PDA

View Full Version : Нормално ли е?



therocky
03-29-2009, 23:38
Здравейте, исках да попитам дали съм дебела. 1.62 съм висока, а тежа 46кг. Имам чувството, че трябва да съм около 40кг. Това нормално ли тегло е. Или трябва да отслабна... Не изглеждам дебела. Нося дънки XS или 26 номер. Но все си мисля че трябва да смъкна някое друго килце. Как мислите в нормата ли съм?

w0sh
03-29-2009, 23:39
болемия фор дъ уин.

therocky
03-29-2009, 23:40
Много се извинявам видях, че съм объркала раздела. Извинете ме! :)

5StaR
03-29-2009, 23:43
Извинена си!

TheNewReligion
03-29-2009, 23:55
Аууу, ужас! Как може да си 46 кг? Трябва да си максимум 30 за твоята височина. :shock:

therocky
03-29-2009, 23:57
Аууу, ужас! Как може да си 46 кг? Трябва да си максимум 30 за твоята височина. :shock:

:razz: Нали (rofl) и аз така си мисля :D

Madn3s5
03-30-2009, 00:10
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

MakeMeLaugh
03-30-2009, 00:55
Звучи нормално като математика.
Но зависи и от структурата на тялото ти.. ;)

Darkkiss
03-30-2009, 03:10
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

SWASTIKA
03-30-2009, 05:38
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

Привет.

Ще бъда така добър да ви направя забележка.

Липсата на домашно възпитание или просто липсата на възпитание, е причина за подобен пост и подобен цитат?

Страхотно е, че сте се регистрирали в един много голям форум, но не мисля, че е страхотно да провокирате хората и да ги комплексирате.

Прозвуча прекалено елементарно и смешно, нали?

Добре.

В този ред на мисли ще кажа, че, ако момичето има болестно състояние, което се характеризира със психично разтройство (разпространено навсякъде по света), атакуващо отделни части на активната "индукция" в мозъка, такова подобно изказване може да доведе до фатален край, колкото и смешно да ви изглежда. Това е факт.

Апелирам такива подобни изказвания да бъдат ограничени. Благодаря!

therocky
03-30-2009, 05:43
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

Привет.

Ще бъда така добър да ви направя забележка.

Липсата на домашно възпитание или просто липсата на възпитание, е причина за подобен пост и подобен цитат?

Страхотно е, че сте се регистрирали в един много голям форум, но не мисля, че е страхотно да провокирате хората и да ги комплексирате.

Прозвуча прекалено елементарно и смешно, нали?

Добре.

В този ред на мисли ще кажа, че, ако момичето има болестно състояние, което се характеризира със психично разтройство (разпространено навсякъде по света), атакуващо отделни части на активната "индукция" в мозъка, такова подобно изказване може да доведе до фатален край, колкото и смешно да ви изглежда. Това е факт.

Апелирам такива подобни изказвания да бъдат ограничени. Благодаря!


Прав си! Звучи елементарно...


MakeMeLaugh Структурата ми е хубава. Харесвам си я. Както казах по-горе нося малък размер дънки и блузи. Може би тежа толкова, защото спортувам много и нямам сланинки :D Почти всичко ми е заето от мускули. Разбира се не големи и набиващи се... Просто имам стегнато тяло колкото и нескромно да звучи :)

Decu
03-30-2009, 08:15
Тогава защо пусна шибаната тема като явно се обожаваш?!

b0Nb0n
03-30-2009, 10:46
nenormalno e

forgott3nname
03-30-2009, 11:56
Съвсем нормална си , като станеш 60-70 кила и си 1,62 тогава искай съвет .А и щом казваш ,че не ти личи,че си харесваш структурата ,стегнато телце.. няма за кво да питаш изобщо в момента, ти си знаеш отговора явно....Даже се чудя за к'во по дяволите си пуснала темата ^^

SWASTIKA
03-30-2009, 12:05
Тя е фейк профил.

Madn3s5
03-30-2009, 14:41
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

Привет.

Ще бъда така добър да ви направя забележка.

Липсата на домашно възпитание или просто липсата на възпитание, е причина за подобен пост и подобен цитат?

Страхотно е, че сте се регистрирали в един много голям форум, но не мисля, че е страхотно да провокирате хората и да ги комплексирате.

Прозвуча прекалено елементарно и смешно, нали?

Добре.

