PDA

View Full Version : С какво съм заслужила лошо отношение?



therocky
03-30-2009, 13:25
.....

Gary
03-30-2009, 13:30
Е какво да те критикуваме - имаш нужда да споделиш, да поплачеш и го правиш. Ако така ти олеква - чудесно, освободи напрежението. А истинските приятели са малко, пази ги! Останалите - да "духат супата"! И не съди прекалено строго - страхът е сериозен мотив човек да направи много неща.

therocky
03-30-2009, 13:35
.........

Enough
03-30-2009, 13:42
eto ti gu6

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/01/funny-pictures-kitten-hug.jpg

Gary
03-30-2009, 13:47
Е какво да те критикуваме - имаш нужда да споделиш, да поплачеш и го правиш. Ако така ти олеква - чудесно, освободи напрежението. А истинските приятели са малко, пази ги! Останалите - да "духат супата"! И не съди прекалено строго - страхът е сериозен мотив човек да направи много неща.

За мене това не е мотив. Приятел ли ти е, колкото и да се страхуваш заставш зад него. Поне така е при мене. Страховете са за да се преодоляват.
Плача, защото ме е яд, а не защото ми олеква.
Да, съгласен съм, че трябва да застане до теб, по това се отличават истинските приятели от познатите. Не всеки може да преодолее страховете си. А плачът дори да е от гняв пак разтоварва. Гадно е, че си получила такъв удар...

myNameIsImmortal
03-30-2009, 13:48
В тоя сват има 2 вида хора:
Единия са тези, които са винаги добри с другите, които винаги гледат как да помогнат, които гледат 1во другия, а след това себеси.. другия тип са тези които чакат всичко на готово, и им дреме само и единсвено за тях..
Съвет - не знам какъв съвет може да ти се даде, освен да преценяваш 1во хората, до колко са готови да се жертват за другия и чак тогава да ги допускаш до себеси.. :neutral:

therocky
03-30-2009, 13:55
;;;;;;;;

myNameIsImmortal
03-30-2009, 14:01
Не си разбрала какво исках да кажа..
Ще се опитам да ти обясня това което имах в предвид:
Значи както по горе казах хората са 2 вида, тези които се отнасят добре към другите, които гледат да помагат когато с каквото могат и притежават всякакви добри качества, а 2рия тип са тези които "взимат без да дават", гледат как да си усладят живота без да обръщат внимание дали не пречат на някой по този начин.
Т.е. 1вия вид са -добри, 2рия вид -лоши.
Явно е решила да бъде от 2рия вид, защото ако е била истинска приятелка за 1-2 шамара не е трябвало да те предава и да прави това което е направила (не спомена нищо какво е станало затова обобщавам)
Ето това исках да кажа и дано сега вече да си ме разбрала..
Единсвения начин е да пресяваш тези които наистина заслужават да ти бъдет приятели и няма да направят това, което тя е направила..

Gary
03-30-2009, 14:12
Да, може би е така, но аз познавах трима души, които можеха да преодолеят страховете си. Уви вече са двама, другият почина преди време, заради това, че застана зад гърба на приятел - и плати жестока цена. Вероятно затова съм склонен да не приема категоричната ти позиция.

therocky
03-30-2009, 14:21
//////

therocky
03-30-2009, 14:24
;;;;;;;;;;

Gary
03-30-2009, 14:25
Е, това приятелка ли е?

П.С. Ако не и беше дала номера ми щеше да изяде два шамара :O
Не. И не виждам смисъл да се ядосваш заради нея. За мен тя не си струва нервите, а за теб?

therocky
03-30-2009, 14:27
>>>>>>>>>>>

3oPuTyYy
03-30-2009, 14:28
Съгласна съм че света е гаден.. но си в него и ще ти се наложи да играеш по неговата свирка .. и ако не искаш цял живот да ревеш се стегни и не бъди толкова наивна,не очаквай всичко да ти е наред, не бъди толкова добре със всички не си длъжна да защитаваш всички :wink: По плачи си, а след тва се стегни и само напред :-)

myNameIsImmortal
03-30-2009, 14:32
определено не е приятелка.. без твое съгласие няма право да разпространява номера ти.. а пък какво са 2-3 шамара.. :?
Затова както казва Костадин: кажи и Have a nice life..

vankovvv
03-30-2009, 14:33
Е, това приятелка ли е?

П.С. Ако не и беше дала номера ми щеше да изяде два шамара :O
Не. И не виждам смисъл да се ядосваш заради нея. За мен тя не си струва нервите, а за теб?

