PDA

View Full Version : Проблем с момичетата.



csjay
03-30-2009, 11:24
Здравейте на всички казвам се Георги на 17 години съм от известно време насам близо (5-6 месеца)взех да си въобразямам и да се стресирам от това ,че съм изостанал от другите момчета и ,че съм супер зле и се притеснявам.Проблема е такъв ,че никога до сега през живота си не съм имал гадже,не съм целувал момиче,даже не съм и померислал момиче,никога момиче не ми е показвало че ме харесва.Познавам много момичета и имам много момичета приятели ама всичко стига само до приятелство.Проблема с точност е ,че съм много ама адски много срамежлив (и аз не знам защо е така може би защото просто съм си такъв по характер - срамежлив) и като тръгна да говоря с някое момиче се чудя каква тема на разговор да подхвана или за какво да говорим и почвам да мълча и се притеснявам и ставам някак си срамежлив или ако момичето ме пита нещо и аз все се чудя какво да отговоря дали е правилно да отговоря така или не е и почвам да се притеснявам и стресирам и притеснявам какво да отговоря.Както и се чудя как да предложа на някое момиче.

mal4ugan4o
03-30-2009, 11:37
Първо: без паника.
Второ: БЪДИ СЕБЕ СИ!
Трето: Фани се стегни да не се докараш до некоя депресия щото тога става по страшно.

relax4o
03-30-2009, 11:54
Здравейте на всички казвам се Георги на 17 години съм от известно време насам близо (5-6 месеца)взех да си въобразямам и да се стресирам от това ,че съм изостанал от другите момчета и ,че съм супер зле и се притеснявам.Проблема е такъв ,че никога до сега през живота си не съм имал гадже,не съм целувал момиче,даже не съм и померислал момиче,никога момиче не ми е показвало че ме харесва.Познавам много момичета и имам много момичета приятели ама всичко стига само до приятелство.Проблема с точност е ,че съм много ама адски много срамежлив (и аз не знам защо е така може би защото просто съм си такъв по характер - срамежлив) и като тръгна да говоря с някое момиче се чудя каква тема на разговор да подхвана или за какво да говорим и почвам да мълча и се притеснявам и ставам някак си срамежлив или ако момичето ме пита нещо и аз все се чудя какво да отговоря дали е правилно да отговоря така или не е и почвам да се притеснявам и стресирам и притеснявам какво да отговоря.Както и се чудя как да предложа на някое момиче.

Отначало си викам, да не съм го писал аз това хаха.... и аз съм същия, ама успокоя ли се, приказвам врели не кипели и не ми пука. Така, че преди разговор се успокоявай така, казвай си, че ще се държиш газарски, по-отворен(нямам предвид да и се правиш на някой велик).
Аз имам чувство за хумор, за теб не знам. Пускай майтапи, карай я да се смее. Ако не се смее лошо, явно и е тъпо.
Както казаха по-горе бъди себе си. Убий срама в себе си. Най-трудното е, ако момичето не го познаваш и на момента се запознавате. Тогава наистина темите са трудната част. И аз спеквам, ама бързо гледам да намеря решение :). Ако я познаваш от повече време просто тя ще усети, че я харесваш по приказките ти :). Само без паника...

Иначе това което описа е същото и като при мен. Без името :D

csjay
03-30-2009, 12:01
mal4ugan4o да не си някои далеч роднина :).Ще се опитам да не се притеснявам така много мисля за това как да се държа а трявба просто да бъда себеси ще се опитам :).

Enough
03-30-2009, 12:14
e i az bqh taka... na 17 su6tiq ... ne 4e sega ne sam ... no ne6tata se promenqt malko :) purvo trqbva da sre6tnes tvoq 4ovek ... ne6tata gi use6ta6 i gi pravi6 ako gi jelae6 super mnogo ... kompleksite pre4at mnogo ... izbivai gi ... kato se opitvai da ne si gi povtarq6 ... predpolagam si namila6 vsi4kite strahove i si gi povtarq6 xD dokato ve4e si vqrva6 ... samozabludata e nai-lo6iq savetnik. Vinagi e napregnato s momi4e ... na 1va sre6ta ili s nqkoe koeto poznava6 i haresva6 i t.n .. pritesnenieto e neizbejno ... no pone se u4i da go kontrolira6 ... prosto ne trqbva da misli6 i da si zadava6 mnogo vaprosi na um :).
Uspeha se krie v tova da vqrva6 malko pove4e v sebe si :) . Znam kakvo e ... az bqh stignal do leka depresiq ... ( imah i problemi sas semeistvoto). trqbva da se hvane6 v race i kogato nameri6 onova momi4e ot koeto krakata ti prosto se podkosqvat ... da deistva6 ... no kogato go napravi6 ne burzai... ne pri6porvai ne6tata ... :) Stupka po stupka kum surceto ... budi leko potaen .. ne kazvai vsi4ko ... ne se pravi na neina priqtelka ... prosto q predrazpolagai s milo otno6enie i malko romantika

