PDA

View Full Version : Относно 90 дневната диета



Страници : [1] 2 3 4 5 6

uBeTy
03-29-2009, 15:34
Реших да спазвам 90 дневната диета, но имам няколко въпроса:
1.Може ли да спазвам диетата примерно 5 седмици, защото искам да сваля по-малко килограми и ще си върна ли свалените кг.
2.И след като свърши плодовия ден след него редуват ли се всички дни отначало ?
3.По време на водния ден може ли да се пие кафе,чай без захар , както и натурални сокове?

Mihailova
03-29-2009, 16:11
1) Можеш да я спреш след 5-тата седмица / образно казано / ,но няма да има й-йо ефект , само ако продължиш да се храниш здравословно или по така нареченото разделно хранене.
2) Да започва се от начало.
3) Ти принципно може и водка да пиеш , но не е това целта , нали ? На всеки 29 ден се кара само на вода - без чайове , сокове и тнт.

uBeTy
03-29-2009, 16:35
:) Благодаря ти за изчерпателния отговор! :smt041

Crystaline
03-29-2009, 16:59
Кви сте такива да си определяте сами диети бе..ходи се на диетолог..прайте се на .....

Sissy90
03-29-2009, 18:49
Според мен диетолозите са за по-тежки случаи - ако искаш да свалиш примерно 7-8 кг какъв е проблемът да се ограничиш в някои неща?

uBeTy
03-29-2009, 19:29
Според мен диетолозите са за по-тежки случаи - ако искаш да свалиш примерно 7-8 кг какъв е проблемът да се ограничиш в някои неща?

Ограничавам се,но проблема е там ,че искам да сваля 10-11 кг.

adkis
03-29-2009, 22:17
Кви сте такива да си определяте сами диети бе..ходи се на диетолог..прайте се на .....

Не ги определяме ние има таква диета и е на принципа на разделното хранене напиши в гугъл 90 дневна диета и ще видиш колко много теми има за нея ;)

galu6a
03-30-2009, 10:47
Реших да спазвам 90 дневната диета, но имам няколко въпроса:
1.Може ли да спазвам диетата примерно 5 седмици, защото искам да сваля по-малко килограми и ще си върна ли свалените кг.
2.И след като свърши плодовия ден след него редуват ли се всички дни отначало ?
3.По време на водния ден може ли да се пие кафе,чай без захар , както и натурални сокове?

може да аз я спазвах само 2 седмици ,но трябва пак малко да се ограничаваш ,защото ще си ги върнеш.
след плодовия ден почваш пак наново
по време на водния ден може чай ,но не и сок само от плодове , а не от магазина

5e5cuTy
03-30-2009, 15:32
Ще си задам тук въпроса, за да не отварям нова тема :oops:

Задължително ли е да ям на вечеря това, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволеното за деня? :-o

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 15:43
Абе уж започнах днес, ама сутринта се почувствах супер гладна след двата банана които изядох. :(
Мога ли да ям между храненията или трябва да ям само по 3 пъти на ден?
ПП: висока съм 168 и съм 50кг. искам да сваля 4-5 кг. :?

adkis
03-30-2009, 15:43
Ще си задам тук въпроса, за да не отварям нова тема :oops:

Задължително ли е да ям на вечеря това, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволеното за деня? :-o

Може да е различно но от позволеното за деня ;) Само че трябва да е напаловина на количеството от обед

uBeTy
03-30-2009, 15:45
Може ли да дадете няколко примерни менюта... :oops:

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 15:49
И малко съвети. ;)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:47
Като пише, че може млечни продукти, това включва ли Активия?!

Mihailova
03-30-2009, 17:04
Не , може само нискомаслено мляко.

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 17:13
А мога ли да хапна един плод след вечеря?!
Ябълка?

Mihailova
03-30-2009, 17:55
Не.

adkis
03-30-2009, 22:24
Не , може само нискомаслено мляко.

Глупости може всякакво мляко..никаде не пише че млякото обезателно трябва да е нискомаслено!

adkis
03-30-2009, 22:25
А мога ли да хапна един плод след вечеря?!
Ябълка?

В диетата пише че ако не издържаш след 20:00 без храна може да си позволиш някакъв плод ;)

Mihailova
03-31-2009, 07:40
adkis Aко искаш направо яж мляко от овца , в диетата не пишело така. Айде моля ти се , ако спазвам мотамо диетата нищо няма да свалиш или ще е за дълъг период.

colymoly
03-31-2009, 09:55
отказах се от диетата, тъй като ме боли стомаха и ми се гади нощем от това, има милиони начини за отслабване, не е нужно да спазвам тази диета, но щом си изградя що годе някакъв режим, всичко ще е ок :)

hardball
03-31-2009, 10:02
Мама я почва от утре :D
Аз пък почнах the morning banana diet :Р

uBeTy
03-31-2009, 10:42
Аз почвам диетата от утре,надявам се да я завърша успешно. :)

adkis
03-31-2009, 13:40
adkis Aко искаш направо яж мляко от овца , в диетата не пишело така. Айде моля ти се , ако спазвам мотамо диетата нищо няма да свалиш или ще е за дълъг период.

ма големи разбирачи станахте всички..за 2 месеца на тая диета без кои знае какви усилия или гладуване свалих повече от 12 кг..

Mihailova
03-31-2009, 14:16
adkis Ако смяташ , че ядейки нискомалеслено сирене / мляко / кашкавал , ще гладуваш окей. Браво на тебе , аз съм на 7-ми ден и съм свалила 4,5 килограма.

adkis
03-31-2009, 18:59
adkis Ако смяташ , че ядейки нискомалеслено сирене / мляко / кашкавал , ще гладуваш окей. Браво на тебе , аз съм на 7-ми ден и съм свалила 4,5 килограма.

Браво че си ги свалила..ама като сваляш по толкова много за толкова малко време мислиш ли че тялото ти ще остане стегнато?!?! Попринцип нормалното сваляне на килограми за да се прибере кожата нормално е до 1 кг месечно..това ми го е казвал специалист..какво да кажем за 1 седмица 5кг..И не че смятам че ще гладувам но вкуса е по различен и след като се свалят със нормално сирене и мляко няма нужда да се ограничават от това..

Mihailova
03-31-2009, 19:01
adkis Вкуса на сирената / млеката е близък , така че това не е ограничение. А точно , за да не ми се отпусне кожата , я мажа с изключително мазни кремове / дори на моменти с бадемово масло/ , за да се запази еластичността й. За всичко съм помислила ;)

adkis
03-31-2009, 20:16
adkis Вкуса на сирената / млеката е близък , така че това не е ограничение. А точно , за да не ми се отпусне кожата , я мажа с изключително мазни кремове / дори на моменти с бадемово масло/ , за да се запази еластичността й. За всичко съм помислила ;)

Нищо друго не помага така както спорта..неможе с някакви кремове дори и 200 лева да са да си стегнеш тялото..всичко със спорт!

rauwkost
04-02-2009, 09:48
Аз ще я започвам от утре, но има някой неща, които не разбирам. Може ли тези, които вече сте я започнали, да споделите в колко часа правите храненията в дните, тъй като видях, че в 1-вия ден се храни през 4 часа а втория през 2?

billytalent
04-02-2009, 09:49
Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра :-o

rauwkost
04-02-2009, 10:01
Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра :-o
Можеш да я спреш когато поискаш, но трябва да продължиш да се храниш разделно и здравословно, за да не върнеш килограмите. :)

uBeTy
04-02-2009, 10:29
Айде някой да каже какво си похапвате през въглехидратния ден. :)

billytalent
04-03-2009, 11:18
Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра :-o
Можеш да я спреш когато поискаш, но трябва да продължиш да се храниш разделно и здравословно, за да не върнеш килограмите. :)

Едва ли ще успея да продължа така като се знам каква съм...иначе днес ми е 3-ти ден от диетата и съм -2 кг :)

rauwkost
04-03-2009, 11:30
Хах и аз съм същата.. ама може да стане "Йо-йо" ефекта и да качиш двойно повече :? Може ли да ми кажеш как се храниш през дните смисал в колко часа г/д, защото не схващам нещо с тия 1-вият ден през 4 часа 2-ия ден през 2...

billytalent
04-03-2009, 11:32
Честно казано това не го спазвам,сутрин закусвам в 10,обядвам в 13:00 и вечерям най-късно в 6 може да не е правилно,но на мен така ми е добре :)

rauwkost
04-03-2009, 14:34
Аха ама аз за по-добър и сигурен ефект ще я спазвам стриктно, та затова питам през 2, 3 и 4 ден г/д в колко часа да си правя храненията?

GabisiTa
04-03-2009, 15:30
Аз вече 5 ден съм на тази диета и съм приблизително -1 кг...

billytalent
04-03-2009, 15:35
А на въглехидратния ден за вечеря някой от посочените неща ли вечеря :o аз ядох торта,нямах търпение даже и сега ми е много зле :oops:

rauwkost
04-03-2009, 15:46
billy то така си трябва за въглехидратния :-o
gabisita според мен твойто е най-добрият вариянт, защото после няма да ги върнеш толкова лесно а и е по-малка вероятността да ти овисне кожата. :(

krem4et0
04-03-2009, 15:55
Седмица и 5 кг надолу.....Момичета, ще си съсипете здравето и организма. Хранете се разделно и толкова.

uBeTy
04-03-2009, 16:42
Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , :) ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден. :(

billytalent
04-03-2009, 16:46
Аз каквото пишеше в диетата за обяд малко спагети със сос,за вечеря торта :grin: но след това направих 100 коремни преси така че няма проблем

uBeTy
04-03-2009, 17:18
Аха.. искам да попитам много ли съм нарушила диетата ,защото преди малко хапнах половин ябълка... толкова ме болеше корема просто не издържах. :(

rauwkost
04-03-2009, 19:28
Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. :shock: Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект. 8-)

GabisiTa
04-04-2009, 11:05
Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , :) ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден. :(

Аз ядох на обяд малко спагети, а за вечера 2 бисквити..
Ето ти идейки какво друго може да се яде:

1. Пица със зеленчуци;
2. Лазаня, без месо;
3. Солен кекс със зеленчуци;
4. Пица с лук и маслини;
5. Спагети болонезе само с гъби;
6. Питка с мед и орехи;
7. Сладкиши;
8. Юфка с гъби и доматен сос;
9. Филийка със сладко;
10. Лютеница;
11. Тиквена баница и печена тиква;
12. Палачинка с шоколад или сладко;
13. Макарони със захар;
14. Ядки;
15. Торта.

