PDA

View Full Version : Пак се сдърпахме.. :( Дайте ми съвет



t1n4e7o
03-29-2009, 11:20
В петък си заминах за село. Върнах се събота вечерта. Приятеля ми работи като готвач и в петък и събота и днес беше на работа от 16 часа. Вчера цял ден нищо не е правил, стоял си е у тях, но не успяхме да се видим, защото се прибрах късно. Днес почти цял ден имахме на разположение да го прекараме заедно чак до 4 часа, но той взе да ми се обяснява, че сутринта трябвало някаква кола да оправят с някакъв приятел а после към 1-2 трябвало да ходи да оправя някакъв компютър на друг приятел и аз му казах - "Ти цяла събота кво прави, че не си свърши работата, а реши аз като си дойда да я правиш" и той взе да ми се обяснява пак... Писна ми вече. Ще кажете, че има цяла пролетна ваканция да се вижаме, защото и той ще работи само до 31ви март, но след това си отива в София при баба си за седмица и няма да можем да се виждаме. Заминава в сряда и като сложим че е на работа и аз на даскало и отиде... :( :( :( Липсва ми и искам да прекарвам с него повече време, но той не прави нищо по въпроса. Преди малко ми се обади и ми вика "Защо не каза че няма да имаш работа сутринта, щях да те взема с мен... " Направо умирам да кисна и да го чакам да оправят колата без да ми се обръща и грам внимание и само да скучая.. :( Сега отивал да оправя този компютър, а не можа да свъши всички тези неща вчера, докато аз бях на село.Не! И преди малко му писах смс - Не искам да те виждам и да те чувам повече, защото ми омръзнаха постъпките ти" ( него мислех естествено, но когато ме ядоса говоря глупости) Звъня ми 2 пъти и му затварях.. Дайте ми съвет какво да правя.. Плаче ми се в момента. Супер гадно ми е :( :( :( :-# :-# :-# :smt089 :smt089

soul1199
03-29-2009, 11:36
zvunni my i my kaji,4e ti e mn gadno,4e po4ti ne se vijdate,kaji vs tova,koeto napisa tyk,na nego i sum sig,4e 6e razbere gre6kata si,vse pak dai my 6ans da se popravi,kusmet :)

vesito13
03-29-2009, 11:37
Не се дръж така , смс-а не го е заслужил (поне не , чак такъв) , обади му се , защото не си много права . Опитай да поговорите , но наистина сериозно си поговорете ... Обясни му , че просто искаш да прекарвате повече време заедно , че ти липсва и т.н. След като оправи този компютър , вижте се поне за малко , час , но е час . Разбери го , не може все да е на твое разположение . Случват се такива неща ;) И между другото вие от различни градове ли сте , че така ми се стори :-o

t1n4e7o
03-29-2009, 11:38
Работата е че според него Той винаги е прав!

t1n4e7o
03-29-2009, 11:40
Не се дръж така , смс-а не го е заслужил (поне не , чак такъв) , обади му се , защото не си много права . Опитай да поговорите , но наистина сериозно си поговорете ... Обясни му , че просто искаш да прекарвате повече време заедно , че ти липсва и т.н. След като оправи този компютър , вижте се поне за малко , час , но е час . Разбери го , не може все да е на твое разположение . Случват се такива неща ;) И между другото вие от различни градове ли сте , че така ми се стори :-o


Живеем на 15 мин път... В един град сме си, ама баба му живее в София и просто ще ходи да я види за ваканцията, а точно това е че сега той от 4 е на работа и естесвено няма да намери време за мен.. Много се дразня и изнервям и направо незнам.... :( от нерви ми се плаче..

vesito13
03-29-2009, 11:47
Живеем на 15 мин път... В един град сме си, ама баба му живее в София и просто ще ходи да я види за ваканцията, а точно това е че сега той от 4 е на работа и естесвено няма да намери време за мен.. Много се дразня и изнервям и направо незнам.... :( от нерви ми се плаче.. Оказа се по-гадно , отколкото очаквах . Стига да иска винаги , ама винаги това момче може да намери време да се видите ... За бога това са 15 мин . Тук вече ми се вижда прекалено . Някак си , ако речем , че наистина не е могъл да се видите и го оправдаем . Не може ли да се видите след училище , например . Но пък и ваканцията след като няма да сте заедно , толкова да не намери сега време за теб :o

beb4yy
03-29-2009, 11:53
Ебахти работата има ли желание има и начини :)

3oPuTy
03-29-2009, 12:07
А да си се замисляла,че може в събота тези 2 момчета да са били заети и за това да се е наложило да им помага днес ...
Не,че го защитавам,но всичко е възможно :?
Май е най-добре да поговорите на 4 очи,след като се прибере от София и да си изясните нещата,защото (както казаха и преди мен) има ли желание има и начин ...

