PDA

View Full Version : Софийска дискотека или готино кафе?



candy_neli
03-29-2009, 14:43
чудя се къде да отида кажете някоя готина софийска дискотека или готино кафе защото идеите ми са на изчерпване
p.с. обиколила съм почти навсякъде (не ми пишете амор и дВ отврат са) обаче предупреждавамче сам непълнолетна
puskam temata tuk za6toto e nai 4eteniq razdel sry 4e se povtarq i v drugi :-)


*Грешен раздел!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

JenataNaShefa
03-29-2009, 14:55
Аз не мога да разбера, какво имате в тиквите си да пускате идиотски теми в неправилните раздели....... И кво като е най-четения ? Това оправдава ли те ? Айде пораснете... :?
И да ти отговоря по темата : щом си непълнолетна, отиди на детско парти......... :-x

candy_neli
03-29-2009, 16:13
кфо имам в тиквата ?? самия ти въпрос показва ти какво нямаш :D :D :D p.s. на 17 съм :grin: на детското парти сигурно ще се засечеме
:-D :lol:

adrenal1n
03-29-2009, 16:18
ФеШъН гЛеЗоТиЙкА{I cAn GiVe YoU 100% Of Me!} :o

JUSTDNB
03-29-2009, 16:19
Vij si otgovorite vav Vsi4ko teen be :lol: :lol:

ubuntureload
03-29-2009, 16:45
Слагаш анцунг адидас,едни очила тип бъбрек и ТАНТРА в студ град те зове :D ... ФийешЪн пикла ....

Sebastianek
03-29-2009, 17:03
"It's a sad, sad situation and it's getting more and more absurd..."

ToniStoraro
03-29-2009, 17:08
Ако имаш 16 може да успееш и да те пуснат в Дай Дай (трудно ще ти е), но трябва да си с компания по - големи. В другите клубове - забрави. Кафета - Много са. На мен ми харесва онова пред СУ, хубави са в сладкарница Пролет (близо до СУ), половината кафета в Студентски град. А иначе има хубави дискотеки например аз й се кефя на една тука в Люлин, то по - скоро бар ама нищо, пак е дискотека. Търси още обаче.

gLoRiToO
03-29-2009, 17:10
За тема в раздел Секс,какво се очаква да правиш в тези дискотеки и кафета... :D

candy_neli
03-29-2009, 17:22
на 17 съм
:) мерси

ubuntureload
03-29-2009, 18:00
на 17 съм
:) мерси
Ти всъщност за нощна ли говориш или до 22:00 часа...
Понеже "на края на вселената" не е лошо, COHIBA в студ град също е свежо, всеизвестната "миленка", CHILL OUT до НДК също е много добро и мн други ... (това не са дискотеки а глубчета)

CuteBaby
03-29-2009, 20:28
на 17 съм
:) мерси
Ти всъщност за нощна ли говориш или до 22:00 часа...
Понеже "на края на вселената" не е лошо, COHIBA в студ град също е свежо, всеизвестната "миленка", CHILL OUT до НДК също е много добро и мн други ... (това не са дискотеки а глубчета)
Cohiba-та да,но в миленката няма да я пуснат :)

blqsu4kOo
03-29-2009, 20:46
За кафе ние предимно с мойта приятелка ходим в VIP-a или в Лагуната :)

ubuntureload
03-29-2009, 21:46
на 17 съм
:) мерси
Ти всъщност за нощна ли говориш или до 22:00 часа...
Понеже "на края на вселената" не е лошо, COHIBA в студ град също е свежо, всеизвестната "миленка", CHILL OUT до НДК също е много добро и мн други ... (това не са дискотеки а глубчета)
Cohiba-та да,но в миленката няма да я пуснат :)
Ми нз аз никога никъде не съм имал проблем с годините.... навсякъде си минавах ... А в Миленката ако влезе преди 22:00 и след тва не излиза няма да има проблем :D

Force
03-29-2009, 21:49
Даймънд на Васил Левски където е те изглежда зле но още не съм ходил иначе Сикрет - Дружба 2 ама преди 12 музиката не струва

alexandra00
04-03-2009, 20:38
пробвай в Червило. На бул. Руски. В центъра.

w0sh
04-03-2009, 22:15
В БАКАРДИ.

Аз само там съм бил ..... нямам думи малко ме е срам

woshata
04-04-2009, 19:02
. А иначе има хубави дискотеки например аз й се кефя на една тука в Люлин, то по - скоро бар ама нищо, пак е дискотека. Търси още обаче.Да не говориш за будоара бе .. алелеле :lol:
Нищо свястно няма в Люлин освен Джепето и щанда за палачинките :D

Mastta
04-04-2009, 20:14
Аз не мога да разбера, какво имате в тиквите си да пускате идиотски теми в неправилните раздели....... И кво като е най-четения ? Това оправдава ли те ? Айде пораснете... :?
И да ти отговоря по темата : щом си непълнолетна, отиди на детско парти......... :-x

та кой е правилния раздел на тази тема? Според мен тука могат да се пускат всякакви теми нали е Всичко тийн накуп ... така че в този куп влизат и кафетата и дискотеките, а и щом се смяташ за толкова голяма си търси друг форум този не е за ''порасналите'' ...

TheRestorer
04-04-2009, 20:47
Аз не мога да разбера, какво имате в тиквите си да пускате идиотски теми в неправилните раздели....... И кво като е най-четения ? Това оправдава ли те ? Айде пораснете... :?
И да ти отговоря по темата : щом си непълнолетна, отиди на детско парти......... :-x

та кой е правилния раздел на тази тема? Според мен тука могат да се пускат всякакви теми нали е Всичко тийн накуп ... така че в този куп влизат и кафетата и дискотеките, а и щом се смяташ за толкова голяма си търси друг форум този не е за ''порасналите'' ...
Темата май е местена тук :D