:)

uBeTy
04-04-2009, 14:29
Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , :) ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден. :(

Аз ядох на обяд малко спагети, а за вечера 2 бисквити..
Ето ти идейки какво друго може да се яде:

1. Пица със зеленчуци;
2. Лазаня, без месо;
3. Солен кекс със зеленчуци;
4. Пица с лук и маслини;
5. Спагети болонезе само с гъби;
6. Питка с мед и орехи;
7. Сладкиши;
8. Юфка с гъби и доматен сос;
9. Филийка със сладко;
10. Лютеница;
11. Тиквена баница и печена тиква;
12. Палачинка с шоколад или сладко;
13. Макарони със захар;
14. Ядки;
15. Торта.

:)

Мм благодаря ти ! :-)

clever
04-04-2009, 21:38
Не си налагайте диети сами!Консултирайте се с диетолог! :)

t1n4e7o
04-05-2009, 13:33
А според вас в тази диета не може ли да се хапва вместо точно обяд и вечеря, да си хапваш през няколко часа, но по малко, защото аз понякога и през останалата част на деня огладнявам и .. :-D а нали за закуска си остават двете плодчета и после към 12 малко царевица да речем, към 1-2 да си хапнеш няколко лъжички грах или боб и е така.. а не точно обяд и вечеря?

Mihailova
04-05-2009, 15:45
Човешкият стомах смелва храната за около час и половина , два. Не можеш да ядеш през час , а за да ен огладняваш , след като се наобядваш към 12 / примерно / хапни плод към 15,16 часа.

Sissy90
04-05-2009, 17:31
Аз като гледах описанието на диетата, пише:

При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден-3 часа.
По време на плодовия ден е необходимо да се консумират повече плодове, но трябва да се знае, че един вид плод се смята за едно хранене. Между отделните хранения може да има от 1 до 2 часа.

rauwkost
04-05-2009, 17:32
Искам да ви попитам зле ли е че закусвам в 12.00, после в 16.00 обядвам и в 20.00 вечерям? Нямам възможност да се храня по-рано просто.. :(

t1n4e7o
04-05-2009, 20:21
А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ? :)

Mihailova
04-05-2009, 21:46
Спрях да броя дните , така че може да излъжа / правех почивки да съграшавам :oops: / , но за горе-долу 11 дена - 5 килограма и малко.

zvezdichka2
04-06-2009, 06:43
А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ? :)

а мойта тема я оплю, иначе тука питаш.. ха ха

t1n4e7o
04-06-2009, 08:06
А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ? :)

а мойта тема я оплю, иначе тука питаш.. ха ха

еми ще питам, защо да не питам?!?! Ако и ти беше попитала тук, нямаше да имам нищо против, при условие че станаха 3 такива теми :? :? :? Само се пълни форума с излишни теми така... :?

adkis
04-06-2009, 09:36
Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. :shock: Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект. 8-)

Аз изкарах 2 месеца с 2 водни дни :) Попринцип сутрин не закусвам плодове направо след 12 ям и след това към 6 7 4аса вечерям :) За мене водните дни не бяха тежки незнам при вас как ще е , то донякаде е и до психическа нагласа :)

rauwkost
04-06-2009, 10:03
Ами като огладнееш? А да питам сега, мога ли да смуча ей ТАКИВА (http://www.paskesz.com/big/orbitorangmint.jpg) бонбонки?

uBeTy
04-06-2009, 10:10
А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ? :)

5 дни -3 кг :)

t1n4e7o
04-06-2009, 10:16
Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя :D :D

Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара 8-) и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко. :)

krem4et0
04-06-2009, 10:21
Само да вметна, че най-правилното хранене е по 5 пъти на ден. понеже стана спор. Закусва се стабилно в 8. Обядва се на обяд около 12 и се вечеря не по-късно от 19 часа. В 10 и 16 се правят междинни закуски, които са само плод или зеленчук. Четох за тая диета и се чудя до 12 часа на обед какво прави метаболизма ми? че той се е успал тотално още в 21-22 часа(като си смели храната от вечеря) и се разсънва в 12. Закуската с плод е много вредно. Изведнъж се повишава кръвната захар, синтезира се много инсулин, чувстваш ситост, а като спадне нивото на инсулина...глад до 1-2 часа максимум. Бих спазвала тази диета, но не и в частта до 12 без храна. Едно на ръка, че тогава ми е най-активната част от деня и имам нужда от енергия. Другият въпрос е, че само си лашкам нивата на инсулин с тоя плод в двете крайности и изпитвам по-голямо чувство на глад от преди. Изключително вредно е да не се закусва. закуската трябва да е пълноценна-хляб(е, не бял), яйце, сирене, зеленчук. това ми спира да почна тази диета. Е, аз вече не искам да свалям кг, но утре приключвам моя режим и след 38 дни на ограничаване търся начин да не напълнея скорострелно. Хем сега съм на захранване уж. чудех се дали да почна 90-дневната, дали да отида на 4-та фаза на Дюкан, дали да правя плодово-зеленчуков ден всяка седмица или да мина не разделно. последното е най-доброто, но...ще помисля още малко.

uBeTy
04-06-2009, 13:46
Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя :D :D

Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара 8-) и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко. :)


Мда идеята не е лоша.Иначе аз закусвах с 2 кивита,обяд 1 пържола на скара със настърган кашкавал отгоре и малко салата от краставици и доматки, вечеря - 1/2 от обяда. :)

zvezdichka2
04-06-2009, 14:09
Спрях да броя дните , така че може да излъжа / правех почивки да съграшавам :oops: / , но за горе-долу 11 дена - 5 килограма и малко.

е нали по-горе писа, че си свалила 4,5 за 7 дена, т.е. си спряла да сваляш или за още 4 дена си свалила 1 кг?

zvezdichka2
04-06-2009, 14:11
Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя :D :D

Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара 8-) и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко. :)


Мда идеята не е лоша.Иначе аз закусвах с 2 кивита,обяд 1 пържола на скара със настърган кашкавал отгоре и малко салата от краставици и доматки, вечеря - 1/2 от обяда. :)


аз закусих 2 ябълки, обядвах 2 варени яйца и 1 домат и смятам да не вечерям. ако пропусна вечерята значи ли че съм нарушила диетата?

п.п. за утре планирам леща :D

zvezdichka2
04-06-2009, 14:16
Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. :shock: Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект. 8-)

Аз изкарах 2 месеца с 2 водни дни :) Попринцип сутрин не закусвам плодове направо след 12 ям и след това към 6 7 4аса вечерям :) За мене водните дни не бяха тежки незнам при вас как ще е , то донякаде е и до психическа нагласа :)

adkis колко казваш си свалила за 2та месеца? Стриктно ли я спазва или имаше съгрешения? :-D :) :)

zvezdichka2
04-06-2009, 14:35
мога ли през деня за варивата и бобовите растения да си изпека 5 картофа примерно ии да хапна 1 домат? нали пише неотраничено кол. зеленчуци..?

t1n4e7o
04-06-2009, 14:47
мога ли през деня за варивата и бобовите растения да си изпека 5 картофа примерно ии да хапна 1 домат? нали пише неотраничено кол. зеленчуци..?

Мисля че не би било проблем,ама аз неска се улях :D 1ви ден ми е и нали си закуских с ябълка и половина и на обяд там 1ф хляб с 2 яица и 1/2 краставица, ама бяхме на кауфланд с приятеля ми и той си взе понички със шоколад и аз не се удържах и хапнах една. И после ядох шишче на скара със малко лютеницА и 2 гръцки бонбона... 8-) 8-) 8-) Мисля утре на ново че неска нещо... :D :D :D

zvezdichka2
04-06-2009, 15:19
ох пак съм аз :D а ако вечерям няколко лъжички кисело мляко нали няма да наруша диетата? щото пише същото като на обяд ама аз яйца не обичам и насила ги хапнах за обяд и.. :?

krem4et0
04-06-2009, 15:43
Защо не ядете неща, които са ви вкусни? Вместо яйца да беше яла пилешко шишче или пържола, печено пиленце...нещо, което обичаш. Аз лично, когато преди година бях на Дюкан в белтъчни дни си правех пастет от риба тон и извара, може и 1 яйца вътре, малко подправки и лимонов сок. 1-2 супени лъжици от това и друго не ти се яде...
Иначе не мен ми се ядат 1000 неща, но не го правя, защото не искам да бъда както преди. В крайна сметка всичко е въпрос на воля. И моя приятел си взе сладолед вчера, но аз само си близнах да ми мине мерака и до там. Ако нещо вкусно се сготви си вземам 1 залъче(даже и половин) и толкова. След втората хапка от която и да е храна си е жива лакомия. Искам да ям пица. Умирам за това. Побърквам се, но няма да го направя. Най-вероятно в събота ще ям, защото половинката има РД, в неделя ще съм на пържолка и салатка, защото имам аз РД и понеделника го давам разтоварващ....Трябва воля. Пийте вода и не мислете за храната....

t1n4e7o
04-06-2009, 16:03
Аз просто винаги съм имала голям апетит, всички в семейството ми са така.Обичам да ям абсолютно всичко :( :( :( Не ме питайте с какви усилия и мъки съм свалила 6-7 кг, направо искам да умра... :( Яде ми се, когато имам нпримерно 1 свободен час и седна да си почина само храна ми е в главата, защото каквото не мога да ям, това ми се яде най- много и вече се отчаях.. Незнам сега рекламират едни хапчета за намяляне на апетита и си мисля да си взема.. Просто незнам как ще я карам и майка ми постоянно ми се кара за тези диети и ще взема да се побъркам вече.. И на всичкото отгоре и теглото ми варира ужасно бързо.. Преди горе долу седмица се теглих - 67.3, преди 2 дни бях - 67.8 , а сега съм 68.2 ... Качвам и незнам какво да пваря :-# :-# :-# а нито се нахвърлям на храната, нито нищо, ядох предимно салатки и нищо газитрани и нищо мазно, но.. качвам. Побърквам се... :( :( :(