t1n4e7o
03-29-2009, 12:07
не не не не не.. сега ме изкара мен виновна, че не съм искала да ида с него сутринта... Обадих му се, плачейки, каза че докато не се успокоя няма да говори с мен и да ида да се полея с един студен душ.. Най ме заболя 4е не ми каза ии една мила дума да се успокоя.. наистина много ми е зле в момента плача от половин час и едва пиша.. просто няма на кого да се обадя няма с кого да споделя,направо ми иде да направя някоя глупост, толкова плач отдавна не бях изплаквала.. и мислите си не мога да подредя и се побърках и насичкото отгоре ми каза 4е ако не спра да плача 6тял да доиде и да ми изпотроши кокалите.. (преносно казано)

3oPuTy
03-29-2009, 12:12
И аз да съм на мястото на приятеля ти и аз така ще ти кажа ... Каква мила дума очакваш,след СМС-а,който си му писала ... :?
Най-добре наистина се успокой,че с това променливо държание (говоря за грубия СМС и сълзите по телефона) няма да стигнеш далеч :?
Успокой се малко,помисли ... Събери си мислите в главата и като се прибере отиди до тях,извини му се за СМС-а.Обясни му,че не си мислила нещата,но просто ти е било гадно,защото не е имал време за теб и т.н. :) И най-вече не му се карай,а му говори спокойно :) Нека разбере,че съжеляваш за думите си и че наистина ти е гадно :)
Успех :-)

t1n4e7o
03-29-2009, 12:17
той мноого добре знае 4е аз тези неща не ги мисля наистина и поварваи не ми говори така заради смса... просто си е такъв.. хем съм му най скъпата, само мен обича, най хубавото нещо в живота му, абе всичк най най... и само като се замисля как страдам в момента, съзлите ми не ми дават покой.. не мога да спра... аз му бях най скъпата а не направи нищо за да ме успокои и от това още повече ми се доплаква... може и сълзите и емоциите в момента да не ми влияят добре на мисленето ама какво да направя.. страшно съм емоционална.. и днес няма да се видим и опри тази мисъл и още по гадно ми става

vesSynkaa
03-29-2009, 12:41
Еми в момента не си правата ти ...
"Защо вчера не я свърши тая работа?" , еми
щото не е могъл и не е искал .. К'фо се сърдиш за някфи
глупости ? Говори му още така,сърди се за щяло и нещяло и скоро
тфа,което си му казала по телефона , ще ти го каже той на теб ..

t1n4e7o
03-29-2009, 13:08
Еми в момента не си правата ти ...
"Защо вчера не я свърши тая работа?" , еми
щото не е могъл и не е искал .. К'фо се сърдиш за някфи
глупости ? Говори му още така,сърди се за щяло и нещяло и скоро
тфа,което си му казала по телефона , ще ти го каже той на теб ..



Ама с малко желание вместо да седи и да лежи по цял ден в къщи, можеше да я свърши и днес да се видим....

vesito13
03-29-2009, 13:11
Казваш , че той винаги твърди , че той е прав , но да ти кажа и ти не му отстъпваш , при това по нищо . Успокой се малко , не търси вината само в него и да седиш и да ревеш . :?

sextazy_baby
03-29-2009, 13:47
Като начало се успокой и като си дойде поговори с него...но СПОКОЙНО :)

t1n4e7o
03-29-2009, 14:01
Казваш , че той винаги твърди , че той е прав , но да ти кажа и ти не му отстъпваш , при това по нищо . Успокой се малко , не търси вината само в него и да седиш и да ревеш . :?

Еми това са ни косурите и на двамата, аз съм емоционална и не отстъпвам никога. Той има чувство за непогрешимост и е един такъв странен. Обичаме се повече отколкото сме обичали някого или някога, но просто така се случват нещата и когато възникне такъв проблем почти винаги става така и ми става много кофти... :(

Anxiety
03-29-2009, 14:01
Не искам да те виждам и да те чувам повече, защото ми омръзнаха постъпките ти"

И какво постигна с този смс?Не казвам , че той не е виновен за държанието си..В една връзка за проблемите..винаги има 2 страни..не може само единия да е виновен , а другия не :?

GabisiTa
03-29-2009, 14:27
Все едно слушам себе си на моменти...

Наистина се получава гадно, че няма да се виждате, но няма какво да направиш, изчакай да се прибере и говори с него... Успокой се, ще се разберете. :)

t1n4e7o
03-30-2009, 12:29
Ами аз вчераотидох до работата му и днес не ходих на училище,и н той не отиде и прекарахме деня заедно, разговаряхме, разбрахме се, макар че и двамата сме инати и не си отстъпваме по нищо. Но важното е че се оправихме и след това завършихме с един хубав секс :grin: :-D :grin: и съм щастлива... До следващата караница :booooomb:

vesito13
03-30-2009, 12:36
Хихихи радвам се за вас :) Но не мисли за следващата караница , гледай по-оптимистично на нещата ;)

gangsterkata
04-24-2009, 17:15
zvunni my i my kaji,4e ti e mn gadno,4e po4ti ne se vijdate,kaji vs tova,koeto napisa tyk,na nego i sum sig,4e 6e razbere gre6kata si,vse pak dai my 6ans da se popravi,kusmet :)

\:D/ ::: :)