PDA

View Full Version : За какво не бихте дали пари?



cherinka
03-30-2009, 20:22
След като от доста време се забелязва темата "Каква беше последната ви покупка" и въпреки всички нееднообразни мнения, нещо ме навя на мисълта да ви попитам за какво наистина не бихте дали пари? (Дори и да ги имате, но не ви се дават)?
Наистина ще ми е любопитно да разбера.
Аз, например, за в момента се сещам, че не бих дала пари за изкуствена коса, ноктопластика и/или удължаване на косата.
Това са все неща, които за мен са неестествени и за това и смятам, че не е редно да си давам парите за тях.
(смисъл.. щото си имам коса, нокти .. ала бала.. иначе ако страдах от някаква болест, от която ми капе косата, чупят ми се ноктите и тем подобни неща, тогава бих си взела такива неща, просто, за да мога да изглеждам като нормален човек :))

LovelyGirl
03-30-2009, 20:27
Аз също за искуствена коса не бих дала пари :?
За ноктопластика-бих си направила само за бала.Имам си хубави,дълги нокти,но все се чупят в най-неподходящия момент и за по-сигурно искам ноктопластика :)
Иначе нямам против да ида само на декорация при маникюристка :)

LovEsIckk
03-30-2009, 20:45
Ноктопластика..Просто не си заслужава за 1 седмица кеф да давам пари и да си съсипвам ноктите..

MakeMeLaugh
03-30-2009, 20:54
^ Не е 1-на седмица.
Ако хората са добри може и с месеци да стоят само с поддръжка поне 1 път месечно.

Много ги разбирам и аз... добре, че са колежките :lol: :lol:

ама качеството струва пари - 75 лв нокри и 35 лв поддръжка...

Пари на вятъра като цяло без повод

Darkkiss
03-30-2009, 21:10
то въпроса е за какво бих дал пари...

tedytyy
03-30-2009, 21:24
Не бих дала пари за буклуци.. маратонки от най-нискокачествена кожа или там каквото се води,която след 1вата седмица отива на кино (естествено говорим за най-евтините варианти,знам че има и не до толкова скъпи маратонки и пак хубави- и аз имам такива),някакви китайски джунджорийки,които се развалят след малко използване,дънки от много нискокачествен плат и още неща от сорта..

cherrypezz
03-31-2009, 06:19
Дори и не съм си помисляла за коса или нокти.
Другото нещо са скъпите парфюми.Имам няколко, но всички са ми подаръци.Дори и да имам пари, последното нещо,за което бих ги похарчила е парфюм. :D Обикновено отиват за блузи,дънки ала бала.

Loshotia
03-31-2009, 06:56
И аз за това за косата. Не бих си дала парите и за дискове с музика(или това се подразбира?)

GaBiIi__
03-31-2009, 08:36
ne mislq che ima neshto (otnasqshto se do vunshniq vid) za koeto da ne bih dala pari... izkustvenata kosa e izlishna zashtoto moita e prekaleno dulga no ako ne beshe bih dala pari i za kosa :)

opaaaaaaaaaaaa
03-31-2009, 08:39
ЗА ЛЮТИ ЧУШКИ 8-)

SiSsKkAa
03-31-2009, 08:40
Никога не бих си купила любов с пари.
Не бих дала за дрехи много пари дори да ги имам,защото знам колко време нося една дреха.
За разкрасяване бих дала единствено ако знам,че ще си заслужава за цял живот и няма да съжалявам.

