PDA

View Full Version : Не съм сигурна че и той ме харесва



Sweet_Play_F
03-31-2009, 19:28
Става дума за едно момче,с което сме от съседни класове.Аз го бях забелязала много отдавна,но веднъж лятото като го срещнах не можах да си отлепя очите от него и той направи същото.Малко преди да започнем даскало тази година,той изпрати един негов фр,който ми каза,че това момче има чувства kъм мен,но не знам дали да съм сигурна,че е истина.Аз и момичето,с което бях се държахме леко надуто,все едно не ни пука.И после тя почна да ме филмира,а може и да не е така,че всичко е било бъзик.От както започнахме училище понякога мн явно си личи,че той ме коментира с неговите приятели Той познава и момчета от моя клас,които явно му бяха дали някаква информация за мен,предполагам че и това че съм срамежлива,защото много явно съм го показвала пред тях,защото един от тях ме харесваше...ама това е друга тема.Постоянно се обръща по улиците и ме гледа странно,а понякога просто ме подминава.Когато се разминаваме и неговите приятели,и моите пазим супер неловка тишина. Аз се чудя,че той ако наистина ме харесва би трябвало да направи първата крачка.Имам една приятелка която го познава и каза ,че е много срамежлив,но от поведението му понякога не ми изглежда мн такъв.Аз му имам скайпа и сега като се очертава 12 дни да не го видя, освен ако не се срещнем на улицата,се чудя дали да не му пиша/ама май е малко гадничко в скайп :? / Не върви да се запознаем на живо тъй като от доста време си разменяме погледи,дори веднъж една приятелка го избъзика нещо и той някъв такъв се изчерви.Хора помогнете,дайте някакъв съвет че не мога повече така.Единственият проблем(който не е малък),е че не знам дали наистина ме харесва или просто си играе с чувствата ми.Сори че малко неясно обясних нещата,ама съм развълнувана...Благодаря за вниманието!

П.C. : мн съм срамежливаааааааааааааааа а :oops:

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

gabi_94
03-31-2009, 19:52
ами срамежливостта не помага. И аз съм така и виж ме сега - харесвам едно момче от три години, даже харесвам е меко казано, не съм му казала нищо и само чакам удобен момент. Той също е много срамежлив и ми намига от време на време, гледам ме странно ама нищо не казва. За да не си в мойто положение, май е време ти да направиш първата крачка, щото виж при мене от толкоз чакане кво стана :D Говори с него, прсото като го засечеш му кажи едно здрасти и се усмихни, не е толкова трудно, вече нататък не знам кво да ти кажа, би трябвало и той да ти отвърне, освен ако не си глътне езика :D

shmatka888
03-31-2009, 19:58
По скайп може да не е много хубаво ама поне като не гледаш човека в очите е по - лесно...пишете си в скайпа от време на време...показвай му го малко по малко или направо му го кажи...забрави срамежливостта ако искаш да си с него.. :)

Sweet_Play_F
04-01-2009, 07:24
По скайп може да не е много хубаво ама поне като не гледаш човека в очите е по - лесно...пишете си в скайпа от време на време...показвай му го малко по малко или направо му го кажи...забрави срамежливостта ако искаш да си с него.. :)


Е,да ама аз не съм го добавила,трябва да му кажа коя съм и тнт и малко ме е страх разговорът да не свърши с представянето ми.Всичко крие рискове.... :S

Gary
04-01-2009, 07:29
Е то без риск не може. Скайпът е вариант. И не се притеснявай да направиш първата крачка - понякога ние момчетата сме много задръстени, особено ако наистина има чувства нищо чудно да е "гипсиран". Давай напред, пък пиши после каква си я забъркала;)

Sweet_Play_F
04-01-2009, 08:16
Скайп убива комуникацията между хората....! Давай на живо ще се отпуснеш с времето :).


Е добре,ама какво да му кажа на живо?"Здрасти,аз съм..." ,при положение че той 10938043% ми знае името. :smt100

Gary
04-01-2009, 08:32
[добре,ама какво да му кажа на живо?"Здрасти,аз съм..." ,при положение че той 10938043% ми знае името. :smt100 [/b]
Колкото и странно да изглежда много връзки са започнали точно така. Като е нямало скайп да не би да сме живели в изолация, я!

cinderella_gugutka
04-01-2009, 08:43
защо примерно не го питаш нещо за у4илище-здрасти,имаше ли история защото тази се закани да ме изпитва много яко и имам 3 2-ки не искам и 4-та :D
ина4е недей по скайпа-тъпо е
на живо можеш да си измислиш 50 неща да го попиташ и 50 на4ина да се запознаете

Sweet_Play_F
04-01-2009, 09:13
защо примерно не го питаш нещо за у4илище-здрасти,имаше ли история защото тази се закани да ме изпитва много яко и имам 3 2-ки не искам и 4-та :D
ина4е недей по скайпа-тъпо е
на живо можеш да си измислиш 50 неща да го попиташ и 50 на4ина да се запознаете

