PDA

View Full Version : мемори карта - форматиране ???



Pr3t3ntious
03-30-2009, 16:16
иэвинявам се, ако темата не е эа тук, някой може ли да ми обясни как се форматира memory карта от телефон :-o :-o незнам дали има эначение, картата ми е 1GB MicroSD (NOKIA). Неэнам какво й стана, до преди един час си работеше както трябва, както правех клип и изведнъж ми изключи и изписа, че нямало достатъчно място в телефона, въпреки че беше тела беше настроен да запаметява снимки и клипове в картата. влязох в галерията, и показваше си, че има карта, но не можеше да се отвори. пишеше, че трябва да се форматира. 2рия път обаче кат реших да видя изобщо не ми показа, че има карта в телефона, въпреки че тя си е вътре. Чух, че е вузможно картата да се форматира и от телефона. Моля ви, ако някой знае как да драсне някой друг ред :) :) благодаря предварително :-P :-P и ако може без да ми се смеете, то е ясно, че не съм на "ти" с тоя вид технологии :D :D :D

ivanstef
03-30-2009, 19:13
Виж сега, стандартната процедура е My Computer, намираш картата, десен и Format. Това си върши работа но съм сигурен, че ще ти кажат че има хиляди софтуера и че уина е боклук. Затова пробвай първо стандартния начин. Разбира се всичко става като си включиш тела към компчето.

MakeMeLaugh
03-31-2009, 11:51
Карта памет - опции формат...

Зависи с каква марка телефон си, няма как да гадаем.

извади я, продухай телефона за прах и пак я сложи.

Ако телефона е 6500 Слайд - фабричен бъг на всички Нокии. :Д