Sintya
04-06-2009, 16:44
Аз имам нужда да сваля до 5 кг, но мисля да почна диетата.
Утре планирам да хапна ябълка, мляко или 2 сварени яйца и на вечеря, половината, което съм яла на обяд. Добре ли е?

zvezdichka2
04-06-2009, 16:51
Аз просто винаги съм имала голям апетит, всички в семейството ми са така.Обичам да ям абсолютно всичко :( :( :( Не ме питайте с какви усилия и мъки съм свалила 6-7 кг, направо искам да умра... :( Яде ми се, когато имам нпримерно 1 свободен час и седна да си почина само храна ми е в главата, защото каквото не мога да ям, това ми се яде най- много и вече се отчаях.. Незнам сега рекламират едни хапчета за намяляне на апетита и си мисля да си взема.. Просто незнам как ще я карам и майка ми постоянно ми се кара за тези диети и ще взема да се побъркам вече.. И на всичкото отгоре и теглото ми варира ужасно бързо.. Преди горе долу седмица се теглих - 67.3, преди 2 дни бях - 67.8 , а сега съм 68.2 ... Качвам и незнам какво да пваря :-# :-# :-# а нито се нахвърлям на храната, нито нищо, ядох предимно салатки и нищо газитрани и нищо мазно, но.. качвам. Побърквам се... :( :( :(

Спортуваш ли? Ако не, започни..ще засили метаболизма ти, няма да налиташ толкова на храна.когато ти се дояде някаде бях чела че може да се смуче малко ледче. или когато искаш да хапнеш нещо направи 50 коремни преси и след това едва ли ще искаш да го хапнеш. Аз пък имах един начин..малко гаден ама.. когато искаш да хапнеш нещо си представи върху него нещо гадно като мишка хлебарка или косъм :D и друго- НЕ СИ ВЗИМАЙ ХАПЧЕТА!!! няма смисъл от тях. Мама дъвчеше едни дъвки.. вита слим май.. от тях не и се ядеше ама са мн скъпи. Ох и аз нз, просто не се отказвай, спортувай, наложи си воля, представи си колко ще си щастлива от хилядите коментари на гаджето че тялото ти е супер, въпреки че съм убедена че той и така те харесва .. намери си снимка по бански на любимата ти певица или тв звезда, лепни я на хладилника и всеки път като се засилиш на там..я поглеждай :) не се отказвай!

Civilizationruller
04-06-2009, 16:54
отваряш роттен сайта като отгладнееш и немисля че ще ти се яде .. аз не го правя щото неискам да губя апетит за месец ужасен сайт

zvezdichka2
04-06-2009, 17:24
момичета вижте какво видях в коментарите на диетата от един др сайт-

Здравейте момичета и момчета!Искам най-искрено да се извиня, че не съм отговаряла, но я публикувах преди 2-3 месеца и след като не я качиха, помислих,че не са я одобрили. Значи,от това, което видях като коментар, разбрах, че не съм я написала много ясно. Всеки един цикъл се повтаря 4 дни - 4 дни на месо, 4 дни на варива, 4 дни на въглехидрати и 4 дни на плодове.След тези 4 дни продължавате пак с месото и след като изкарате до плодовете 29-я ден сте на вода. Относно интервалите - дадено е примерно меню за обяд и вечеря, но в зависимост от вида на храненето се определя дали се яде на 2 часа или на 4 часа.4 часа е интервалът само при месото. А при плодовете е само 1 час.много е важно да се храним до 20ч. Ако трябва да съм честна не съм спазвала стриктно диетата. Не се отказах от захарта в кафето (пия захар с малко кафе;)) и във въглехидратния ден ядях нормална пица, а не със зеленчуци. Но разтоварването с плодовете си го правех задължително. Започнах диетата на 62кг, а я завърших на 55. И аз съм страшно доволна! Успех на всички и азко има още въпроси - пишете!

това е от авторката. как така 4 дена месо, 4 така, 4 иначе??? нещо не разбрах! демек- 4 дена караме на белтъчини, после 4 на варива, 4 на плодове .. не схващам!

zvezdichka2
04-06-2009, 17:28
ето още едно-
първите 4 дни на месо, 5ти, 6ти,7ми и 8ми ден на варива, 9ти,10ти, 11ти и 12ти ден на въглехидрати, 13ти,14ти, 15ти и 16ти на плодове изкарваш още веднъж цикъла от 16 дни и се получават общо 28.29тия ден си на вода

?!?!?! втф .. НЕ СХВАЩАМ!

rauwkost
04-06-2009, 18:11
ето още едно-
първите 4 дни на месо, 5ти, 6ти,7ми и 8ми ден на варива, 9ти,10ти, 11ти и 12ти ден на въглехидрати, 13ти,14ти, 15ти и 16ти на плодове изкарваш още веднъж цикъла от 16 дни и се получават общо 28.29тия ден си на вода

?!?!?! втф .. НЕ СХВАЩАМ!
Физически и психически невъзможно е да се искарат 4 дни подред само на плодове. :? При положение, че по този начин на един ден - един цикъл помага, защо да се правят тези безсмислени неща, а и още повече, забележете тя е свалила 7 кг. за всичките 90 дни а момичета тук казват, че са свалили 5 кг примерно за 7 дни.. БЕЗСМИСЛЕНО Е !

Mihailova
04-06-2009, 18:24
zvezdichka2 Миличка , аз като общо имах да свалям 5 килограма и малко и съответно започнах да съгрешавам , затова през последните 4 дни не съм свалила кой знае колко.

zvezdichka2
04-06-2009, 18:30
Миличка ... :-D :-D :-D :-D :-D

rauwkost
04-06-2009, 19:01
Искам да ви попитам зле ли е че закусвам в 12.00, после в 16.00 обядвам и в 20.00 вечерям? Нямам възможност да се храня по-рано просто.. :(

Mihailova
04-06-2009, 19:03
rauwkost Зле е за храносмилателната ти система.

rauwkost
04-06-2009, 19:39
Ами ако го сместя някак в 10.00 - 14.00 - 18.00 така би трябвало да е добре нали?

Mihailova
04-06-2009, 19:50
По-добре е да , защото обяда трябва да е някъде в рамките между 12 и 14 часа / най-късно/. Следобедната закуска трябва да е някъде след 3, 4 часа за максимално добро усвояване на храната от тялото.

rauwkost
04-06-2009, 20:45
Може ли, ако не ставам нахална да ми кажеш какви са тези следобедни закуски и т.н. че не разбирам нищо :-o
Примерно в колко са ти тези отделните хранения извън закуската, обяда и вечерята и какво мога да ям в тях.

Mihailova
04-06-2009, 20:51
Ето примерно меню :
1) ден - закуска : Някакъв плод
Обяд - 1 вариянт - Две сварени яйчица със солчица и салатка от красавици.
Обяд 2) вариянт - Месо / телешко , пилешко , риба , свинско / печено , сварено или на скара / В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПЪРЖЕНО ! / със салатка по избор.
Обяд 3) вариянт Мляко / може и 2/ натурално нискомаслено / Активиа/ със салатка от краставички.
Обяд 4) Кашкавал или сиренце / печени , панирани/ или прибавени към салатката / по избор/
Обяд 5) Бъркани яйчица със сиренце + салатка.
Вечерята е 1/2 от обяда.

2) ден - закуската отново е някакъв плод
1) вариянт обяд - Боб / бял , жълт и зелен / - със салатка от доматки / краставички / туршийка / - общо взето по избор.
2) вариянт Леща отново със салатка по избор.
3) вариянт - картофки ( може на манджичка или сварени със солчица) отново прибавена към тях салатка.
4) Вариант - Сварени тиквички + салатка
5) Вариянт Царевичка / със солчица , масълце /
Вечерята е 1/2 от обяда .

През 3-тия ден са тестените продукти.
Закуска - плод
Обяд 1- Пица / вегетарианска/
2- Спагети - отново само със зеленчуци.
3- Кускус със сиренце / захар/
4- Макарони със сиренце / захар/
5- Потърси бисквити , които се ядат по време на пости - удобни са за училище.

През 4-тия последен ден се ядат плодове.
Закуска - Един вид плод например - мандарина или портокал , или грейпфурт.
Обяд - Банан или грозде , или диня.
Вечеря - домати / доматите се водят сладко-кисел плод./

Всеки 29 ден е воден / караш само на вода цял ден/. Общо през цялата диета състояща се от 90 дни , имаш 3 такива водни дни.

Препоръчително е да пиеш само вода , но ако толкова не можеш си купувай Кола Лайт или фрешове.

По принцип само през 1-вия ден се позволява да ядете сирене , но аз толкова го обожавам , че го ям през всичките , естествено обаче си купувам нискомаслено.
/ бях го писала в някоя тема , но няма значение / .


Има едно междинно хранене. Ето например : Закусваш в 10:00 - плод.
Обядваш в 12:00 / зависи какво според деня/.
Междинно ядене в 16:00 / плод/
Вечеря в 19:00.

Междинното хранене се прави , ще ти го обясня по възможно най-простия начин. Когато обядваш в 12 , а вечеряш в 19 , до 19 часа организма се е стресирал / независимо дали изпитваш глад/ и вместо да поеме само това , което му е нужно от храната , той поема всичко и го превръща в мазнини , защото не знае кога ще е следващото му хранене. Затова са тези междинни хранения.

rauwkost
04-06-2009, 21:29
Благодаря ти. :-) А в плодовия ден няма междинно хранене нали?

Mihailova
04-06-2009, 21:47
Има , има. И през 4-те дни има.

