PDA

View Full Version : Направих глупост, за която съжалявам...



L0velyyy
03-30-2009, 22:54
Zdraveite..Napravih glupost, za koqto adski mnogo syjelqvam..Povqrvah na bivshoto mi gadje ,che se e promenilo i ostavih edno momche,koeto beshe gotovo na vsichko za men.. No naskoro razbrah,che toi se vijda s drygo momiche.. Iskam da si go vurna.. pls pomognete mi .. :(



*Заглавие на Кирилица! Латиницата ще бъде забранена от 01.04.09 г.!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Darkkiss
03-31-2009, 01:33
и така и не разбрах какво можем да направиме?

Pr3t3ntious
03-31-2009, 14:27
и как да ти помогнем ние сега :-o да си мислила като му е било времето. Аз ако съм на другото момче, няма да се върна при теб.А и нали знаеш - вълкът козината си мени, но нрава не! що си мислиш, че хората се променят така лесно ???

kobrichka
03-31-2009, 14:35
Едва, когато загубим нещо разбираме колко ценно е било... или какно се пее в една песен "Това, което имаше бе обикновено,загуби го и то стана ценно.."
Поговори с него ако той има все още чувства към теб и не е достатъчно наранен от това, което си направила би могъл да се върне при теб. Честно казано аз не вярвам. Но един сериозен разговор ще помогне поне да знаеш има ли още чувства и шансове да сте отново заедно и да ти прости. А постъпката ти е много глупава.

Gary
03-31-2009, 14:37
То ние да го набием и да ти го върнем не можем, пък и да можем - не искаме. Ти пробвай да си го върнеш - от теб зависи. Макар че, ако съм аз на негово място, няма те те погледна (не е лично, просто ми се е случвало подобно нещо и се почувствах много гадно). Опитай - може да е запазил чувствата към теб.

vesito13
03-31-2009, 14:39
... или какно се пее в една песен "Това, което имаше бе обикновено,загуби го и то стана ценно.."
От коя песен е това :)

А колкото до авторката на темата , трябвало е да мислиш по-рано .

hooliganka89
03-31-2009, 14:49
От два стола на земята.
Няма кой да ти помогне.

balu4ka
04-01-2009, 07:56
Каквото си надробиш,такова ще сърбаш :)

selens
04-01-2009, 08:04
Примири се няма какво да направиш и да си го върнеш няма да ти има доверие а щом няма доверие няма и смисъл.

mitkom89
04-01-2009, 10:19
сега ще поговоря с него и всичко ще се оправи...

crazymm
04-01-2009, 10:26
... или какно се пее в една песен "Това, което имаше бе обикновено,загуби го и то стана ценно.."
От коя песен е това :)

А колкото до авторката на темата , трябвало е да мислиш по-рано .

Май е от Респект - Вървим :)

fc
04-01-2009, 10:28
Zdraveite..Napravih glupost, za koqto adski mnogo syjelqvam..Povqrvah na bivshoto mi gadje ,che se e promenilo i ostavih edno momche,koeto beshe gotovo na vsichko za men.. No naskoro razbrah,che toi se vijda s drygo momiche.. Iskam da si go vurna.. pls pomognete mi .. :(



*Заглавие на Кирилица! Латиницата ще бъде забранена от 01.04.09 г.!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Такива като тебе дето не знаят какво искат много изнервят хората. Забрави да го спечелиш обратно. Има вариянт да те приеме но е малко вероятно. По-добре търси ново начало.

nicolepcd
04-01-2009, 10:28
Да си мислила по-рано... :o

cinderella_gugutka
04-01-2009, 10:38
Едва, когато загубим нещо разбираме колко ценно е било... или какно се пее в една песен "Това, което имаше бе обикновено,загуби го и то стана ценно.."
Поговори с него ако той има все още чувства към теб и не е достатъчно наранен от това, което си направила би могъл да се върне при теб. Честно казано аз не вярвам. Но един сериозен разговор ще помогне поне да знаеш има ли още чувства и шансове да сте отново заедно и да ти прости. А постъпката ти е много глупава.
+

LittlePrincess
04-01-2009, 10:52
Затова на думи не се вярва. Сама си си виновна.

ivcheto0o
04-01-2009, 11:52
moje bi si postapila pravilno 6tom si go ostavila 4ustvata ti ne sa bili silni i sitinski, prosto si obi4ala drugiq pove4e.... badi s tozi koito obi4a6 a ako toi ne izpitva sa6toto ne zalagvai i drugi a badi sama dokato ne razbere6 kakvo iska6... :)

psychedelic
04-01-2009, 12:21
Aми аз като наистина съм се променил а бившата ми не вярва, кво да кажа :-P

soul1199
04-01-2009, 14:08
Каквото си надробиш,такова ще сърбаш :)