PDA

View Full Version : Лентички - видове/какви....



MoMoXiXi
03-30-2009, 13:24
Здр.!

Имам няколко въпроса относно лентичките, тъй като с кола маска няма да се справя.
Предполагам има лентички за интимните част (всъщност на мен ми трябва само за бикини зоната) и за крака. Трябват ми 2 бройки за краката и една за инт. части. Предложете някакви (без Вийт) и на каква цена са. ( и евентуално дали трябва да спомена, че са за по-деликатни части :D )
И още нещо - могат ли да се режат на по-малки парченца? (защото, както вече споменах, ми трябва за бикини зоната което не е голямо пространство и ако си я залепя цялата после сигурно ще обрасна с косми навсякъде 8-) )

MoMoXiXi
03-30-2009, 16:40
Ехоо, кажете бе хора :(

zloto
03-30-2009, 16:58
За видовете - просто виж в аптеката, всякакви има. На Strep също би трябвало да има за интимните части. Цените вървят от 7 до 11 лева, но май за бикини зоната са около 10, другите са по-евтини. Спомени кой вид искаш, да. Ако си от София, провери в аптеките Ремедиум, има голям избор за всичко. Май не само в София ги има, не знам.
Иначе попринцип повечето ленти са скъпи. На Дева са най-евтини, към 4 и нещо, но май ги няма навсякъде и не знам дали имат за бикини зоната.
Могат да се режат на парченца.

MoMoXiXi
03-30-2009, 17:04
Една лентичка 11 лева :shock:

GerYy
03-30-2009, 17:08
На стреп са хубави. 1 лентичка струва около 1 левче :)

mysterious93
03-30-2009, 17:16
лентички бих си взела само щото са по евтини :-o обаче ако лентичките са по 7-11 лева , че то по добре да отида на кола маска. Видях някакви на дева ако не се лъжа за тяло бяха към 5 лева имашеи някакви таку или нещо от тоя сорт пак доло горе на тая цена ама нз стават ли? и по специално девата..да не си дам парите на вятъра и да ми стоят лентичките неизползвани :D иначе ако ще купуваш мисля че трябва да споменеш че е за интимните зони :D

MoMoXiXi
03-30-2009, 17:17
Ааа кутийката е 11 лева, пфю 8-)

Мерси, ще си взема Стреп тогава. :)