sweetsunshine
03-31-2009, 09:19
Като се замисля бих дала пари за всичко.
За коса бих дала,ако моята не беше хубава и ако трудно бих многла да я пусна дълга,но имам хубава и дълга коса,така че не ми е нужна.
За ноктопластика ако ми бяха калпави ноктите-да(в момента съм само с гел на ноктите,за да не ги чупя(попринцип са много твърди,лесно ги пускам дълги,но огъне ли се направо се чупи),а това не го броя точно като ноктопластика,и все пак така съм от 2 месеца някъде,почти 3 и възнамерявам май месец да махна гела и да ги оставя малко без нищо).
За скъпи дрехи,маркова козметика и хубави скъпи парфюми ВИНАГИ бих дала пари.Няма място за сръвнение например един парфюм за 10-20 лв с един за 60+.За козметиката същата работа предпочитам да си купя на някоя известна марка,която знам че е хубава и няма да ми съсипе кожата,отколкото да ползвам Голдън Роуз,Импала и други подобни мизерии...
За скъпи дрехи пак бих дала пари,защото са от хубави платове и няма да ми дразнят кожата.

И като се замисля за всичко бих дала пари. :) (като изключим любов и секс :-D )

zloto
03-31-2009, 09:43
За изкуствена коса и изкуствени нокти... блякс
За обувки от крокодилска кожа или някакво кожено палто от някакво супер рядко и застрашено от изчезване животинче. За някакви безсмилени глезотии, които си купуват богатите. Телефон с диаманти, инкрустирани в него, вибратор за 1 000 000 :lol:

Goddess
03-31-2009, 10:32
Като се замисля и аз бих дала пари за всичко, от което чувствам, че имам потребност. За удължаване на коса бих дала на бала си - имам дълга и гъста коса, но за повечето прически, които имам на ум трябва по - дълга. За ноктопластика също бих дала за бала, иначе не.
Ми може би за силикон, колаген в устните и всякакви такива прищявки не бих дала...

hardball
03-31-2009, 10:36
Аз пък всеки ден виждам много неща, от които просто не изпитвам потребност, колкото и шарени да са.

billytalent
03-31-2009, 10:42
За много неща не бих дала,но също така никога не бих дала пари НА циганин или турчин :D :booooomb:

Fiki_
03-31-2009, 11:25
Аз пък не бих дала пари за някакви нискокачествени дрехи.По-добре да си купя скъпи дрехи,с които знам че ще искарам поне година,а с ментетата обувките след 2,3 месеца стават на парцали..

splendour
03-31-2009, 12:34
za mnogo ne6ta.primerno silikon ili nqkoq grozna drexa ili obyvka,za lybov,za 4astni yroci..

stealthyGirl
03-31-2009, 14:01
в момента съм само с гел на ноктите,за да не ги чупяКакъв е този гел? :)


Аз бих дала пари за повечето неща, които се предлагат, защото много лесно ставам алчна направо (да, повече заради това, отколкото заради рекламите). А ако имаше и пари просто... Само за някакви пластични операции свързани със силикон не мисля, че ще дам нещо.

BuKuTyY
03-31-2009, 14:37
Не бих дала много пари за разни гривнички герданчета и тем подобни. Иначе обичам нещата с високо качество, защото аз почти не раста и дънките от втори клас още ми стават ( сега съм 7-ми ) :-D

cherinka
03-31-2009, 17:59
в момента съм само с гел на ноктите,за да не ги чупяКакъв е този гел? :)


Аз бих дала пари за повечето неща, които се предлагат, защото много лесно ставам алчна направо (да, повече заради това, отколкото заради рекламите). А ако имаше и пари просто... Само за някакви пластични операции свързани със силикон не мисля, че ще дам нещо.
Може да е калциевия гел. От него, също,ноктите ставад ааааадски твърди и здрави. :)

PIF
03-31-2009, 18:02
...диск на някой чалга изпълнител.

НИКОГА!

ParadOx
03-31-2009, 18:08
За грозни дрехи

Crystaline
03-31-2009, 18:12
бих дала за всичко

Seducti0n
03-31-2009, 18:24
така наречените екстеншъни са ми супер отблъскващи
просто не мога да си представя да нося чужда коса с неясен произход...бла
пари съм склонна да давам за почти всичко,
обичам да инвестирам в себе си :-D