PDA

View Full Version : Въпрос за "приятели"



sunnysad
03-31-2009, 16:12
...

gabi_94
03-31-2009, 16:26
ами първо да те питам 7 клас ли си? Такива простотии правят до седми клас, после вече нещата се нареждат. Сега ще те премята всеки както може, но истинското приятелство ще дойде по-късно, не се притеснявай. И аз мислех, че нямам приятели, но ето, че сега открих една истинска приятелка, на която може да разчитам. А относно това дали са ти приятели - не са! Не се занимавай с тях. Няма смисъл да им разкриваш лични неща и накрая да те прецакат. Зарежи ги и да не ти пука.

sunnysad
03-31-2009, 16:30
....

LittlePrincess
03-31-2009, 16:42
От километри се вижда, че не ти е приятелка.

nefchi_bs
03-31-2009, 19:57
Щом си 6ти клас е нормално..След 1 седмица няма да го помниш ;)

nesquiky
03-31-2009, 20:08
Ей, да не се впрягаш!!! :wink: :wink: Аз имах такива проблеми в края на 6 и началото на 7 клас... Такива хора не заслужават вниманието ти! По-добре се запознай с хора, които не са от твоя клас! Така ще излизаш по-често и ще ти е по-забавано... А и няма да се влияеш от А и компанийка... Пиши как се развиват нещата и УСПЕХ!!! Питай, ако има още проблеми и дано са ти харесали съветите!!!
:wink: :wink: :wink: ;-) :mrgreen:

ParadOx
04-01-2009, 08:24
Мислех че за сериала приятели ще питаш :-D

sunnysad
04-01-2009, 13:40
...

Giva
04-01-2009, 18:28
Твоята А не ти е никаква приятелка..изкарва си хубавите оценки чрез теб ,а се весели с други.Опитай да си намериш приятелка която ще оценява това което правиш за нея и няма да те използва.

AFT
04-01-2009, 20:52
Ти да не си глупава по рождение, че да не можеш сама да се сетиш, че те използва? Но пък и вие сте само шести клас, нормално е да не знаете какво искате и въобще какво става, така че не бих и' се сърдила. ;д

YourFavouriteDrug
04-01-2009, 21:12
Според мен момичето (А) ти завижда, щом ти прави мръсно, и особено при все, че е затворена покрай теб - може би се чувства смутена, сякаш ти привличаш повече внимание. А ако питаш дали те използва - ахахахахахахаххахахахахах ааххахахахаха. Ест, че да. А ти бъди малко по-отворена и не се притеснявай, че са те бъзикали, особено за момче :D

diksi
04-08-2009, 11:02
Напълно същия случай имам с една моя "приятелка". Ама направи като мен...Цакай я постоянно, разигравай я, базикай я пред хора...Тогава тя ще разбере, че не си й вече лесната мишена, която може вечно да използва :) Това, което ти трябва е Усмивка и Много други приятели...Айде късмет!!! :)

sweetkiss74
04-08-2009, 11:31
Моя съвет е да я зарежиш и всички останали!Само не се подлъгвай и не прави като тях,да бъдеш интригантка не е хубаво.Знай,че още си малка,ще намериш истински приятели рано или късно.А за това момиче, тя не ти е приятелка тя те използва и то си личи от километри.Аз също преди имах една такава "приятелка" която даде номера ми на едно момче което ме харесваше,а знаеше че аз немога да го понасям.Тогава аз постъпих малко като кучка... но я наредих добре.И оттогава тя не се заяде с мен а и аз спрях да и обръщам внимание. :grin:

kotetokateto
04-08-2009, 19:19
Според мен тя не ти е приятелка :x Аз имам същия проблем с повечето момичета от класа...но кагато искат нещо от мен аз се правя на ударена :o просто ги игнорирай и дружи с някой друг-някое момче например или някой от другия клас :-) Но все пак да не забравяме че момчетата са по-добри приятели от момичетата :)

Jumbie483
04-08-2009, 21:34
Не ти е приятелка, остави я тая.. уф..
То в шести клас всички са някакви неориентирани :D

sunnysad
04-13-2009, 16:26
...

BladeDancer
04-13-2009, 18:55
ами кво да кажа
не ти е приятелка личи си
Ами използват те защото си добра
Защо като говори за другите пред теб що не отидеш някой ден при другите уж съвсем спокойно ейтай да си поиграите да си поприказвате и по едно време да вмъкнеш че тя ти е казала например за Б която е там пред теб и и казваш какво А ти е казала за Б
Няма милост за такива хора щото докато не им кажеш че не се примиряваш с тях не става !
А това с момчето просто е закачка скучно им е на хората нямат с кой да се ебават не се пали барзо ще им мине :)

