PDA

View Full Version : Мисля да



pomo6tplz
03-30-2009, 19:11
се подстрижа 1ви номер защото косата ми стана пълен боклук и да се грижа от корена та докрая да ми е нова и фреш косата.
Знам че е краен варянт затова мислите ли че е добра идеа много мои познати го направиха този месец

kat4enceto
03-30-2009, 19:16
И това нас какво ни бърка ?!?!!?! :o

DivoTo_KoTe
03-30-2009, 19:19
Леле колко неграмнотно.
Подстрижи се щом ти е кеф

Hysteric_Bitch
03-30-2009, 19:41
Ако си момиче недей.

Darkkiss
03-30-2009, 19:42
окай

LovelyGirl
03-30-2009, 19:44
Попринцип малките деца ги подстригват точно така,за да им стават по-гъсти косите,но те са малки..
Аз не бих го направила това определено,но ти си преценяш.Защо не я скъсиш просто повече и да махнеш ненужното.Пак ще се получи ефекта,но няма да е нула номер.

blondeVIP
03-30-2009, 19:45
,,акоо си момче, нищо не те спира, на мен приятеля ми е с нула номер прическа по същата причина, но виж ако си момиче, тъпо ще е, все пак ти трябват поне 5-6 години за да стигне дължината на раменете г/д [казвам г/д защото не съм сиг.],,и все пак ти решаваш...

MoMoXiXi
03-30-2009, 19:55
,,акоо си момче, нищо не те спира, на мен приятеля ми е с нула номер прическа по същата причина, но виж ако си момиче, тъпо ще е, все пак ти трябват поне 5-6 години за да стигне дължината на раменете г/д [казвам г/д защото не съм сиг.],,и все пак ти решаваш...

Ехе, не плаши момичето (момчето).
Косата си е коса, расте. От нула номер до раменете ще стане 2,5 максимум 3 години.
Отделно, ако е момче не му трябва толкова дълга коса.

TheNewReligion
03-30-2009, 20:09
Ако фризьорския салон, в който ходиш е близо до училището ти- намини първо през кабинета по български.
По темата: това ще е най-хубавото нещо, което можеш да направиш за косата си. Дано си достатъчно смела.

Hysteric_Bitch
03-30-2009, 20:28
Попринцип малките деца ги подстригват точно така,за да им стават по-гъсти косите,но те са малки...

:-D Излъгали са те, имала си въшки.

LovEsIckk
03-30-2009, 20:44
Попринцип малките деца ги подстригват точно така,за да им стават по-гъсти косите,но те са малки...

:-D Излъгали са те, имала си въшки.
Напротив..и аз го знам тва ;)
По темата:Ако си момиче недей :grin:

sweetsunshine
03-31-2009, 09:48
,,акоо си момче, нищо не те спира, на мен приятеля ми е с нула номер прическа по същата причина, но виж ако си момиче, тъпо ще е, все пак ти трябват поне 5-6 години за да стигне дължината на раменете г/д [казвам г/д защото не съм сиг.],,и все пак ти решаваш...какви 5-6 години бе :lol:
за 2 години макс ще порастен(е зависи и колко бързо ти расте косата).Моята за 2 години порастна от раменете до стедата на гърба(180 см съм това също е от значение).
Ако си момиче недей чак толкова късо,може да е някаква къса прическа с бретон (зависи от формата на лицето),но не и 0-1-2 номер.
Ако си момче давай и да не ти дреме. :-D

hardball
03-31-2009, 10:33
До раменете става за година 0.о
Айде, година и половина...
Сама съм се подстригвала мн късо пък и последната почти година (Всъщност юни става година) се хванах на бас, че няма да я режа, така че отчитам разликата :D
То си е за вс различно, но средно между 0.7 и 1.5 см месечно израства.