PDA

View Full Version : диетИ



galu6a
03-29-2009, 05:39
знам ,че има безкрайно мн такива теми ,в които всеки пита как да отслабне мисля тук да обобщим всико това.Всеки да каже как е отслабнал колка кг и колко време така и тези ,който имат нужда от намаляване на кг ще разберат нещо повече :)

galu6a
03-29-2009, 05:41
Аз съм и първа :-D отслабнах с 90 дневната диета ,кота спазвах само 2 седмици намалих теглото си с 4 кг :) спортувах 4-5 дена ама ми омръзна пък съм и мн уморена за щастие си задържам за сега килограмите ,което е по-сложн и от самата диета :(

slim__shadygirl
03-29-2009, 08:40
Мисля,че вече има такава тема :)

Mihailova
03-29-2009, 08:41
И аз съм на 90 дневната диета , но за 6 дена съм смъкнала 3 килограма и малко , 4 см от дупето и 4 от талията / меренето е от днес сутринта./ Аз точно заради един пост на galu6a я започнах , но внесох някои промени по нея , защото диетата наистина имаше нужда от лека реконструкция. Важното е , че има ефект.

t1n4e7o
03-29-2009, 09:00
И аз съм на 90 дневната диета , но за 6 дена съм смъкнала 3 килограма и малко , 4 см от дупето и 4 от талията / меренето е от днес сутринта./ Аз точно заради един пост на galu6a я започнах , но внесох някои промени по нея , защото диетата наистина имаше нужда от лека реконструкция. Важното е , че има ефект.


Kак по- точно я промени? :)

galu6a
03-29-2009, 09:01
И аз съм на 90 дневната диета , но за 6 дена съм смъкнала 3 килограма и малко , 4 см от дупето и 4 от талията / меренето е от днес сутринта./ Аз точно заради един пост на galu6a я започнах , но внесох някои промени по нея , защото диетата наистина имаше нужда от лека реконструкция. Важното е , че има ефект.

радвам се ,че съм помогнала.А какви по -точно корекции :)

Mihailova
03-29-2009, 10:02
Махане на хляба , ядене на определен вид риба - сьомга - не ям никакво друго месо. През тестения ден ям едни бисквити "Ревю" , ядат се по време на пости изключително ниско калорични са. Пия по 3 литра вода на ден - само вода , нито натурален сок , нито газирано - най-много чай.

t1n4e7o
03-29-2009, 10:31
Махане на хляба , ядене на определен вид риба - сьомга - не ям никакво друго месо. През тестения ден ям едни бисквити "Ревю" , ядат се по време на пости изключително ниско калорични са. Пия по 3 литра вода на ден - само вода , нито натурален сок , нито газирано - най-много чай.

Аз не мисля, че точно това е била целта на диетата, но нищо.. Щом ти е помогнало :)

MoMoXiXi
03-29-2009, 10:57
То хубаво нискокалорични, ама не гледайте колко калории има, ами какво съдържа - мазнини, въглехидрати, протеини...
В едни бисквити няма нищо полезно - бяло брашно и захар. ( и още кой знае какви консерванти, оцветители, ароматизатори и т.н.)
:)

galu6a
03-29-2009, 13:26
Махане на хляба , ядене на определен вид риба - сьомга - не ям никакво друго месо. През тестения ден ям едни бисквити "Ревю" , ядат се по време на пости изключително ниско калорични са. Пия по 3 литра вода на ден - само вода , нито натурален сок , нито газирано - най-много чай.

мисля ,че спирането на всякакъв вид месо не е полезнно аз например в деня на белтъчините ядях една пилешка пържола ва скара.Обаче ми е мн интересно как пиете толкова мн вода аз немога :(

Sissy90
03-29-2009, 13:37
С водата се свиква. Първо си поставяш за цел да изпиеш 1 литър за деня - това са 2 малки шишенца, примерно едното на училище, другото след обяд. След 2-3 дни ги правиш 3, после 4, 5 и 6 - и е то ти 3 литра. В началото се наливаш, но после свикваш - аз много рядко поя под 1.5-2 литра вода на ден, а преди и 0.5 не съм стигала сигурно.

guinessgirl
03-29-2009, 13:38
ква е тая 90 дневна диета?

galu6a
03-29-2009, 14:45
ква е тая 90 дневна диета?


http://www.rivalbg.com/C4/dieta.htm тук е описано всичко :)

colymoly
03-29-2009, 15:00
Махане на хляба , ядене на определен вид риба - сьомга - не ям никакво друго месо. През тестения ден ям едни бисквити "Ревю" , ядат се по време на пости изключително ниско калорични са. Пия по 3 литра вода на ден - само вода , нито натурален сок , нито газирано - най-много чай.
става въпрос за въглехидратния ден :-o значи не си похапваш сладолед и скадкиши :D

5e5cuTy
03-29-2009, 15:16
Имам един въпрос относно тази 90-дневна диета - след 4 ден (плодов), почваме пак първия (белтъчен) ?

