PDA

View Full Version : Въпрос относно коремаа



hahxa
03-30-2009, 12:32
охх хора питам се едно нещо от мн време значи като се събудя сутрин имам почти плоско коремче ии мн му се радвам и тн ама като хапна нещо и веднага се подува и ми става голям корема и съвсем не прилича на този по рано :? в смисъл то е нормално да се подуе ама пък през целия ден ми е подут корема.... и сутринта пак си е хубав ,но...само докато хапна нещо :( има някои хора,които са си с хубави кореми през цялото време искам и аз такаа :oops: при вас така ли е :-o чудя се някои път да не би да е от храната ама аз дори и 2 ябълки да речем да хапна и се подува

slim__shadygirl
03-30-2009, 13:14
Тфа е нередовен стомах.Започни да се храниш редовно и здравословно и няма да имаш такива проблеми.Избягвай тежките храни :)

splendour
03-30-2009, 13:24
kofti e osobenno ve4erta.ne prekalqvai s plodovete i zelen4ycite-ne qj samo tqx 6toto mislq 4e te podyvaxa

MoMoXiXi
03-30-2009, 13:29
Ами не съм спец, но да те посъветвам,че ако си мислиш, че като ядеш по-малко (или почти не ядеш) няма да ти е подут корема - честито, грешиш. Ще стане още по-зле. Затова яж поне 3-4 пъти на по-малко порции като избягваш газираното. Може да се получава така, ако не ходиш често до тоалетна + ако се наливаш с много вода, сокчета, Кола, Фанта и нз си какво още. Гледай да ядеш повече растителни храни, пилешко, риба. Може и Активия да пробваш, макар че кой знае какви лайна слагат вътре.

LovelyGirl
03-30-2009, 13:32
Тази Активия изобщо не помага :?
Поне на мен не ми подейства по начина,по който трябваше :-o
А и от млякото също се подува корема.Както ти казаха по-горе избягвай газираното най-вече.Храни се по-здравословно.

hahxa
03-30-2009, 16:43
ми аз газирано изобщо не пия ... нз може да е от нередовното хранене аз никога не съм се хранила редовно честно казано.. а тая активия едва ли помага и от нея ми се поду корема :D
а четох някъде,че като си правиш масажи на корема по часовниковата стрелка околко пъпа с кръгови движения е против подуване на стомаха ама колко е вярно .... :-o