PDA

View Full Version : Дайте съвет



Gost321
03-31-2009, 10:44
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет

BuKuTyY
03-31-2009, 14:43
понякога зависи от самия организъм и от гена :) така мисля :)

pam1
03-31-2009, 16:28
мммм ми по малко течности ако се наливаш много....

heroine
04-01-2009, 18:41
е какъв съвет?
пикай, да не би да е лошо

Gost321
04-01-2009, 20:23
Не много е хубаво даже.Нон стоп да търсиш тоалетна и на всеки половин час да ти се пикае

batkodoki
04-01-2009, 22:26
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет

здр :)

имам спомен за подобна коментирана тема понеже е специфична. мисля дори, че някъде в напора на ЛС и тя чака ред за отговор...



важно е да са направени евентуални специфични ендокринологични изследвания (а не просто "кръв&урина") които биха полезни при обсъждането.

Gost321
04-01-2009, 23:44
Ок.Благодаря много баткодоки.Ще чакам отговор :]

Gost321
04-15-2009, 13:45
batkodoki докога ще чакам отговор?

clever
04-15-2009, 13:51
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет
Направи си други идследвания.Ако се наложи повтори тези.Консултирай се с уролог;нефролог...от друга страна този проблем може да се дължи на така наречената нервна почва.
Успех!

Gost321
04-16-2009, 16:06
Изследвания сум си правил всякакви.Няма никакъвв смисъл да правя нови.На уролози съм ходил.Интересува ги само кръв и урина и от там нататъка не желаят да намерят обяснение защо ми се пикае толкова чето.Единствено адеквате нтоговор получих от баткодоки.Затова се надявам да ми отговори колкото може по бързо.В момента се готвя за изпити и нямам никакво време и желание да ходя по уролози и да правя едни и същи изследвания 100пъти и накрая като излязат резултатите да ми кажат,че не могат дами помогнат и не ги и нтересува.Ето казаното от баткодоки:

Gost321 написа:
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет


да, случва се и при момчета!

да те види грамотен уролог в сф!

днес спец за този проблем имаме нов специфичен клас лекарства, които го повлияват.