PDA

View Full Version : Съвет от по-опитните :)



AlexisB
03-31-2009, 16:07
Здравейте. :) Амии исках да помоля за съвет,защото наистина малко се обърках в ситуацията с едно момче,което харесвам.Всъщност много съвети,защото първият "проблем" е,че той е от моя клас,а сме в 8 клас и ще има да се гледаме още 5 години и ще бъде малко неловко.Също така той ми пише по Скайп и се оказа,че е наистина много свестен и мил,ама в училище рядко ме заговаря и може би най-дългият ни разговор е от 5-6 изречения... :( И така изобщо не мога да разбера дали ме харесва,или просто си въобразявам,че нещо изобщо може да стане :-o Е,очаквам съвети от вас- по-опитните в любовта,тъй като аз не разбирам нищо на тема "Момчета" :oops:

myNameIsImmortal
03-31-2009, 16:19
еми ние не го познаваме и не можем да ти кажем дали те харесва или не..
Значи щом в скайп ти пише, а в училище не си говорите много е можеби заради приятелите му или се срамува за словесен контакт с момиче на 4 очи и затова използва скайп като посредник..
Ако изпитваш нещо към него и ти е симпатичен можеш да започнеш с по-дивите погледи, и да започнеш ти да го заговаряш, а не да чакаш той да те заговори!

Айде успех и дано да се изясните :)

AlexisB
03-31-2009, 16:25
Благодаря много за съвета,обаче пък на мен приятелките ми казват,че не е хубаво да е от моя клас,защото ако случайно се получи и тръгнем,а после сигурно ще се разделим и ще ни е неудобно да се гледаме и говорим,а и сигурно съучениците сега в тая възраст ще започнат да се подиграват и такива...

myNameIsImmortal
03-31-2009, 16:30
ТИ ЛИ ЩЕ ХОДИШ С НЕЯ ИЛИ МЪРШАВИТЕ ТИ ПРИЯТЕЛИ?!?!??!?!
И какво от това?!
Живееш за момента, а не за след 2 или 3 години..
тръгваш сега с нея (ако нещата потръгнат) ако нещата са супер можете да изжържите много време, ако не късате и точка.. намираш си друга..
.. ама сте едни опосуми..

ysmiFchiCa
03-31-2009, 17:23
Живееш за момента, а не за след 2 или 3 години..
тръгваш сега с нея (ако нещата потръгнат) ако нещата са супер можете да изжържите много време, ако не късате и точка.. намираш си друга..


+1 :)

cinderella_gugutka
03-31-2009, 18:22
няма как да разбереш със сигурност какво изпитва към теб на този етап.може би и той като теб е неопитен и се срамува и незнае как да действа.ако го харесваш можеш да пристъпиш в действие(надявам се 4е няма да питаш как да го направиш защото може и да се гръмна от от4аяние)

MartyParty
03-31-2009, 19:00
Соу...1.Щом си решила да го правиш,да знаеш,че ще си омръзнете бързо.Много бързо.
2.Ако нямате общи теми на разговор на живо,не бъди сигурна,че изобщо може да се получи нещо.
3.Нищо не ти пречи ти да започнеш първа да го сваляш,стига да го харесваш.

Pr3t3ntious
03-31-2009, 22:17
само не разбрах кое се е получило неловко... :-o :-o

Enough
03-31-2009, 22:53
казвам го за пореден път СКАЙП УНИЩОЖАВА ХОРАТА.ОБЩУВАНЕТО НА ЖИВО Е НАЙ-ВАЖНО ;)

Seducti0n
03-31-2009, 22:59
никога не съм се кефела на идеята-гаджето да е от класа, но какво пък... може да бъде и сладко, стига да знаете как да си го направите и стига той наистина да има симпатии към теб...
Опитвала ли си ти да поемеш инициативата-да му предложиш да се разходите, кино или там каквото си прецениш...
Само не влагай много надежди, защото супер лесно можеш да се разочароваш... :wink:

KotQncU
04-01-2009, 05:57
Ами и аз преди време имах една такава връзка,но беше само по скайп,а като се видим си казвахме само здрасти,но и двамата се харесвахме и след време започнахме да говорим повече,сега щом вече няма нищо между нас пак сме мн добри приятели и всъщност аз нямах смелост да отида отначало при него и затова две мои приятелки се запознаха с него и се оказа,че и тои ме харесва.Така че накарай някои твои приятелки да го питат пък знае ли се... или др вариант е самата ти да го заговориш ако имаш смелостта която на мен ми липсваше. :) :) :)

dimitar_ak
04-01-2009, 06:04
Стига с тоя скайп бе. В скай си готин и мил, а на живо не можеш 2 думи да кажеш. Излезте само 2-та някъде

butty
04-01-2009, 06:12
Хех.. това, че е от класа ти-няма нищо лошо. Мога да ти дам доста примери, в които 2ма човека са от един клас, късат, после в началото е малко неловко, но след това нещата се оправят ;) А има и такива, които още не са скъсали :-D
Та.. започни да го заговаряш ти.. като отиваш сутрин на даскало, кажи "Добро утро..". ПРез деня се навъртай около него.. нашите момчета примерно винаги висят на вратата :-D навърташ се около него и нещата ще станат. Излезте само двамата и ще видиш дали ще се получи ;)

