PDA

View Full Version : Съквартирантът му ни хвана



Yoyoyoyoyo
03-29-2009, 23:02
3дравейте,хора.
Пф,гадно ми е и се сетих эа форума.Направо ще мина към случката,эа да не ставам прекалено досадна..
Приятелят ми живее на квартира и има съквартирант,който аэ поэнавам и дори няколко пъти иэлиэахме эаедно аэ,приятелят ми и той.Прекахвахме си много готино и със съквартиранта му добре се раэбираме и много се хилим.Таэи седмица даже трябваше тримата да ходим на кино.И днес стана тя каквато стана - това лафче съм го прихванала от домооправителя на входа ни :shock: Раэхождахме се с моя човек,ходихме в някаква пицария и накрая решихме да ходим в тях.Нямаше никого и уж нямало иэгледи съквартирантът му скоро да си дойде.Вляэохме в стаята му и почнахме нещо да се целуваме ала бала.Стана ясно какво ще правим.И эапочнах да му правя свирка.Супер яко ни беше и на двамата.Някакви раэгорещени бяхме и в един момент вратата се отвори и съквартирантът му ни эяпна.Иэгледа ме странно,иэцъкли се и каэа,че после ще говори с него каквото е имал да говори.Тъпото е,че кат пън седя една минута и гледаше...а аэ докато се усетя...с няколко думи - стана ми тъпо,че ме эавари да му духам.Не энам эащо,не е нещо ненормално,но ми е кофти като се сетя,че ще иэлиэаме с тоя човек...абе,не мога да го погледна :D Ебати цирка...не энам как можете да ми помогнете,ама ако вие имате идея ще е добре.

AlokiNn
03-29-2009, 23:04
Ми нормално е това големи сте вече само като се сетите може да се смеете заедно няма от какво да се притесняваш :)

MakeMeLaugh
03-29-2009, 23:05
Имаш някакви скрити чувтсва към тоя човек?
Какво толкова ти е гузно и пука?
Да ти е неудобно да, ама то минава, ама да ти пука, чес и духала на пр-ля си.. :-o

AlokiNn
03-29-2009, 23:10
Е за какво да е неудобно като са добри приятели и се знаят

lovelyone
03-29-2009, 23:13
Не е приятна случката,но пък не е и нещо трагично.
Недей да се притесняваш.Не си правила нищо ненормално.Момчето сигурно просто не е очаквало да види това и се е притеснило,че ви се натриса в тоэи момент :D Спокойно,мацка..

JenataNaShefa
03-29-2009, 23:14
Е че то това си е нормално :-D друг е въпроса защо е връхлетял така... 8-)

MakeMeLaugh
03-29-2009, 23:19
^
Аа, викаш нормално е да я хващат с пълна уста с морков

Ей така профилактично, а ;д

Че да почвам и аз профилактиките тогава, щом ще е тъй 8-)

AlokiNn
03-29-2009, 23:20
трябваше и той да бъде гол и да вика там името на приятеля примерно : ИДВАМ ПЕШШООО :razz: :razz: :razz:

JenataNaShefa
03-29-2009, 23:22
Абе аз друго имах предвид, ама ...
Ти още ли не си почнал с профилактиката ? :shock:
AlokiNn това е много извратено бе човек :D

AlokiNn
03-29-2009, 23:24
Ама е смешно

MakeMeLaugh
03-29-2009, 23:26
Е па знам бе, прочетох ти мислите ;р

Хохо, профилактиките ги правя по-добре от достатъчното, ама явно трябва да засиля темпото като гледам тука трябва да има развитие 8-)

JenataNaShefa
03-29-2009, 23:28
Не е прилично да се четат мислите на хората... :o

Gary
03-30-2009, 07:04
Спокойно - той също се е стреснал. Това са ситуации, в които човек се шашка. Не се тормози - освен да завиди на приятеля ти няма какво друго да го тормози. И на мен ми се е случвало подобна случка, след време ще се обърне на майтап;)

AlokiNn
03-30-2009, 07:24
Да завиди :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Samoten89
03-30-2009, 07:57
Да аз имам най-добрия съвет ЗАКЛЮЧВАЙ ВРАТАТА КАТО ПРАВИШ СЕКС. :-D Просто ми е малко странно как ще ви хване току-така нз...

