PDA

View Full Version : Ръце-обрив



FancyGirl
03-30-2009, 12:53
Значи имам проблем на ръцете.. от ръмента на долу до лакътя само имам някакъв обрив дребни пъпчици мн дребни и направо го люштя.. но са отвратителни мн ме дразнят..случайно някой да е имал подобен проблем защото започна да става топло и с блузи с къс ръкав или с потници ще си личат може би... направо ще полудея :cry:

MaLty
03-30-2009, 13:29
Крем Здраве..аа ако е по сериозно иди на лекар :)

MoMoXiXi
03-30-2009, 13:47
От известно време ли ги имаш или по принцип са си там?

Аз по принцип си имам малки червени пъпчици там, но не се лющят - такава ми е кожата - патежка кожа уж се наричала. :-o
Ако са временно там - от херца се появяват и стават дори рани ако ги пощиш. :D

billytalent
03-30-2009, 13:56
Еми и на мен са ми излизали и ги мажех с розова вода

FancyGirl
03-30-2009, 16:29
Ами по принцип ту имам ту нямам толкова но сега имам доста и са дребни и гадни.. а като ги изклюштя все едно ми се лющи излиза като бели кожички ддз... и интерсното е че само там имам... от рамото надолу ... тази розова вода какво представлява, че не съм я чувала. :o

billytalent
03-30-2009, 16:40
http://www.refan.com/product_info.php?products_id=175

http://grim.start.bg/article.php?aid=2353

Pepincetyy
03-30-2009, 16:49
И аз имам, мажа се с крем Здраве .. изчезнат и след 3-4 дена пак излизат, сега ще ходя да си взема Розова вода да пробвам дано стане, че наистина е отвратително... :-x

billytalent
03-30-2009, 16:58
Много рядко се намира обаче истинска Розова вода повечето е разредена и не става за нищо

FancyGirl
03-30-2009, 19:25
Така и предполагах, че става въпрос за това... ами благодаря ви ще си купя дано да се премахнат че идват топлите месеци и ще ме е срам да излезна с блуза или потник.. благодаря :oops:

anyfany2
03-31-2009, 19:02
Здравей! Такива ситни пъпчици могат да се появят от много неща. Може да е от храната. Може да е от прахта за пране.Може да е от омекотителя. С една дума имам предвид,че може да е алергия от нещо. Знам,че такива неща не трябва да се пипат,защото са лесно преносими. В смисъл такъв,че когато ти ги чоплиш,те отиват и по здрави участъци по кожата,което може да предизвика разпространение(ако е бактериално). Отиди на дерматолог.Майка ми имаше такъв проблем и с подходящо мазило,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обаче да е предписано от лекар ще ти мине. :) Успех! :)