Sissy90
04-07-2009, 04:17
Благодаря ти. :-) А в плодовия ден няма междинно хранене нали?
В плодовия храненията са през 1-2 часа, така че не знам дали изобщо някое може да се нарече "обяд", "вечеря" или "междинно хранене".

zvezdichka2
04-07-2009, 06:57
момичета на вегетарианската пица не мога да и сложа кашкавал и царевица защото спадат към други дни нали? вие какво и слагате ..?

Mihailova
04-07-2009, 07:14
момичета на вегетарианската пица не мога да и сложа кашкавал и царевица защото спадат към други дни нали? вие какво и слагате ..?
Сложи гъби , доматен сос.. Абе общо взето яж Маргарита ;)

zvezdichka2
04-07-2009, 07:46
в Мартаритата има кашкавал? :-o

YouCantStopMe
04-07-2009, 07:53
И аз се присъединявам.. :oops:
имам да сваля малко кг,но в никакъв случай не искам да гладувам,защото на моите години е много опасно.
та така..
днес за обяд мисля-салатка от зеле и малко пържено сирене (мм вкусно.. ноо не с олио и такива мазнини), а за вечеря може би пак салатка от зеле ;- ) ( първи ден )
Мислите ли,че менюто,което съм си направила за днес е добро?

Mihailova
04-07-2009, 07:58
zvezdichka2 Ще кажеш без кашкавал.

zvezdichka2
04-07-2009, 08:34
много съм гладна сега ми е ден за варива 11 и 30 е мога ли да седна да ям вече умирааааам :cry: :-#

Mihailova
04-07-2009, 08:38
Идеята не е да умираш от глад. Седни и хапни нещо от позволените ястия.

zvezdichka2
04-07-2009, 08:42
Идеята не е да умираш от глад. Седни и хапни нещо от позволените ястия.

приготвила съм си лещичка. сега ще хапна. а днес домати може ли или не? Каква салата мога да ям днес? :)

Mihailova
04-07-2009, 08:45
Идеята не е да умираш от глад. Седни и хапни нещо от позволените ястия.

приготвила съм си лещичка. сега ще хапна. а днес домати може ли или не? Каква салата мога да ям днес? :)
Можеш да си направиш салата от всички видове зеленчуци , но доматите са сладко-кисел плод и са малко на кантар. Както и да е , ако ти се ядат си направи салатка от домати и не се притеснявай. Аз си ям доматки почти всеки ден , а слабея , няма страшно.

zvezdichka2
04-07-2009, 08:50
Идеята не е да умираш от глад. Седни и хапни нещо от позволените ястия.

приготвила съм си лещичка. сега ще хапна. а днес домати може ли или не? Каква салата мога да ям днес? :)
Можеш да си направиш салата от всички видове зеленчуци , но доматите са сладко-кисел плод и са малко на кантар. Както и да е , ако ти се ядат си направи салатка от домати и не се притеснявай. Аз си ям доматки почти всеки ден , а слабея , няма страшно.

благодаря :)

zvezdichka2
04-07-2009, 09:20
здравейте пак съм аз! по принцип съм с много ниско кръвно и от 2 дена не съм яла сладко. много ли ще разваля диетата ако хапна 2 хапки вафла, защото много ми се вие свят и едвам си стоя на краката?

Mihailova
04-07-2009, 09:54
zvezdichka2 Изяж една лъжица захар , а не вафла.

rauwkost
04-07-2009, 10:27
Ейх, успах се и не обядвах в 12ч., но закусих едно киви в 10ч. сега в 14ч. ако обядвам има ли проблем, и евентуално утре мога ли да си започна както трябва 10-12-16-19ч.?

zvezdichka2
04-07-2009, 10:28
Ейх, успах се и не обядвах в 12ч., но закусих едно киви в 10ч. сега в 14ч. ако обядвам има ли проблем, и евентуално утре мога ли да си започна както трябва 10-12-16-19ч.?

какъв ден ти е утре?

rauwkost
04-07-2009, 10:32
Днес съм на първи ден утре съм на бобови и варива.

zvezdichka2
04-07-2009, 11:00
Днес съм на първи ден утре съм на бобови и варива.

днес интервала между храненията е 4 часа..смятай

krem4et0
04-07-2009, 13:27
zvezdichka2 Изяж една лъжица захар , а не вафла.

А най-доброто е парче натурален шоколад. Иначе кръвното се вдига най-лесно със солен айран.

zvezdichka2
04-08-2009, 13:11
как сте девойки как върви диетата :-D аз днеска съм на въглехидратен ден, закусих ябълка , обядвах пица с домат и маслини :)

rauwkost
04-08-2009, 13:57
6 дни, от които 1 "почивка", защото изпуснах храненията и съм 2кг надолу. През този един ден ядох каквото ми се ядеше (без да се тъпча) и явно не ми се е отразило.

billytalent
04-08-2009, 14:12
Днес я започнах отначало,защото бях болна и я спрях след третия ден бях свалила 3кг. и аз нз как стана тоя номер,но сега се надявам да успея да издържа повече време имам да свалям още 3-4 кг.

toy
04-08-2009, 17:02
за всяка диета е задължително едно-да се спазва т.н. четвърта фаза, в която самата диета вече е приключила, свалили сте излишното или просто онова, което сте искали да свалите. в тази четвърта фаза трябва да спазвате още една мини диета, като за всеки 1 свален килограм-10 дена диета. това е единствения начин да не си върнете килограмите, особено ако те са повече.

zvezdichka2
04-08-2009, 18:02
днеска се премерих..имам фобия от кантари по принцип..но се премерих! Тежа 58 кг.. 1.60 съм висока :-# :-# :-# изглеждам зле..имам голям корем..но 3 дни съм на 90 дневната и нямам нито 1 прегрешение..искам да сваля 10 кг ..дано с нея стане .. и естествено със спорт..утре ми е плодов ден ..ии мамка му ще издържа!!! не ми се яде хич, особено след кантара. днес съм на ябълка и пица с маслини. след 6 не ям .. чувствам се добре и мисля че поне 1 кг съм свалила .. а дано.. стискайте ми палции..

zvezdichka2
04-08-2009, 19:14
хора мисля че тоя веглехидратен ден много ни отваря апетита :D billytalent каза че е изяла торта, аз уж щях да издържа ама хапнах..не няма да кажа какво няма :-# ноо сега ще направя 100 коревни преси и дано не ми се отрази много :?

billytalent
04-08-2009, 19:27
Ами на мен след въглехидратния ден не ми се ядеше нищо,бях изяла само 2 портокала и още ме е яд 1 Активия :lol:

Sissy90
04-08-2009, 20:20
И аз реших да я пробвам тази диета, ама нещо не съм особено мотивирана още... Днес си изтеглих малко въглехидратния ден :oops: С други думи - изядох едно парче бисквитена торта извън всички правила, мога да смятам, че хич не съм я спазила до тук диетата. Но продължавам... да видим дали ще удържа фронта следващите дни.

krem4et0
04-09-2009, 06:48
toy, това не е Дюкан все пак. А и той това го казва през 3-та фаза. 90 дневната има само 1 фаза-90 дни и до там. Всичко е в главата. Аз лично свърших моята диета. Последния етап от 10 дни беше захранващ и пак свалих малко. Сега ще се стремя да хапвам предимно разделно. Днес съм на въглехидрати, а вчера бях на белтъчини. Идеята всъщност е не да се нахвърлиш като невидял на храната, а да хапваш умерено и нормално и после. Исках да ям шоколад. Пазя си 1 от месец и половина, но снощи с 1 чиния миш-маш(без хляб) преядох, стана ми лошо и не можах да хапна нищо повече. Просто организмът ми отхвърля многото храна. Да, трябва да има захранване. Но по-важно е да се изградят навици, които да спазваш цял живот. Разбера се може да имаш прегрешения по повод, но като цяло да се храниш според някакви правила. При мен са:без смесване на белтъчини и въглехидрати, стабилна закуска, често хранене, без хляб и газирано, сладкото на жизнения минимум. Никакви буклочиви храни-снакс, чипс, вафли...Така смятам, че ще задържа постигнатото без особени усилия.

zvezdichka2
04-10-2009, 10:40
момичета как върви диетата? на мене ми е 5ти ден- около 2 кг май съм свалила нз..

uBeTy
04-10-2009, 12:14
При мен засега е супер,8ми ден съм и съм -4 кг. :) :grin: А искам да попитам утре съм на варива и бобови храни, може ли да ям гъби с масло ?

galu6a
04-10-2009, 14:41
При мен засега е супер,8ми ден съм и съм -4 кг. :) :grin: А искам да попитам утре съм на варива и бобови храни, може ли да ям гъби с масло ?

ами мисля ,че да обаче маслото не е полезно може би само да припечеш ва скаричката

з като едно момиче вече свършило диета е не я спазвах цялата око 2 седмици и половина и не съм напълняла за вече около месец така ,че продължавайте :)

clever
04-10-2009, 20:23
днеска се премерих..имам фобия от кантари по принцип..но се премерих! Тежа 58 кг.. 1.60 съм висока :-# :-# :-# изглеждам зле..имам голям корем..но 3 дни съм на 90 дневната и нямам нито 1 прегрешение..искам да сваля 10 кг ..дано с нея стане .. и естествено със спорт..утре ми е плодов ден ..ии мамка му ще издържа!!! не ми се яде хич, особено след кантара. днес съм на ябълка и пица с маслини. след 6 не ям .. чувствам се добре и мисля че поне 1 кг съм свалила .. а дано.. стискайте ми палции..
спортувай :wink: това с коремните е супер идея
Иначе килограмите са ти супер 8) нямаш нужда от диети..

krem4et0
04-11-2009, 07:24
Идеалното тегло за жена е ръста-110. за мъж е раста-100. но все пак тук говорим за мъже и жени, а не за деца. Във възрастта, в която растете просто не трябва да лишавате тялото си от нищо. Всеки един ден. А и на всеки човек кг му стоят различно. Може би е добре да пуснете снимки.

