PDA

View Full Version : Боли



vaniya
03-30-2009, 17:26
Здравейте, пак пиша тук за съвет, защото наистина не знам какво да правя. Гаджето ми е доста надарен, явно го има предвид и е внимателен, но понякой път като му стане много готино и почва да блъска с тва нещо в мене, направо имам чувство,че ще ми пробие дупка в матката. И така два-три пъти му казах в прав текст "моля те, по-леко малко" и той като че ли се спича и е логично де, но не знам как да му обясня по-деликатно и без да му замине желанието, че ще ме изкърти. Моля, дайте съвет как да му обясня и в какви пози да го правим, така че проникването да е по-плитко. Благодаря!

Qamstel
03-30-2009, 17:30
Kaji mu 4e nejniq sex smao te vuzbujda be pile ;) i predpo4ita6 prosto da pravite sex a ne da se ebete kato zverove i gotovo ;) e moje da ne polzva6 dumite mi v prav tekst no misla 4e shvana ideqta ;)

nefchi_bs
03-30-2009, 17:38
Еми кажи си му направо,според мен няма защо да се сдухва..Аз ако бях един мъж и ми го кажат сигурно ще умра от кеф :lol: 8-)

JenataNaShefa
03-30-2009, 19:16
Ето след такива теми, после се появяват теми от сорта на "Малък ли ми е", "Как да си го уголемя" и т.н. :?
Сега ще ти завидят всички разпоретини дето ако на някой мъж не му е 20+ санта и го пишат дефектен :lol:
Аз мисля че ще ти е много трудно да успееш да накараш твоя човек да го кара по-леко... Поговори с него и му кажи, че минавате границата на удоволствието и те боли, мисля че ще се замисли, но ако някой път е малко по-груб (думата не е груб, но не мога да се сетя за друга) да знаеш че не трябва да му се сърдиш и да си мислиш, че разговора ви не го интересува.... неизбежно е
Успех :)

SoAfraid
04-01-2009, 09:14
Ти си една тъпа лейка... оставяй го да блъска. Тва му е работата с "онова нещо" хахаха на колко си години че не споменаваш нормални човешки органив ве.

TheBeliever
04-01-2009, 09:23
Ти си една тъпа лейка... оставяй го да блъска. Тва му е работата с "онова нещо" хахаха на колко си години че не споменаваш нормални човешки органив ве.

Ти си "тъпа лейка" в случая. "Оставяй го да блъска" - като я боли как да го остави. :?


По темата - както ти казаха по-горе, поговори с него. Едва ли ще му стане приятно, но нямаш избор. Секса трябва да доставя удоволствие и на двамата. Според мен най-подходящи пози са тези, в които ти си отгоре - така ще можеш да контролираш темпото и дълбочината на проникване.

aaaaaaaaaaaaaaah
04-01-2009, 09:43
Ти си една тъпа лейка... оставяй го да блъска. Тва му е работата с "онова нещо" хахаха на колко си години че не споменаваш нормални човешки органив ве.
изключително умно изказване ;) много ясно че няма си мълчи докато ч боли само за да му е кеф на нейния :?

MartyParty
04-01-2009, 09:46
Ти си една тъпа лейка... оставяй го да блъска. Тва му е работата с "онова нещо" хахаха на колко си години че не споменаваш нормални човешки органив ве.
:shock: Като не знаеш за какво става въпрос,защо изобщо и обясняваш какво да прави и какво не.Очевидно не си изпадал/ла в такава ситоация.Само защото не иска да я блъскат като животно не значи,че е "куха".Далеч си отистината,ако смяташ,че функцията на хуя е просто да бъде вкарван докрай и изкарван от вагината на жената. :shock:
Нормално е да губи контрол по някое време и да не се усеща.Когато видиш,че става така ,предложи ти да си отгоре и ще можеш сама да прецениш(надявам се) докъде да го вкарва.Предполагам,че с времето ще натрупа опит и ще внимава повче.

nina_inlove
04-01-2009, 17:00
Аз ако бях на твое място щях да му кажа, че искам да е нежен с мен и че искам да се любя с него, а не да се чукаме като някакви животни. Вие сте двойка и трябва да се споделяте кои неща ви карат да се чувствате добре. Кажи му че чувстваш болка и да се надяваме, че ще разбере.

DaniFilth
04-01-2009, 17:04
С най - малко проникване са лежащите пози като лъжички например.Забрави за кучешката или ездачката.За останалото - сподели с партньора си какво не ти харесва и как може да си доставите удоволствие без болка за единия.

flower123
04-01-2009, 18:19
кажи си му..няма какво да се срамуваш..както някои казаха,секса трябва да е удоволствие и за 2мата..успех :)

Rise_Against
04-01-2009, 18:48
обясни му в прав текст-нямам против,но боли и не е приятно! кажи му,че ти харесва да го правите,но не така грубо и той ще разбере :)

PLuScHeTo
04-01-2009, 19:03
обясни му в прав текст-нямам против,но боли и не е приятно! кажи му,че ти харесва да го правите,но не така грубо и той ще разбере :)

vaniya
04-18-2009, 10:49
мерси за съветите, хора, трябва да се говори повече, прави сте. нацелихме позите, при които не ме боли, но сега пък ми е тъпо, че той се кефи на гадното, мръснишко чукане (което и на мен ми харесва доста в някои случаи), но не винаги съм в настроение за такова. имам нужда в леглото по някой път от повече нежност, любене. ама почнем ли така, му пада и изобщо е някаква супер трагедия. а иначе пък се чувствам като надуваема кукла след секс. положението е ...

