PDA

View Full Version : Много Важно Помощ



BoBa4eWeR
03-30-2009, 21:04
zdraveite da vi zapoznaq s problema si nie sme 3ma priqteli zaedno sme ot 10 godini sega ediniqt ot nas stava pylnoleten i neznaem kakvo da mu podarim toi e mnogo delikaten kym podaqracite za 16tiqt mu podarihme 4uval s pukanki kroki i o6te 2 raboti za koito nqma da spomenavam i toi ne mu stana mn hubavo 6toto be6e 1 vid ebavka kym nego... no sega ve4e rabotata e seriozna golqmo mom4e e 100 kg visoko e 196 sm.. molq vi kajete kakvo e nai podhodq6toto ne6to za podaryk na 18 godi6no mom4e ot nai dobrite mu priqteli spored vas... mersi predvaritelno!

freziq
03-30-2009, 22:12
ми ти си го познаваш човека ;)
но часовника е хубав подарък ;)
ако се спрете на чосовник, когато му го подарите му искайте някакви стотинки(някакви суеверие е, че като се подарява часовник се дават стотинки)

Jumbie483
03-31-2009, 08:06
след като сте от 10 години заедно, не трябва ли вие да знаете той какво харесва :?
пък и както каза вече е голямо момче, не е дете... може да го попитате какво иска да му купите.. така хем той ще е доволен, хем вие ще сте щастливи, че сте купили ТОЧНО това, което иска и на което ще се зарадва

Boyd
03-31-2009, 14:24
Щом сте "заедно" от 10 години трябва да знаеш какво да купиш. А и защо си мислиш, че вие сте му най-добрите приятели !? Защото ритате пред блока ли?

lolipop1
03-31-2009, 14:31
еми да идеята с часовника е добра .. може скъп парфиум или някаква мъжка козметика .. питай го най-добре какво иска .. може да му дадете направо пари ... а той после квото иска да си вземе с тях ... вижте му хобито там ... аз не го знам къв човек е .. ако е някав маниак на тема футбол .. може да добавите и няква професионална топка или ако е маниак поо компютърни игри ... нещо от сорта ... знам сега че дадох доста детски примери .. и едва ли 18 годишен се занимава с игри .. но и такива хора има .. стига и вие сте го нападали че не познава приятеля си .. и на мен ми се е случвало да се колебая кфо да подарявам ...

e_r_d
04-02-2009, 16:43
Щом сте "заедно" от 10 години трябва да знаеш какво да купиш. А и защо си мислиш, че вие сте му най-добрите приятели !? Защото ритате пред блока ли?
а ти що мислиш че не са? след като казва че са значи са!

Rofl4e
04-02-2009, 19:43
10 години не са малко за да не си го опознал и да не знаеш какво би му харесало.. пък ако толкова не можете да измислите съберете пари и му дайте той най добре знае от какво има нужда ;) и в какво ще е най дорбе да ги инвистира.
А щом става на 18 ще иска и шофьорски курс да кара.. така бихте могли да облекчите малко бюджета му .. особено с тая финансова криза която е настъпила в момента :D