relax4o
03-30-2009, 12:18
Аз пък тръгна ли да приказвам и от време на време хвърлям някоя глупост. Това го правя от страх, че ще ме мисли за някакъв дето няма какво да каже и мълчи и слуша момичето. :D:D :razz:


"Карай да върви, пък квото ще да става" ;)

vesSynkaa
03-30-2009, 16:31
Недей да се притесняваш толкова , щото тфа
притеснение няма да ти помогне .. Отпусни се
и всичко ще се получи , все пак момичето няма
да те изяде нали ?

ivcheto0o
03-30-2009, 17:12
nqma kakvo da se 4udi6 dali tova koet kaje6 e gre6no prosto badi sebe si ...aide uspeh :)

Yancheto
03-31-2009, 17:52
Не мисли толкова дали ще кажеш нещо грешно,просто се успокой.Представи си,че тя е някой твой приятел.А ако не се сещаш за какво да й говориш,темата за времето е винаги актуална. :D

w0sh
03-31-2009, 17:56
стани от компа

cinderella_gugutka
03-31-2009, 18:11
може би когато разбереш 4е моми4етата сме хора и не е нужно да имаш някакви специални умения за да можеш свободно да разговаряш с нас нещата ще потръгнат
дръж се кавалерски,мило,приятелски ,зака4ливо...пускай бъзици -това би трябвало да проработи

Van4y
03-31-2009, 18:31
ееееееееее много станаьме срамежливите момчета :oops: :( и аз съм същия само ,че на 15.... :-D ,но да същата раота .. пускам неко базик .. и непременно след тва казвам няква тапотия и сичко си .... :o

northernice
03-31-2009, 18:41
При мен алкохола убива всяко притеснение (говоря за 2 бири някъде, да не вземеш да се наковеш :lol: )

Van4y
03-31-2009, 19:52
При мен алкохола убива всяко притеснение (говоря за 2 бири някъде, да не вземеш да се наковеш :lol: )
хаха и при мене ... ставам по смел .. но продължавам да говоря глупости :o :cry: :-|

AFT
03-31-2009, 21:01
Гледам ся един сериал (като за първи път) и един от героите има интересна теория за това притеснение - дължи се на девствеността. Докато си девствен, момичетата ти се струват, че са много странни и направо митични създания, но истината е, че не са. Те са си хора като вас, просто имат малко по-различна структура на тялото. Интересното е,че малко момчета осъзнават това преди да правят секс. Та или правете, квото преди малко намекнах, че ще е добра идея да направите, или си набийте в главиците, че всеки път, когато заговорите момиче, всъщност заговаряте подобно на вас човешко същество и начина му на мислене не е толкова различен от вашия (особено в пубертета).

Kostadin_682
03-31-2009, 21:07
И аз съм така братле, но в крайна сметка и момичетата са живи същества, няма да те изядът, ако се запознаеш с някоя... излизай повече, и така... след време всичко ще отмине... споко... ще намериш това, което търсиш, но не трябва да се притесняваш толкова... все пак ако те отреже някоя... просто продължаваш...айде успех... :wink:

Vesk0u
03-31-2009, 21:11
Хах. Като започнах да чета само спрях за момент и си казах - "Чакай бе, това не е моят акаунт!" И аз съм на същото дереже само дето съм на 16. Ами като за начало не трябва да ти пука, за да не си докараш някоя депресия. Бъди себе си - не ставай (примерно) някакво фешънче или чалгарче само заради момичетата. А отностно момичетата - незнам... (защото съм в същото положение) - виж какви съвети са давали другите, пък ще взема и аз да им хвърля едно око белким науча нещо :D