PDA

View Full Version : Една голяма каша...



nqkafsi_tam
03-30-2009, 14:25
Има едно момиче, към която изпитвах много силни чувства, бях и споделил за това, но тя неможеше да ми отвърне със същото и все още не може и едва ли някога ще може. Въпроса е, че не искам да и създавам излишни вълнения, които забелязвам и влият много лошо, защото е доста добър човек и има страхотен характер...Опитвам се да я забравя или по-точно да нямам чувства към нея, но се познаваме от доста много време... и почти всеки ден се виждаме... Виждам, че тя се опитва да ме избягва, затова и аз почнах да правя същото, да избягвам нея, въпроса е че след всички тези дълбоки чувства към нея, аз останах без никакви изобщо към живота, към нея все още имам, но никакви други... Всякаш всеки ден правя една крачка напред и три назад... и само се прецаквам още повече и повече...

Enough
03-30-2009, 14:27
poznato ... prosto walk away i tva e :) davai go po-vedro ... znam 4e 6te e nasila, no pomaga :)

3oPuTyYy
03-30-2009, 14:51
Тва ми е много познато по малко по-различен начин..но както и да е. :) Мога да ти кажа само да не спираш да чувстваш заради нея, дръж се и смени компанията,времето лекува.Но ако я виждаш често ще ти трябва доста време. :?

hooliganka89
03-30-2009, 15:20
Нещата все някога се нареждат.Не можеш да твърдиш,че животът ти се върти около едно момиче.Винаги можеш да намерип нещо друго което да заема съзнанието ти,само да имаш воля.Има ли желание има и начин.

DevilWish
03-30-2009, 16:17
poznato ... prosto walk away i tva e :) davai go po-vedro ... znam 4e 6te e nasila, no pomaga :)
Така е . .това е единственото решение ;)

nqkafsi_tam
03-30-2009, 16:30
Някой неща всякаш са по-силни от нас и изглежда всякаш не ги избираме ние, а те избират нас. Точно по същия начин се чувствам и аз, просто искам да се откажа от чувствата си към нея, но чувствата ми към нея не искат да се откажат от мен, ако някой ме разбира какво искам да ви кажа. Просто опитвам се да се разсейвам по всякви начина да отдалеча вниманието си от нея, но някак всичко пак стига до нея, а ние дори не сме ходили, дори немога да кажа, че сме били супер близки, просто всичко е някак си много странно и необяснимо, от което стигам, че може би наистина това е любовта: "Да си готов на всичко, независимо от всичко и всички, без значение какво е станало или какво ще стане, да забравиш за себе си и да помислиш за човека, който обичаш, кое е най-добре за него, в случая нея" и знам, че след време ще бъдем заедно, просто съм обеден, просто няма да е скоро, до тогава ми трябва само малко вяра и търпение, които нямам.
как защо и кога? въпрос след въпрос аз имам и търся отговори, които само тя може да ми даде....
А може би за първи път съм истински влюбен и немога да го преживея, незнам хора, наистна е голяма каша....

nqkafsi_tam
03-30-2009, 17:05
Нещо интересно, един път бяхме на кафе аз, тя и още хора и тя беше седнала до мен, ей хора крака ми като почна да трепери, незнам просто бях много притеснен ... и така е всеки път ззащо?

nqkafsi_tam
03-30-2009, 18:26
;\

Waster
03-30-2009, 18:32
след време като я преодолееш ще видиш колко е хубав живота без любов 8)

nqkafsi_tam
03-30-2009, 18:36
mi zavisi 4ovek az sam edva na 16 neznam o6te kolko vreme 6te jiveq, no do sega sym razbral 4e liubovta i priqtelstvoto sa nai-vajnite ne6ta v jivota vsi4ko drugo e palnej

Waster
03-30-2009, 18:41
баце за тебе живота тамън почва, зарежи я ся любовта има време за нея, карай да върви и с повече жени :smt006

flower123
03-30-2009, 19:09
Няма да е първата,няма да е последната не е единствената.shit happens.get over it.

valdesbg
03-31-2009, 05:11
и само се прецаквам още повече и повече...

Ей това е изречението.

Сега, щом виждаш проблема - разреши си го без сълзи и сополи. Вярвай ми има такъв начин.

BaiToq
03-31-2009, 05:59
Това са глупости.
Как да не изпитваш чувства?
Имаш семейство,може би имаш
приятели,имаш сигурно нещо,
с което да се занимаваш...
Вдигни глава и продължавай-не говори
с нея,не се срещай с нея.
Може още дълго да не я забравиш,
но животът си тече през това време.
Ако изпускаш хубавите моменти
може после да съжаляваш.
Помисли си.

nqkafsi_tam
03-31-2009, 12:35
ye, but don't have any sense, without her...
IT's crazy It's STUPID, but it's me :)

AtlantidaLove
03-31-2009, 12:54
Няма да е първата,няма да е последната не е единствената.shit happens.get over it.+1
:) :wink: :-P

nqkafsi_tam
04-01-2009, 09:44
tolkova trudno da se kontroliram nikoga ne e bilo ....... molq pomognete ;d

vikivip9
04-10-2009, 12:21
По това което прочетох няма как да не забележа че доста си падаш по момичето , когато си й признал чувствата си може да не е била в настроение.Имаш ли и скайпа, номера... След коя среща си й признал чувствата си?Може да й се е сторило още рано, затова да се е отдръпнала. Моя съвет е да я потърсиш, да излезете и да си поговорите, този разговор може да бъде решаващ. В никакъв случай не се притеснявай, това също може да е
причина заради която да се оттегли :) Успех !!!
П.С. От къде си?