Най-важното е да се чувствате добре в собственото си тяло. Аз съм 166 по лк, но реално може и малко по-малко. Трябва да тежа между 53 и 57 кг. Преди месец и половина бях 60. Еми......не ми харесваше. Сега съм 54 и мисля, че това е оптималното ми тегло. Може леко да върна на 55. Може и да отслабна още. Предстои ми другарска среща след месец и трябва да съм във върховна форма. И все пак съм се примирила, че съм закръглена, че няма да имам никога слаби крака, че винаги ще трябва да се съобразявам с дрехите, които нося, че не мога да облека всичко, а само подходящото за фигурата ми...Била съм и 46 кг и пак имам едни характерни женствени заоблености на бедрата. Всъщност от 13 годишна ги имам...
Хубаво е да си слаб, но и здрав. Прекрасно е да носиш всичко, но е хубаво и ако не мжеш да го правиш да се съобразяваш. Аз впити ластични поли, рокли и панталони не мога да нося. не мога да нося дънки с тесни крачоли. Просто задника ми изглежда 100 декара. Нося си прави панталони или даже леко разкроени...Полите ми също трябва да са леко клош....писнало ми е да се съобразявам, но просто няма начин. Човек трябва да умее да прикрива слабостите си...В крайна сметка не е важно колко тежиш, а как изглеждаш. никой няма да те кара да се качваш на кантар, но всеки ще те гледа.

clever
04-11-2009, 09:53
По всички таблици излиза, че съм с тегло под нормата :shock: ...
А щом за жена идеалното тегло е ръстта -110 как е за тийнейджър? :-o

rauwkost
04-11-2009, 12:56
Може би -100.

krem4et0
04-11-2009, 14:30
Тийновете по принцип са по-слаби от зрелите хора...

zuzimuzi
04-11-2009, 15:48
Чувала съм, че се отслабва от напрегнато ежедневие, почистване на дома, тичане насам натам, по важни дела.
Също така и от дискотеките :(

zuzimuzi
04-11-2009, 15:50
И винаги се чудя, ако някой може да ми обясни, как пък като влизам в баничарницата все слаби жени ядат, ама слаби ви казвам, наистина и не дебелеят?
Знам, че всеки има различна структура, ама чак пък такова плюскане на тея клечки да им се отразява слабително?
Искам и аззззззззз, много им завиждам :(

krem4et0
04-12-2009, 08:00
Сега са млади и всичко бързо им минава през стомаха...Виж ги след 5 години с какъв целулит и какъв корем ще са...

rauwkost
04-14-2009, 08:53
Ох хора, вече съм 12 дни на диетата и съм само 1 кг. надолу, това нормално ли е? Вчера се мерих и бях по-малко, днес се премерих пак и съм +1 кг. а я спазвам стриктно.. като че ли качвам!? Има ли такова нещо или е нормално това?

UnBelievable
04-14-2009, 12:04
Ох хора, вече съм 12 дни на диетата и съм само 1 кг. надолу, това нормално ли е? Вчера се мерих и бях по-малко, днес се премерих пак и съм +1 кг. а я спазвам стриктно.. като че ли качвам!? Има ли такова нещо или е нормално това?
Бих те посъветвала да изпозлваш метъра :)

rauwkost
04-14-2009, 17:53
UnBelievable, смисъл?
zvezdichkaaa, поправих си пост-а извинявай.
Просто ми беше странно, как лягам с едни килограми, и на сутринта съм други!? :shock:

zvezdichkaaa
04-14-2009, 18:01
^rauwkost тя има предвид да си следиш обиколките,дали слабееш не само по кг-ми.

П.П.Пише се смисЪл :)

rauwkost
04-14-2009, 19:07
А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?

Sissy90
04-14-2009, 19:10
А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?
Спортуваш ли? Ако натрупваш мускулна маса, е възможно теглото ти да не мърда, а реално да отслабваш - просто мазнините тежат по-малко от мускулите.

rauwkost
04-14-2009, 19:28
А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?
Спортуваш ли? Ако натрупваш мускулна маса, е възможно теглото ти да не мърда, а реално да отслабваш - просто мазнините тежат по-малко от мускулите.
Не спортувам. Пия доста вода а и ям по-воднисти плодове и няма оправия. Няма да се отказвам де, но явно се иска бая инат. :)
Щях да забравя, да ви питам сега през плодовия ден мога ли да ям и нещо друго, защото просто не издържам цял ден само на плодове, умирам от глад през плодовите дни и ми е адски скапано настроението, а за момента дните ми са доста натоварени и ми е нужна доста енергия. :(

Mihailova
04-14-2009, 19:29
rauwkost Не зная дали знаеш , но можеш да ядеш домати през плодовия ден , тъй като те не са зеленчук , а се водят сладко-кисел плод. Това ще те разнообрази.

rauwkost
04-14-2009, 19:32
rauwkost Не зная дали знаеш , но можеш да ядеш домати през плодовия ден , тъй като те не са зеленчук , а се водят сладко-кисел плод. Това ще те разнообрази.
Доматите заместват едно хранене нали? Или мога да ги ям когато си поискам?

Mihailova
04-15-2009, 03:28
rauwkost През плодовия ден можеш да ядеш плод през два часа , съответно домата е плод и можеш да го ядеш , когато искаш.

krem4et0
04-15-2009, 06:27
Сутрин човек тежи повече...поотича се. Най-добре е да се теглиш 16-17 часа следобед. Аз лично го правя винаги по това време и разбера се да съм ходила по голяма нужда през деня...Реалното ти тегло е това в 16-17 часа. 1 кг си го сложи плаващ-в зависимост от количеството течности, ходене до тоалетна и прочие този килограм ту го има, ту го няма. Мери мерките си. Последните 2 седмици не свалих много на кг, но на см разликата беше очевидна... Не се тегли и мери всеки ден, а най-много 2-3 пъти седмично, за да отбелязваш не моментно състояние, а тенденция.

rauwkost
04-15-2009, 08:00
Сутрин човек тежи повече...поотича се. Най-добре е да се теглиш 16-17 часа следобед. Аз лично го правя винаги по това време и разбера се да съм ходила по голяма нужда през деня...Реалното ти тегло е това в 16-17 часа. 1 кг си го сложи плаващ-в зависимост от количеството течности, ходене до тоалетна и прочие този килограм ту го има, ту го няма. Мери мерките си. Последните 2 седмици не свалих много на кг, но на см разликата беше очевидна... Не се тегли и мери всеки ден, а най-много 2-3 пъти седмично, за да отбелязваш не моментно състояние, а тенденция.
Благодаря ви за отговорите! Това за меренето в определени часове и доматите не го знаех, но не мога да се меря в 16-17ч. защото съм втора смяна на училище. Важното е, че наистина краката ми се постопиха малко, двойната брадичка я няма вече, а и корема - бавно, но си заминава. Благодаря ви още веднъж! :)

krem4et0
04-15-2009, 10:19
Като се върнеш или преди да тръгнеш от училище също става. Или просто остави тегленето само за уикенда...

rauwkost
04-18-2009, 09:17
За 2 седмици на тази диета и съм 1 номер панталони надолу. :grin:

uBeTy
04-18-2009, 15:59
За 2 седмици на тази диета и съм 1 номер панталони надолу. :grin:

И аз съм така,но тия дни нещо се отпуснах ,и наруших диетата 2-3 пъти,ама сега се стягам и няма да я нарушавам повече.

diva4e92
04-19-2009, 15:20
Йо-йо ефект има при всички случаи.. от личен опит споделям, независимо, че се хранех разделно и когато я спрях

Mihailova
04-19-2009, 15:22
При мен няма йо-йо ефект. Продължих с разделно хранене и пиене на много вода.

krem4et0
04-20-2009, 10:33
Без да съм на раздлено хранене 2 седмици след края на моята диета (на Байкова, която в основата си също е разделно хранене) не съм качила НИЩО, а на см още намалявам.

uBeTy
04-27-2009, 16:03
Момичета как върви диетата,спазвате ли я още има ли ефект споделяйте....при мен след 3 дни ми е първия воден ден ,надявам се да го издържа. :)

zvezdichka2
04-27-2009, 16:59
авторке, колко кг си свалила? :)

uBeTy
04-27-2009, 19:02
авторке, колко кг си свалила? :)

7 :)

Rofl4e
04-27-2009, 19:11
аз ако спазвам такава диета после тря да пребърна хладилника на 360 градуса..

uBeTy
05-02-2009, 19:36
Ехааа издържах го този воден ден!! :grin: Сега се чувствам много по-добре даже и по-лека :-D

rauwkost
05-03-2009, 08:22
Ехааа издържах го този воден ден!! :grin: Сега се чувствам много по-добре даже и по-лека :-D
+1 вчера ми беше 1-вият воден ден и направо не съм на себе си, бях по магазините за лятни дрехи и се оказа, че съм смъкнала от L на М и от 32 на 29-30 панталони.. е направо нямам думи! :grin:

billytalent
05-03-2009, 08:24
И аз от днес пак я започнах,напоследък направих голямо ядене и най-хубавото е че не съм качила изобщо :-o

sweetyto_93
05-03-2009, 16:10
Искам да попитам вие кога имахте видим ефект.Аз примерно когато бях 61кг си влизах в един панталон,сега съм 59 и не мога.Аз икам да сваля 5-6 кг и прим за около 2 седмици,защото чета че сваляте по 5 за 1 седмица.А и попринцип много не издържам на разделно хранене.Та на кратко питам дали до 2-3 седмици ще имам видим ефект :P

rauwkost
05-03-2009, 17:16
Искам да попитам вие кога имахте видим ефект.Аз примерно когато бях 61кг си влизах в един панталон,сега съм 59 и не мога.Аз икам да сваля 5-6 кг и прим за около 2 седмици,защото чета че сваляте по 5 за 1 седмица.А и попринцип много не издържам на разделно хранене.Та на кратко питам дали до 2-3 седмици ще имам видим ефект :P
За 3 седмици аз лично забелязах ОГРОМНА промяна. :)

girl4eety
05-03-2009, 17:55
ЗА ДА НЕ ПРАВЯ НОВА ТЕМА ЩЕ ПИТАМ ТУК А КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ПЛОДОВА-ЗЕЛЕНЧУКОВАТА ДИЕТА
1 ДЕН I 6 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.пресни краставици I 1 кг.портокали
I
2 ДЕН I 7 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.портокали I 1 кг.пресни краставици
I
3 ДЕН I 8 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.пресни домати I 1 кг.киви
I
4 ДЕН I 9 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.ябълки I 1 кг.пресни домати
I
5 ДЕН I 10 ДЕН
--------- I ---------
4 зелени салати + 1 краставица I 1 кг.мандарини



Дневната дажба се разделя за 4 - 5 приема на ден. От течностите е разрешено
само минерална вода. За 10 дена се отслабва с 10 киограма.


