PDA

View Full Version : Сух период



lovelyone
03-29-2009, 23:20
3дравейте!
3аглавието говори достатъчно :D
Момиче съм,на 18 години.
От доста време обаче съм на сухо.Дааам,и това никак не ми харесва.На сухо съм си,эащото не се кефя на секс эа една нощ след эапаэнанство в дискотека и всякакви такива.Но пък сексът ми липсва.Усещам нуждата от него вече доста сериоэно.Иска ми се.Но колкото и да ми се иска,няма да силегна с първия срещнат инидивид с мъжки полов орган между краката.Просто эащото эа мен удоволствие то секса има само когато е с човек,който поэнавам и който ме е привлякъл не само с маэна усмивка или готино телце.Туй то.Имам един приятел,който и той ми сподели,че е на сухо.Не энам дали му се отраэява като на мен - аэ иэтрещявам от енергия...иэкарвам я по всякакви начини - от тичане до крещене (трябва да е пеене уж)...Та с него се эаговорихме на тая тема.Много свестен човек е!Ама много - един от най-свястните хора,които поэнавам и на който имам пълно доверие.Страшен човек...та се чудя как да му намекна,че може да си решим проблема эаедно :D Говорихме эа това,ама явно не е достатъчно.Моля ви,спестете ми тъпанарските си иэкаэвания е дайте сериоэно,эащото колкото и дебилска да е тамата ми,говоря сериоэно :)

AlokiNn
03-29-2009, 23:24
Ми помагай с ръка запознавай се с нови хора ! НАЙ-ИЗПАДНАЛИЯ СЛУЧАЙ САЙТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА ! примерно отиваш в дискотека запознаваш се с някой скайпа му взимаш пишете си излизате на кафе опознаваш го или нещо такова

FuMiGaTeD
03-29-2009, 23:24
Ако го чувстваш толкова близък защо не а и е доста по-добре от секса за 1 нощ :) :) :)

DesTin3d
03-29-2009, 23:30
нз при вас как стоят нещата но за мен няма нищо по скунфузно от секс между приятели ...

lovelyone
03-29-2009, 23:31
Ми помагай с ръка запознавай се с нови хора ! НАЙ-ИЗПАДНАЛИЯ СЛУЧАЙ САЙТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА ! примерно отиваш в дискотека запознаваш се с някой скайпа му взимаш пишете си излизате на кафе опознаваш го или нещо такова
До втория ред ли прочете темата? :D

MakeMeLaugh
03-29-2009, 23:34
Нали ти казах да не даваш публичност на разговора ни, палавнице :smt050 :oops:

:smt042 :smt042 :smt042 хахаххаах

Така с думи няма да е получи фектно.
След като и двамата знаете в какъв период сте и двамата знаете, че сте свободни и т.н.
Просто се срещнете 1-2 пъти и се отпуснете един пред друг, докосвайте се уж случайно (бъдете близки физически) и те хормоните ви сами ще довършат нещата :Р
Ако сте много близки - гледайте филмче у тях/у вас.. мн ще е забавно :Р:Р:Р:Р
Или отидеде на кино и хапвайте от една порция пуканки а у.
Или изихрайте билярд, естествено като ти дори няма да знаеш как да хванеш щеката и дърра-бъра, нещо правете, дето да се налага д аимате близък контакт

Леле, като за 2 часа това измислих :shock: 8-)

lovelyone
03-29-2009, 23:44
Нали ти казах да не даваш публичност на разговора ни, палавнице :smt050 :oops:

:smt042 :smt042 :smt042 хахаххаах

Така с думи няма да е получи фектно.
След като и двамата знаете в какъв период сте и двамата знаете, че сте свободни и т.н.
Просто се срещнете 1-2 пъти и се отпуснете един пред друг, докосвайте се уж случайно (бъдете близки физически) и те хормоните ви сами ще довършат нещата :Р
Ако сте много близки - гледайте филмче у тях/у вас.. мн ще е забавно :Р:Р:Р:Р
Или отидеде на кино и хапвайте от една порция пуканки а у.
Или изихрайте билярд, естествено като ти дори няма да знаеш как да хванеш щеката и дърра-бъра, нещо правете, дето да се налага д аимате близък контакт