Разбира се, че не си струва. Осъзнавам го. Яд ме е, че има толкова подли хора.
Ох за сажаление има и то много такива ... Живота е гаден ....

relax4o
03-30-2009, 14:33
Аз пък сега щях да отида и да я пребия. Много мразя да говорят зад гърба ми. И не знам каква приятелка ти е била след като ти дава номера на някакви безразлични за нея(не знам до колко е така). Не знам тогава и до колко е брат на брат си(така да се каже). То това значи е много просто същество. Как аз ще давам номера на приятел на човек, който не ми е толкова близък.
Надявам се майка ти те е разбрала и няма да имаш проблем с нея.

Това май ти беше за урок с телефона. Следващия път го взимай, макар, че наистина е подло да се дига чуждия телефон.

therocky
03-30-2009, 14:33
[[[[[[[[

Gary
03-30-2009, 14:34
Яд ме е, че има толкова подли хора.
Е светът не е розов. Побесней си и продължи напред. Натрупала си опит, платила си цена - не го забравай, направи си изводите и помъдряла продължавай в този свят:) Дано да съм те разведрил и поел част от яда ти:)

therocky
03-30-2009, 14:35
;;;;;;;;;

relax4o
03-30-2009, 14:37
Яд ме е, че има толкова подли хора.
Е светът не е розов. Побесней си и продължи напред. Натрупала си опит, платила си цена - не го забравай, направи си изводите и помъдряла продължавай в този свят:) Дано да съм те разведрил и поел част от яда ти:)

Вече не плача. За щастие баща ми беше първия, който ми подаде ръка и ми каза, че нямало смисъл да плача за това, че някой ми е забил нож в гърба. Щом го е направил, не е бил приятел, поне не на мене!

Добре е направил баща ти. Оставяй я тая твоя "приятелка". По-добре никой отколкото такива хора...

Gary
03-30-2009, 14:37
При такъв баща ние от форума не ти трябваме. Послушай го!

3oPuTyYy
03-30-2009, 14:42
Съгласна съм че света е гаден.. но си в него и ще ти се наложи да играеш по неговата свирка .. и ако не искаш цял живот да ревеш се стегни и не бъди толкова наивна,не очаквай всичко да ти е наред, не бъди толкова добре със всички не си длъжна да защитаваш всички :wink: По плачи си, а след тва се стегни и само напред :-)
Гаден е от една страна! Няма да играя по ничия свирка. Силно вярвам, че ние младите, добрите ще променм света. Не очаквам всичко да ми е наред, знам, че няма. Защитих го, защото така почувствах, че трябва. Наивна не съм точно. Не вярвам на всичко и всички. Просто тя се промени на последък много, заради друго момиче... Но да не навлизам в подробности :)

Ти си знаеш най-добре каква си :) А за вярването и младите...ако наблюдавам по малките от мен...според мен въобще не смятам, че са добри или че ще променят света.Той за мен върви в една посока и тя е НАДОЛУ !!! Е все пак тва си е мое мнение :) И се надявам да не съм права за повечето неща които си мисля!

relax4o
03-30-2009, 14:47
Съгласна съм че света е гаден.. но си в него и ще ти се наложи да играеш по неговата свирка .. и ако не искаш цял живот да ревеш се стегни и не бъди толкова наивна,не очаквай всичко да ти е наред, не бъди толкова добре със всички не си длъжна да защитаваш всички :wink: По плачи си, а след тва се стегни и само напред :-)
Гаден е от една страна! Няма да играя по ничия свирка. Силно вярвам, че ние младите, добрите ще променм света. Не очаквам всичко да ми е наред, знам, че няма. Защитих го, защото така почувствах, че трябва. Наивна не съм точно. Не вярвам на всичко и всички. Просто тя се промени на последък много, заради друго момиче... Но да не навлизам в подробности :)

Ти си знаеш най-добре каква си :) А за вярването и младите...ако наблюдавам по малките от мен...според мен въобще не смятам, че са добри или че ще променят света.Той за мен върви в една посока и тя е НАДОЛУ !!! Е все пак тва си е мое мнение :) И се надявам да не съм права за повечето неща които си мисля!

Всъщност си права. Сега малките са пълни уроди. Всичките имат проблем с главния. 3 клас не се вижда ми награбил цигарата -> О, боже мой.
С всяко поколение народа затъпява все повече... За пример мога да посоча Darkkiss, който се мисли за много умно момче, ама всъщност не възприема по-доброто, ами продължава с по-лошото, което го насочва на долу...

