PDA

View Full Version : за хининовата вода



anetapz15
03-31-2009, 16:05
Хора може да ви се струва смешно че ще задам тези въпроси но тъй като не съм ползвала преди хининова вода и не искам да ми се случи неприятна случка на косата искам да ви питам колко пъти на ден се слага и има ли значение какво количество се слага

SiSsKkAa
03-31-2009, 16:33
Аз само знам,че ако не искаш да ти се омазнява косата си я слагай само на влажна коса.Аз я слагах сутрин и вечер.Мисля че няма проблем да я слагаш 2 пъти на ден.Тя не е опасна

3oPuTy
03-31-2009, 16:40
Едно време,когато използвах хининова вода си слагах няколко часа преди да вляза да се къпя и след като изляза на влажна коса :)

Ти ако искаш си слагай сутрин и вечер (всеки ден),но не забравяй,че косата ти може да започне да се омазнява много бързо :?

Anf3tamin4o
03-31-2009, 16:44
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=211812.msg5245605
Прочети тази тема че за едни може да е опасна докато на други не вреди било то косопад изсушаване омазняване и т.н

anetapz15
03-31-2009, 16:54
ms mn :-)

KisS4y
04-01-2009, 19:10
емии аз от месец и половина използвам хининова вода щото ми казаха, че подсилвала растежа на косата, заздравявала косъма ии реших да поробвам понеже косата ми беше много изтощена от пресата ии лаковете за коса .. та купих си такава която се пръска ии не беше скъпа за които не са пробвали :D използвам я след къпане докато ощте ми е мокра косата пръскам корените стоя около 5-10 минути ии след тва я суша или ако е топло времето я оставям сама да изсъхнее таа мисълта ми беше, че наистина ПОМАГА :) косама ми наистина заздравя и разликата си личи ии ми се издължи .. пораснала е с 2 пръста .. голям кеф :D ии тфа не е ЛЪЖА за тези които веднага ш почнат да критикуват .. :) проосто споделям, а и нищо не ви коства да пробвате 8-) зависи обаче и по колко пъти на ден се използва и тка нататък смисъл ако е на ден по два пъти и това да продължи около месец не отива на добре косата много бързо ще почне да се омазнява и да се скубе :) приятелката ми тоно поради тази причина вече не използва :) PEACE

elsy
04-01-2009, 19:29
Аз преди си слагах всеки път след като се изкъпя, на влажна коса.

Loshotia
04-01-2009, 19:35
на мен много ми се омазнява косата от тая хининова вода

dypencity
04-02-2009, 13:36
ами аз 3 месеца използвах хининова вода и косата ми вобще не растеше по бързо даже се омъзняваше :( слагах си я слад като се изкъпя на вляжна коса абе на всеки е различно на много хора им помага :neutral: на мен лочно не ми помогна :lol:

rauwkost
04-02-2009, 18:24
ами аз 3 месеца използвах хининова вода и косата ми вобще не растеше по бързо даже се омъзняваше :( слагах си я слад като се изкъпя на вляжна коса абе на всеки е различно на много хора им помага :neutral: на мен лочно не ми помогна :lol:
Толкова ли ти е трудно да пишеш грамотно? - Не мисля. :?
Хининовата вода се използва при проблеми с косата (косопад например), или подхранване след боядисване. Щом ти се е омазнявала косата, значи или си слагала прекалено много/често или изобщо не си имала нужда от нея ами от други медикаменти за мазна коса.

rauwkost
04-03-2009, 11:32
^явно и ти не си много запозната..
Хининовата вода подхранва косъма и стимулира растежа на косата :-o
И вярно при всеки действа различно..
Да права си, моя е грешката извинявам се :) Ще си едит-на поста.

Joffynka
04-03-2009, 12:51
az izpolzwam himinov 6ampoan-po dobro e i go polzwa6 kogato trqbwa da si izmie6 kosata

shell
04-03-2009, 14:07
Аз когато я ползвах си я слагах след всяко миене на косата,а като количество :-o ми на око.Не прекалявай с нея,че по ено време почна да ми пада повечко косата :( Ма си зависи и от марката хининова вода :)

djudjulinkaa
04-04-2009, 15:40
Моята хининова вода е на QIUNINE и се пръска, така че като количество не мога да ти кажа точно .. ти ще прецениш :) От хининовата вода наистина косата се омазнява малко повече, но моята по принцип има такъв проблем, така че аз я използвам само преди да си измия косата..Примерно ако ще се къпя сутринта се пръскам вечерта и така :)