МНОГО МЕ БЛАЗНИ ТФА ЧЕ ЗА 10 ДЕНА-10 КИЛОГРАМА НО ИМА ЛИ ЕФЕКТ НЯКОЙ ПРОБВАЛ ЛИ Я Е

cLaDyRcHe
05-03-2009, 19:47
ЗА ДА НЕ ПРАВЯ НОВА ТЕМА ЩЕ ПИТАМ ТУК А КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ПЛОДОВА-ЗЕЛЕНЧУКОВАТА ДИЕТА
1 ДЕН I 6 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.пресни краставици I 1 кг.портокали
I
2 ДЕН I 7 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.портокали I 1 кг.пресни краставици
I
3 ДЕН I 8 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.пресни домати I 1 кг.киви
I
4 ДЕН I 9 ДЕН
--------- I ---------
1 кг.ябълки I 1 кг.пресни домати
I
5 ДЕН I 10 ДЕН
--------- I ---------
4 зелени салати + 1 краставица I 1 кг.мандарини



Дневната дажба се разделя за 4 - 5 приема на ден. От течностите е разрешено
само минерална вода. За 10 дена се отслабва с 10 киограма.


МНОГО МЕ БЛАЗНИ ТФА ЧЕ ЗА 10 ДЕНА-10 КИЛОГРАМА НО ИМА ЛИ ЕФЕКТ НЯКОЙ ПРОБВАЛ ЛИ Я Е
ефект ще има но много краткотраен +това е твърде вероятно да ти се появят стрии.по добре не я почвай много ще ти навреди на организма :? (и малко ме съмнява да свалиш 10 кг за 10 дни)

billytalent
05-03-2009, 19:51
Тази тема е за 90-дневната диета,а и си пуснала нова тема за тази диета така че не пишете тук за нея!!!

krem4et0
05-03-2009, 20:42
sweetyto_93, не с тегли, а се мери. сантиметърът е точен и не лъже. С него най-добре виждаш ефект. Мазнините са по-леки от мускулите, ама изглеждаш по-зле с тях. Разлика в теглото може да имаш до 2 кг в рамките на деня(дали си пила вода, яла, ходила до тоалетна). Сантиметърът не се влияе от такива неща. И запомнете:повече от 2 кг месечно е нездравословно отслабване.

Sintya
05-04-2009, 09:53
Ох, аз я започвам. Имам да сваля 5 кг, пък дано да видя резултат... аз преди няколко месеца пак я започвах, но я развалих.. издръжах 4 дни и свалих половин кг. :)

bubblebabe
05-04-2009, 09:54
аз ако спазвам такава диета после тря да пребърна хладилника на 360 градуса..
8-) и при мене ще е така, ама за сега нямам нужда

Момичета, успех.

Zaharinka
05-06-2009, 09:25
И аз от днес съм на тази диета.Не смятам да я правя цялата но поне 2 месеца.
Проблема е,че не знам как ще спазвам това от 04.00 до 12.00 на обяд да не ям много.При положение,че аз ставам в 5 за даскало а там примерно към 9 може да ми се дояде,късметлийка съм,че до даскало има магазин за плодове и зеленчуци.
И аз исках да попитам понеже не ми стана много ясно.Днес менюто съм си го определила.
В 10 закусвах банан след това чай без захар и вода пих.
В 12 без 10 ядох пилешка пържола.
Смятам да ям към 16:00 варени яйца и сирене.
И за вечеря варено яйце и салата.
Правилно ли е?
Попринцип искам да сваля към 6 кг.

rauwkost
05-06-2009, 13:15
И аз от днес съм на тази диета.Не смятам да я правя цялата но поне 2 месеца.
Проблема е,че не знам как ще спазвам това от 04.00 до 12.00 на обяд да не ям много.При положение,че аз ставам в 5 за даскало а там примерно към 9 може да ми се дояде,късметлийка съм,че до даскало има магазин за плодове и зеленчуци.
И аз исках да попитам понеже не ми стана много ясно.Днес менюто съм си го определила.
В 10 закусвах банан след това чай без захар и вода пих.
В 12 без 10 ядох пилешка пържола.
Смятам да ям към 16:00 варени яйца и сирене.
И за вечеря варено яйце и салата.
Правилно ли е?
Попринцип искам да сваля към 6 кг.
Не е правилно. Прави така:
В 10 закусвай някаква по-голяма ябълка, ако е малка изяж две, но не яж банани защото са много калорични. (Аз само през Въглехидратния ден (3-ти) закусвах банан, но това е само веднъж от както съм започнала диетата.)
В 12.00 можеш да ядеш пържола.
В 16.00 ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЯЖ ПЛОД!
В 19.00 яж яйцето със салатата.
Това е, успех!

Sintya
05-06-2009, 18:13
Хора, а задължително ли е менюто да е едно и също?
Примерно 1 вия белтъчен съм яла 2 яйца сварени, трябва ли задължително следващия белтъчен, отново да е 2 яйца?

rauwkost
05-06-2009, 18:35
Не, колкото по-разнообразно е менюто ти, толкова по-добре. :) А пък и не е задължително да се храниш само с примерното меню, приготвяй си разни работи с позволените продукти за деня. :)
А аз искам да питам, салатите мога ли да си ги правя със зехтин и лимонов оцет или неможе?

Sintya
05-06-2009, 18:50
Мерси...
Иначе, мисля, че пишеше, че може " една капка зехтин "... сложи, ако не ти е вкусна салатата, но не прекалявай :)
За лимона не знам, ще е добре някой да каже, наистина. :)

dar4encetooo
05-09-2009, 19:55
Утре ми е ДЕН 3-ВЪГЛЕХИДРАТЕН!!! И менюто ще ми е:

Сутрин: 2 ябълки (около 10.30 ч- 11.00ч)
Обяд: 1 малка пица маргарита (около 14.00 ч)
Вечеря: 3 топки сладолед и две парченца шоколад (около 18.30 ч)
В този ден е най-важно да имаме повече движение...
Иначе до тук диетата е супер... надявам се да издържа до край. Успех и на вас :) :) :grin:

brownsuga
05-10-2009, 07:30
Аз започвам диетата днес, но мисля да я направя само 30 дена, понеже нямам много килца за сваляне :-D По изчисления [ :D ] ще я свърша на 08.06 .. и мисля да я съчетая със спортче...ще се отчитам за резултати :P

Днес ми е първи ден - БЕЛТЪЧЕН ДЕН

Менюто ми е:
При събуждане(09:00): 2 чаши студена вода
Закуска(09:30): 1 ябълка
Обяд(13:30): 1 активия; малка салатка от домати и краставички и една препечена филийка черен хляб
Вечеря(17:30): 1/2 от обяда

Имам едно въпросче.. Ядките към кой ден спадат? :oops:

Zaharinka ; Sintya ;dar4encetooo как върви диетата? .. Хайде успех и минусчета на всички слабеещи :wink: :-)


http://mrsgrapevine.com/wp-content/uploads/2007/09/ciara_ashlee.png

rauwkost
05-10-2009, 09:00
brownsuga, ако можеш прави междинно хранене с плод в 16.00 и после в 19 примерно вечеряй. ТРЯБВА да има междинно хранене Mihailova обясни защо по-назад в темата. :)
Успех на всички!

silver_moon
05-10-2009, 09:03
Днес ми е първи ден - БЕЛТЪЧЕН ДЕН

Менюто ми е:
При събуждане(09:00): 2 чаши студена вода
Закуска(09:30): 1 ябълка
Обяд(13:30): 1 активия; малка салатка от домати и краставички и една препечена филийка черен хляб
Вечеря(17:30): 1/2 от обяда

где видя белтъци в твоето меню ве моме :razz:
ако броиш активията за белтък - тя е само нишесте=> не е белтък 8-)

brownsuga
05-10-2009, 09:12
rauwkost ще имам в предвид междинното хранене..Благодаря ти много! :)

Ами белтъчини включва и млечни продукти..а това, че Активия-та е нишесте ми е ясно, но то и всички останали са нишестета :? :D мии..мерси все пак, че ме подсети...може да заменя активия-та с пилешко месце.. :)

А за ядките..те към кой ден спадат ? :neutral:


http://mrsgrapevine.com/wp-content/uploads/2007/09/ciara_ashlee.png

rauwkost
05-10-2009, 09:14
А за ядките..те към кой ден спадат ? :neutral:
Мисля че спадат към въглехидратния, но не съм сигурна.
П.П. Защо ги слагаш тия картинки във всеки твой пост? Темата се разтегля, не ги слагай.

brownsuga
05-10-2009, 09:16
rauwkost, ти спазваш ли все още диетата? ...Ако я спазваш, до кой ден стигна и доволна ли си?

П.П. Благодаря ! :)

Sintya
05-10-2009, 10:23
Хора, да ви се похваля свалила съм 2 кг за 4 дни... :grin:

rauwkost
05-10-2009, 10:29
rauwkost, ти спазваш ли все още диетата? ...Ако я спазваш, до кой ден стигна и доволна ли си?

