PDA

View Full Version : Обица на езика



temenujkaaa
03-30-2009, 17:57
Пробих си езика в събота. Първия ден нямаше проблем изобщо не фъфлех и не ми беше подут, но сега е адски подут и не мога да говоря грам. Положението е просто ужасно. Вече се чудя дали да не я махна тая обица. Бях чела в един форум че не е хубаво да се пие вино, а аз пих вино още първия ден...може ли това нещо да е навредило. Както и пушенето на наргиле илии това че първия ден не ползвах сандрин след всяко хранене?
Сори че пускам още една такава тема, но ще се побъркам вече :?

Boot
03-30-2009, 17:58
Ползвай си сандрина абсолютно редовно и ще ти мине. Избягвай алкохол и люто.

kat4enceto
03-30-2009, 19:15
Ползвай си сандрина абсолютно редовно и ще ти мине. Избягвай алкохол и люто.+1 И не пий мляко ;)

temenujkaaa
03-31-2009, 11:48
Ок мерси за отговорите :)
А само да питам леда и сладоледа помагат ли да спадне отока защото аз не виждам никаква разлика

MakeMeLaugh
03-31-2009, 12:01
Като си толкова неинформирана, не мислиш трезво, а глупаво е напълно възможно сама да си се довела до това положение.
Нищо чудно и инфекция да си направиш.
Шматка, другия път се учи.

Иначе най-добре отиди на лекар, щото работата с тия езици и железа в устата, и с тоя мега абсурд, че трябвало да пушиш не знам си какво не е шега.

uBeTy
03-31-2009, 12:04
Ок мерси за отговорите :)
А само да питам леда и сладоледа помагат ли да спадне отока защото аз не виждам никаква разлика

Леда помага, сладоледа незнам,ако ти е много надут езика можеш да смучеш ледчета,но не прекалявай! :)

xcomplicatedx
04-05-2009, 10:57
.........

FallOutGirl
04-05-2009, 12:53
сандрин редовно и не яж твърди храни дори и хляб ако е много твърд-болка е. Лед не помага :D можеш за 1-2 часа да махнеш обецата но повече недей, че става трудно за говоренето още 2 дена макс и вс ще е ок :)

marin4itu
04-05-2009, 20:52
Като си се пробила поне се грижи на пиърсинга си! Сандрина редовно!

uBeTy
04-06-2009, 09:12
сандрин редовно и не яж твърди храни дори и хляб ако е много твърд-болка е. Лед не помага :D можеш за 1-2 часа да махнеш обецата но повече недей, че става трудно за говоренето още 2 дена макс и вс ще е ок :)

ттцтц.. как ще маха обицата за 1-2 часа?!?!?! Ти добре ли си дупката започва да се свива след 20тата минута... Айде не се изказвайте неподготвени! :x

Primavera
04-06-2009, 10:01
Дупката на езика зараства за съвсем кратко време...ако ще я махаш после не си прави опити да я слагаш пак...Сандрина както казаха всички РЕДОВНО....а за това че е подут е нормална реакция ....нз при теб до колко е нормално тъй като не си се отнесла сериозно колкото трябва.....с това шега не бива. :-)