите,които те притесняват.Кажи му каквото ти тежи там эа караниците ви,эа раэдялата и т.н.Щом искаш да си с тоэи човек,не оставяй нещата ей така на самотек.Не чакай,а действай.Щото иначе дай сега эащото щял да се въэгордее да си мълчиш и да се тормоэиш...