PDA

View Full Version : Упражненията и Аеробиката вкъщи.



XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 15:48
Споделете какво правите в домашни условия за да поддържате фигурата си.

Аз всеки ден правя малко упражнения за разгрявка.
След това 50 клякания.
100 коремни преси.
И (незнам как се казва) - лягам на страни и вдигам крак във въздуха. (За палазките.) ;)
След това хвърлям душ и съм готова.
Мисля сега ваканцията да потренирам малко повече.

Вкъщи имам кростренажор и сауна. Добре ли ще е да ги съчетая?!
Също така свалих едно Тае Бо от Замунда. Ако някой знае дали е добро нека каже. ;)

tItEufFf
03-30-2009, 15:53
Аз понякога си танцувам...

Само това. Аеробика и такива неща не мога да правя. Просто не мога да преодолея мързела си

XENON
03-30-2009, 15:55
има ли ефект от тия работи :)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 15:56
има ли ефект от тия работи :)

Ами да.
Аз не отслабнах от тях, но се забелязва доста добро стягане.
Упражненията са за стягане.
Ако искаш да отслабнеш трябва да се намали сладкото и тестото.
Но общо взето да - има ефект. :)

xAddicteDx
03-30-2009, 15:59
Аз правих преси, това за паласките и още две, които не мога да ги обесня.А до сега правих "Pump it up", пак от замундата, което е нещо от сорта на аеробиката и напрао се разглобих :smt119 Тае Бо-то не съм го пробвала, но това, което правих е с що-годе хубава музика, но пък е доста изморително :-D

XENON
03-30-2009, 15:59
ами аз сладко не ям вече само плодове и зеленчуци значи ше има ефект :)

anitram
03-30-2009, 16:00
Аз понякога си танцувам...

Само това. Аеробика и такива неща не мога да правя. Просто не мога да преодолея мързела сиaz sym sy6tata :(

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:04
ами аз сладко не ям вече само плодове и зеленчуци значи ше има ефект :)

Яж месо!
И млечни продукти.
Иначе ще има огромен йо-йо ефект и ще ти е много трудно.
Не е нужно да спираш всичко наведнъж.
Постоянство му е майката.

LovelyGirl
03-30-2009, 16:13
XTREMEFREERIDE - пише се палаСки :).Аз не правя упражнения вкъщи,а вместо това ходя на фитнес.Предпочитам него.Преди време пробвах у нас,но като съм сама ми става мързеливо и ненадъхващо,за това ходя фитнеса 8-)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:17
XTREMEFREERIDE - пише се палаСки :)

Тъкмо това се чудех.
Извинявам се за грешката.

SunSmile
03-30-2009, 16:22
TaeBo
Pump it up
Aerobic
...Тичане и ограничаване от сладко, мазно, тестено!
От няколко седмици играя ТаеБо, има стягане.
Отслабването го започвам от утре със всички изброени клипове, тичане на стадиона и ограничения. Имам голям хъс и воля да постигна нещо :)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:46
Не правете всичко на веднъж, че ще се откажете!
По малко и за повече време.
След 3 месеца ще бъдете в отлична форма. ;)

MoMoXiXi
03-30-2009, 16:49
Ами в нас от време на време правя каланетика, зумба, тае бо, скачане с въже, ходя да бягам поне веднъж на 2 дни.
Освен това с гирички 3кг правя по едно упражнение за всяка мускулна група всеки ден и така. ;)


Бтв не те знам какви коремни преси правиш, но ако са тия стандартните 180 градуса където от легнало положение опираш гърди до колената (или малко над тях) не блазя на кръста ти....

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:51
Ами в нас от време на време правя каланетика, зумба, тае бо, скачане с въже, ходя да бягам поне веднъж на 2 дни.
Освен това с гирички 3кг правя по едно упражнение за всяка мускулна група всеки ден и така. ;)


Бтв не те знам какви коремни преси правиш, но ако са тия стандартните 180 градуса където от легнало положение опираш гърди до колената (или малко над тях) не блазя на кръста ти....

