PDA

View Full Version : Запознанство



53downfall
03-29-2009, 10:13
Абе хора снощи бях на заведение,пийнах си солидно обаче до мен едно момиче....Не можах да сваля очи от нея,никой не се усети де но аз само нея гледах :-o .Беше супер готина обаче имаше един малък проблем...По обстановката заключих че е най вероятно е с баща си... :-D и не върви много да заговарям малолетната му дъщеря в заведение и си виам сиа ша измисля нещо по така огиринално и тогава ме удари :shock: :shock: мамка му аз я познавам.........Света е мнооого малък казвам ви,беше се разхубавила много през последните 2 години.Тъпо ли направих че не предприех нищо ? :(

miminia
03-29-2009, 10:17
:lol: :lol: :lol: е к'во ,ако и кажеш 'здрасти' баща и ше те пребие ли :lol:

Jumbie483
03-29-2009, 10:42
ми тъпичко е..
ама зависи от къде я познаваш и какви спомени имаш с нея :D

machoka
03-29-2009, 10:46
не е бил баща и, а дъртият и 'спонсор', дето и вкарва 'финансови инжекции' всяка вечер ; )

cHoCoLaTtA
03-29-2009, 10:55
Зависи откъде я познаваш... и тя дали те помни. :D Но много вероятно machoka да е прав... едва ли е била с баща си на такова място. В такъв случай - по-добре, че не си я заговорил. ;)

miminia
03-29-2009, 11:00
ей ей какви сте ....
защо да не е с баща си ..
как моя тате иска да ходиме заедно на дискотечка 8-) 8-) хъхъ

Seducti0n
03-29-2009, 11:32
ей ей какви сте ....
защо да не е с баща си ..
как моя тате иска да ходиме заедно на дискотечка 8-) 8-) хъхъ

8-) и моя
ама какъвто е младолик най-много да го набедят и него за спонсор... :lol:

53downfall
03-29-2009, 13:51
Ми седяха заедно но той нито веднъж не напави жест който да го определи като гаджето и.Смисъл нямаше целувки обарвания даже и погледи...Тя пиеше вода,той бира.
Миии тя ми е една детска несподелена любов от преди бая време,даже първят един час си нямах и на идея че е тя,но като обърнах няколко се вгледах и гледам същите черти по лицето и тялото малей.... :shock: 8-) но съм сигурен че тя не ме е познала щото много съм се променил от тогава.

Joc
03-29-2009, 17:26
е да я беше заговорил нещо, какво толкова///