PDA

View Full Version : Просто споделям болка...



natity91
03-29-2009, 15:56
Оставам сама и запо4вам да се измъ4вам... за6тото мн силно искам не6то но немога да го имам. Умирам си да видя едно мом4е.. не заради някакви любовни 4увства а за6тото ми е мн близък но немога да го виждам заради приятелката му. 6те се видим във вторник (тайно ест) но аз не издържам ве4е. Не съм го виждала от 2 сед. А да не говорим от кога не сме водили сериозен разговор. Тя ревнува, той не иска да я загуби но си иска и приятелката.. а аз си искам приятеля. С него мн се забавляваме, споделя ме мн и сме си близки. Но никога не сме давали поводи за някакви задни мисли. Но тя се дразни и положението е пове4е от гадно... за всички ни !!! На никой не му е добре... но в този миг на мене най много !!! :-k :( :(
Благодаря на тези които го про4етоха... моля ви ако нямате какво да кажете не пишете злобни коментари.. просто няма с кого да споделя а имам нужда :(

Anxiety
03-29-2009, 16:28
Много кофти .. :? Единственото той може да реши проблема..
Като за начало може да и обясни ..как стоят нещатата между вас..и че сте големи приятели...Може и да излезете заедно ..тя да се увери и да се успокои малко :o ..С тази ревност..няма оправия :(

cinderella_gugutka
03-29-2009, 16:35
и аз искам много неща ама... :cry:

hooliganka89
03-29-2009, 16:38
Кофти ситуация,ама ние нищо не можем да направим.

mal4ugan4o
03-29-2009, 16:41
Знаеш ли какво вие не може да сте само приятели мойта препоръка към тебе е щом толкова добре се разбирате станете нещо повече от приятели Сигорен съм , че тогава ще ви е прекрасно .

TooLittelTooLate
03-29-2009, 17:12
Да, отвратителна ситуация. Напълно те разбирам и аз бях/съм в такава. Отвратително е, просто. Опитай се да не мислиш за това. :)

nQkFa_nIkFa
03-29-2009, 20:47
Имала съм същия проблем..ужасно е :( Но за най-добрият ми приятел, приятелството ни беше по-ценно.. :)

balon4eee
04-03-2009, 13:54
не знам... не е нужно да ми блягодариш :lol:

GabisiTa
04-03-2009, 15:44
Може да се запознаеш с приятелката му, да излезете тримата и да я уверите, че отношенията между вас са само приятелски.. :)

KimBerLy1912
04-03-2009, 17:55
Може да се запознаеш с приятелката му, да излезете тримата и да я уверите, че отношенията между вас са само приятелски.. :)
Не виждам защо не сте го направили..
А иначе може би трябва да се откажеш от него и приятелството му...Постави се на мястото на приятелката му..Не и е добре,нали? А и вие продължавате да я лъжете...

stuci_i_miri
04-03-2009, 18:22
по-инетерсно е тайно да се виждате според мене :grin:

TupacShakur
04-03-2009, 18:53
много кофти....

svetlomira
04-03-2009, 18:58
Сложна ситуация.Но ти май си се влюбила в това момче,иначе как си обесняваш копнежа да го видиш?! Любовта така започва - с нуждата да видиш любимия човек,да споделиш с него.Мисля,че трябва да изясниш своите чувства и тогава да говориш с момчето.Ако все пак твърдиш,че не си влюбена в него,тогава наистина трябва да те запознае с приятелката си,за да бъде и тя спокойна.Всичко скрито е странно.Успех! :-)

darklady
04-04-2009, 14:10
ха позната история...

anyfany2
04-06-2009, 14:36
Здравей,миличка!
:-) :-) :-)
Знам какво е да ти е тежко.
Искам да ти кажа,че те разбирам и че приятелят ти трябва да я разкара тази,лично според мен. :?
Тя не е сигурна във връзката им и си го ''пази'' от всички. Спокойно! :-)
Желая Ви успехче и вярвам,че всичко ще се нареди! :-) :)

Lav40
04-06-2009, 14:37
Аман от тая ревност :(

justbebsi
04-06-2009, 14:57
Може да се запознаеш с приятелката му, да излезете тримата и да я уверите, че отношенията между вас са само приятелски.. :)+1
Това с тайните срещи е много глупаво . Ако приятелката на момчето разбере ще стане много лошо , затова вместо да се виждате тайно поговорете с нея и й обяснете че сте само приятели .

summerlove66
04-06-2009, 16:39
Тцц .. Тъп ход прави неговата приятелка като му забраннява да се вижда с теб .. Та вие не сте друго освен приятели , какво лошо има ? ... Да излезнете тримата , но о това , което написа съдя , че тя го иска само за себе си .. А тоя я слушка като кученце ;) .. Обаче той няма да я кара дълго така спокойно , все някога ще му писне да го държат на каишка :)

natity91
04-06-2009, 18:11
Blagodarq na vsi4ki vi... :-) :-) :-)

sadsad
04-06-2009, 18:21
Здравей,миличка!
:-) :-) :-)
Знам какво е да ти е тежко.
Искам да ти кажа,че те разбирам и че приятелят ти трябва да я разкара тази,лично според мен. :?
Тя не е сигурна във връзката им и си го ''пази'' от всички. Спокойно! :-)
Желая Ви успехче и вярвам,че всичко ще се нареди! :-) :)
Защо да я разкара ? Напълно нормално е едно момиче или момче да пази половинката си независимо дали е сигурна/ен във връзката им.
По темата: Как очакваш приятелката му да не ревнува след като сте си много близки с него ? Може би имате нещо един към друг. ;)

devil4e_kiss4e
04-07-2009, 11:52
Аман от тая ревност :(

myNameIsImmortal
04-07-2009, 11:55
Добре правиш, че споделяш тежките си моменти, а не ги запазваш за себеси, защото така ще се нараниш повече..
Спокойно, нещата ще се оправят с времето! ;-)

sentient_
04-07-2009, 12:07
Излезте тримата, разбирам я да се дразни, че гаджето и излиза с момиче сам... един вид предпочита да сподели с теб отколкото с нея. Все пак те са двойка! Поговори с нея, кажи и че нямаш задни мисли, покани ги и двамата на кафе тя ще те разбере