П.П. Благодаря ! :)
Спазвам я, на 1 май ми беше водния ден и съм адски доволна! Препоръчвам я на всички. Странното ми беше, че докато спазвам тази диета проядох някой от най-умразните за мен храни - гъби, чушки, магданоз, лук..

brownsuga
05-10-2009, 11:02
Sintya, поздравления ! Страхотни резултати :)

rauwkost , ако не греша днес би трябвало да ти е белтъчен ден.Ще споделиш ли какво хапваш..за ориентир, ако не ти е проблем де. :)

П.П. Съжалявам, ако досаждам с толкова много въпроси. :oops:

rauwkost
05-10-2009, 12:35
Sintya, поздравления ! Страхотни резултати :)

rauwkost , ако не греша днес би трябвало да ти е белтъчен ден.Ще споделиш ли какво хапваш..за ориентир, ако не ти е проблем де. :)

П.П. Съжалявам, ако досаждам с толкова много въпроси. :oops:
Днес съм на плодов ден, защото правих 1 ден "почивка" нямах време да ям и така.. Иначе през белтъчния ден ям 2 пържолки обикновенно от тези вакуумираните дето се продават, една салата с домати, краставици, маслини (малко), лук и сирене, май шопска салата се водеше. За вечеря почти никога не ям същото каквото е било на обяд, правя си нещо друго с позволените храни за деня, и не пия бульон след всяко хранене. Ами това е, ако имаш още въпроси питай, нали за това е темата! :)

brownsuga
05-10-2009, 12:45
Благодаря ти за изчерпателния отговор ! \:D/

Sintya
05-10-2009, 12:57
Мерси, brownsuga, аз бих ти предложила, ако не обичаш месо да ядеш яйца... сварени, на омлет...
а аз за вечеря хапвам същото което съм яла на обяд, освен през въглехидратния ( днес ми е такъв :D ).. днес за обяд хапнах парче вегитарианска пица, а за вечеря ще изям половин шоколад...
А, забравих да кажа, че ако се почувствам гладна, ям по една ябълка.
Това е, успех и на другите, които спазват диетата... казвайте резултатите, за да си поддържаме духа! :)

brownsuga
05-10-2009, 13:05
Мне..нямам проблем с месото, но ще разнообразявам с яйца. :)
Ами да, то си пише в диетата, че през въглехидратния ден на обяд хапваш нещо от рода на паста или пица, а вечерта сладичко. :)
Хайде успех на всички!

rauwkost
05-10-2009, 13:47
Sintya как половин шоколад?!!? :shock: Хапни една суха пастичка примерно и 2 кубчета черен шоколад, но в никакъв случай не яж половин шоколад!

brownsuga
05-10-2009, 14:07
Мда и аз мисля, че половин шоколад е доста, но пък в примерното меню пише 2 парчета торта... :?

mynichka
05-10-2009, 14:11
Аз да се похваля от днес съм на тази диетка и се чувствам много добре. Закусих грейпфрут, обядвах пържолка и салатка от краставици. Само едно ме притеснява, аз попринцип не вечерям и сега мисля да си ям пак само на обяд и междинно към 4, но пак да не вечерям :)

brownsuga
05-10-2009, 14:16
mynichka Мисля, че няма никакъв проблем в това да не вечеряш, даже още по-добре. Ще имаш по-добри резултати. :wink:

П.П. Успех с диетката ! :)

Sintya
05-10-2009, 14:16
Sintya как половин шоколад?!!? :shock: Хапни една суха пастичка примерно и 2 кубчета черен шоколад, но в никакъв случай не яж половин шоколад!
две - три редчета черен шоколад мисля да ям... да наистина звучи много... ама какво да се прави... =D
А иначе mynichka по добре вечеряй нещо малко или си направи така храненията, че да ти съвпадат точно както на теб ти е удобно

akinom
05-10-2009, 14:19
Parvo da se izvinq za latinica, no na tova PC v momenta nqma bg..
Kato vi cheta postijeniqta za tolkova kratko wreme mi se iska da q zapo4na tazi dieta.
Ot utre startiram 8-) . Pozdravleniq na vsichki, koito uporito svalqt kilogramite :) .

brownsuga
05-10-2009, 14:21
Аз утре съм на варива .. Някакви предложения, че нищо не се сещам освен ризото.. Боб не обичам :? :-D

akinom Добре дошла си ! :)

Sintya
05-10-2009, 14:24
Всеки е добре дошъл.
Иначе... мм за втория ден ... картофи ?
Аз трябва да сваля още 5 кг - 170 / 58, да стана 53 пък после ще мислим за другите...

rauwkost
05-10-2009, 14:44
mynichkа, трябва да се вечеря защото организма огладнява дори и ти да не чувстваш глад. Sintya, ако искаш по-бърз ефект намали сладкото. :)
ЕДИТ: За варивата можеш да си направиш спагети със една зелена салатка с царевица например. :)

brownsuga
05-10-2009, 14:45
мда...добра идея :)
Успех със свалянето на килцата..
Аз искам 5 кг поне да сваля..165/55 #-o :oops:

Sintya
05-10-2009, 14:46
Дададада, знам амааа :oops: :D
Нищо де, утре ми е плодов, ще си наваксам с плодовете... :)

mynichka
05-10-2009, 14:47
Ох, аз утре съм на варива и мисля да си взема царевица в кутийка и това да ми е яденето :-o

mynichka
05-10-2009, 14:51
И още нещо спортувате ли или само диетата?

brownsuga
05-10-2009, 14:55
Ами аз бягам, когато имам възможност.Събота и Неделя задължително. А иначе всеки ден по 35 минутки скачам пред компа с Billy Blanks.

brownsuga
05-10-2009, 14:58
mynichka Не е добре цял ден да ядеш царевица..Разнообрази си менюто. Колкото по-разнообразна е храната ти, толкова по-добре. Но в умерени количества! :)

mynichka
05-10-2009, 15:00
^ е то няма да е цял ден, ще закуся ананас, ще обядвам царевица и ще ям към 4 ябълка или киви :)

brownsuga
05-10-2009, 15:01
Да, така по-бива :-D


П.П. Абе аз като ти гледам снимчиците си изглеждаш перфектно, нямаш нужда от диети..Яж си здравословно и спортувай, за да си поддържаш теглото.. :)

mynichka
05-10-2009, 15:06
искам да смъкна само 1 кг и след това да си поддържам :)

brownsuga
05-10-2009, 15:08
Ох, то колкото по-близо си до идеалните килограми толкова по-трудно става. Но вярвам, че ще успееш. :) А ти спортуваш ли нещо?

mynichka
05-10-2009, 15:15
Сутрин и вечер си правя каланетика ( на Синди Крауфорд) 8-) не знам дали така се пише 8-)

brownsuga
05-10-2009, 15:18
мхм.. :)

Sissy90
05-10-2009, 16:40
И още нещо спортувате ли или само диетата?
Ама ти сериозно ли си на диета? :shock: Кокалите ли ще си сваляш? Не мисля, че имаш нужда да отслабваш.

cLaDyRcHe
05-10-2009, 16:52
Ох, аз утре съм на варива и мисля да си взема царевица в кутийка и това да ми е яденето :-o
ти не беше ли 39кг :shock:

brownsuga
05-10-2009, 16:56
И аз това и казвам, че няма нужда от диети ноо...Всеки си знай най-добре.. :)

Sintya
05-10-2009, 17:50
Аз ходя на фитнес 2 пъти в седмицата, през лятото ще ходя даже три пъти.
Много съм доволна...

brownsuga
05-10-2009, 18:45
Аз искам да се запиша на някакво спортче или на фитнес, но се колебая все още. Някакви препоръки? :)

Infinity
05-10-2009, 19:15
Аз искам да се запиша на някакво спортче или на фитнес, но се колебая все още. Някакви препоръки? :)
Лека атлетика..плуване 8-)

Sissy90
05-10-2009, 19:19
Аз искам да се запиша на някакво спортче или на фитнес, но се колебая все още. Някакви препоръки? :)
Зависи какво обичаш. Аз например предпочитам да бягам сама, защото имам време да си послушам музика и да си помисля за мои си неща. Ако предпочиташ в група, се запиши например на тае-бо или аеробика (аз предпочитам тае-бо). Ако пък не си падаш по такъв тип тренировки, а предпочиташ по-скопойни упражнения, пробвай с каланетика, йога или пилатес - чувала съм много добри отзиви и за трите. Можеш също да караш колело или пък да си изтеглиш клипчета и филмчета с различни видове упражнения и аеробика, за да пробваш кое ти е по сърце. И, естествено, винаги остава и вариантът с танците, който за мен е страхотен. Латиното, спортните и народните танци са динамични и натоварващи. Дано си намериш бързо какво ти е по сърце.

HarumScarum
05-10-2009, 19:20
Абе тая диета ш' ве скапе бе.Бях я почнала за 1 седмица свалих 4-5 килограма и така няколко седмици и почнах да припадам.По-добре не пробваите :(

rauwkost
05-10-2009, 19:26
Абе тая диета ш' ве скапе бе.Бях я почнала за 1 седмица свалих 4-5 килограма и така няколко седмици и почнах да припадам.По-добре не пробваите :(
Защото не си я спазвала както трябва. ;) Не може да ни "скапе", просто защото няма лишения от никаква здравословна храна!

brownsuga
05-10-2009, 19:29
Благодаря много.. :) Ми аз така или иначе си скачам на Тае Бо пред компа и бягам всяка събота и неделя, но мисля, че когато се запиша някъде ще съм по-сериозна.

Strawberry93
05-11-2009, 07:48
И аз от неска я започнах...в 8 часа изядох половин грейпфрут,в 10 ябълка.
Надявам се да има ефект и при мен :grin:

mynichka
05-11-2009, 08:38
сега съм 40... и от отново ще си стана 39 и после само ще си поддържам :)

LqlQLqQxD
05-11-2009, 10:44
охх започнах я неска :) за сега не съм особено гладна в 10 ядох банан и преди малко ядох кисело мляко, 1 малък домат, 1 филийка черен хляб и вода ^^ чуствам се много наядена и ме е страх да не би да съм яла прекалено много :(

Sintya
05-11-2009, 12:29
Избягвай бананите, яж ябълки...
иначе не си яла много, спокойно, всичко е в граници :)

brownsuga
05-11-2009, 14:15
На мен днес ми е 2 ден-Варива. Сутринта хапнах една ябълка, но тъй като сега се прибирам и нямах възможност да ям сега ще хапна една грахова супичка и това ще ми е за днес. По-къдно може да си позволя само зелен чай.