DoomShadow
04-01-2009, 06:32
казвам го за пореден път СКАЙП УНИЩОЖАВА ХОРАТА.ОБЩУВАНЕТО НА ЖИВО Е НАЙ-ВАЖНО ;)

suglasen sum s teb 4e na jivo e nai-vajno no za drugoto nikak ne sam saglasen. Az po skype se zapoznah s edno momi4e i godina i ne6to po kusno ve4e se obi4ahme istinski a vseki den si pi6ehme po skype postoqnno.kazvam 4e si pi6em za6toto sme ot razli4ni gradove i nqma kak postoqnno da se vijdame, no v kraina smetka ne6tata sega sa mnogo dobre vijdame se kogato mojem i si4ko pomejdu ni e 6+ :) ve4e 1 godina po4ti se obi4ame. a postoqnno se 4uvame po gsm i si pi6em v skype - Taka 4e i ot skype ima golqm smisal 8) :) :grin:

MartyParty
04-01-2009, 08:19
казвам го за пореден път СКАЙП УНИЩОЖАВА ХОРАТА.ОБЩУВАНЕТО НА ЖИВО Е НАЙ-ВАЖНО ;)

suglasen sum s teb 4e na jivo e nai-vajno no za drugoto nikak ne sam saglasen. Az po skype se zapoznah s edno momi4e i godina i ne6to po kusno ve4e se obi4ahme istinski a vseki den si pi6ehme po skype postoqnno.kazvam 4e si pi6em za6toto sme ot razli4ni gradove i nqma kak postoqnno da se vijdame, no v kraina smetka ne6tata sega sa mnogo dobre vijdame se kogato mojem i si4ko pomejdu ni e 6+ :) ve4e 1 godina po4ti se obi4ame. a postoqnno se 4uvame po gsm i si pi6em v skype - Taka 4e i ot skype ima golqm smisal 8) :) :grin:
Оф,не става дума за връзка от разстояние.Те са от един клас и си пишат само по скайпа-това е тъжно.Пък дори и от разстояние да беше,пак е много глупаво.
И аз съм имлата такава връзка,обаче не за една,а за година и половина.Накрая се оказа,че съм си изградила нереален образ в главата за момче,което твърдеше ,че е готово на всичко за мен.Разбира се,се оказа съвсем различно.Останах разочарована и излъгана-чувството не е приятно.Граничи с това да се въртиш половин час на въртящ се стол и да си паднеш на главата.

yoikata
04-01-2009, 13:35
Познато ми е,защото имам подобен проблем!!!
Запознах се с едно момче и с него бързо станахме приятели.С течение на времето обаче аз започнах да го харесвам.Той е по-голям от мен но учим в едно училище и всеки ден сме заедно,дракаме се и си говорим.
Ние обаче нямаме толкова общи теми в скайп а когато се срещнем в училище постоянно сме заедно.Накрая реших да му кажа че го харесвам , макар да знаех че си има приятелка.Истъкна ми хиледи причини но не спомена нищо за приятелката си и не ми каза че не ме харесва.Оттогава сме много по-близки.
Проблема е че си мисля че ме харесва , напоследък постоянно ме гледа и се държи странно. :( :neutral:

HONDA
04-01-2009, 13:41
казвам го за пореден път СКАЙП УНИЩОЖАВА ХОРАТА.ОБЩУВАНЕТО НА ЖИВО Е НАЙ-ВАЖНО ;)
+954

DaniFilth
04-01-2009, 13:44
Дори и да те харесва не допускай взаимотношенията ви да се превърнат в нещо повече.Казвам го от личен опит , а и съм имала 2 случая в моя клас. Когато един ден нещо между вас не се получи ще се гледате накриво до края.На съучениците си гледай само като на приятели.

PiNk_GiRl
04-01-2009, 14:51
Ми всичко това,което ти описа се случи отначало с моя приятел.Той също е от моя клас(бяхме и ние 8-ми клас,когато трагнахме).Като се скараме става малко неловко,но по-бързо се сдобряваме,защото така все сме заедно,а ние с него трудно можем да не си говорим :-D Не е лошо да имаш гадже от класа ти-даже може да си помагате за домашни,както правим ние..Ии.. според мен трябва да го поканиш на по кафе или на някоя разходка в парка :)

.. DeViL mAy CrY ..
04-01-2009, 16:33
..................Също така той ми пише по Скайп и се оказа,че е наистина много свестен и мил,ама в училище рядко ме заговаря и може би най-дългият ни разговор е от 5-6 изречения...

Аз имах същия случай.Бях 8 клас а той беше 11.По скайпа постоянно ми сваляше звезди,но в учлище бяхме на едно здравей,ама само ако е на кеф.
Убеди се по някакъв начин че той не е като това момче което описах.Разочарованието от нещо за което си се надявала доста боли много.Ако не той,ти го заговаряй,отидете на кафе или някъде заедно,просто така като съученици и приятели и след това ще видиш на къде отиват нещата.На него ако му е приятно с теб,ще пойска да се видите отново и така ще имаш напредък.За това,което ти казват приятелките ти и аз нз.50 на 50 е.Зависи си до голяма степен от човека.Рискувай,после ще съжаляваш,защото не си опитала.От класа имахме три двойки.Две от тях се разделиха и сега едното момче и момиче са просто в перфектните отношения.Другите момче и момиче са в нормални отношения.Другите са още заедно.Според мен направи това което ти искаш,какво от това че ви остават още 5 години.После ще имаш спомени,а няма да се измъчваш и да си казваш"Ееее,защо ли не тръгнах с него,сега можеше да е съвсем различно" не пропускай нещо само защото те е страх какво ще стане след няколко години

dinko
04-01-2009, 16:49
Ееее край,край забременял е! По-добре отивайте на лекар че може да се възпали бебето ако не си сложиш презерватив на главата и той не тръгне по къщите да иска слонски сладки! :razz:

yoikata
04-01-2009, 16:49
.. DeViL mAy CrY ..ти си много права в това отношение.И в нашия клас се е случвало,дори все още продължава...Вече 4 години са си заедно,макар в началото да не си говореха. :)

gLypChenCee
04-01-2009, 16:53
Ако нещо да извадя кристалната топка и да ти гледам на ръка за 20 лв. ? :-o

gLoRiOuS_aNGeL
04-01-2009, 17:26
Horata sa razlichni po Skype i na jiwo..W kraina smetka obache,ako ne se dyrji normlano,kogato e s teb,otnoshenieto w chata nqma znachenie..Dali si wyobrazqwash ili ne wremeto shte pokaje! Prosto pochakai! ;)
Offtopic: Sry za latinicata, no imam problem s kirilicata w momenta :(

AlexisB
04-09-2009, 16:31
Благодаря страшно много за отговорите-някои доста помогнаха,други-е,не чак толкова,но все пак нали вече сме 21 век и момичетата също могат да нанят момчетата на среща и т.н.Сега пък изникна друг въпрос-абе да речем ако наистина тръгнем,учителите с лошо око ли ще започнат да ни гледат,тъй като съм,така де,едно от най-срамежливите момичета в класа? :neutral:

Take_That
04-09-2009, 17:59
Стига с тоя скайп бе. В скай си готин и мил, а на живо не можеш 2 думи да кажеш. Излезте само 2-та някъде

+500 000

Take_That
04-09-2009, 18:02
Благодаря страшно много за отговорите-някои доста помогнаха,други-е,не чак толкова,но все пак нали вече сме 21 век и момичетата също могат да нанят момчетата на среща и т.н.Сега пък изникна друг въпрос-абе да речем ако наистина тръгнем,учителите с лошо око ли ще започнат да ни гледат,тъй като съм,така де,едно от най-срамежливите момичета в класа? :neutral:

Ама ти направо живееш за мнението на околните!!!! Това е адски ГЛУПАВО! Щом харесваш момчето какво ти пука как ще ви гледат учителите, приятелите ти, Иванчо, Драганчо и т.н - я се стегни... Ти, след като вече си с момчето, като излезете някъде ще вземеш да ни питаш дали хората, които срещате по улицата имат нещо против връзката ви...! Живота си е твой...

yahhooo
04-09-2009, 18:07
Заговорил я 2-3 пъти и незнае дали я харесва. хахахахах много ясно си написала темата :razz: Какво от това като те е заговорил? Сигурно заговаря всяка втора ама нее той те харесва даже те е заговорил беги мани :razz:

azz_azz
04-09-2009, 22:23
ТИ ЛИ ЩЕ ХОДИШ С НЕЯ ИЛИ МЪРШАВИТЕ ТИ ПРИЯТЕЛИ?!?!??!?!
И какво от това?!
Живееш за момента, а не за след 2 или 3 години..
тръгваш сега с нея (ако нещата потръгнат) ако нещата са супер можете да изжържите много време, ако не късате и точка.. намираш си друга..
.. ама сте едни опосуми..


Прав/а си! С една малка поправка,момичето пита за момче,а не момче за момиче :)

miss_asi
04-10-2009, 06:39
Живей за момента!Не мисли какво ще стане след това.

AlexisB
04-28-2009, 13:55
Отново много благодapя за съветите-много ми помогнаха. :grin: Всъщност както MartyParty написа-аз по-скоpо си изгpадих представа за човека,така че ще послушам и
DaniFilth и ще гледам на съучениците си само като на приятели :)