В този ред на мисли ще кажа, че, ако момичето има болестно състояние, което се характеризира със психично разтройство (разпространено навсякъде по света), атакуващо отделни части на активната "индукция" в мозъка, такова подобно изказване може да доведе до фатален край, колкото и смешно да ви изглежда. Това е факт.

Апелирам такива подобни изказвания да бъдат ограничени. Благодаря!

Сладур, айде се прави на вървял другаде а?
Само на мен ли ми е писнало от момиченца просейки си комплименти по форуми сайтове за запознанства и тн?! Именно по такъв елементарен начин "аз съм 30/40 кг ДЕБЕЛА ЛИ СЪМ?" тези девойки не очакват съвет както споменават а възклицания от рода на "НЕ МНОГО СИ СИ ДОБРЕ" "НЕ СИ ДЕБЕЛА СУПЕР СИ" етц .. И да момичето определено има болестно състояние което се характеризира със психическо разстройство но е мнооого далеч от фаталния край за който спомена..
А изказването ми няма нищо общо със домашното ми възпитание,не съм тръгнала да псувам като хамалин на ляво и на дясно, просто иронизирах :wink:

SWASTIKA
03-30-2009, 14:58
Не ми се обяснявай.

therocky
03-30-2009, 14:58
Пуснах темата, защото съм си внушила, че са ми много килограмите дори и да не ми личи. Е, човек съвет иска те го оплюват.
Заключете темата!

SWASTIKA
03-30-2009, 14:59
Пуснах темата, защото съм си внушила, че са ми много килограмите дори и да не ми личи. Е, човек съвет иска те го оплюват.
Заключете темата!
Заключ!

therocky
03-30-2009, 15:00
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

Привет.

Ще бъда така добър да ви направя забележка.

Липсата на домашно възпитание или просто липсата на възпитание, е причина за подобен пост и подобен цитат?

Страхотно е, че сте се регистрирали в един много голям форум, но не мисля, че е страхотно да провокирате хората и да ги комплексирате.

Прозвуча прекалено елементарно и смешно, нали?

Добре.

В този ред на мисли ще кажа, че, ако момичето има болестно състояние, което се характеризира със психично разтройство (разпространено навсякъде по света), атакуващо отделни части на активната "индукция" в мозъка, такова подобно изказване може да доведе до фатален край, колкото и смешно да ви изглежда. Това е факт.

Апелирам такива подобни изказвания да бъдат ограничени. Благодаря!

Сладур, айде се прави на вървял другаде а?
Само на мен ли ми е писнало от момиченца просейки си комплименти по форуми сайтове за запознанства и тн?! Именно по такъв елементарен начин "аз съм 30/40 кг ДЕБЕЛА ЛИ СЪМ?" тези девойки не очакват съвет както споменават а възклицания от рода на "НЕ МНОГО СИ СИ ДОБРЕ" "НЕ СИ ДЕБЕЛА СУПЕР СИ" етц .. И да момичето определено има болестно състояние което се характеризира със психическо разстройство но е мнооого далеч от фаталния край за който спомена..
А изказването ми няма нищо общо със домашното ми възпитание,не съм тръгнала да псувам като хамалин на ляво и на дясно, просто иронизирах :wink:


За какво ми е да ми правят комплименти във форум за бога? Ти си сбъркан/а!

SiegHeil
03-30-2009, 15:09
дебела си..по добре се гръмни,така няма да страдаш :(

Привет.

Ще бъда така добър да ви направя забележка.

Липсата на домашно възпитание или просто липсата на възпитание, е причина за подобен пост и подобен цитат?

Страхотно е, че сте се регистрирали в един много голям форум, но не мисля, че е страхотно да провокирате хората и да ги комплексирате.

Прозвуча прекалено елементарно и смешно, нали?

Добре.

В този ред на мисли ще кажа, че, ако момичето има болестно състояние, което се характеризира със психично разтройство (разпространено навсякъде по света), атакуващо отделни части на активната "индукция" в мозъка, такова подобно изказване може да доведе до фатален край, колкото и смешно да ви изглежда. Това е факт.

Апелирам такива подобни изказвания да бъдат ограничени. Благодаря!

Fail.

Madn3s5
03-30-2009, 15:11
Свастика пак е решил да се прави на мод.. 8)

gangstata
03-30-2009, 15:52
Ненормално е,не знам как търпиш да се гледаш така.. :(

HeartOfRaven
03-30-2009, 16:18
Не знам какво очакваш като отговори в тази тема, ако профила ти не е фейк. Щом самата ти се харесваш кво ти пука за другите?

machoka
03-31-2009, 12:54
а3