PDA

View Full Version : как да си пусна колонките на лаптопа



arkadas
03-29-2009, 19:02
привет на всички. от скоро имам лаптоп,но не му тръгва нещо звука на вградените говорители. по принцип не съм много на ти с компютри, но мисля че някакви драйвери за звуковата карта да се инсталират, но откъде да се вземат не знам. в комплекта има само за Виста,а аз съм с уиндоус. Благодаря предварително.

ivanstef
03-29-2009, 19:09
Добре де, вече питаха за това. Порови по надолу докатоо не са те махнили.

Maskata
04-01-2009, 17:50
Къв беше смисъла да му казваш,че по-надоло са питали това,а не му каза направо!? :)

Ако имаш дискове с драйверите от там най-лесно!Ако не почвай да търсиш из гугъл...не съм много запознат,но аз съм с k-lite най-новите и мисля,че това ще ти стигне :)

CucAgMuH
04-01-2009, 18:12
Къв беше смисъла да му казваш,че по-надоло са питали това,а не му каза направо!? :)

Ако имаш дискове с драйверите от там най-лесно!Ако не почвай да търсиш из гугъл...не съм много запознат,но аз съм с k-lite най-новите и мисля,че това ще ти стигне :)

Има малка разлика между кодеци и драйвери, а мисля че щом човека изобщо не чува звук ще има нужда от драйвери :)

А за автора на темата: можеш да кажеш какъв ти е модела лаптопа(с точност), за да ти дадем линк и указания към драйверите от които имаш нужда.

ivanstef
04-01-2009, 19:58
Да тези нали ги знам. Пускат една тема и после не я поглеждат. Какъв е смисъла да му се обяснявам