1000RR
04-22-2009, 16:01
Най-сетне разбрах как да си го направя 20 санта...ще го прегъна на две..! :D

jghgh
04-22-2009, 16:27
мерси за съветите, хора, трябва да се говори повече, прави сте. нацелихме позите, при които не ме боли, но сега пък ми е тъпо, че той се кефи на гадното, мръснишко чукане (което и на мен ми харесва доста в някои случаи), но не винаги съм в настроение за такова. имам нужда в леглото по някой път от повече нежност, любене. ама почнем ли така, му пада и изобщо е някаква супер трагедия. а иначе пък се чувствам като надуваема кукла след секс. положението е ...
Е, добре, с повече лубриканти не става ли работата?
Или не се възбуждаш достатъчно?
По принцип съм чела не на едно място, че когато вагината е възбудена стига до големи дълбочини (знам че построих тъпо изречение, но няма как по друг начин да го кажа) и освен това се "напасва" според члена на постоянния партньор.

Но при вас усещам нещо друго аз. Май са ви малко различни маниерите.
Но със сигурност е хубаво да не блъска като говедо, защото една позната наскоро се оплака от своя приятел, който бил бая надарен и я чукал ужасно грубо през цялото време (аз се чудя тя как го търпи), тя крещяла, бутала го, ама той не, та не, ебал като кон и чак й потекла кръв от вагината.
Така че това е сериозна работа, ей.

Мани, при вас май не е само тва проблема.
Как ше му пада от по-нежен секс бе?
Сигурно звучи тъпо, ама тоя сякаш не е за теб. 8-)

DimovB
04-22-2009, 16:32
http://ehealthbeauty.com/images/antibolhig.jpg

4upi
04-22-2009, 17:49
Теб хем те боли хем те сърби :razz:

bullit
04-24-2009, 19:21
Ти си една тъпа лейка... оставяй го да блъска. Тва му е работата с "онова нещо" хахаха на колко си години че не споменаваш нормални човешки органив ве.
напрао с топките да го зима :D

poburkana
04-24-2009, 20:00
dobre kolko e golqm za da e problem >????! ne e 30 santima se pak ...

miss_kiss181
05-06-2009, 10:33
xax mi kaji mu go v prav tekst az bqh taka s biv6iq no puk nie skusahme i ne mi nalaga da obqsnqvam na koito i da bilo za6toto na sega6niq mu fr s koito ot 3 godini mu e super razmera :grin:

radoslav4o
05-06-2009, 10:53
Говори с него спокойно и внимателно, обясни му за какво става дума, ако не те разбере кофти.... много често връзките приключват просто заради несходство в леглото.

Dollystar
05-06-2009, 10:55
Кажи му това, което разказа тук. Без заобиколки, право в целта! 8)

pam1
05-06-2009, 11:24
ми давай дупето по добре дупка в задни*а отколкото в матката

radoslav4o
05-06-2009, 11:27
ми давай дупето по добре дупка в задни*а отколкото в матката

Аман от такива глупости :?

JuBaCcA
05-06-2009, 16:05
ми давай дупето по добре дупка в задни*а отколкото в матката

Аман от такива глупости :?
Е кви глупости уе ?! Точно така си е ! По-добре да ти стигне до средата на червата отколкото да и откърти матката.Замисли се малко баси.Аман от такива глупости кат твойте

SpOrTs_GiRl
05-06-2009, 18:34
Ооооо .. това еее .... меко казано кофти.... Поговори с него открито, а не по време на акта. :) Не смятам, че ще му стане кофти, напротив - ще му е за урок и ще бъде по-внимателен следващия път ..

moneycomeme
05-06-2009, 19:10
:) пробвай ти да си отгоре и ти да владееш положението...

summerlove66
05-06-2009, 20:32
Случвало ми се е и на мен .. Просто поговорете .. Не се търпи тая болка :(

radoslav4o
05-06-2009, 20:41
ми давай дупето по добре дупка в задни*а отколкото в матката

Аман от такива глупости :?
Е кви глупости уе ?! Точно така си е ! По-добре да ти стигне до средата на червата отколкото да и откърти матката.Замисли се малко баси.Аман от такива глупости кат твойте

Абе за Вас жените некви дупки ли са?
Еба си простака си!!!!

JuBaCcA
05-06-2009, 20:48
ми давай дупето по добре дупка в задни*а отколкото в матката

Аман от такива глупости :?
Е кви глупости уе ?! Точно така си е ! По-добре да ти стигне до средата на червата отколкото да и откърти матката.Замисли се малко баси.Аман от такива глупости кат твойте

Абе за Вас жените некви дупки ли са?
е** си простака си!!!!
Не ми говори на "Вие" бе пич ! И ти си като мен търсиш само де да си го забиеш.Грам не те бърка уста гъз вагина само секс да има.