PDA

View Full Version : Правили ли сте си бъзик с гаджето?



GameMaster
03-29-2009, 10:44
Zdraveite.Temata e malko shantava,no vse pak ....Iskam da vi popitam pravili li ste si bazik s gadjeto po telefona ili toi/tq s vas? Neshto koeto taka da shokira polovinkata vi.Ili na priqtel? 8-) E da znam leko e shantav vuprosa mi,no kato cqlo iskam da si napravq bazik po telefona s priqtela mi.Blagodaria predvaritelno na vsichki koito mi pomognat sys shantaviq mi zamisul 8-) .....


Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

cinderella_gugutka
03-29-2009, 10:49
еми мен приятелки са се ебавали с мен по скайпа
1-я път се бяха представили за някви мом4ета
2-я път се бяха представили за по-бившия ми(всмисал тогава още не бяхме тръгнали с него)
3-я път се представи на няква непозната и...стана мн забавно някво :D

3oPuTy
03-29-2009, 10:54
Това по случай 01 април ли е :-D
Аз съм си правила подобни "базици" с бивши гаджета :-D
На предишното му затварях телефона като ми звъни ... На края му драснах един СМС и му казах,че не съм сигурна в чувствата си и е време да се разделим :-D Горкия направо си глътна граматиката :-D Естествено вечерта му направих една хубава изненада с помощта на майка му за да се реванширам :)
С един друг пък точно на 01.Април правехме 6 месеца и му казах,че заминавам за Габрово за 1 седмица,нооо тогава не успях да го излъжа,както трябва,защото шматката ми беше организирал романтичен уикенд и като разбра за това с Габрово отишъл до работата на майка ми да я кара да заминем поне на 03.04. :razz: И тя естествено се изпуснала,че никъде няма да ходим и така :razz: :razz: :razz:

GameMaster
03-29-2009, 10:57
Haha ami ne tochno po sluchai 1vi April....Tezi dni se durji gadnichko s men i iskam da razchupq obstanovkata s nqkoi bazik kato mu svunna ot tela na maika mi (est toi i nqma nomera 8-) ) ....I obshto vzeto tova e prichinata,no ne oznachava che i za 1vi April nqma da napravq nqkoq shegichka 8-) :-D :grin: ...

galu6a
03-29-2009, 13:38
ами не съм си правила ама една моя прителка беше писала СМС "мило обичам те ,но мисля ,че трябва да скъсаме..." и след време пише "няколко чаршафа от секс"

но с мен са се базикали бившия ми олгофрен ,който неиска да виждам ми беше писал няколко пъти по скайп ,че иска да се разделим и аз мн се шокирах ,а той после най-спокойно ми казва ,че искал да ме пробва :-x

GameMaster
03-29-2009, 14:30
galu6a bivshiq ti e bil golqm gadnqr :D .... :-D

mArMaLaDkA
03-29-2009, 15:53
А не може ли,като се е държал гадно,просто да седнете и да поговорите,а не да постъпваш така детински??Не е ли по-добрия вариант?

Иначе аз снощи се избъзиках с гаджето на най-добрата ми приятелка.Така де,дружно го избъзикахме.Понеже са от различни училища и той все я ревнува от разни момчета от нашето училище,и като почна да ме разпитва за един и аз "Той..какво за него?Хубав е,постоянно са заедно.Страхотно е момчето!Ама тя колко още въртиии.." и като почнах да му изреждам имена..поне 4 момчета споменах. 8-) Горкият е зяпнал чак. :lol: Но,като цяло това беше лошо..мнооого лошо. :D

gLoRiToO
03-29-2009, 16:53
Ами аз съм му правила доста бъзици по телефона със смс-и,но на този 1-ви април мисля да му скрия топката направо.Ще му кажа,че съм бременна и нз какво ще правим и ще го вкарам в приключение за малко,но после ще си му кажа "Честит 1-ви април" :D

ThisIsMe
03-29-2009, 16:57
Първоаприлска шега ли искаш?
В противен случай внимавай!не прекалявай! :wink:

dragonfly92
03-29-2009, 18:00
Ами аз съм му правила доста бъзици по телефона със смс-и,но на този 1-ви април мисля да му скрия топката направо.Ще му кажа,че съм бременна и нз какво ще правим и ще го вкарам в приключение за малко,но после ще си му кажа "Честит 1-ви април" :D олееее това ще е страхотен базик :D :D :D може и аз да го пробвам моя, да видим какво ще направи :D . мерси за идеята :-)

а по темата се сещам само за това със смс-а ( да скъсаме.... чаршафите от секс ) ама е много популярно може де да се досети :?