Sissy90
03-29-2009, 15:26
Имам един въпрос относно тази 90-дневна диета - след 4 ден (плодов), почваме пак първия (белтъчен) ?
Да.

5e5cuTy
03-29-2009, 15:30
Имам един въпрос относно тази 90-дневна диета - след 4 ден (плодов), почваме пак първия (белтъчен) ?
Да.

А може ли да ми кажеш още нещо за нея :-o
Задължително ли е да ям на вечеря същото, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволените неща?
И също така овесените ядки какво са? Въглехидрати?

colymoly
03-29-2009, 15:41
аз искам да попитам дали е задължително да продължим диетата до 90 ден ако достигнем желаното тегло, преди това, то всъщност пише, че ако не е до край, означава, че няма да има желания ефект :-o и дали ако спра диетата преди самия и край ще има йо йо ефект

Mihailova
03-29-2009, 16:09
colymoly - Не , не ям сладоледи и сладкиши. А иначе няма да има йо-йо ефект ако се храниш здравословно.
Galu6a - Аз попринцип не съм фен на месото , да ям си , но мога и без да ям. Безразлично ми е. А точно вмомента съм в период през който не ми се яде никакво друго месо освен риба , а и в крайна сметка то ми дава достатъчно витамини.

colymoly
03-29-2009, 16:32
значи ще ям бисквити :)

Sluncheva
03-29-2009, 16:53
Освен дотук коментираната диета, мога да ви кажа още един хубав и ефикасен начин за отслабване. С него през първия месец свалих всичките си излишни килограми, /които бяха само 6/ но важното е,че от три месеца не спазвам никакви диети , но не мърдам с килограмите! Задържах ги! Пиех сутрин вместо закуска една хранителна добавка разредена с айрян! Казва се Хуск , има я по аптеките1

billytalent
03-29-2009, 16:54
На каква цена е???

Sensuality
03-29-2009, 16:59
Може ли някакъв линк към някаква аеробика,която някоя от вас е правила и сте доволни? :)

Crystaline
03-29-2009, 17:02
НЕ СИ ПОСТАВАЙТЕ ДИЕТИ САМИ И ДА СЕ МЪЧИТЕ ДА ОТСЛАБВАТЕ..ХОДИ СЕ НА ДИЕТОЛОГ..НА КВИ ПРОФЕСОРИ СЕ ПРАВИТЕ САМО НЕ ЗНАМ ТЪПО Е !ИМА СИ ХОРА ЗА ВСИЧКО

Sissy90
03-29-2009, 18:56
Имам един въпрос относно тази 90-дневна диета - след 4 ден (плодов), почваме пак първия (белтъчен) ?
Да.

А може ли да ми кажеш още нещо за нея :-o
Задължително ли е да ям на вечеря същото, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволените неща?
И също така овесените ядки какво са? Въглехидрати?
Само да ти кажа, че не съм спазвала тази диета, просто прочетох материала. Овесените ядки са основно въглехидрати. А за вечерята по-скоро не е задължително да е същата храна, но да е от същия вид - в смисъл варива, въглехидрати или белтъчини, и в двойно по-малко количество.

Sissy90
03-29-2009, 19:00
Може ли някакъв линк към някаква аеробика,която някоя от вас е правила и сте доволни? :)
http://zamunda.net/details.php?id=23012&hit=1
Тази ми харесва, но е базирана на таекуон-до и ако не си тренирала някакво бойно изкуство ще ти е трудно с ударите.
http://zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1
Тази не съм я пробвала, но четох мнения на момичета, които я хвалеха.
http://zamunda.net/details.php?id=143105&hit=1
Това са по-скоро упражнения, не точно аеробика и също са добри по мое мнение.
Освен това времето вече се стопля и можеш да бягаш или караш колело на открито - много е приятно, особено ако си намериш компания (за колелото специално, предпочитам да бягам сама).