3oPuTyYy
03-30-2009, 14:57
Всъщност си права. Сега малките са пълни уроди. Всичките имат проблем с главния. 3 клас не се вижда ми награбил цигарата -> О, боже мой.
С всяко поколение народа затъпява все повече... За пример мога да посоча Darkkiss, който се мисли за много умно момче, ама всъщност не възприема по-доброто, ами продължава с по-лошото, което го насочва на долу...

Ха всъщност знам много добре за какво ми говориш,незнам за Darkkiss, но определено смятам, че малкото поколение има нужда от помощ и то психическа.Незнам дали тва се дължи на родителитеили, на среда, а може и на даскалото, на държавата незнам..но малките нямат проблеми само с цигарите,едва ли цялата им агресия идва от тютюнопушенето, мисля че по скоро трябва да им помогнем с наркотиците и алкохола. :-o

relax4o
03-30-2009, 15:07
Всъщност си права. Сега малките са пълни уроди. Всичките имат проблем с главния. 3 клас не се вижда ми награбил цигарата -> О, боже мой.
С всяко поколение народа затъпява все повече... За пример мога да посоча Darkkiss, който се мисли за много умно момче, ама всъщност не възприема по-доброто, ами продължава с по-лошото, което го насочва на долу...

Ха всъщност знам много добре за какво ми говориш,незнам за Darkkiss, но определено смятам, че малкото поколение има нужда от помощ и то психическа.Незнам дали тва се дължи на родителитеили, на среда, а може и на даскалото, на държавата незнам..но малките нямат проблеми само с цигарите,едва ли цялата им агресия идва от тютюнопушенето, мисля че по скоро трябва да им помогнем с наркотиците и алкохола. :-o

Не ти и трябва да го знаеш. Отвратителен е. Не взима примери. Какво друго? Пубер си е. Гледам да му покажа някой и друг добър пример(в това поне съм добър 8-) ), ама уви. От идиотщина нищо не възприема. Ако ти се чете за какво става въпрос това хлапе пиши ЛС.

therocky
03-30-2009, 15:14
:)

relax4o
03-30-2009, 15:20
Еми като ще се защитава едно семейство да се защитава разбира се. Защото има много семейства, които нямат доверие на децата си и се вслушват в чуждото мнение, което е много тъпо от тяхна страна. Баща ти явно те знае много добре и вярва единствено на теб. Това си е добър баща ;).

therocky
03-30-2009, 15:23
/////

relax4o
03-30-2009, 15:32
Пак ти казвам - оставяй я. Два шамара не са болка за умиране. Боже, боже. До къде стига света.

Ако трябва да си довършвам мисълта от горе: Вече на мода са женските бойни изкуства, ако ме разбирате какво имам предвид. Те момчетата/мъжете спряха да се бият, та ся момичетата/жените почнаха.

------------
Тя тая дето ти е звъняла хубаво защиатава братчето си, ами и приятелката ти да беше направила така. Ако искаш и го дай за пример това. Чист удар под кръста си е.

therocky
03-30-2009, 15:42
/////////

relax4o
03-30-2009, 15:52
Не искам да ставам банален, ама да е мислила на време. Все пак...


После ми кажете да не бия момичета(хах не че го правя по грубия начин ама...), ама някои са за убиване.

therocky
03-30-2009, 15:56
ddd

relax4o
03-30-2009, 15:59
Еми аз нямам повече какво да кажа... надявам се да си оправите проблема по начин, който вие смятате за добре.

DevilWish
03-30-2009, 16:13
Е какво да те критикуваме - имаш нужда да споделиш, да поплачеш и го правиш. Ако така ти олеква - чудесно, освободи напрежението. А истинските приятели са малко, пази ги! Останалите - да "духат супата"! И не съди прекалено строго - страхът е сериозен мотив човек да направи много неща.
Съгласна съм.
И на мен ми се е случвало и те разбирам.Много е кофти, но просто можеш дори да се радваш, че си се отървала от фалшива приятелка ;)

aka6a_vamp
03-30-2009, 16:18
Да наистина е много гадна ситуацията,но лично аз смятам,че прекалено много се изтъкваш..изкара се перфектна тук и се издразних,честно.Не знаем ситуацията точно,защо веднага обвинявате другото момиче за всичко..съжалявам,че съм толкова директна,просто мразя такива хора!

therocky
03-30-2009, 16:19
x.........

aka6a_vamp
03-30-2009, 16:21
Ехейй не ми изопачавай думите,моля те...