90 градуса са пресите. ;)

XENON
03-30-2009, 16:52
Не правете всичко на веднъж, че ще се откажете!
По малко и за повече време.
След 3 месеца ще бъдете в отлична форма. ;)

на мен ще ми трябват много повече от три месеца :)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:53
Не правете всичко на веднъж, че ще се откажете!
По малко и за повече време.
След 3 месеца ще бъдете в отлична форма. ;)

на мен ще ми трябват много повече от три месеца :)

Колко килограма излишни имаш? :-o

XENON
03-30-2009, 16:54
35 :(

Pepincetyy
03-30-2009, 16:55
Аз правя сутрин и вечер по 100 коремни преси, скачам на въже, въртя обръч и правя едни упражнения от замунда...само това, но има доста добър ефект. :)

Sensuality
03-30-2009, 16:56
Свалих си едно клипче с аеробика от замунда,но нещо ми се вижда сложничко.
Май ще заложа на стария начин - пускам си музика и танцувам поне 45 минути ,най много 1 час.Преди го правех и имаше доста добър ефект.
Като естествено комбинирам всичко това с хранителен режим и някакви отделни упражнения като стана сутрин и вечер преди лягане.
И минимум 2 литра вода на ден.

Pepincetyy
03-30-2009, 16:58
35 :(
35 килограма :-o
А колко си висок?

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 16:59
35 :(

А колко изобщо тежиш?!
В смисъл... на всеки му стоят различно килограмите...

MoMoXiXi
03-30-2009, 16:59
90 градуса са пресите. ;)

Ами да ти кажа пак са много. След 2 години кръст няма да ти остане. Да не преувеличавам, но понякога е възможно от претоварване и гръбначни изкривявания да се получат - не е шега работа, гръбнака трябва да си го пазиш. По-добре ги прави така - легни на земята (или на дюшек ако имаш), сложи си ръцете или под дупето или ги разпери настрани и си вдигай краката отначало перпендикулярно на земята, след известно време като свикнеш пак така на 90 градуса, но не спирай ами ги свивай и продължавай упражнението до гърдите. Така се напрежението в/у кръста се намалява значително. :)

XENON
03-30-2009, 16:59
183

XENON
03-30-2009, 17:01
35 :(

А колко изобщо тежиш?!
В смисъл... на всеки му стоят различно килограмите...

135 ама 100кг са ми супер щот съм едар

MoMoXiXi
03-30-2009, 17:02
XENON, силови упражнения!

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 17:02
^ Не е лоша идея.
Благодаря!

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 17:03
XENON, постоянство и ще успееш! :)

XENON
03-30-2009, 17:05
XENON, постоянство и ще успееш! :)
на това се надявам :)

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 17:09
XENON, постоянство и ще успееш! :)
на това се надявам :)

Стискаме ти палци.

XTREMEFREERIDE
03-30-2009, 17:10
Някой да знае за 90 дневната диета дали мога да хапна след вечерята една ябълка?! :-o

Zehtinka
03-30-2009, 17:34
Аз започнах да правя "Pump it up",много е тунизиращо и направо си ме влуди :grin: Правя го сряда,събота и неделя-сутрин.Така добре ли е ,трябва ли да го зачестя ?:-o

tedytyy
03-30-2009, 20:40
Аз в началото бях доста некоординирана с това "Pump it up",но постепенно почнах да свиквам,а тъкмо бях на косъм да се откажа.. :-D вече се движа в такт и доста по леко,в сранение с началото,когато бях изключително небрежна,та дори и тромава ! :D Редум с pump it up-a правя други упражнения и се качвам на степера,който имам в нас и така поддържам форма.

