PDA

View Full Version : Проблем с ушите..



BuKuTyY
03-31-2009, 14:41
Значи като съм станала на 1 годинка са ми пробили ушите, но преди 5 години се наложи да ги махна за по - продължително време и дупките се запушиха естествено. Пробих си аз нови но на дясното ухо от старата (зарастнала дупка) излиза нещо като гной. От какво може да е? :o

portokalka1994
03-31-2009, 16:19
Инфекция.

pam1
03-31-2009, 16:26
ООООО и аз бях така подуто и течеше :( ОТВРАТ бих казала Мазах го с едно лилаво нещо незнам как се казва.....носи златни обици за да се оправи ухото и сега ми се възпаляват но веднага сменям с злато :)

BuKuTyY
03-31-2009, 17:23
ахам мерси, ще пробвам :)

Boyd
03-31-2009, 18:13
ООООО и аз бях така подуто и течеше :( ОТВРАТ бих казала Мазах го с едно лилаво нещо незнам как се казва.....носи златни обици за да се оправи ухото и сега ми се възпаляват но веднага сменям с злато :)

Като носиш тенекии - така е! Толко ли не можеш да дадеш 35 лева за едни сребърни, а си купуваш за 2 лева боклуци !?

Това е някаква инфекция. Според мен ще се оправи и само, но все пак е по-добре да има външна намеса..

rauwkost
03-31-2009, 18:14
Просто обеците, които си носила не са били истинско злато и имаш алергия или някаква непоносимост към този материал. Аз съм същата, няма от какво да се притесняваш, просто ги махни и като спре да те боли и се махне червеното (ако има такова) сложи златни.

heroine
04-01-2009, 18:41
от обиците

freziq
04-01-2009, 21:44
а мен ме боли самото ухо...
а не дупката на ухото :D
ходих на лекар каза ми, че всичко е наред, но понякога ухото ми пиши много гадно и направо е ужас :x

batkodoki
04-01-2009, 22:36
а мен ме боли самото ухо...
а не дупката на ухото :D
ходих на лекар каза ми, че всичко е наред, но понякога ухото ми пиши много гадно и направо е ужас :x

ДА, ВЪЗМОЖНО Е!

и се случва често!

просто мястото на "пробива" е неподходящо. касае се за милиметри отклонение. проболи сте Биологически Активна Точка в ушната мида, която има някякви преки ефекти.
забравете за нея, пробийте нова дупка на различно място

brokeninside13
04-02-2009, 10:50
Аз имам същия проблем. Ако не са от истинско злато или сребро веднага почват да ме сърбят, да се зачервяват. Носи истинско злато или сребро, но най-добре е злато (зависи от самия човек) защото моите уши понякога и от сребро се зачервяват.

hisy
05-04-2009, 10:45
от обиците е... най-добре ще е да носиш само златни :)