Sensuality
03-29-2009, 19:18
Sissy90 ,благодаря.
Май ще се пробвам в/у втората,изглежда интересна. :)

colymoly
03-29-2009, 19:28
^аз имам второто, добро е нещо е бързичко и аз гледам като :shock:

Sensuality
03-29-2009, 19:31
^аз имам второто, добро е нещо е бързичко и аз гледам като :shock:

Смисъл бързо е ,а ти бавно схващаш упражненията/движенията ли или..? :-D

billytalent
03-29-2009, 19:34
И аз имах второто но се отказах от него,в смисъл тва бяха някви танци и не ми допадна

Sissy90
03-29-2009, 19:39
^аз имам второто, добро е нещо е бързичко и аз гледам като :shock:

Смисъл бързо е ,а ти бавно схващаш упражненията/движенията ли или..? :-D
Предполагам, че просто е доста натоварващо. А за схващането - обикновено не успяваш да направиш всичко от първия път. Даже Синди Крауфорд препоръчва първо да изгледаш клипа без да правиш упражненията, но аз нямам нерви за това :D
Преди известно време ходих на аеробика 2-3 пъти. Беше много смешно как докато жените отпред си правят нещата точно както трябва, аз се въртя като гламава и мятам ръце и крака накъдето ми падне :-D Но е нормално да е така.
Току-що си изтеглих филмчето и ми изглежда обещаващо - май ще го пробвам :-D

Stan4o123
03-29-2009, 19:55
ами аз за вече почти 2 месеца свалих над 10 килограма и повече от 20 см от талията ( момче съм )... моето ядене се състоеше в следното:сутрин 3 сандвича( тънки филийки с кашкавал),по-късно някъв плод и малко преди 6 - 50 грама ядки и ако има няква супа в нас...а по въпроса как да пиете повече вода,ето ви и решението - вместо да ядете 1 кофичка кисело мляко я направете на айрян(примерно 1.25 л. айрян става от тва) и пийте повече чай,ако се чувствате гладни,пийте хладка вода... тва е... няма смисал да правите някви сложни диети... по-добре е естествено да става... пък и така няма да има йо-йо ефект!

zuzimuzi
03-29-2009, 20:00
ПРИМЕРНО МЕНЮ



ОБЯД:



Пица със зеленчуци и подправки (може и с плодове), вода
Солен сладкиш с големината на пица, вода
Спагети със зеленчукови сосове, кетчуп или сос от гъби без месо.


ВЕЧЕРЯ:



СЛАДКИШИ! Малко количество.



ПРИМЕРИ:

Две парчета торта по ваше желание.
3-4 парчета сладкиш.
3 топки сладолед.


На края е задължително 1-2 парчета шоколад.


tova nakraq se otnasq za sled ve4erqta taka li ?

galu6a
03-30-2009, 10:52
аз имам второт клипче и преди го правех ама су ме мързи не са бързи свкиква се и са наистина ефикастни :)

Sensuality
03-30-2009, 12:15
аз имам второт клипче и преди го правех ама су ме мързи не са бързи свкиква се и са наистина ефикастни :)

Ти цялото ли го правеше,понеже т'ва е час и нещо,аз си мисля,че ш се уморя :D
Трудни ли са за изпълнение упражненията и в клипа има ли музика няква или..?

п.с. аз сега го дърпам,аама с тоя моя 'бърз' интернет ще почакам 2 часа,за да го видя. :-D

t1n4e7o
03-30-2009, 12:45
И аз мисля, че тази диета е много добра и сега се чудя вече какво да подхващам.. Бях на Дюкан,на моя си диета, на кви ли не още и съм -6 кг и сега май май тази ще почвам :grin: :grin: :grin:

XENON
03-30-2009, 12:50
ако може да попитам при диета повечето вода пречи или помага :)

colymoly
03-30-2009, 15:56
ПРИМЕРНО МЕНЮ



ОБЯД:



Пица със зеленчуци и подправки (може и с плодове), вода
Солен сладкиш с големината на пица, вода
Спагети със зеленчукови сосове, кетчуп или сос от гъби без месо.


ВЕЧЕРЯ:



СЛАДКИШИ! Малко количество.



ПРИМЕРИ:

Две парчета торта по ваше желание.
3-4 парчета сладкиш.
3 топки сладолед.


На края е задължително 1-2 парчета шоколад.


tova nakraq se otnasq za sled ve4erqta taka li ?
утре ми е въглехидратния ден и се чудя да ям ли сладолед и две парченца шоколад или не :?

Sissy90
03-30-2009, 18:13
ако може да попитам при диета повечето вода пречи или помага :)
Помага.

hisy
04-03-2009, 13:40
сега ще ви кажа няколко неща за да отслабнете..значи..трябва да ядете три пъти на ден....за закуска трябва да ядете нещо по-мазно..за обяд трябва да ядете салати или плодове и зеленчуци..и за вечеря пак плодове и зеленчуци ...и най-вече трябва по-често да спортувате за да имате наистина идеално тяло :)

Loshotia
04-03-2009, 13:56
сега ще ви кажа няколко неща за да отслабнете..значи..трябва да ядете три пъти на ден....за закуска трябва да ядете нещо по-мазно..за обяд трябва да ядете салати или плодове и зеленчуци..и за вечеря пак плодове и зеленчуци ...и най-вече трябва по-често да спортувате за да имате наистина идеално тяло :)
:razz: