PDA

View Full Version : Аз,той и .. тя



galenata
03-31-2009, 15:57
Oхх много съм объркана.Значи гаджето ми се запозна с една моя приятелка и по едно време постоянно си пишеха,по телефона си говореха и т.н.Тези факти изобщо нe са ги криели от мен.Отначало ясно му показах,че това не ми харесва (не че ревнувам кой знае колко просто е тъпо аз да му говоря нещо сериозно,а той да ми плямпа за нея и обратно) но свикнах с идеята.Даже наскоро щяхме да излизаме аз,той,тя и негов приятел,но така наречената ми приятелка имала работа и срещата отпадна,а той дори не предложи да се видим само двамата.От една страна усещам,че я възприема само като приятелка,но като знам какво се върти в главата на един мъж...Иначе само това ме притеснява,връзката ни е идеална в повечето отношения и държанието му спрямо мен е страхотно,показва ми че ме обича.Как да разбера дали действително изпитва нещо към нея?Като имате предвид,че първо искам да се уверя в това,преди да говоря с него по-сериозно.Най-много да каже,че си измислям.

darla
03-31-2009, 16:02
ne si igrai na "slqpa baba".ili si sigurna,4e izpitva ne6to kum neq,ili ne si.Ot takiva bolni misli moje6 sama da dokara6 vruzkata vi do krai!

glamouros
03-31-2009, 16:06
По мое мнение работата е съмнителна. Трябва да поговориш с приятеля си, но преди това изчакай малко. По да мине още малко време за да видиш дали нещата продължават по същия начин. Ако все още имаш съмнения поговори с него сериозно. :)

pam1
03-31-2009, 16:13
говори с НЕЯ най-добре :x

FiRe_LaDy
03-31-2009, 16:20
Говори и с двамата по отделно ...

venom0706
03-31-2009, 16:23
Убий излишната. :D

myNameIsImmortal
03-31-2009, 16:28
:-s е на това му се казва объркана тема..
Аз, тя, той.. любовни триъгълници, неспазващи законите на математиката..
Решение - измери ъглите помежду ви.. :?

като казваш, че отношенията ви са перфектни наместа тогава какво се чудиш?! :?
Голяма вяра имаш на приятеля си.. няма що..

galenata
03-31-2009, 16:38
Говори и с двамата по отделно ...
Mии пробвах го и това....Говорих с нея,тя постоянно ми подмята нещо за него,но го била възприемала като приятел,тойй горе долу същото казва,ама аз друго чувствам... Когато сме 4мата с неговия приятел,той и тя ... те току се гъделичкат или нещо друго... А аз седях и гледах.

galenata
03-31-2009, 16:42
:-s е на това му се казва объркана тема..
Аз, тя, той.. любовни триъгълници, неспазващи законите на математиката..
Решение - измери ъглите помежду ви.. :?

като казваш, че отношенията ви са перфектни наместа тогава какво се чудиш?! :?
Голяма вяра имаш на приятеля си.. няма що..
Перфектни са когато нея я няма...Имам чувството,че й обръща повече внимание от на мен,когато се видим,а не се виждаме много често...

Waster
03-31-2009, 16:48
ти секи път ли когато се виждаш с него има и друг човек?? не правите ли сeкс или харесвате някой по интересни неща... според мене нямаш гадже а приятел с който се натискаш евентуално

galenata
03-31-2009, 16:51
ти секи път ли когато се виждаш с него има и друг човек?? не правите ли сeкс или харесвате някой по интересни неща... според мене нямаш гадже а приятел с който се натискаш евентуално
Не,не точно това казах,че си се виждаме и насаме и отношенията ни насаме са мноого хубави.Просто когато тя е там почвам да мисля разни неща.

Stela90
03-31-2009, 17:03
offf tva pak spored men e super tapo,govorili si po telefona ebati gadnoto..az ako imam priatel nikoga nqma da mu pozvolq da ima takiva uj priatelki..no tva si e moe mnenie

chelsea
03-31-2009, 17:28
offf tva pak spored men e super tapo,govorili si po telefona ebati gadnoto..az ako imam priatel nikoga nqma da mu pozvolq da ima takiva uj priatelki..no tva si e moe mnenie
затова нямаш и няма и да си намериш такъв... за повече от 2 седмици...

MoHuTo
03-31-2009, 21:09
Изобщо не знам как го търпиш това??? Нали казваш, че ти е приятелка - говори с нея, кажи и кратко, точно и ясно, че отношенията й с гаджето ти не изглеждат само приятелски и я помоли да престане. Същото може да изпробваш и върху приятеля си, 'щото да седиш тука и да се оплакваш смисъл няма, трябва да се действа, преди да е станало късно, ако ме разбираш.. :-o

Wrathchild
03-31-2009, 21:22
Нали уж знаеш, че няма нищо между тях?
Ревността е едно, доверието друго. Едно е да те жегва и в себе си да ти е неприятно, че се вижда с някое момиче, друго е да не го пускаш някъде си, защото някоя можела да го погледне... Така че остави това дали го ревнуваш или не. Задай си въпроса имаш ли доверие и на двамата. А и няма как да знаеш какво се върти в главата на един мъж. Мъжа, колкото и да е невероятно, е и човек. А никой не може да знае какво се върти в главата на милиони хора...

Pr3t3ntious
03-31-2009, 22:34
ми 1во щом казваш, че те обича и ти го показва няма от кво да се притесняваш толкова, ако си усетила, че чуваствата му към теб са започнали да изстиват - тогава вече има. Най-добре говори с нея, ама не да и говориш миличко, покажи й, че той е с теб и така ще бъде и ако реши да ти го "краде" няма да й е толкова лесно. Докажи й, че тои за теб значи много... а тя ако има малко сиво вещство ще го остави. И най-добре не го ревнувай - това дразни мъжете и ги отблъсква... ест ако е неумерено... малката ревност е задължителна... :) :)

HelSy
04-01-2009, 00:19
говори с нея! кажи й как те кара да се чувстваш заради близоста й с приятела ти.. :-o

pepita87
04-01-2009, 07:10
И според мое мнение нещата не са кристално чисти...Такива взаимоотношения мевду тях,едва ли се базират само на болната ти фантазия...Аз мисля,че трябва да говориш с приятеля си,а не да продължаваш да гадаеш,какви са всъщност техните отношение-чисто приятелски или по скоро,по-интимни.Успех!

Gary
04-01-2009, 07:40
Не е на добре работата, за теб, де, не за тях. Поговори с приятеля ти, обясни му, че ти е неприятно. Аз не бих си позволил подобно поведение. Надявам се, че ти, той и тя не сте "триъгълник", щото за теб остава май тъпият ъгъл, а е гадно да си "тъп" ъгъл в любовен триъгълник.

stuci_i_miri
04-01-2009, 08:06
напраете си тойка :grin: сериозно ся - няма как да разбереш, времето ще покаже