beretta92sd
03-30-2009, 09:22
Пу къв тоз загубения съквартирант кат види че се ебе някой , да излезе какво е застанал да гледа ще кажеш вижда нещо свръх естествено. :)
Пък и на тебе ко ти пука , нали се забавляваш с гаджето си , нямаш нищо общо с ония , само сте приятели , туиче докато ви е гледал му се е приискало и на него да те лопне и друга приказка .
Гаджето ти какво имаше в устата си зада не му каже да излезе и да ви остави за половин 1 час.
И кажи на гаджето си да се разбере с ония , че вийсте гаджета и е нормално да правите такива неща, и от време на време ще го правите там в квартирата и тои да се изнася на някаде за час-два.

stuci_i_miri
03-30-2009, 11:13
нас един път ни хвана сестра ми :D , набързо затвори вратата, ама не зяпа 1 мин се пак. малко беше странно, ама и нищо не се виждаше - бяхме под одялото. сетне малко странно се гледахме 3-та :razz: :razz: ама минава споко

summerlove66
03-30-2009, 11:29
Е и ?! .. Предполагам големи хора сте .. Случва се .. Е да неудобно е , ама ще го преживееш ;)

ViolentSaint
03-30-2009, 11:38
пфф споко душа нищо ти няма. На една хижа си спомням хората си се ебаха в една стая ние си влизахме вътре да взимаме пиене, да гледаме телевизор, да цакаме карти и никой нищо не каза на другия ден все едно не се е случило.
Да не ти пука толкова само ми е чудно защо този индивид ви е светил едва ли не цяла минута. В такива случай или се изнасяш мигновено или се присъединяваш.

beretta92sd
03-30-2009, 14:08
Ми тои човека се е надявал да го поканят сигурно :)) че затуи сигурно е седял една минута и е гледал кат пукал :) Другия път като ви хване земете го поканете :)) една троика да направите :)

snoopypyx
04-08-2009, 18:24
кво ти пука той съквартиранта знае кви ги вършите просто се е уверил със собствените си очи :grin: дремее тиии духай си там :D

therichbitch
04-08-2009, 19:14
Ми тои човека се е надявал да го поканят сигурно :)) че затуи сигурно е седял една минута и е гледал кат пукал :) Другия път като ви хване земете го поканете :)) една троика да направите :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

anyfany2
04-08-2009, 19:26
Не се тревожи. Случват се такива неща. И неговият секвартирант парави разни работи.. 8) Няма страшно!

Adwokat
04-08-2009, 19:59
Иииииииииииха то голям проблем... че си правила свирка на приятеля си и неговия съквартирант ви е хванал.. :D :D :D

ghetto_superstar
04-08-2009, 20:21
Нека го е яд копелето :D

plmn
04-08-2009, 21:15
не е края на света, след 1 седмица ще се смеете на тва, ако не още утре. нормални работи 8-)


пфф споко душа нищо ти няма. На една хижа си спомням хората си се ебаха в една стая ние си влизахме вътре да взимаме пиене, да гледаме телевизор, да цакаме карти и никой нищо не каза на другия ден все едно не се е случило.
Да не ти пука толкова само ми е чудно защо този индивид ви е светил едва ли не цяла минута. В такива случай или се изнасяш мигновено или се присъединяваш.

ти си човекът! :razz:

hheh
04-08-2009, 22:35
Ще е доста кофти ако този съквартирант те е харесвал и то много. :?

MakeMeLaugh
04-08-2009, 22:40
бахти пропуснатата възможност...
1 път да хванеш двойка на живо в дейстиве и да не снимаш.. на косъм от богатството :lol: :lol:


п.п. не правете това у дома си, оставете опасността на нас (18+) ;р

stratega
04-09-2009, 03:33
аз бих стоял 1 минута, за да ми врътнеш и на мен.

crs
04-09-2009, 05:03
Абе отде да знам,малко е странен въпроса...какво можеш да правиш ти не си на 10 можеш да правиш секс с който искаш.Разбира се ако си нямаш гадже.

nezavisim
04-09-2009, 20:15
бе кво са притисняваш стоял е тъка щото на него му са е искало някой да му прави бибипки но е нямало поне тъка мисля ..

Rookie
04-09-2009, 20:21
Надявал се е да го поканиш да се присъедини, ама нещо не си му оправдала очакванията :D

stratega
04-09-2009, 20:41
ЩО НЕ МУ ВРЪТНА И НА НЕГО?