PDA

View Full Version : Есе по испански



fenc0re
03-29-2009, 10:53
Значи сега ще напиша едно есе на бълг.език и ако може някой да ми го преведе на испански,че утре трябва да го предам,иначе ще ми пише 2ка..Темата е какво мисля да правя през ваканцията..Измислил съм едно просто есе,само да ми го преведете на испански :)

През ваканцията мисля да отида на планина с приятели за 2-3 дни.След това когато се прибера,мисля да отида с родителите си на почивка.В останалите дни ще играя футбол,баскетбол,волейбол.. Ще излизам с приятели навън,ще ходим на боулинг,картинг,билярд.В последните два дни отново ще отида с приятелите си на почивка в Пловдив.Там ще можем да опознаем града,да видим забележителностите,да видим разликите между този и нашият роден град.Това мисля да правя през ваканцията

Текста е малко тъпичък ама не мога да измисля нещо повече или нещо по умно..Текста трябва да е 200 думи ама не мога да измисла толко голям текст..Ако може някой да преведе този текст на испански ще съм му много благодарен.Ако искате може и да дадете някакъв текст на испански по същата тема,не е задължително да е като този който съм написал.Мерси предварително :)

fenc0re
03-29-2009, 11:46
Айде де няма ли кой да помогне спешно ми е утре трябва да го предам :(