Успех с диетата и лек ден ! :)

guinessgirl
05-11-2009, 14:27
започнах и аз. 8-) пожелайте ми успех. :P

brownsuga
05-11-2009, 17:01
Успех, guinessgirl ! :)

brownsuga
05-11-2009, 17:03
МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 11:38 am Заглавие: Отговорете с цитат
сега съм 40... и от отново ще си стана 39 и после само ще си поддържам Smile


Че ти колко си височка бре..39 килца...доста малко ми се виждат :-D

billytalent
05-11-2009, 17:13
Днес ми беше вторият ден,но се провалих и пак ще я започвам иначе съм супер доволна от първия път когато я правех за 10 дни,въпреки че съгрешавах...оф не мога да пазя диети :lol:

Strawberry93
05-12-2009, 06:18
Събуждам се сутринта-в нас няма нито 1 плод :shock: Дайте съвет какво др мога да ям ... (2-ри ден ми е) :)

mynichka
05-12-2009, 06:26
^отиди си купи някакъв плод, в диетата се закусва само с плодове

mynichka
05-12-2009, 06:27
МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 11:38 am Заглавие: Отговорете с цитат
сега съм 40... и от отново ще си стана 39 и после само ще си поддържам Smile


Че ти колко си височка бре..39 килца...доста малко ми се виждат :-D
има няма 155 8-)

brownsuga
05-12-2009, 13:31
ааа така бива.. :-D
На мен днес ми е 3 Въглехидратен ден. Сутринта хапнах една ябълка (както обикновено :D ) и сега ще хапвам спагетки :grin: чуда се довечера дали да ям нещо, защото си мисля, че ще ми стане тежко. Но сигурно няма да пропусна да хапна 1-2 блокчета натурален шоколад :-D

Лек ден и успех с диетата ! :) :P

Strawberry93
05-12-2009, 19:45
И аз да се похваля за 2 дена съм -1,7 кг :grin: :grin: :grin:

mynichka
05-13-2009, 05:31
^ браво, аз не мърдам :?

uBeTy
05-13-2009, 16:58
Аз съм на 42 ден от диетата и съм -12 кг. :grin:

colymoly
05-13-2009, 17:01
хубави резултати, колко още искаш да свалиш, колко си в момента ^

Strawberry93
05-13-2009, 17:16
Наистина много хубави резултати... Браво :)

На мен ми е трети ден, -2,8кг :grin: :grin:

Strawberry93
05-14-2009, 07:57
По колко плода г/д ядете на ден през плодовия ден ? :-o Аз бях решила по 1 плод на ядене,т.е. 5 плода,но като сметнах калориите- 355.12 :shock: Струват ми се прекалено малко ...

brownsuga
05-14-2009, 15:19
Днес ми е белтъчен ден, но прегреших :oops: Дайте съвет момичета. Да продължа напред или да започна отначало? :o

Zaharinka
05-14-2009, 15:29
Днес ми е белтъчен ден, но прегреших :oops: Дайте съвет момичета. Да продължа напред или да започна отначало? :o
Продължи и аз правя прегрешения,но за 2 седмици съм свалила 2 кг което си е доста при положение,че нямам много за сваляне :)

MalaBuzka
05-14-2009, 16:13
По колко плода г/д ядете на ден през плодовия ден ? :-o Аз бях решила по 1 плод на ядене,т.е. 5 плода,но като сметнах калориите- 355.12 :shock: Струват ми се прекалено малко ...
оооо недей да се притесняваш колко плодове да ядеш... аз си ям колкото ми се ядат... днес ми беше плодов и съм изяла 4 ябълки и 7 банана..... и все пак не мисля че е много... знам че много от вас ще кажат че трябва да се избягват бананите обаче те са плод и в тази диета не се броят калории а вида на храните :)

billytalent
05-14-2009, 16:18
Аз също ям много банани,когато съм на тази диета,защото те ме засищат

colymoly
05-14-2009, 18:02
и аз много обичам бананите и не си ги спестявам въпреки, че не съм на 90 дневната но щом си изграям калориите какво лошо да си хапна :-D

uBeTy
05-14-2009, 18:10
хубави резултати, колко още искаш да свалиш, колко си в момента ^

В момента съм 59. :oops: мисля още 4-5 килограма и да спирам диетата. :)

colymoly
05-14-2009, 18:52
тия 9 килограма махнеш ли ги и ще си супер не им прощавай, така и така си се хванала на хорото играй го до край! :)

WitcH_oF_DooM
05-15-2009, 20:54
Здравейте, от утре смятам и аз да я почвам тази диета, но проблемът при мен е, че хич не мога да ги спазвам. Започвам я диетата и ако видя, че няма резултат и се предавам. Дано заедно с вас тази да успея да я издържа до край! :) :-)

InnchetO
05-15-2009, 21:01
Ох и аз и се чудя на тази диета :(
Едно, че немога да спазвам диети.. Адския чревоугодник дето съм..
Друго, че искам да сваля не повече от 5кг.. и незнам дали има смисъл.
Може ли, когато достигнеш желаните килограми, да спреш диетата? Смисъл да я оставиш докадето си стгнал и да си почнеш да си ядеш каквото ти се яде? Или ще има яко дебелеене? :-o

WitcH_oF_DooM
05-15-2009, 21:41
Доколкото прочетох предишните мнения в темата се твърдеше, че диетата може да се спре след като се свалят излишните килограми, но трябва да се продължава разделното хранене, така че да не се "налееш" отново. :)

InnchetO
05-15-2009, 21:54
демек пак неможеш баш да я спреш :Д

Strawberry93
05-16-2009, 05:27
Здравейте, от утре смятам и аз да я почвам тази диета, но проблемът при мен е, че хич не мога да ги спазвам. Започвам я диетата и ако видя, че няма резултат и се предавам. Дано заедно с вас тази да успея да я издържа до край! :) :-)
И аз по принцип не мога да спазвам диети и всеки ден прегрешавам с по нещо,но --> 6 ден,-5,2кг :grin:

mynichka
05-16-2009, 08:44
Аз си върнах желаните килограми :grin: само с 3 дена диета, но не мисля да я спирам рязко, ами постепенно :)

Seducti0n
05-16-2009, 08:53
Здравейте, девойки.
Нещо в последно време доста съм се вманиачила в тез килограми...
Висока съм около 1.65 и тежа 50 килограма,
иска ми се да сваля поне 4-5.
Та въпроса ми е за колко време ще стане това, в случай, че не спазвам някаква определена диета, а ям само здравословни неща, спра шоколада и тестените изделия? :-o

Sintya
05-16-2009, 09:46
Ами при всеки човек е различно, може би за около месец, ако не спазваш определена диета... ако спазваш може и по бързо. :)

InnchetO
05-16-2009, 10:20
А как точно да я спра постепенно? Смисъл то като си ти е определено всичко.. :-o

mynichka
05-16-2009, 10:27
^ ами примерно ще продължа да ям плодове на закуска, няма още от утре да се нахвърля да ям някоя мазна баница или хамбургер. Ще спазвам разделното хранене, но ще си разбърквам дните, тоест днес белтъчен..утре въглехидратен...а не както са строго определени тук.

Bianca
05-16-2009, 10:39
Здравейте, девойки.
Нещо в последно време доста съм се вманиачила в тез килограми...
Висока съм около 1.65 и тежа 50 килограма,
иска ми се да сваля поне 4-5.
Та въпроса ми е за колко време ще стане това, в случай, че не спазвам някаква определена диета, а ям само здравословни неща, спра шоколада и тестените изделия? :-o
Две седмици, при мен стана така. :) То зависи и от това, колко вредни неща си приемала преди. Защото, ако не си яла преди много, като ги спреш напълно, няма да има голяма разлика и няма да свалиш почти нищо. Но ако по принцип нагъваш супер много сладко и тесто (като мен), организмът ще "забележи" разликата и ще свалиш по-бързо. :)

Seducti0n
05-16-2009, 10:41
Всеки ден ям шоколад и солети. :oops:
45 килограма на 1.65 ще са идеални

mynichka
05-16-2009, 10:41
^ абсолютно!! Аз за 3 дена отслабнах 1 кг, ама преди това ядях като са 3ма :-D

Bianca
05-16-2009, 10:52
Всеки ден ям шоколад и солети. :oops:
45 килограма на 1.65 ще са идеални
Охо, отслабването ти е гарантирано. Всъщност те излъгах. :D не свалих толкова кг за толкова време, просто пресметнах, че ще сваля толкова. Но се пречупих наа четвъртия или петия ден. 8-)
Аз мисля да започвам от утре пак, обаче тая седмица и предната падна такова плюсканеее... :X
Съветвам те една седмица да си ядеш нормално, дори да си позволяваш доста, чак след това почни ограниченията и ще видиш какъв резултат има.

InnchetO
05-16-2009, 10:52
Бе то по тая логика аз за 2 дена ще сваля 20кг :D
Аз ям каквото и когато ми се яде.. почти всеки ден ям по няколко сандвича, шоколад, сладолед, пия много кола, пици, дюнери... блаа :-D

mynichka
05-16-2009, 10:59
^еми аз бях нещо подобно на теб, само където не пия кола..не я обичам :)

brownsuga
05-19-2009, 12:31
Аз след проблеми със здравето днес пак съм на линия. Днес ми е първи белтъчен ден. Закусих 1 круша, обядвах салатка от краставици, сметана и сирене и пилешко месце (на грил). :)

rauwkost
05-19-2009, 13:00
^ Избягвай сметаната. :) Иначе аз днес съм на 1-ви ден и съм 6 кг. надолу, на 30 май ми е вторият воден ден и след него предполагам ще мръдна още 3 кг. или поне 2, след първият воден бях -3 кг. пък ще видим! :) Успех на всички!