PDA

View Full Version : ...



sawfan
03-29-2009, 15:10
...

bloodyF
03-29-2009, 15:18
ами ти си тъп/а..........

като ти е най-добра приятелка (как може изобщо така да я наричаш) как изобщо ти е хрумнало да говориш така.Като не ти харесва ходи с мазните кифли с обем-кофа и с 10122019 тубички фон дьо тен ...аман от заблудени същества! :-x :-x :-x :x

sawfan
03-29-2009, 15:49
Да разбира се аз съм тъпа... благодаря че ми помогна... страшно много ... :booooomb: :booooomb: :booooomb: и защото искам помощ от вас аз съм тъпа..може би съм тъпа за това , че очевидно на света няма хора, които да ти помогнат, а и кфо съм казала за нея , че е пич ли...да бе тва е обида...

sawfan
03-29-2009, 15:55
плс хелп не ме обиждайте - ако искате направете тема sawfan sux :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

rusova
03-29-2009, 17:22
mi taka iska da hodi puk i tq e na 13 ko iska6 damqza na nqkva 19 g li

Goddess
03-29-2009, 17:55
Не знам за нея, ама ти си грозно, та чак противно клъощава... (ако профилът е твой)
И не разбирам смисъла на темата.След като е "пич", какво значение има външният и вид ? Или не се чувстваш комфортно с грозна приятелка ? Ако тя не е комплексирана и няма проблем с контактите си с хора, то проблемът не е в нея....

sawfan
03-29-2009, 18:00
Не знам за нея, ама ти си грозно, та чак противно клъощава... (ако профилът е твой)
И не разбирам смисъла на темата.След като е "пич", какво значение има външният и вид ? Или не се чувстваш комфортно с грозна приятелка ? Ако тя не е комплексирана и няма проблем с контактите си с хора, то проблемът не е в нея....

1.tfa na snimkata ne sym az - az sym 7 klas i naskoro se premestih ot daskaloto zaradi semeistfoto mi ,a tq e 6ti , tfa do neq ne sym az,koga stanahte qsnovidki 4e 4ak men me vidqhte, a i tq ima dosta problemi s ob6tyvaneto vsi4ki katy q vidat i vikat - taq kolky e kosmata , ei mystak , pyk i ne mi e edinstvenata BFF az imam dosta na moqta vyzrast ... вие не разбирате ли бе хора , когато ме пипне ми става гнусно , особено кат е яла чипс :D и и лепка некфо :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pyk i dokolkoto znam taq e po-debela ot momi4eto do neq

girl_in_black
03-29-2009, 18:02
Вече и в приятелството ли външният вид стана решаващ? Аз мислех, че е само за връзките... :?

rusova
03-29-2009, 19:43
nasqkade stana za jalost vie puk v tozi forum 6te se izbiete .... i ko kat e mngo klio6tava ko te zasqga tebe kva e 6to e se pak //

NoTime
03-29-2009, 19:51
abeeee spored men nemoje da ima 4ak tolkova otvratitele 4ovek,taka 4e ima dva varianta ili ti da preuvelichavash ili tq da se mrazi 6tom ne predpriema nishto 8-) no dori i da e taka opitai se da i pomognesh nali ti e fr :D

AFT
03-29-2009, 20:42
Мисля, че ще е най-добре първо да пораснеш. Тъй като ти си малка и въобще не осъзнаваш за какво говориш. Малка си и неща като приятелство и любов не те вълнуват толкова, но е модерно да се правиш, че не е така, и затова възприемаш нещата по различен начин. Няма да разбереш, затова няма да обяснявам повече. Просто ако ти е толкова противна, намекни и' ЛЕКО да направи нещо по въпроса. Пък и не вярвам връзката ви да е толкова силна, щом твърдиш, че имаш още много приятелки като нея и т.н. (;

П.С. По принцип бих се заяла и бих казала, че всеки си има своя чар и т.н., но днес видях най-грозния човек ever! Нали се сещате как в комедии тип "Страшен филм" все има някви грозни хора, дето са адски противни и т.н.? Е, тя беше точно такава! С мустак и брада,огромна бенка над горната устна (ама огромна огромна!), криви и отвратително жълти (с лек нюанс на зелено) зъби, а килограмите и' бяха далеч над приемливото! Оф, не искам да говоря така, ама направо ме изплаши тва момиче... :/

XceSS
03-29-2009, 23:03
Абе айде пак моралистите взеха да пишат.
Ако е така както обяснява, тва да си имаш мустаци, косми под мишниците и т.н., ми чакайте бе хора, аз да не живея преди 100 години.Това си е въпрос на лична хигиена.Човека не иска да е неква "кифла" или нещо такоа.
По темата: кажи й кво мислиш, просто като приятелски съвет :)

gabi_94
03-30-2009, 13:18
Абе айде пак моралистите взеха да пишат.
Ако е така както обяснява, тва да си имаш мустаци, косми под мишниците и т.н., ми чакайте бе хора, аз да не живея преди 100 години.Това си е въпрос на лична хигиена.Човека не иска да е неква "кифла" или нещо такоа.
По темата: кажи й кво мислиш, просто като приятелски съвет :)

+1! Не опира въпроса на самата и грозата. То момичето кат не се поддържа, като не се епилира и не си почиства лицето, като не си скубе веждите, най-малкото тя самата не се уважава, ся айде понеже сме печени по характер всички да тръгнем космати и миризливи. Все едно ако ваша приятелка е такава ще се доближите до нея, най-малкото, ще ви е гнус бе. Айде стига морал четохте ами се замислете наистина. Поговори с момичето и обясни възможно най-деликатно.

lolipop1
03-30-2009, 15:22
Абе айде пак моралистите взеха да пишат.
Ако е така както обяснява, тва да си имаш мустаци, косми под мишниците и т.н., ми чакайте бе хора, аз да не живея преди 100 години.Това си е въпрос на лична хигиена.Човека не иска да е неква "кифла" или нещо такоа.
По темата: кажи й кво мислиш, просто като приятелски съвет :)

+1! Не опира въпроса на самата и грозата. То момичето кат не се поддържа, като не се епилира и не си почиства лицето, като не си скубе веждите, най-малкото тя самата не се уважава, ся айде понеже сме печени по характер всички да тръгнем космати и миризливи. Все едно ако ваша приятелка е такава ще се доближите до нея, най-малкото, ще ви е гнус бе. Айде стига морал четохте ами се замислете наистина. Поговори с момичето и обясни възможно най-деликатно.

+1 .. напълно съм съгласна с тези мнения ..