Whyniser
03-29-2009, 19:37
Ами аз съм му правила доста бъзици по телефона със смс-и,но на този 1-ви април мисля да му скрия топката направо.Ще му кажа,че съм бременна и нз какво ще правим и ще го вкарам в приключение за малко,но после ще си му кажа "Честит 1-ви април" :D олееее това ще е страхотен базик :D :D :D може и аз да го пробвам моя, да видим какво ще направи :D . мерси за идеята :-)

а по темата се сещам само за това със смс-а ( да скъсаме.... чаршафите от секс ) ама е много популярно може де да се досети :?
То само от деня може да се досети.Странното е само защо ще се прави шега на деня на шегата.Требва да е малко ретард да не се сети

GameMaster
03-29-2009, 20:13
Amiii sujelqvam ...1vo devstvena sum nqma kak da mu go kaja tova 8-) 2ro tozi nomer s bebeto sum go pravila na maika mi minalata godina milata shteshe da pripadne....Nqkoq ideika za po telefona mi trqbva 8-)

evelinka1122
03-29-2009, 20:18
ами базикал се е, че ще слиза на диско, а аз мн ги мразя тия дискотеки... знам ко става, кои ходят и просто нямам думи

moon_flower
03-30-2009, 19:03
Да,ама не е нещо от сорта на засада по телефона и да го хващам в изневяра и тн. :D Просто дадох на една приятелка да се майтапи с него и той се изкефи и почна да се майтапи и той. :D

cherinka
03-30-2009, 19:18
Миналата година на 13ти януари за последно спахме с тогавашния ми приятел. След това началото на февруари си спрях интернета, и нито поддържахме връзка по телефона, нито по скайпа, нито никъде. Някъде около края на април реших, че съм бременна. 8-) По стечение на обстоятелствата взех, че понадебелях малко и коема ми минаваше като за бременна в третия месец. Но от онова не много забележимото. (смисъл, нали знаете, че има бременни жени, на които не им личи много много ако са в краен месец). Нговорих всичките си приятелки така да му говорят, че наистина съм решила да задържа бебето и, че на родителите ми съм им казала, че не знам кой е бащата, просто защото не го одобряваха него и е нямало как да им кажа, че е той. По стечение на обстоятелствата' стана така, че чат-пат се засичах с негови приятели, с които съм се запознала докато съм била с него. И все некви негови близи хора :D :D :D :D :D :D :D :D и както си говориме, с леки подмятания и благодарение на приятелки, които са били с мен, с бая недомлъвки им подхвърлях, че съм бременна, след което изкарвах него за баща. 8-) Простооо..... не знаете как съм ги хвърляла в тъча, щом и аз по едно време започнах да си вярвам наистина...... беше голямо шоу. От всички страни му повтаряха, че съм бременна. И вече като наближи края да 'раждам' с моята приятелка решихме да изкараме едно бебе с количката на една нейна съседка на разходка и да цъфнем пред вратата на бившия. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

МНОГО СЕ СМЯХ! ЧЕСНО! НЯМА ТАКАВА ФИЗИОНОМИЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
НИКОГА
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
НИКЪДЕ!
:razz: :razz: :razz: :razz:

А пък оня ден гаджето на моята приятела й звъннал по обяд, тя била в рейса и не се чувало много добре и нейния пич започнал "Здравейте. Обаждам ви се във връзка с една обява за работа, за която сте подали молба. " дрън дрън така и така и тя шматката се вързала :D :D :D :D

А на едно старо гадже... бяхме се събрали три приятелки в нас и на едно листче си записахме какви въпроси д аму зададем. Звъним му. Вдига.
-Здравейте. (така и така) Обаждаме се във връзка със стартирването на националната информационна анти-СПИН кампания. Бихме желали да ни отделите малко време. Искаме да ви зададем няколко въпроса.
- Да, да, няма проблем - отвърна той
хаха и се почна с въпросите "Кога за последно правихте секс?", "Използвахте ли презерватив?", "А какви презервативи предпочитате?", "С колко жени сте спали", "Колко от тях сте докарвали до оргазъм" и тем подобни и накрая изцепихме "Смятате ли, че робин худ е педераст" :D бе некви пълни простоти беше велик ден, изпълнен с много смях 8-)

Shia
03-30-2009, 19:49
Един път,че си счупи ръката и няма да може да дойде една седмица,а не бях го виждала още една

Много гадно ми стана,не за ръката,а за това,че няма да го видя

после ми каза и ми развали настроението



и онзи ден,че неговата майка се е обадила на моята и са говорили за ни сгодяват-замръзнах на място

hisy
04-03-2009, 12:37
не..не искам да рискувам..че после може да се сърди :-D :-D :-D