PDA

View Full Version : Козметик - Велико Търново



gia_sena_mono
03-30-2009, 15:11
Моля препопъчайте ми някой добър козметик от Велико Търново.
Имам много пъпки по лицето си (повечето стават огромни, буквално като някакви буци и ме болят), черни точки и пори.Направо вече не знам какво да правя.С какво ли не ги мазах,чистих и прочие.И на дерматолог ходих, но май не улучих човека и само ескпериметнираше с моя проблем и ми изписваше лекарства и мазила за сума ти пари, които изобщо не ми помагаха.Сладко спрях да ям за известно време - пак не помогна.
На 19 съм, ще правя 20 тази година, а сякаш съм в пубертет.Момичетата около мен нямат никакви пъпки, имат чиста кожа, а моята е ужасна.
Та кажете някой добър козметик, от когото сте доволни.Каква е цената на почистването, колко трае, какво по-точно ти правят - до сега не съм ходила на козметик ,та затова питам.Из форума съм чела за случаи, в които на хората са им оставяли белези от тези почиствания.
Благодаря предварително. :)

PepElqShKaAa
03-30-2009, 15:18
ами аз ходих при една Кремена но не знам къде й е сега салона (тя все се мести :D ) доволна съм от нея.почистването струва 25 лв иии мн неща ти правят,на мен специално ми почистваше черните точки (нищо че после пак се появяват,но има временен ефект)