girlche
04-13-2009, 19:17
ми при мен е мн тъпо щото имах 2 най-добри приятелки.Едната ще я наричам Л а другата М..Та Л е едно лигаво лапе.Тя както каза др потребителка...че пред мен се правеше на света вода ненапита ,а пред другите че е света богородица...М ходи само с момичето което е най-харесвано,а Л е такава.... заради огромното си самочувствие. С М бяхме най-добри приятелки до времето в което започнаха да не ме харесват. Сега съм скарана с Л..и тя все още се отваря . Как мога да я засенча..и да направя така че всички да разберат що за човек е тя.?? моля ви помогнете...не мога д :? :? :-) а търпяя.....такава лигавщинаа... и едвам се сдържам да не изригна... щот останах само с 1 истинска приятелка,а дори с нея не се виждам всеки ден дори на месец 1-2 пъти.. моля ви от сърце ..помогнетее мии..защото имам още година да съм с нея в 1 клас ..моля ви

tonity95
05-05-2009, 17:59
Просто не им се връзвай .. 100% съм сигурна, че ще намериш истински приятели и нещата ще се наредят :) ..

adecetu96
05-06-2009, 14:23
Аз също съм 6 клас и винаги съм имала такива проблеми.. сега не им обръшам внимание, но започнах да имам по сериозни ...моята " А " ми беше приятелка, докато не разбрах че говори зад гарба ми . Оправдаваше се с това е нейното мнение за мен. Много се разтроих, тъй от малки сме заедно. Незнам как стана но й простих. Разбрах паролата й на skype и започнах да влизам от време на време. Осъзнавах че това, което правя не правилно и реших да спра, но тогава видях измишлиотините й за мен... Разбрах че се страхува да не й взема гаджето (което според мен е съвсем детински) и затова прави всичко това. Но тя продължаваше да говори глупости за мен на приятелите ни, тъй като сме от един клас. Сега не си говорим, дори не ми честити рождения ден, който беше преди няколко дни. Казва, че не е на моето ниво, за да говори с мен. Най-лошото е че аз я направих човек в у-ще. До преди 2 години тя беше просто зубарът от който да препишеш.. Сега след всичко това тя настрои целият клас против мен.. съжалявам че съм и проделяла всичките си тайни. Вече не ходя с усмивна на училище, но в крайна сметка знам че тя не е нищо повече от една дрисла. И знам също така че всичко ще си дойде на мястото след като разберът каква е в действителност. Мила не се притеснявай

adecetu96
05-06-2009, 14:24
Аз също съм 6 клас и винаги съм имала такива проблеми.. сега не им обръшам внимание, но започнах да имам по сериозни ...моята " А " ми беше приятелка, докато не разбрах че говори зад гарба ми . Оправдаваше се с това е нейното мнение за мен. Много се разтроих, тъй от малки сме заедно. Незнам как стана но й простих. Разбрах паролата й на skype и започнах да влизам от време на време. Осъзнавах че това, което правя не правилно и реших да спра, но тогава видях измишлиотините й за мен... Разбрах че се страхува да не й взема гаджето (което според мен е съвсем детински) и затова прави всичко това. Но тя продължаваше да говори глупости за мен на приятелите ни, тъй като сме от един клас. Сега не си говорим, дори не ми честити рождения ден, който беше преди няколко дни. Казва, че не е на моето ниво, за да говори с мен. Най-лошото е че аз я направих човек в у-ще. До преди 2 години тя беше просто зубарът от който да препишеш.. Сега след всичко това тя настрои целият клас против мен.. съжалявам че съм и проделяла всичките си тайни. Вече не ходя с усмивна на училище, но в крайна сметка знам че тя не е нищо повече от една дрисла. И знам също така че всичко ще си дойде на мястото след като разберът каква е в действителност. Мила не се притеснявай

sunnysad
05-06-2009, 14:35
.
....

Mastta
05-06-2009, 17:14
Напълно същия случай имам с една моя "приятелка". Ама направи като мен...Цакай я постоянно, разигравай я, базикай я пред хора...Тогава тя ще разбере, че не си й вече лесната мишена, която може вечно да използва :) Това, което ти трябва е Усмивка и Много други приятели...Айде късмет!!! :)

И на мен ми се е случвало и аз постъпих така. Момче съм и разбрах, че един "приятел" ме предава. В началото ми беше много гадно, но после разбрах, че за да го "победя" не трябва да се отчайвам и почнах да го излагам всякъде и по всеки възможен начин.. Така след месец той нямаше никакви приятели и всички го отблъскваха. След тази случка никой неможеше да посмее да ми извърти номер и се страхуваха и тях да не ги направя на "0"

Saylar
05-07-2009, 00:29
Истината е, че акъла на всички ни идва малко по-късно. Засега просто се забавлявай и не обръщаи толкова много внимание на такива неща.

ThePowerOfLove
05-07-2009, 03:49
Гледай да я отбягваш ако можеш и въобще не се занимавай с нея :)

Bloodlust
05-08-2009, 17:56
Не бъди такава пикла. *...давам и да преписва, ама много по-малко... преди говорехме по 25 минути, а сега по 10...*
Като те дразни, директно в очите й кажи, че не искаш да имаш нищо общо с нея. Не знам защо я търпиш. Може би на никой друг не му се занимава с теб?

snufff
05-08-2009, 20:16
Яя..майната й.. 8-)