Леле, като за 2 часа това измислих :shock: 8-)
Оф,да бе и според мен е дебилско да му кажа "Ае се ебем,а?" :D
Но въпросът,който ме мъчи е дали и той има това желание.3ащото той мен определено ме привлича.Единственият човек,който ме привлича сексуално е от хората около мен.Тъпо ми е да почна да му се бутам :D

JenataNaShefa
03-29-2009, 23:46
Аз ако бях на твое място не бих рискувала... ами ако после отношенията ви не са същите... Секс срещу Приятелство... :(

lovelyone
03-29-2009, 23:48
Аз ако бях на твое място не бих рискувала... ами ако после отношенията ви не са същите... Секс срещу Приятелство... :(
3наш ли...тук работата е още по-кофти,эащото аэ имам маенилко по-специални чувства към него.Той не энае де.И аэ не искам да рискувам сегашните ни отношения.Не энам эащо мисля,че няма да се раэвалят,эащото и той и аэ сме доста широко скроени хора.

AlokiNn
03-29-2009, 23:56
Ми тогава пробвай лекичко с намек

JenataNaShefa
03-29-2009, 23:56
Ох мила, минала съм през това и ще ти стискам палци да ви се получат нещата... :)

MakeMeLaugh
03-30-2009, 00:00
Е ти каза 1-но,че почти работата е опечена - сега друго.

А бе свободно момче без пр-ка няма да откаже "бутане" от твоя страна.

Въпроса е ти какво и дали искаш, от негова страна мисля е лесен отговора ;)

AlokiNn
03-30-2009, 00:04
Сън не ви ли хваща

lovelyone
03-30-2009, 00:05
Е ти каза 1-но,че почти работата е опечена - сега друго.

А бе свободно момче без пр-ка няма да откаже "бутане" от твоя страна.

Въпроса е ти какво и дали искаш, от негова страна мисля е лесен отговора

Е не съм каэала,че работата е опечена.
Просто си говорихме эа секс.Но не е ставало дума эа нещо между нас.
Попринцип е така.Надали би откаэал като се эамислиш.Но той е сериоэно момче и не е от теэи,които эа да "мушнат" нещо са готови на всичко.Не е броикаджия.И эатова се притеснявам.
Чудя се дали да давам директно.Може и това да е опция,ама ако ударя на камък няма как да не ни се осерат отношенията..
Супер много ме привлича.

lovelyone
03-30-2009, 00:05
Сън не ви ли хваща
Не

AlokiNn
03-30-2009, 00:09
Вече го казаха - свободен е.. познавате се добре.. не е човек който ще те заебе.. каза че ако му кажеш няма да е проблем въпрос на удобен момент

AlokiNn
03-30-2009, 00:12
Лека нощ от мен :)

stuci_i_miri
03-30-2009, 11:21
абе нае*ете се бе!!! по приатъелски е НАЙ-ЯКО чесна дума. само да нямате некфи по-специални чуства един към друг. Ама аз примерно имах една приателка, дето аз ако нямам гадже или тя да няма и си праихме двамата... ама зе да ни става мн яко и имаше случаи, аз да имам приателка, ама тя да няма и пак 2-та :grin: и обратно - тя има, аз нямам и пак двамата...яко... в един момент, и двамата нещяхме гаджета, щото си праихме нещата, апак си бяхме само френдс, смисъл - никви чуства, и иначе си се събирахме 2-та и си говорихме. Обаче такъв секс... малеее - голяма страст се появяваше..в един момент седнахме и си поговорихме и се разбрахме да се спираме, щото аз прим. не можех да имам нищо по-сериозно с нея - познавахме се от доста време и неможех, затва спряхме :) :) :grin: :grin: :grin: :grin:

summerlove66
03-30-2009, 11:39
Приятел в нужда се познава .. Пък и на мен с някой , на който имам сипер много доверие и уважам ми е най-сладко .. Пробвайте пък може да се зародят и чувства между вас .. Знам ли :)

lovelyone
03-30-2009, 21:24
Еми благодаря ви эа вниманието. :)

galenata
03-31-2009, 06:34
Сън не ви ли хваща
Не
Мии нормално,аз от една седмица съм на сухо и пак не ме хваща сън :D

MakeMeLaugh
03-31-2009, 10:37
^ Ам споко, то накрая друго ще те хване :smt036

gLoRiToO
03-31-2009, 10:58
Знам за какво говориш,и аз съм на сухо от 3 месеца :( Като ти се иска с него му направи намек,то за това няма срам,това си е естествена човешка нужда,като храната :D