FancyGirl
03-31-2009, 07:56
TAE-BO :grin: :grin: :grin: :grin:
хем е разведряващо хем забавно :grin:

bloodyF
03-31-2009, 12:06
Не правете всичко на веднъж, че ще се откажете!
По малко и за повече време.
След 3 месеца ще бъдете в отлична форма. ;)

на мен ще ми трябват много повече от три месеца :)

и на мен :-D

XLaDy
04-01-2009, 15:16
кажете някои упражнения за задните части ... :oops: :P

Loshotia
04-01-2009, 16:14
Аз в началото бях доста некоординирана с това "Pump it up",но постепенно почнах да свиквам,а тъкмо бях на косъм да се откажа.. :-D вече се движа в такт и доста по леко,в сранение с началото,когато бях изключително небрежна,та дори и тромава ! :D Редум с pump it up-a правя други упражнения и се качвам на степера,който имам в нас и така поддържам форма.

Абе това Pump it up е много зарибяващо. Само като ги гледам мацките кви яки тела имат... Искам да питам, това всичкото на един път ли се прави? :shock:

Sissy90
04-01-2009, 16:39
Аз в началото бях доста некоординирана с това "Pump it up",но постепенно почнах да свиквам,а тъкмо бях на косъм да се откажа.. :-D вече се движа в такт и доста по леко,в сранение с началото,когато бях изключително небрежна,та дори и тромава ! :D Редум с pump it up-a правя други упражнения и се качвам на степера,който имам в нас и така поддържам форма.

Абе това Pump it up е много зарибяващо. Само като ги гледам мацките кви яки тела имат... Искам да питам, това всичкото на един път ли се прави? :shock:
Аз го направих на един път. Днес малко ме болят прасците само. Даже се се изпотих почти докато го правех. А в началото на клипчето мацката казва, че може да се прави всичко наведнъж или само на части. Имай в предвид, обаче, че първото е загрявка, а последното - разтягане, така че тях не е хубаво да ги пропускаш.

tedytyy
04-01-2009, 16:47
Аз в началото бях доста некоординирана с това "Pump it up",но постепенно почнах да свиквам,а тъкмо бях на косъм да се откажа.. :-D вече се движа в такт и доста по леко,в сранение с началото,когато бях изключително небрежна,та дори и тромава ! :D Редум с pump it up-a правя други упражнения и се качвам на степера,който имам в нас и така поддържам форма.

Абе това Pump it up е много зарибяващо. Само като ги гледам мацките кви яки тела имат... Искам да питам, това всичкото на един път ли се прави? :shock:
Аз го направих на един път. Днес малко ме болят прасците само. Даже се се изпотих почти докато го правех. А в началото на клипчето мацката казва, че може да се прави всичко наведнъж или само на части. Имай в предвид, обаче, че първото е загрявка, а последното - разтягане, така че тях не е хубаво да ги пропускаш.


Зависи в каква форма си.За по-напредналите можеш на един път да го изкараш,но то си има определени разграничения-там където за малко се спира (паузата) и после пак се почва-там можеш да приключиш за деня,а останалото да продължиш на следващия.

Loshotia
04-01-2009, 18:48
Аз определено не съм от напредналите. Да почвам директно или?

Slashy
04-01-2009, 19:54
аз си пускам музика и от само себе си почвам да скачам като маймуна и така... :D

bloodyF
04-01-2009, 20:13
мацката от " Pump it up" ме уби днеска...сутринта като станах веднага почнах да ги правя..като пропуснах половината 2ра част и после си я наваксах в танци ама не ча-ча 8-)

tedytyy
04-01-2009, 21:42
Аз определено не съм от напредналите. Да почвам директно или?

Започвай си.Там къде то ти е трудно да повториш от веднъж стъпките- спри за малко,огледай ги хубаво,натисни пауза,повтаряй ги доакто не ти влезнат напълно в краката и продължавай напред.Така и с всичко останало,което ти е трудно да направиш от първия път.Успех! :D

kuklichka_bg
04-02-2009, 08:45
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Loshotia
04-02-2009, 08:50
А нещо за паласки ще ми препоръчате ли?

tedytyy
04-02-2009, 09:22
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Слънчице златна си ! :-) :-) :-)

stalker66
04-02-2009, 11:47
яжте Активия 1-2 седмици и вече няма да се чувствате подути :D ...пък ако не стане ,ше ви върнат паричките и ще си вземете 5-6 шоколада 8) :D