PDA

View Full Version : масло и диета ;d



love ... шкембе чорба &lt
03-30-2009, 13:53
здравейте, искам да ви попитам дали, хммм, се пълнее от маслото? не съм си набелязала точна диета. обачеееее диетата ми е следната: (поне днес беше така)
закуска: банан
обяд: таратор и пих едно плодово мляко
следобед: ябълка и препечена филия с масло
вечеря: пак мисля да е препечена филийка с масло и шарена сол
та въпросът ми е дали мога да включа тва масло в диетата, щото не съм много сигурна дали става... а и също така: за приблизително две седмици, дали ше стане нещо с тая "диета". като се има предвид и че ще спортувам от време на време?
тенкс много :-)

zvezdichka2
03-30-2009, 14:01
с тоя хляб.. едва ли. Особено на вечеря :D

love ... шкембе чорба &lt
03-30-2009, 14:05
пълнозърнест?
оф, еми дайте няква идея за вечеря.
: S

billytalent
03-30-2009, 14:11
пълнозърнест?
оф, еми дайте няква идея за вечеря.
: S

Пилешко месо или някаква салата,аз напоследък през деня си ям каквото искам,а за вечеря едно от тези неща и съм отслабнала,просто вечер храната ти трябва да е по-лека

Pepincetyy
03-30-2009, 17:08
По-добре за вечеря яж плодове,кисело мляко,салата...нещо такова-да е по-леко :)
Успех

love ... шкембе чорба &lt
03-30-2009, 17:16
По-добре за вечеря яж плодове,кисело мляко,салата...нещо такова-да е по-леко :)
Успех
ох, проблемът е, че изям ли една ябълка – огладнявам още повече, изям ли втора – пак същото положение. с останалите плодове подобна работа... ъмм, аз като съм свикнала да ям по два хот-дога, две пици или две баници САМО за обяд, за другото време да не говорим, ми е леко (доста) трудно да се нагодя към тоя режим...
също още един въпрос : висока съм 170 и тежа 53.5 кг
съзнавам, че не съм особено дебела, но просто тялото ми е недоизпипано. искам да е перфектно. а това едва ли става само със спорт.
днес сутринта направих 100 коремни преси, вдигах гирички, преди малко направих още 90 преси, сега мисля да правя и клекове.
оф, вманиачена съм по тва стягане и отслабване, а нямам никва воля, мързелът ме гони отвсякъде.

Pepincetyy
03-30-2009, 17:21
Аз мисля, че си си екстра просто трябва малко да се стегнеш - прави си упражненията и избягвай тестените неща,сладко,газирано.
Преди да започна аз диетата, също бях голям мързел, винаги отлагах за другия ден, но като се реших най-накрая и започнах....сега се чуствам просто идеално, така че по мъчи се и пребори мързела.

mysterious93
03-30-2009, 19:38
az 6te umra ot glad taka :D za ve4erq SAMO edna filiiika... 4e to po dobre bez neq :D :D znam 4e vse pak e dieta i ne moje vsi4ko kvoto iskame ama na mene mi se struva malko :D

MoMoXiXi
03-30-2009, 19:49
Можеш да ядеш пълнозърнест хляб преди 3-4 часа .
Можеш и да си мажеш масло на него, ако не става дума за маргарин, ами краве масло.
Права си , че само с диета няма да стане.
Диетата не струва.
С мързел няма да стигнеш доникъде със стягането.
Със 190 коремни преси пък още повече.

Пфу, уморих се днес. Има поне 5 теми на първа страница, в които пише едно и също. :-o

love ... шкембе чорба &lt
03-31-2009, 08:24
^ wtf?!
какво им е на коремните преси, съчетани с вдигане на гирички и клекове? плюс няколко литра вода на ден? и бягане почти всяка сутрин?!
:D
бтв, тая сутрин ходих за пръв път да бягам в един парк. леле, човечеее, аз на втория метър се запъхтявах и не можех да продължа повече. ;D
тая сутрин ядох овесени ядки с плодово мляко Активиа
наобед мисля да ям същото, но с кисело мляко, не плодово.
за вечеря няква салатка...
mysterious93, повярвай ми, аз вече едва не съм умряла от глад.. някакъв ужас е, особено както съм свикнала да си ям каквото си искам, и то когато си поискам......
тая сутрин само минавам покрай будката с тостерите и се чува едно страдалческо "уффф"
:(

Wrathchild
03-31-2009, 08:29
love ... шкембе чорба <, избери си меню с по-засищащи храни. ДИЕТА НЕ Е = НА ГЛАД! Да не говорим, че ако гладуваш всичко се лепи.

Terorist
03-31-2009, 08:38
При твоите данни май ти трябва стягане, а не отслабване, не предприемай драстични диети, просто премахни junk food-a от менюто си и тренирай редовно, по възможност помоли някой който разбира от това да ти направи нещо като програма за трениране в домашни условия или ходи на фитнес(аз лично не го препоръчвам, ама...).

SiSsKkAa
03-31-2009, 08:42
Ами чесно казано маслото,обикновения хляб(макар и препечен) и бананите не са най-подходящите храни за човек,който иска да отслабне.Поне аз така мисля и съм чела.Най-калоричните плодове са гроздето,банана и черешите.