tanchetyy
04-10-2009, 12:43
Някой неща всякаш са по-силни от нас и изглежда всякаш не ги избираме ние, а те избират нас. Точно по същия начин се чувствам и аз, просто искам да се откажа от чувствата си към нея, но чувствата ми към нея не искат да се откажат от мен, ако някой ме разбира какво искам да ви кажа. Просто опитвам се да се разсейвам по всякви начина да отдалеча вниманието си от нея, но някак всичко пак стига до нея, а ние дори не сме ходили, дори немога да кажа, че сме били супер близки, просто всичко е някак си много странно и необяснимо, от което стигам, че може би наистина това е любовта: "Да си готов на всичко, независимо от всичко и всички, без значение какво е станало или какво ще стане, да забравиш за себе си и да помислиш за човека, който обичаш, кое е най-добре за него, в случая нея" и знам, че след време ще бъдем заедно, просто съм обеден, просто няма да е скоро, до тогава ми трябва само малко вяра и търпение, които нямам.
как защо и кога? въпрос след въпрос аз имам и търся отговори, които само тя може да ми даде....
А може би за първи път съм истински влюбен и немога да го преживея, незнам хора, наистна е голяма каша....

моето е подобно с малки разлики да ти кажа от много време съм така и не минава лесно , но ако наистина мислиш че дори и след време може да сте заедно тогава трябва да имаш търпение моя сажвет е докато чакаш това време или докато не я преживееш излизай с приятели повече забавляваи се на мен това ми помага и ме разсеива пробваи :)

didoran
04-10-2009, 13:02
Пич аз съм в същото положение... мега кофти :( но гледай да се веселиш повече не мисли за нея (трудно но постижимо) и така кретаи някак си така искам да направя аз но не мога :[ Викам си маината му но след известно време пак тя ми е в главата... С времето ще стане по добре споко :-o да се надяваме

moneycomeme
04-11-2009, 10:03
Въпроса за влюбването и състоянието,в което нямаме обратна връзка на любов няма как да ти помогенем,там изкарваш собственото си АЗ на показ! :) Не можем да те излъжем,повлияем или нещо друго,страшно малко са хората,които наистина биха могли да ти помогнат и да те накарат за момента да промениш себеусещането си!Понякога има неща,които просто се случват без да са желани...никой и не те е питал дали искаш да се родиш,но си се родил нали?Просто продължаваш да живееш,мислиш и прогресираш,един ден ще му дойде и времето на любовта!

unwanted
04-11-2009, 10:07
просто върви напред,колкото и да ти е трудно..всеки преминава през така наречената невъзможна любов...просто трябва да бъдеш много силен...и времето лекува,малко или много.. :(

sunbeamz
04-11-2009, 12:19
Ммм напълно те разбирам.. преди една година без 1-2 месеца... така да се каже започнах да се чувствам по същия начин... само че чувствата ми бяха към едно момче де :D Та..ние също не бяхме коой знае колко близки... в началото ми беше просто симпатичен,след това започнаха да се появяват сериозни чувства.. но не исках да му покажа за да не го загубя... ии след още 1 месец дойде кулминацията... буквално.. обичах го.. всеки ден прекарвахме заедно няколко часа и през това време бях най-щастливата... и все още не исках да му кажа за чувствата си,за да не го загубя... но една сутрин... 1-2 дни преди края на учебната година,просто се събудих и реших че трябва... обадих му се и му казах всичко... иии той ми каза 'да,знам' нищо повече... после направих ВСИЧКО възможно за да го забравя... отбягвах го,не говорех с него,не го виждах цяло лято... и ето че 15 септември дойде и си мислех че съм готова да го видя,няма как... Да,но щом го видях краката ми се подкосиха и започнах да треперя както ти в заведението.. тогава разбрах,че чувствата ми още ги има... след още 1-2 месеца,реших чееее мога без него и тръгнах с едно момче... 4 месеца... но не можах да го забравя,мислех за него всеки божи ден... отново го избяхгвах, не си говорехме дори когато се виждахме веднъж на 2 месеца..

И сега.... 1 година по-късно,най-сетне успях да се отърся от него... а до този момент имаше литри сълзи,милион изслушани тъжни песни,часове прекарани сама на тъмно за да си мисля за него,далеч от реалността....
Но повярвай ми! Ще бъде тежко... Ще ти бъде трудно... няма как.... Но имаш приятели които те обичат,имаш близки които държат на теб... не се предавай!

ПС: Написах всичко това... за да видиш,че моята история не е много по-различна от твоятаа... но аз,човекът който няма абсолютно никаква воля... успях да го забравя...защо да не успееш и ти без да проваляш живота си,заради едно момиче,няма значение колко я обичаш... УСПЕХ! Ще ти е нужен.. :-) :smt003

parad1s3e
04-11-2009, 15:57
моето е подобно с малки разлики да ти кажа от много време съм така и не минава лесно , но ако наистина мислиш че дори и след време може да сте заедно тогава трябва да имаш търпение моя сажвет е докато чакаш това време или докато не я преживееш излизай с приятели повече забавляваи се на мен това ми помага и ме разсеива пробваи :)[/quote]

+1 :)