PDA

View Full Version : Искам да съм руса



Ne_Znaesh
03-29-2009, 20:47
Здравейте тийнове

Нуждая се от съвет

Естественият цвят на косата ми е кестеняв (но не много тъмен). От отдавна имам мерак да се направя руса, но все не ми стиска! Бях на кичури по едно време, но ги махнах и си останах пак с моя си цвят. Та преди няколко месеца пак ме хвана вълна -РУСО. И аз пак решавам от тъмна да я правя светла. Отивам при фризьорката, обяснявам и .. тя жената ми предложи вместо да ми слага bleach ( незнам как се казва това на Български) да пробваме с боя- всеки месец, по светъл тон боя и уж ще стана руса. :?
Въпреки, че знам това колко пари ще ми струва на месец и през колко нюанса на жълтото и оранжевото трябва да мина, аз се съгласих с цел да запазя косата си. ( уж да не се гори толкова много като е без bleach :o
И се почна процедурата... Всеки месец ме боядисва с по светла, и по светла боя... и наистина косата ми стана много по светла, но не руса. Минах през какви ли не цветове вече, аман :( Уважавам си фризьорката наистина много, защото винаги се е справяла много добре и се е опитвала да ми "спаси" косата от моите капризи, Ho..
Въпроса ми е : Да продължа ли с тази процедура или да отида при друга фризьорка и да ме изруси направо? Възможно ли е с боя да стана руса?!

praskovka91
03-29-2009, 21:02
колко месеца продължава това???Иначе те разбирам..защото като си наумиш нещо искаш да стане веднага...като мен... :D Но щом си се хванала вече на хорото го изиграи до края..:)...Ще стане русо..и ще имаш коса..на която русия цвят ще стои много по добре..отколкото на четина:)

Di
03-29-2009, 21:13
щом искаш - бъди руса.. 8)

rusova
03-29-2009, 22:29
mi boqdisai se iska6 puk tuka gluposti pi6e6 otiva6 na frizior i ta bodisvat i si rusa i tgotovo

Ne_Znaesh
03-29-2009, 23:30
За русовата дама над моя пост: Моля те недей, че ще си помислят, че всички блондинки са като теб!

Shia
03-30-2009, 08:32
С блондор ???


или да те пъхне(ако не го е правила вече) под едни нагреватели,където цвета попива по-качествено и цвета придобива много по-близък вариант до оригинала на опаковката,даже същият