Добра идея,ама не мога да издържа цяла ваканция..ама май на там са тръгнали нещата.Други предложения? :-o

cinderella_gugutka
04-01-2009, 09:22
защо примерно не го питаш нещо за у4илище-здрасти,имаше ли история защото тази се закани да ме изпитва много яко и имам 3 2-ки не искам и 4-та :D
ина4е недей по скайпа-тъпо е
на живо можеш да си измислиш 50 неща да го попиташ и 50 на4ина да се запознаете

Добра идея,ама не мога да издържа цяла ваканция..ама май на там са тръгнали нещата.Други предложения? :-o
и аз съм била в твоето положение,само 4е беше лятната ваканция-цели 2 месеца питаш ли как съм издържала :D от ли4ен опит ти казвам-в на4алото е малко гадно но после ваканцията минава супер бързо и изобщо няма и да се усетиш кога пак ще стоиш срещу него

MartyParty
04-01-2009, 09:31
С Jingles стаpтиpаме кампания:"Скайпът като вpаг номеp едно на човечеството!"
По темата:Няма да се срамуваш.Най-лесно е да му се усмихваш и да чакаш той да се престраши.Ако не стане,излезте заедно в някаква компания и се опитай да завържеш разговор с него.

XiPiXoPiGiRL
04-01-2009, 09:43
Пиши му в в скайп... Там най-вероятно ще се отпуснеш, но моля те да не вземеш да му пишеш само в скайп, а после в училище да не обелваш дума, това е най-глупавият вариант(!!)... Поговорете за музика, за училище (ест първо се запознайте официално) После в даскало гледай да го заговориш, когато не е в компания... Защото като е сред своите ще се държи неестествено... Давай напред!

mitkom89
04-01-2009, 10:17
Засади дърво...

Sweet_Play_F
04-01-2009, 10:23
Засади дърво...

Off how truly original... :?

фък офф ноуб

Иначе XiPiXoPiGiRL няма да се случи така... Трябва само да трътнат нещата в смисъл да се запознаем,а не да се гледаме като лапета и оттам нататък мисля че ще е по-лесно.Иначе той рядко се движи сам. :? [/b]

vankovvv
04-01-2009, 10:28
Иначе XiPiXoPiGiRL няма да се случи така... Трябва само да трътнат нещата в смисъл да се запознаем,а не да се гледаме като лапета и оттам нататък мисля че ще е по-лесно.Иначе той рядко се движи сам. :? [/b]
Еми като го видиш в компания хващаш го и назад (или напред) и после разговорите (звучи мн тъпо от мяота keyboard) :-|

neshtogoreshto77
04-01-2009, 10:58
skype e ideq..kakvo tolkova pishesh mu... "zdr,seti se koq sam nali"
i ottam po4vate...kak si kvo pr...sku4no mi e..iska6 li malko navun i taka...yspeh :-)

shmatka888
04-01-2009, 18:14
Като за начало скайп е най-добрия вариант, още повече, че сега сме във ваканция и няма да го видиш скоро...Като си го добавила просто му пиши...здр+enter 8-) ако те пита коя си просто ще му кажеш, както каза няма начин да не ти знае името...трудното е в началото, а после ще те е яд, че не си го направила по-рано...с мен винаги е така, вибаги си изпускам шанса :? или ако имате общи приятели ако се засечете някъде по кафета, барове...отиваш при тях и говорите :) Не е трудно просто трябва да се самонавиеш.Забрави за малко срама и ще видиш, че всичко ще е наред :)

Sweet_Play_F
04-04-2009, 21:05
Амии добавих го в скайп,но откакто казах коя съм не е писал..Да пиша ли пак? :S :S :S

valdesbg
04-05-2009, 07:06
С Jingles стаpтиpаме кампания:"Скайпът като вpаг номеp едно на човечеството!"


Чшш тая кампания вече е стартирана - измислете си друга. "Бирените капачки вредят на популацията на зеленокраките канадски жаби" ми звучи идеално :)

Авторке - Скромността и срамежливостта красят човека...когато няма какво друго да покаже.

Ти наистина ли нямаш?

Sweet_Play_F
04-19-2009, 14:40
Оххх хора помагайте.Той продължава със странните втренчени погледи.Аз нямам идея какво да направя,а не искам да го чакам цял живот.Има вариант една приятелка да пита директно един негов приятел. Мислите ли че това става ?Аз ще разбера 100 % дали той чувства нещо ама мн хора ще разберат за чувствата ми (не че сега не знаят 29320398410 човека де).... :S

Take_That
04-19-2009, 18:19
Аз се чудя,че той ако наистина ме харесва би трябвало да направи първата крачка.Имам една приятелка която го познава и каза ,че е много срамежлив,но от поведението му понякога не ми изглежда мн такъв.

П.C. : мн съм срамежливаааааааааааааааа а :oops:

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

Това, че той се държи като несрамежлив, не означава, че е такъв. Той е срамежлив, ти си срамежлива, но така няма да стане и двамата ще си изпуснете шанса! Щом си толкова срамежлива, опитай по skype :) И не е казано, че той трябва да направи 1-та крачка, давай ТИ! Я по-смело, абе хора с тая срамежливост до никъде няма да стигнете, стегни се и го заговори!